Czyj diabeł większy?

Obrazek użytkownika miarka
Świat

Hilaria Clintonowa, czy Donald Trump? Blogerka Ślepa Mańka sugeruje, że większy jest diabeł Clintonowej, i że Trump się jej podkłada.

 

"Więc dla mnie dotychczasowe milczenie Trumpa w sprawie ewentualnej wojny z atomową Rosją, którą to chce wywołać Hilaria,  kiedy byłby to decydujący argument, który na pewno przeważyłby na jego korzyść, jest chyba dowodem na ustawkę".

 

Ja tu widzę inaczej - analogię z ostatnimi wyborami w Polsce. Otóż podobną sprawę ćwiczymy z ponad rocznym wyprzedzeniem. To "zaplanowane ćwiczenie" tłumaczy też, dlaczego w zeszłym roku w Polsce nie sfałszowano wyborów (pominąwszy szczegóły) i już po przejęciu TVN przez Rotszyldowców, a przed wyborem Dudy, wiadomo było o co chodzi.

 

"Dobrym gliną" u nas był PiS z Dudą i całą ekipą, zaś "Złym gliną" PO z Nowoczesną i ekipami.

Dzisiejszymi odpowiednikami w USA: Trump - "Dobry glina" i Clintonowa - "Zły glina".

 

 

Linia Obamy zresztą obrzydła ludziom w Ameryce.

 

...podobnie jak linia Tuska w Polsce:

 Zły i tu, i tu musi odpaść - na tyle inteligencji to nawet wbrew elitom partyjnym i mediom wyborcy jednak mają.

 

Można tu nawet "zajrzeć w przyszłość" USA i świata - po to też jest całe to "ćwiczenie".

 

Otóż PiS był słaby, nie miał ludzi do obsadzania stanowisk politycznych. Partia – wydmuszka. Wygrał, bo ktoś to „z góry” ustalił,  ale żeby w ogóle móc rządzić, szybciutko przeszedł kontredansem na linię zdrajców Polski, a zdrajców wcześniejszych pozostawił bezkarnymi, tak, że to oni zostali ostatecznie wygranymi.  Poszedł na najgorszy możliwy kompromis moralny, zdradzając Naród i wyborców, którzy w nim pokładali nadzieję.

Wraz z nimi jeszcze bardziej wygranymi zostały ponadnarodowe korporacje prywatne - "kolonizatorzy-eksploatatorzy-zniewoliciele Polski", którzy się nachapali majątkiem Polski średniego państwa z ogromnym potencjałem, jej wielkimi zasobami i całkiem nowoczesną ósmą gospodarką świata, a nadto jej długami sztucznie spreparowanymi przez korporacyjną agenturę i zdrajców, którzy teraz, kiedy do władzy doszedł „uczciwy rząd”,  powinni wszystko oddać i pójść siedzieć.

Tymczasem zamiast tego, to jeszcze im się funduje umowy-zmowy CETA i TTIP, które jeszcze ich uczynią zupełnie bezkarnymi i legalnymi na lata, nadto odda im pełnięwładzy i to niekontrolowanej, pozwalając nadal pasożytować na Narodzie Polskim.

 

Podobnie zapewne będzie ze zwycięskim Trumpem - już okazującym się słabiutkim i niewyraźnym. Potwierdza to jego niechęć do "dobijania" Clintonowej - jeżeli tu można mówić o podkładaniu się Trumpa, to wobec korporacji - po to by to jednak na niego postawiły.

 

Efekt będzie ten sam: porządni Trumpa poprą, ale w takich okolicznościach, że  później trudno będzie się im wycofać z tego poparcia, kiedy wszystko zacznie iść na opak. Na to wszystko zaraz dolepi się do niego cała amerykańska patokracja i w końcu to ona będzie rządziła, nawet bezczelniej, jakby to robiła za Clintonowej.

Wojny może nie będzie, ale wtedy będzie pokój fałszywy - wielekroć gorszy w skutkach od wojny prawdziwej - takiej z bombami lecącymi na głowy i ruinami.

 

Tak jak w Polsce po roku PiS-u sprawa - przez same tylko "umowy międzynarodowe" można powiedzieć, że Polski już nie ma i nie zanosi się, żeby jeszcze kiedyś była, tak i z USA.

Oba kraje, kiedyś potężne wolnością teraz popadają w żelazne chomąta niewolników wypranych z wszelkiej własności i nadziei.

 

Tu i tu wchodzą w rachubę rzeczywiste spiski i zmowy oligarchów, kończące i demokrację i moralność w życiu publicznym" na rzecz najgorszego z faszyzmów - korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu i "rządem światowym" wyrodzonej z międzynarodowej na ponadnarodową, faszystowską ONZ reprezentującej już tylko światowych oligarchów, a bałamutne i utopijne ideologie - przeciw wolnym dotąd narodom świata.

 

W obu krajach nie ma być już prawa i sprawiedliwości. Ma już być tylko prawodawstwo czerpane "na prawie kaduka", czyli z mocy bezprawia, a z faktycznej woli aktualnych kacyków, czy układów trzymających władzę – ta odgórność jest zresztą typowo faszystowska, z całym „równaniem w dół” – w pierwowzorze ideologicznym było: „zrównać inteligenta z robotnikiem, „robotnika z chłopem, a chłopa z ziemią”.

 

To ta nadrzędność oligarchów w stanowieniu "praw" - zwykle ich przywilejów, a zarazem dyskryminacji tych nieuprzywilejowanych - choćby ich było 99% - choćby to było o rozwiązaniach do spodu nieludzkich, niemoralnych, wynaturzonych, głupich i niesprawiedliwych, manipulatorskich i kłamliwych - prowadzących wprost ku zagładzie ludzkości.

 

W obu przypadkach jedyna korzyść z opowiedzenia sie po stronie "dobrego gliny", że w przypadku wyboru "złego gliny" zło przychodzi od razu, zaś w przypadku "dobrego gliny" rozkłada się w czasie, a nadto jest bardziej niebezpieczne, bo i dotąd normalnych brudzi współodpowiedzialnością.

Jednak to "rozłożone" też zawsze wychodzi na złe, a może nawet gorsze. Znany jest mechanizm "powolnego gotowania żaby". - Powoli gotowana nie wyskoczy i się ugotuje, zaś wrzucona od razu do wody gorącej może się oparzyć, ale wyskoczy i przeżyje...

 

PiS, gdyby powiedział, że zmierza do zniszczenia Polski i Polaków tak, żeby się już nie podnieśli, to  na pewno by nie wygrał, nawet z tak tragicznie złym rywalem jak PO, które nie miało żadnych podstaw moralnych, żeby startować w wyborach.

Podobnie i Trumpem. Hilarię słusznie nazwał diabłem, ale wszystko na to wskazuje, że z niego ma wkrótce wyleźć większy.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (13 głosów)

Komentarze

"Tak jak w Polsce po roku PiS-u sprawa - przez same tylko "umowy międzynarodowe" można powiedzieć, że Polski już nie ma"

 

o jakich to umowach piszesz waść

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1521908

Chodzi zmowy korporacyjne CETA i TTIP.

4. ostatnie moje notki o tym były. Jak nie będzie narodowego protestu z największym możliwym zaangażowaniem Polaków, to już po nas.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1521910

no kurde
 
a ja już mam bilet do Polski na 20 grudnia
 
mam nadzieje że do świąt nasz kraj będzie jeszcze istniał ;-))
 
Miarko przyjacielu
 
więcej optymizmu
Vote up!
4
Vote down!
-1
#1521912

Będzie, będzie - woda w dużym kotle tak szybko się nie zagotuje - ale na taki "szczytny" cel to kto wie - może i węglem pozwolą pod nim palić - diabełki do tego dzieła już się szykują.

A białko ścina się dopiero w 42 stopniach Celsjusza. Może więc i do lata dotrwamy ;-(

Z drugiej strony, to za tych, co się tylko szykują, by samemy dotrwać, to szylinga bym nie dał.

 

A z optymizmem to radzę ostrożnie - łatwo przedawkować - to tylko namiastka nadziei, co zawieść nie może.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1521924

Vote up!
4
Vote down!
0
#1521926

Jozio, ale pewnie, ze bedzie istnial. Moze wowczas pod nazwa Judeopolonia, ale bedxzie istnial.

Ale, ale spokojna glowa, Ty bedziesz zawsze '' mile widziany''

:-))))))))))))))))))))))))))))

bo , jakze to inaczej?

aj wej, przeciez to by nie wypadalo, by...      

 ;-))))))))))))))))))))))

I prosze tutaj mi nawet bez cienia urazy, bo to Tys sam w momecie naszego '' internetowego poznania'' oswiadczyl, ze tutaj sa same chazarskie Zydy z Toba wlacznie - rzecz zrozumiala :-)))))))))))))))))))))))

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1522009

Jozio, ale pewnie, ze bedzie istnial. Moze wowczas pod nazwa Judeopolonia, ale bedzie istnial.

Ale, ale spokojna glowa, Ty bedziesz zawsze '' mile widziany''

:-))))))))))))))))))))))))))))

bo , jakze to inaczej?

aj wej, przeciez to by nie wypadalo, by...      

 ;-))))))))))))))))))))))

I prosze tutaj mi nawet bez cienia urazy, bo to Tys sam w momecie naszego '' internetowego poznania'' oswiadczyl, ze tutaj sa same chazarskie Zydy z Toba wlacznie - rzecz zrozumiala :-)))))))))))))))))))))))

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1522010

Nie wie jak Tramp, ale Clinton to masonka i to samej góry, tej organizacji.

I gdy wygra będzie przeciwko Polsce, co już dobitnie pokazała.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521923

kto wygral debate:

sondaz

Vote up!
3
Vote down!
0
#1521925

Tak, znak, który pokazuje Clintonowa (Clinton też go pokazywał) symbolizuje Lucyfera. - Bezpośrednio dotyczy iluminatów, którzy są "czapką" nad masonami. To już czysty satanizm. Oni się tajnie szykują do najgorszych dla ludzkości rzeczy.

Też nie mam co do tego wątpliwości, że będzie przeciwko Polsce - tak krajowi ludzi wolnych, jak i moralnych, szczerych chrześcijan, katolików. Jednak ona jest wyraźnie z tych, co im się spieszy - a to ludzi zrazi i się postawią - oby na czas.

Najgorzej, że demoralizująca propaganda medialna wychowała już przynajmniej jedno pokolenie tych, co walki podjąć nie będą chcieli i jak ta "żaba powoli gotowana" dadzą się powoli pozbawić wszystkiego i zgnoić.

Tu Trump jest bardziej niebezpieczny.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1521929

Dla scislosci trzeba dodac, ze wyjatkowo '' puszczalska'' masonka ,

a do tego z sodomickim podniebieniem.

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1522018

to już lepiej z nudów poczytać Michalkiewicza, dla zabawy, rzecz jasna.A

Aż boję się zapytać o szczegóły: kto, jak i dlaczego tym steruje a nikt się nie połapał poza jednym wyjątkowym blogerem.

do tego pachnie lewactwem.

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1521938

Oczywiście nie każda teoria spiskowa wykrywa prawdziwe mechanizmy kierujące spiskowcami - oni już usiłują tak działać, żeby to nie było zbyt czytelne, a do tego media robią im kamuflarz, ale krytykowanie czyjejś opinii tylko dlatego, że zawiera teorię spiskową jest co najmniej godną potępienia bezmyślnością.

A co do lewactwa, to Tobie muszę tu już jasno zarzucić głupotę. Lewactwo to ogólna nazwa na ideologię faszystów i satanistów zarazem. To stąd cała notka "pachnie lewactwem", a nie stąd że to ja jestem po stronie lewactwa, co tu sugerujesz.

A tak w ogóle, to dalszą częścią odpowiedzi będzie notka, którą zamierzam zaraz zamieścić.

Pozdrawiam

 

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1521994

Tytan Yntelektu, niejaki ''kontrik'' .

On Stanislawa Michalkiewicza z nudow czyta, no taki z niego rekin :-))))))))))))))

Sika Ci po nogawce, ''zes lewak'' i wszystkie, albo wiekszosc komentarzy formuuje jako pytanie...

skad my znamy takie przyklady ? :-))))))))))))))))))))))

Insynuuje, ze z prawicy, ale on chyba jedynie pisze od prawa do lewa :-))))))))))))))))))))))))

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

chris

#1522016

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tutaj wielu pisze od prawa do lewa i z tego powodu nazywa siebie prawicowymi. :)))

Vote up!
2
Vote down!
-6

Lotna

 

#1522020

Jasssne, ''prawicowi'' sa po obu stronach barykady i to wlasnie jest jeden z naszych polskich problemow...

' 'loni '' sa i na neonie i tutaj

i wszedzie...

i to jest ten dylemat :-))))))

Wystarczy przyjrzec sie polskiej polityce ostatnich 30 lat. Jak to niektorzy potrafia radykalnie '' zmieniac poglady ''

i to w obie strony :-)))))))))

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1522043

3,5 roku temu napisałem notkę: http://niepoprawni.pl/blog/7113/prawica-i-lewica-przedefiniowane 

 
Niestety nie została wystarczająco spopularyzowana - a więc lewactwo nam tu dalej miesza w definicjach i mamy przez to wręcz coraz większy problem z rozróżnianiem "kto jest kto".
 
Dobrze by było do tego wrócić.
 
Pozdrawiam 
miarka.
 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1522073

"Wystarczy przyjrzec sie polskiej polityce ostatnich 30 lat. Jak to niektorzy potrafia radykalnie '' zmieniac poglady ''"

Jest gorzej - bo zmieniają te "poglądy" już po otrzymaniu mandatów od obywateli do sprawowania określonych funkcji politycznych w określony w chwili otrzymywania tego mandatu sposób. To się nazywa zdrada - to powinno być karane nie tylko pozbawieniem mandatu narodu, czy obywateli, ale i dożywotnią dyskwalifikacją z udziału w działalności politycznej.

To się nazyw zdradą i z innego, często korupcyjnego i kryminalnego powodu, a wyraża się najpierw zmianą tych, dla których bije ich polityczne serce. To już nie tylko nielojalność i nieuczciwość - to zdrada niewybaczalna. 

Partie "polityczne", które takie rzeczy tolerują, pobłażają winnym, a nawet niekoniecznie i popierają i same inicjują należy natychmiast po wykryciu takich rzeczy delegalizować, a osoby na różnych stanowiskach korzystające z poparcia tej partii zwalniać z nich.

To się musi skończyć, bo nie przetrwa państwo, które ma niepatriotyczne, nielojalne wobec narodu, wobec tych, którzy ich wybierają i powierzają funkcje i zadania partie polityczne, oraz działaczy.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1522078

Witaj, ''dobra robota'' , krotko, tresciwie, na temat !

no i napisane z chyba jedynie Tobie znana werwa poczucia praworzadnosci, slowem gratulacje...

Jozio niesmialo podlaczyl sie od flanki. Ale wiadomo, ze Jozio, to Jozio .Lubi robic zadyme i sobie pozartowac...

Z Jozia , to taki intelektualny harcownik, szkoda tylko, ze jakies fotki nie wkleil, bo nawet jezeli na kontra, to jednak

'' ma reke'' do tych zdjeciowych komentarzy.

Odnosnie tematu , ktory ujales, to posluze sie klasykami...po co powtarzac w kolko to samo?

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3

chris

#1522015