Wielki sukces zwolennika analnych relacji pomiędzy mężczyznami, Roberta Biedronia! Będzie rezolucja Parlamentu europejskiego w sprawie Polski

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

14 listopada na minisesji plenarnej w Brukseli odbędzie się głosowanie nad rezolucją wzywającej polski parlament do nie wprowadzania zmian w Kodeksie karnym dotyczących edukacji seksualnej.

Współautorem przyjętego dziś projektu rezolucji, który poprzeć miały wszystkie największe partie w parlamencie europejskim, jest europoseł Robert Biedroń... 

Na swoim koncie facebookowym Robert Biedroń pisze:  

Przez działania PiS-u Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego. Odbudowanie pogarszającej się reputacji naszego kraju w Europie będzie trudnym zadaniem, ale ja lubię wyzwania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński. 

Europosłowie twierdzą, że "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie" – czytamy na portalu Interia.pl powołując się na PAP.  

Europoseł Ryszard Czarnecki słusznie zauważa, że projekt i rezolucja maja charakter wybitnie ideologiczny. Tymczasem dla wyjaśnienia, czego chcą środowiska LGBT w Polsce, wystarczy przytoczyć zdajecie bilbordu pod Jelenią Górą w dzielnicy Maciejowa, kampanii społecznej, uświadamiającej, czego żądają środowiska homoseksualne: patrz zdjęcie główne.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

W maju napisałem tekst:

"Aktywność działaczy homo – sposób na psucie ludzi"

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia, które ich zgwałciło lub molestowało.

Vote up!
1
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1608828