Polska w 814 roku. Brytyjski dowód na zakłamywanie historii Polski

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Historia

Nie znam innego narodu jak Polacy, który wszem i wobec tak mocno i zawzięcie udowadniałby swoją niską wartość. Jako pretekst, do obalania przedchrześcijańskiej historii Polski służy mit o „Wielkiej Lechii”.

Ponieważ nie było takiego państwa jak "Wielka Lechia" (co potwierdza Czesław Białczyński), historia ta służy za pretekst ataków: zarówno lewicy udowadniającej naturalną bylejakość Polaków, jak i środowisk ultrakatolickich (w swoim mniemaniu ultraprawicowych), które nie rozumieją, że istnienie Papiestwa z wyjątkiem zaledwie kilku papieży (w tym Jana Pawła II na czele), nigdy nie było gwarantem niepodległości Polski.

Historia się powtarza. Wrzuć w Google: „Skandaliczna wypowiedź Papieża Franciszka - porównał Polaków do nazistów i sowietów”.

Czy więc rację ma założycielka Partii Kobiet nagrodzona przez Michnikowe „wysokie Obcasy”? W lipcu 2018 r. ta lewicowa intelektualistka powiedziała: "(...) nie sądzę, żeby Polacy mieli duży mózg w tych czaszkach słowiańskich (...) mózg będzie nam malał wraz z niepodległością*.

Na Wikipedii czytamy, że Manuela „fascynuje się gnozą, kabałą, postacią Marii Magdaleny i motywem czaszki w kulturze światowej”. Typowy syndrom kolonialnego sierżanta... Ale ten wstydzący się własnego pochodzenia sposób myślenia, naprawdę nie dotyczy tylko środowiska osób związanych z Gazetą Wyborczą.

Dotyczy wielu wierzących bezkrytycznie w historię Polskie pisaną przez Kościół katolicki zdominowany przez Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego. Tak jakby historia Polski zaczynała się w 966 r. Pamiętajmy, że atakowali nas też protestanci (potop szwedzki), którzy wielokrotnie występowali przeciw polskiej niepodległości na rzecz państwowości pruskiej i angielskiej.

Czy obchodząc 1050 - tą rocznicę chrztu Polski zrobiona rachunek zysków i strat władzy papiestwa w Polsce? Czy przypomniano o klątwach kościelnych rzucanych na polskich władców, a zatem i na cały Polski naród? Pierwszą była klątwa rzucona przez przyrodniego brata patrona Polski - św. Wojciecha, biskupa Gaudentego na Bolesława Chrobrego i całe królestwo. Podobno przekupionego przez Niemców.

Nie do wybaczenia jest jednak zakłamywanie historii Polski – mentalne podcinanie skrzydeł, i tak już zniewolonemu umysłowo i tożsamościowo narodowi.

W Brytyjskiej: „Map of Europe after the death of Charles the Great (814 AD). Original map made by Charles Colbeck, The Public Schools Historical Atlas (1905)”

Czyli:

„Mapie Europy po śmierci Karola Wielkiego (814 r.). Oryginalna mapa wykonana przez Charlesa Colbecka, Atlas historyczny szkół publicznych (1905) (rysunek).

Źródło: ]]>http://legacy.lib.utexas.edu/maps/historical/history_colbeck_1905.html  ]]>

Znajdziemy taką mapę Europy z 814 r.:

Przyznam, że wolę starszą wersję mapy, bo jest dokładniejsza. Współczesna wersja mapy wygląda, jak poniżej:

]]>https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Europe_814.png]]>

Ale i tak większość środowisk naukowych, wciąż niczym murzyni amerykańscy, przepraszam, Afroamerykanie, będzie żyć z syndromem byłych niewolników, wstydzących się własnego pochodzenia, i udowadniający, że oni i cały polski naród są nikim, że Polacy ze swojej natury są przedstawicielami drugiego dna, a na terenach obecnej Polski mieszkamy przypadkowo.

Proszę przyjrzeć się oryginalnej mapie. Mamy na niej nawet Chazarię.

 

*]]>http://wdolnymslasku.com/2018/07/28/skandaliczne-slowa-gretkowskiej-nie-...]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (11 głosów)

Komentarze

Brzydzę się takimi manipulacjami i takim nieuctwem. Jeśli ktoś wypisuje bzdury, mając odpowiedź o parę kliknięć w wyszukiwarce, z pewnością jest członkiem złej woli.

Warto przypomnieć, że R. Kałwa to dumny, nowo nawrócony katolik, z misją obrony KK. Jak go broni, widac- choć dla lepszego oglądu polecam jego teksty na nazi-bolszewickim neonie.

Apage satanas!

Vote up!
1
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1573233

Bo na mapie widzę Czechy, oraz terytoria Słowian. Żadnego państwa Ruskiego, żadnego państwa Polskiego. 

I jeszcze na południu serbowie w tym samym kolorze, więc na 100% chodzi o tereny słowiańskie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1573593