Młodzi i wykształceni dostali w Gdańsku w gębę

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

"Dzisiaj podczas przemówienia w Gdyni Prezydent powiedział, że mamy w Polsce wolność wyrażania poglądów i można krzyczeć #Konstytucja.

Wieczorem za okrzyki 'konstytucja' już BITO.

Więc jak to jest z tą WOLNOŚCIĄ Panie @AndrzejDuda @prezydentpl ??" https://twitter.com/wolne_media_pl/status/1035990674292846599 

 

Przy wielu zastrzeżeniach do Prezydenta Dudy, ale hołota zachowuje się jak troglodyci, nie zważając, że to uroczystości 1 września - rocznica tragedii II wojny światowej, by później narzekać, że została potraktowana tak, jak na to zasługuje. Krzyczenie "Konstytucja", nawet jak się kogoś nie lubi, na takich uroczystościach, świadczy o dennej osobowości takich osób.

Ale postkomunie przecież to 1 września utorował drogę do władzy. Nie byłoby WSI-okowych i ubeckich karier, gdyby nie II wojna światowa. Może to taka forma ich podziękowań...

Sam ten film może być prowokacją, a nazywanie jednej wkurzonej kobiety pisowską bojówką, świadczy o bezsilności KOD-mitów i UBywateli PRL.

Ale nagle, co ja słyszę? Jak pięknie Pi dziękuje za to, że ktoś go po prostu bronił:

 

Wojewoda Dolnośląski@PawelHreniak

Pełnomocnik do spraw obchodów 100lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości złożyła dziś rezygnację z pełnionej funkcji.

 

Albo minister, z którym kiedyś powiedzieliśmy sobie "Dzień dobry"

Joachim Brudziński@jbrudzinski

Absolutnie potępiam spoliczkowanie zakłócającej (po raz kolejny) uroczystości państwowe agresywnej Pani. Osoba która uderzyła przedstawicielkę #ObywateliRP została wylegitymowana przez @PolskaPolicja. Odpowiedzią na agresję werbalną nie może być agresja fizyczna.

 

Brawo. Teraz wszyscy wiemy, że KOD i Obywatele RP są, przynajmniej niektórym z PiS-u - potrzebni. Brawo...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

baba w ryło oberwała,

dostała to czego chciała,

długo o to się starała,

aż w końcu się doigrała.

Dlaczego ten agresywny babsztyl nigdy nie został aresztowany? Wszędzie jej pełno, przecież zakłócanie patriotycznych i religijnych uroczystości jest karalne.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1571736