Jak świat światem, nigdy nie będzie Niemiec dla Polaka bratem

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Najbardziej boli to, że partia niemiecka, postulująca likwidację Polski, ma tylu zwolenników. To są wciąż skutki wojny i zamordowania wespół z sowietami wielu wspaniałych synów naszego narodu. Niemcy nas nienawidzą bez powodu. Czując wyrzuty sumienia, próbują je zagłuszyć nienawiścią i pogardą.

To znany mechanizm psychologiczny. Osoba, która zrobiła zło, nie chcąc je uznać przed samym sobą, dusi się, wścieka, obraża ofiarę swojej nienawiści, zrzucając na nią winę swojej agresji.

„Zbrodnia bez kary”. Gorzka prawda o „drugiej niemieckiej winie”

Zarówno w powojennej RFN jak i w NRD nazistowscy zbrodniarze wrócili na swoje miejsca pracy; wielu robiło kariery w administracji, wymiarze sprawiedliwości, gospodarce, nauce, a nawet polityce. Podejmowane próby rozliczeń napotykały na mur milczenia i środowiskową solidarność „brunatnych sieci”.

Źródło: Deutsche Welle https://www.dw.com/pl/zbrodnia-bez-kary-gorzka-prawda-o-drugiej-niemieckiej-winie/a-50204860

Dzisiaj ci ludzie śmią nas pouczać o demokracji, mówiąc, jak mamy budować swoje państwo. Niemcy tak naprawdę wygrały wojnę. Polacy... Cieszą się, że pracują w niemieckich fabrykach, czy leżąc na brzuchu po 12 godzin na farmach ogórków i szparagów, czytają niemieckie, choć polskojęzyczne, media. Tak nas zbydlęcono.

Oczywiście, znajdą się artykuły twierdzące, że niemieccy cywile po wojnie byli dręczeni przez Polaków (komunistyczne władze nie musiały do tego namawiać), ale skali tej nie można porównywać. Tymczasem słabe Niemcy, rozbite i podzielone, w które nie będzie inwestowała międzynarodowa finansjera, są gwarancją pokoju w Europie i na świecie.

Wiele zła Polsce na przestrzeni lat zrobił zachodni katolicyzm, i choć sam jestem katolikiem, to Kościół wie, czemu ukrywa przed potulnymi wiernymi (owieczkami, czytaj: baranami) historię antypolskich krucjat, w tym decyzję papieża o ostatniej krucjacie, znanej z bitwy pod Grunwaldem z 1410 r. Kościół hierarchiczny nie jest gwarancją polskiej niepodległości. Nigdy nie był. Wszak zabory odbyły się za zgoda papiestwa, a ówcześni papieże nie krytykowali hitleryzmu, tak jak później wszelkie działania wojenne na świecie wymierzone w człowieka krytykował za swojego pontyfikatu Jan Paweł II.

Wróćmy do „przyjaciół Niemców” z których 2/3 wciąż nienawidzi Polaków. Dlatego też osłabienie Niemiec przez Islam, jest dla Polski bardzo korzystny. Ludzie, którzy martwią się o zislamizowane Niemiec są po prostu naiwni (głupi).

Jak bardzo słaba jest Polska, widać to po bezczelności Niemców na Opolszczyźnie, którzy kpią z polskich ofiar II wojny światowej, posiadając pronazistowskie pomniki. Takich przykładów jest sporo. Świadczą o słabości państwa polskiego i o tym, jak wielu Polaków ma „zrytą” mentalność, pozwalając Niemcom na takie zachowania.

Widać też po upodlonych naukowcach, przedstawiających polskiej publicznością niemiecką wizję historii, jakoby Polacy zjawili się znikąd w Europie w V-VII w n.e. Proszę przejść się po bibliotekach w różnych instytutach politologii i zobaczyć, jak wiele książek jest współfinansowana przez niemieckie fundacje. Nie powinno więc dziwić, że polska politologia jest śmieszna, marna i mało profesjonalna.

Niemcy, oprócz Hiszpanów, Anglików, Francuzów, Belgów i Japończyków – najwięksi złodzieje Europy i świata... Oprócz niszczenia Polski i mordowania Polaków, ci bandyci porwali podobno 100.000 polskich dzieci, które nigdy nie wróciły do kraju, a dziś uważają się za Niemców. Powinna powstać także publikacja o polskich volksdeutsch’ach – ludziach, którzy dobrowolnie przyjęli niemieckie obywatelstwo w czasie II wojny światowej i ich udziale w mordowaniu Polaków i Żydów.

Dla Niemców Polacy wciąż są podludźmi. Jak świat światem, nigdy nie będzie Niemiec dla Polaka bratem.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:14)

Komentarze

najbardziej nienawidzimy tych, których skrzywdziliśmy.  Np. dla  durnowatych kurdupli bez hamulców( średnia wzrostu 168 cm, IQ w granicach typowych dla ociężałości umysłowej) my jesteśmy "cwele" a ci  okresowo za kratami "ludzie". Z tej populacji pochodzi najbardziej podstawowa część postkomunistycznych kast wewnątrz społeczeństwa, różnych celebrytów, co to nas kurwa kultury uczą, sędziów "niezawisłych", czy dających narodowi wzór patriotyzmu "dyplomatów". Wszak Cze-Ka werbowała w suterenach i lupanarach w międzywojniu. Piłsudski, którego nie lubię, ale lubię jego klarowna kondensację stylu sformułował to jako program polityczny: "Kurwy i złodziei bić." Jest w tym wiele nieprawdy stygmatyzujących uprzedzeń ale te 15-25 tysięcy agentury bolszewickiej i owszem doskonale się zawiera.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1601159

TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW

AMEN!

Czytam aktualnie książkę "BYŁEM NUMEREM" - wspomnienia kilku osób, które przeżyły Auschwitz. Porażające. Niemcy, jako naród, jako państwo, za to co uczynili, za to co czynili z LUDŹMI, powinni być wymazani z mapy Europy. Powinni przestać istnieć jako państwo na wieki wieków. To diabelski jest pomiot. Był i wciąż jest. Pamięć TYCH co przeżyli to obozowe piekło, pamięć o zachowaniu tych diabłów i diablic wcielonych poraża. Nie da się tych wspomnień czytać spokojnie.  

I te niemieckie ścierwa dziś próbują uczyć Polaków jak czynić! Nie wiem jaka powinna być nasza reakcja, ale wiem, że powinny być z Polski usunięte raz na Jutro!!! wszelkie germańskie symbole, wszelkie symbole tego dzisiejszego zniewolenia. Wszystkie te niemieckie markety, fabryki, wszystko co czymkolwiek przypomina ten bandycki zbrodniczy naród powinno być z naszej Polski usunięte raz na zawsze. ŻADNYCH !!! sklepów, żadnych marketów, żadnych niemieckich biznesów w Naszej Pięknej OJCZYŹNIE.

ŻADNEGO !!! nauczania niemieckiego szwargotu w polskich przedszkolach!

ZAKAZ WJAZDU DO POLSKI

dla Niemców

Niemiecka mistyczka, święta, która miała dar widzenia przyszłości podobnie jak nasz zakonnik Klimuszko, powiedziała kiedyś, że Niemców, za to co uczynili innym, za te zbrodnie niewyobrażalne - zostanie tyle co pod gruszą........ 

Oby jak najszybciej:

https://search.yahoo.com/search/?ei=UTF-8&p=Niemiecka%20Mistyczka%20o%20przyszłości%20polski%20i%20niemiec

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1601185

Tekst oceniam negatywnie.
Dał się Pan ponieść syjonistycznej indoktrynacji realizowanej przez żydowski reżim IIIRP oraz przez powszechne żydo-media.

Proszę zwrócić uwagę, że w wyniku kształtowania politycznych nastrojów Polacy samych siebie lokują między dwoma największymi wrogami, między Niemcami i Rosją. Powstała analogiczna sytuacja jak przed IIw.św. 1939r. - byliśmy otoczeni przez wrogów, w 1938r. zrobiliśmy sobie wrogów z Czechów. (Nawet zydo-katolicki Kościół był nam wrogi!)
Gdy dojdzie do rozpadu UE (a dojść musi) nieunikniona stanie się weryfikacja traktatu poczdamskiego (przestał obowiązywać w 1995r.). Polska może zostać przekształcona w państwo wielkości Księstwa Warszawskiego.

Klucz do rozwiązania polskich problemów jest tu, na miejscu:
- bezwzględna konieczność likwidacji żydowskich rządów w Polsce (eliminacja Żydów z Życia politycznego kraju),
- eliminacja Kościoła z polityki,
- słowiańska Rosja to nasz jedyny, naturalny sojusznik strategiczny,
- z NRF winniśmy budować, na ile to możliwe, przyjazne stosunki - NRF to państwo pod żydowsko-anglosaską okupacją, tak jak Polska i trzeba o tym pamiętać.

(Jak Pan pamięta antypolskie niemieckie organizacje ziomkostw w NRF były założone i kierowane przez Żydów. Podobnie Ruch Autonomii Śląska w IIIŻydo-RP/Polin.)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

DK

#1601263

... ty nienawidzisz Polskę i Polaków. Marzy ci się... ponowna okupacja sowiecka.

Nie będę z tobą polemizował, ani ciebie oświecał. Ty w każdym calu swych komentarzy przejawiasz antypolskość. Dla ciebie nie ma Ojczyzny, która nazywa się Rzeczpospolita Polska! Twoją ojczyzną jest - jak widzę - CCCP. 

Satyr 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1601269

Dwie rzeczy dla których warto gonić z portalu takich jak ta przybłęda
To autor "słynnego" już zwrotu że Polacy  to Katodebile
To autor "słynnego" już listu do putina

Są tu inni jeszcze katolicy i Polacy inaczej, jak słynny Rycerz czerwony  czy kolejne wcielenie Ruszkiewicza - Fanpis
Janku
Pałować a nie dyskutować

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1601270

... do tego ludka, który nas poucza, że lepiej by było dla Polaków być pod butem Putina, niż zachować suwerenność (wobec Federacji Rosyjskiej).

Polexit natomiast może doprowadzić do tego, że nasza suwerenność wobec UE będzie realna.

Pozdrawiam,
Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1601274

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Fanpis został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Fanpis for ever

#1601277

Czy ty jesteś tylko zwykłym żydowierczym kretynem, czy syjonistyczną, antypolską kreaturą - nie wykluczam możliwości dwa w jednym -?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

DK

#1601430

Co za bzdury. Pisane specjalnie pod tezę. Nie byłoby uczciwej przyznać się do swoich irracjonalnych uprzedzeń zamiast dorabiać tak żenujące tłumaczenia? I jeszcze obwiniać katolicyzm- zapomniałbym, przecież nie tak dawno byłeś dumny ze swego nawrócenia i nawet zaczynałeś bronić Kościół. Coś szybko przeszło. Proponuję douczyć się, zamiast powielać prymitywne potoczne wyobrażenia dla swego hejtu. To nie wygląda ani dobrze ani godnie. Naprawdę, po ujrzeniu już kilku bzdur w tekście ręce opadają.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1601370