Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Donald Trump rocznicę 1 września spędził na swoim polu golfowym. Na początku dwie wiadomości, zła i bardzo zła: Trump zlekceważył swojego polskiego sojusznika; jeśli amerykanie zrobili to w rocznicę 1 września 1939 r., to tym bardziej amerykański sojusznik zignoruje jakikolwiek atak militarny na Polskę.

W poniższym tekście wspomnę też o Jerzym Kosińskim, autorze szkalującego Polaków „Malowanego Ptaka”, który, gdy wyszła na jaw sprawa plagiatu książki, popełnił samobójstwo dusząc się zdaje celofanową folią.

Podobno media w Stanach Zjednoczonych z jednej strony krytykują Trumpa za zabawę na polu golfowym, z drugiej, wywierały presję na Trumpa aby do Polski 1 września nie przylatywał, tym samym ignorując niezwykłe uroczystości, które mogłyby mieć charakter światowy i pokazałyby światu naszą wersję historii.

                       Dlaczego świat pastwi się na Polsce?

Bo świat jest zły. Przecież uczniowie z patologicznych rodzin w szkole dokuczają właśnie osobom dobrze wychowanym, które najczęściej stają się ofiarami mobbingu. Przyczyny pogardy i antypolonizmu mają bardzo głębokie korzenie. Wg relacji siostry Michaely Pawlik, która wiele lat pracowała w Indiach, Polacy (Słowianie) są tam traktowania, jak pariasi – najniższa kasta, bez żadnych praw, oprócz prawa do bycia niewolnikiem i pracy z darmo.

Wbrew temu, co się sądzi, narody Europy Zachodniej odczuwają ze sobą pewną więź etniczną oraz kulturową i to na jej podstawie stworzą pewne naturalne wspólnoty. Od kogo bogaty hindus, niepłacący pariasom, dowiedział się, że Polak – Słowianin, to gorzej niż niewolnik? Kto okupował Indie? Nasi najwierniejsi brytyjscy sojusznicy.

                            Trump, "Malowany ptak", act 447.

Na festiwalu filmowym Wenecji w nocy z 2 na 3 września miał premierę antypolski paszkwil, „Malowany ptak” – ekranizacja powieści Jerzego Kosińskiego z gwiazdorską obsadą, która ma chyba pokazać światu, jak Polacy i inne słowiańskie narodowości gnębiły chłopca, żydowskiego przybłędę. Zoofilia, wykorzystywanie seksualne, mordy... Zbiorowiska małp wydają się być oazą spokoju, w relacji do cywilizacji, która ze swej obsesyjnej natury nienawidzi żydów.

Ten czesko-słowacki film został nagrany w języku międzysłowiańskim opowiada, jak Polacy zadawali więcej cierpienia Żydom niż Niemcy. Ten film, podobnie jak odwołana wizyta Donalda Trumpa, to kolejny stopień do rabunku Polski i zrobienia z Twoich dzieci niewolników, Szanowny Czytelniku.

Intelektualne elity tego świata wiedzą, jaka jest prawda o II wojnie światowej, ale dla nich naprawdę Polskość (i nie tylko Polskość) to brak wartości. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To znudzeni bogaci ludzie, którzy z nudów robią okropne rzeczy. Nie bez powodu miliardy dolarów z czasów wielkiego kryzysu w USA znalazły się w hitlerowskich Niemczech. Wcześniej dotowano powstanie ZSRR.

W filmie Jerzego Hofmanna „Wedle wyroków twoich” z 1983 r. na samym początku pojawił się motyw donoszenia Polaków na Żydów. Postawę Polaków już na wstępie przedstawił bardzo znaczący wątek. Film ten, dziwnie mało popularny (jakby ktoś się go wstydził), był współfinansowany przez... Republikę Federalną Niemiec, a dokładnie przez Artura Braunera, pochodzącego spod Łodzi producenta filmowego, który przeżywając w Łódzkim getcie, po wojnie zamieszkał w Berlinie, mieście swoich największych oprawców. Producent ten zmarł dopiero w lipcu tego roku, a schronienie w czasie wojny znalazł w ZSRR.

                         Sadystyczna nagonka na Polskę

Czy to amerykańskie media i środowiska polityczne namawiały prezydenta USA D. Trumpa do bojkotu przez niego uroczystości rocznicy wybuchu II wojny światowej? Nagonka na Polskę trwa, a my żyjemy złudzeniami, takimi samymi jak przed 1 września 1939 r. Nienawiść do Polaków powinna stać się tematem debaty publicznej w Polsce, ponieważ przekłada się na konkretne, niebezpieczne, decyzje polityczne. Polska, chłopiec do bicia, a nasze życie nic dla nich nie znaczy.

Należy dokładnie sprawdzić, kto stoi za czeskimi, ukraińskimi i słowackimi pieniędzmi finansującymi powstanie tego filmu, w którym wystąpią: Harvey Keitel, Udo Kier, Stellan Skarsgard, Julian Sands oraz Lech Dyblik.

Czy film pokaże sieć kin Helios należąca do Agory związanej z Adamem Michnikiem, a która w oskarżycielskim tonie pisała, że Polacy nie chcieli dać pieniędzy na ten film?

Czy film „Malowany ptak” zostanie nominowany do Oskara? Na pewno usłyszymy o nim w kontekście żydowskich roszczeń.

Słowacja, jedno z trzech państw, które w 1939 roku zaatakowało Polskę, wypuszcza film, a przecież rząd Republiki Słowackiej w latach 1942-1945 współpracował z rządem III Rzeszy w sprawie deportacji Żydów, których Słowacy pomogli zabić 100 000. Przypadek?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:13)

Komentarze

Rzeczywiście, trudno uznać, iż termin premiery "Malowanego ptaka" jest przypadkowy.

A Polacy w większości nie wiedzą lub bagatelizują tą presję na Polskę. Antypolska nagonka coraz bardziej nie pozostawia złudzeń.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1601596

Krytykują Trumpa za zabawę na polu golfowym 1 września - jednak tej "zabawy' nie było. A kolportowaniem kłamstwa o tej "zabawie" zajmują się jedynie bolszewicko-rosyjscy politrucy oraz postbolszewicka i mafijna propaganda PO.

Ciekawe dlaczego załgani osobnicy, tacy jak Romuald Kałwa czy Rebeliantka tak ochoczo do tej antypolskiej propagandy się podłączają?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601659

... to my, Polacy szykujemy sami sobie ten stryczek. Uzasadnię:

Malowany ptasior jest autorstwa faceta uratowanego (od śmierci) przez Polaków. Po całym świecie rozpisują się różne profesory (mieniący się nawet historykami) jakimi to Polacy byli kanaliami. Za polskie pieniądze nota bene Polska Akademia Nauk organizuje w Paryżu konferencję o przestępstwach Polaków w czasie wojny.

I co? I pstro! Nic, coma nul.

Mamy IPN, "Redutę obrony dobrego ..." itd,itp, mamy ambasadorów w każdym kraju na świecie, czyli jest armia ludzi biorących niekiepskie apanaże aby walczyć, a przynajmniej nie podkładać do ognia ... i mamy rząd, ministrów wiedzących o akcji antynarodowej - lecz ta cała zgraja dekowników udaje, ze nic się nie dzieje. My Polacy udajemy, ze nic się nie dzieje. My Polacy sami szykujemy sobie stryczek. Smutne? Nie, straszne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1601619

Nie naliczę, ile tu, na tym portalu, dekownik Apolloniusz chciał a bał się...... chciał a bał się...... i dalej widzę modli się do Gomułki, który chciał, a bał się troche miniej niż ….

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1601637

że politycy nawiązują  sympatie przez  kontakty osobiste. Zwyczajnie umieją zdobywać sympatie dla swojego kraju bywając w krajach, nawiązując rozmowy, pozyskują  opinię dla kraju, własnym czarem osobistym. Udaje się to nawet tym politykom, którym to z różnych względów, udać nie powinno.

Polacy tego nie robią. Trochę prezydent Duda próbuje, ale adresuje swoje wysiłki do kraju wagi ciężkiej, USA, a Polska powinna  obracać się w średniakach, podobnych sobie. Temu nie sprzyja brak strategii jaka ta Polska ma być w przyszłości. Plany sięgają tylko od wyborów do wyborów.

Właśnie ten brak planów perspektywicznych, szczególnie co do Unii, polska izolacja, powoduje, że brak jest Polsce w świecie przyjaciół ideologicznych.Takim krajem, o podobnej do Polski historii jest... Irlandia. Przez lata cierpiąca z  powodu polityki Londynu i w dodatku jest to kraj katolicki. Ale Polacy wybrali Brytanię i popierają w Unii  wbrew całej unijnej polityce. Czemu? Ktoś to wie? 

https://www.politico.eu/article/poland-breaks-ranks-from-eu-brexit-unity/

https://www.independent.co.uk/news/long_reads/brexit-deal-immigration-poland-brussels-far-right-law-justice-party-donald-tusk-a8731151.html

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Anna K.

#1601632

chór Putina

 

II Wojna Światowa

to Polski wina

śpiewa chór Putina 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1601640

Łączenie prezydenta Trumpa z "Malowanym ptakiem" jest bardzo daleko idącym uproszczeniem, najłagodniej rzecz określając. Autor posługuje się kłamstwem, twierdząc, że Trump "rocznicę 1 września spędził na swoim polu golfowym". W rzeczywistości Trump myślał do przedostatniego dnia, że będzie w Polsce w ustalonym terminie. Huragan Dorian pokrzyżował te plany i prezydent musiał zająć się losem Florydy, "the swinging state" w wyborach prezydenckich. Dość żałosne usiłowania polskiej targowicy z Sikorskim i jego żoną oraz byłymi ambasadorami "polskimi" na czele nie miały absolutnie żadnego wpływu na podjętą w ostatnim dniu decyzję o odroczeniu wizyty.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1601656

To po prostu wyraz antyzachodnich obsesji autora. Co oczywiście mówi więcej o nim samym niż o sytuacji na świecie. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1601688