Aneks, konwencja i debiliada - czyli wszystko jest ok...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Piątkowe spotkanie pana prezesa Kaczyńskiego z panem prezydentem Dudą...odbyło się. Bo cóż więcej dodać do zdawkowych komunikatów obydwu rzeczników. Porozmawiali i nadal są rozbieżności w podejściu do projektów ustaw w sprawie KRS i SN. Nie bardzo nadążam za biegiem wydarzeń, ale pan prezydent odniósł się podobno na piśmie do poprawek PiS, które były odpowiedzią na jego projekty ustaw. Potem PiS odniósł się na piśmie do poprawek pana prezydenta, potem pan prezydent odniósł się - oczywiście - na piśmie do poprawek projektów, które są poprawkami...itd. Mimo uspokajających słów pana prezesa i uspokajającego milczenia pana prezydenta - nie jest dobrze...Zahamowanie reform sądowniczych zatrzyma Dobrą Zmianę - to oczywiste. Jeszcze mniej zrozumiała jest zgodna reakcja pana prezydenta i pana prezesa, negująca potrzebę ujawnienia mitycznego już - aneksu do raportu z likwidacji WSI. Znów mówi się nam - Polakom - że nie jesteśmy przygotowani. Na co nie jesteśmy gotowi - na przyjęcie prawdy, nawet okrutnie bolesnej ?! "Tylko prawda was wyzwoli" -mówił ksiądz Jerzy, dzisiejszy męczennik. Czyli pan Duda i pan Kaczyński są przygotowani na prawdę, a Polacy już nie. Przy tych słowach bledną mocno zapewnienia o jedności i pracy dla Polski i Polaków....szkoda...

W Łodzi odbyła się wczoraj "konwencja samorządowa" PO-sitwy. Jak wynika z tytułu poświęcona była jednemu - popiskiwaniom, że trzeba odebrać władzę "pisowcom" i temu co PO-szuści zrobią potem z obecnie rządzącymi. Jak na program samorządowy - dla mnie bomba! "Konwencja" odbyła się w Łodzi bo Warszawa od razu kojarzyłaby się z samorządową mafią i jak tam robić "nowe otwarcie". Zabrakło więc także HGW...."z przyczyn zdrowotnych" rzecz jasna. Wybrano Łódź bo w porównaniu z mega złodziejstwem w stolicy 3 mld zł. zadłużenia łódzkiego samorządu i zarzuty korupcyjne wobec pani prezydent Zdanowskiej to przedszkole mafii. Trzeba przyznać, że wybór miejsca łatwy nie był - bo czy Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Kraków są mniej okradzione i skorumpowane niż stolica? Pozostawał w rezerwie Słupsk, ale jak mawiają jego mieszkańcy od trzech lat - "Jeśli nie chcesz bólu du..ka, nie wybieraj się do Słupska". Przemówienia były tak żałosne, że nie da się o nich pisać. Podsumował polityczną groteskę Gregor zapowiadając z poważną miną, że "gdy PO dojdzie do władzy to majątek państwowy przekaże na konta emerytalne Polaków". Po tym jak Tusk z Vincentem okradli OFE na ponad 150 mld zł z kont Polaków, a Rzepliński uznał to "za zgodne z konstytucją" - niczego bardziej głupiego nie dało się już wymyślić. Dzięki Ci Boże...

I na koniec - od czwartku na miejscu "samospalenia" nieszczęśnika z Niepołomic zbierają się szKODnicy, UBywatele i gromada ogłupionych przez me(n)dia lemingów. Z boleścią w oczach wspominają "pierwszą śmiertelną ofiarę reżimu" i nie ma znaczenia, że człowiek ten żyje i pewnie przeżyje. Tak jak w czwartek "samopodpalacz" miał ze sobą przypadkowo megafon, obok niego także przypadkowo koczowała gromadka szKODników i znana lewaczka warszawska, a przypadkowo przechodzący tamtędy łżennikarz z GWna "cudem uratował" ulotkę - manifest "samospaleńca". Wczoraj do znanego już obyczaju szKODników palenia białych świec a' la Caritas Deutschland, "obrońcy demokracji" przyszli uzbrojeni w warkocze...czosnku. Jak wiadomo czosnek jest doskonałą bronią w zmaganiach z wampirami - może więc w ten sposób ci nieszczęśnicy zabezpieczali się przed "krwawym reżimem" ? A może po prostu papa Soros komuś "podprowadził" statek chińskiego czosnku i rozprowadza - po swoich ? W każdym razie ludzie obwieszeni świecami i czosnkiem wyglądali komicznie i żałośnie jednocześnie. Te "protesty" powoli zaczynają byc nazywane - "debiliadą". I dobrze...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Zapadła zgodna decyzja Prezydenta i Prezesa, pod
żadnym pozorem - nie ujawniać pospólstwu Aneksu!.

Choć wiedzą, że na Aneks jak na zbawienie Polska
czeka, widzą go jak w beczce miodu łyżkę dziegciu.

Obydwaj przywódcy narodu są zgodni, Polacy nie
są na trudną prawdę gotowi. Prawda przeznaczona
dla wybrańców - elit rządzących zacnym narodem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1550867

Przez cały czas ich protestów brakowało IKONY. Jest ! Będą Go oprowadzać po wiecach i oklaskiwać przemówienia, fotografować się z Nim, spijać wygłaszane mądrości z Jego ust. A gdy przyjdzie czas wyborów do sejmu wystawią "na jedynce" i, chop będzie posłem !

Bo czy jest ktoś bardziej godny POsłowania niż taki męczennik ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550869

na dobre sie nie zaczela poza jakims makijazem.Dyplomacja lezy ,wolno i z wielkim wysilkiem sa wymiany niektorych dyplomatolow ,a jak juz sa nikt ich nie rozlicza z antpolskiej postawy a i czesto z okradania Polski.Zona gudlaja Szenfelda pobrala pol miliona nienaleznej pensji.Organizacje polonijne sa przesiaknieta agentura PObolszewicka dzialajaca na szkode Poalakow,sa to TW i inna prokacapska agentura,ktora jest dalej ukrywana przez obecny rzad.PIS ze zdrajca,klamaca i historycznym manipulatorem zydodu..wlazem maliniakiem nastepnym pilnowaczem hanuki leci w bambuko z narodem polskim.Zabawa w reforme sadownictwa zablokowanie ANEKSU,brak dostepu do broni  to jest traktowanie Polakow jak za czasow komuny w sposob niewolniczy.Do tej pory nikogo nie rozliczono za okupacyjne wyniszczenie kraju i za miliardowe zlodziejstwo ,do tej pory nie da rady policzyc jakie straty poniosla Polska za rzadow PO.

Dalej kacapy zawiaduja obronnoscia Polski tym razem schronili sie pod skrzydlami zdrajcy Dudy.Przeciez za i nie tylko to Duda powinien byc postawiony pod impeachmment.Afera z HGW wola o pomste do nieba ,dalej widac ze sa jak za komuny rowni i rowniejsi.Mafia sadownicza ,lekarska , uniwersytecka,medialna,samorzadowa itd ma sie dobrzez i nie jest do ruszenia.Minister Macierewicz ,Ziobro,Jaki,Szyszko sami nic nie zrobia jak sa hamowani przez pisowski beton i nieudacznikow takich ja Waszczykowski ,Gowin, Glinski,Blaszczak.Szydlo musi podajac decyzje aby ich sie pozbyc.Ale wiadoma sprawa jest ze twoca kreta maliniaka Kaczynski tez jest niezlym hamulcowym i wbil noz w plecy Macierewiczowi popierajac maliniaka w decyzji ze Polacy to durnie i im sie prawda o WSI nie nalezy.

PIS ratuje Polske z upadku lae robi to za wolno dajac szanse wrogowi sie okopac i wzmocnic i to moze sie zemscic na raformach ,samo przyjecie 3/5 w wyborze do KRSow bylo njakas niedorzecznoscia ,bo to zmiana bez zmainy mydlenie oczu lemingom,a amoze by tak zmienic prawo zeby prezydenta wybieralo tez 3/5 z glosujacych wtedy by mial prawo mowic ze jest prezydentem wszytkich Polakow. Na Dude wszyscy nie glsowali i jest on tylko Prezydentem tych co go poparali ,a poparli go bo uwierzyli ze Kaczynski tym razem sie nie pomylil i nie wystawil nam nastepnego kreta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1550993

az strach sie bac jezeli znowu jest cos nie tak! Ale moze nie bedzie tak zle! Sytuacja jest trudna i juz nie wiadomo co robic, bo wszystko jest krytykowane przez tych kacapow z Unii.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1551106