Poseł Marek Jakubiak i Justyna Samolińska podczas wieczoru wyborczego w TVP

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Feminizm to zemsta na mężczyznach mało atrakcyjnych kobiet z ubytkami kobiecości za niskie zainteresowanie nimi.

 

Zasugerowano mi, abym pociągnął temat i znalazł wieczór wyborczy na którym miało dojść do niemoralnych propozycji Marka Jakubiaka z Kukiz’15 względem Justyny Samolińskiej z Partii Razem.

 

Link do wieczoru, gdzie omawiane są wyniki wyborów do parlamentu z 2015 roku:  http://wyboryparlamentarne2015.vod.tvp.pl/22342057/pierwsze-wyniki-i-gorace-komentarze-zobacz-wieczor-wyborczy-w-tvp1oglądać od 46:35

 

Justyna Samolińska sprawiała wrażenie niezadowolonej z wyników wyborów, do czego miała pełne prawo.

 

W wieczorze wyborczym uczestniczyli ponadto przedstawiciele ugrupowań politycznych:

Marek Sawicki – PSL

Jarosław Sellin – PiS

Krzysztof „Ator” Woźniak – Korwin

Waldemar Czarzasty - Zjednoczona Lewica

Adam Szłapka – Nowoczesna

Marek Jakubiak – Kukiz’15

Aleksander Pociej – Platforma Obywatelska

 

Wieczór wyborczy prowadził Piotr Kraśko. Warto zapytać zebranych, czy doszło tam do takiego wydarzenia. Sam mam skromny kontakt tylko z „Atorem”, więc zaraz wyślę mu pytanie.

 

Proszę zobaczyć zdjęcie na stronie głównej portalu Wirtualna Polska, które sugeruje, że poseł Jakubiak „całuje” występującą na nim kobietę. Wszystko sprawia wrażenie zaplanowanej akcji mającej zdyskredytować posła.

 

Pretekstem do artykułu jest karygodne zachowanie Jakuba Dymka i Michała Wybieralskiego względem zatrudnionych w ich redakcjach kobiet.

 

Justyna Samolińska pisze m.in.: (...) prawica, zamiast jak zwykle mieszać z błotem każdą kobietę, która opowiada o doświadczeniu przemocy seksualnej i pytać, jak była ubrana, zatarła ręce z radości. Wybieralski i Dymek to ich polityczni przeciwnicy - żeby ich pognębić, można przez chwilę udawać, że nie uważa się kobiet za przedmioty.

 

Polityka jest brutalna i nie ma tu miejsca na litość. Jeśli ktoś poczuje się urażony moim tekstem, to... trudno.

 

Wracając do felietonu J. Samolińskiej, w której daje wyraz swojej nienawiści do prawicy (patriotyzmu):

 

„Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?

 

Kompletnie mnie zatkało. Jestem w programie na żywo, zaraz mogą poprosić mnie o komentarz w sprawie wyborów parlamentarnych, a tutaj poseł-nacjonalista bez żenady proponuje mi wspólne wyjście do toalety. Jaką bezczelnością trzeba się wykazać, żeby zrobić coś podobnego? Do jakiego stopnia traktować każdą młodą kobietę w swoim otoczeniu jak kawałek mięsa, żeby składać takie propozycje w studiu telewizyjnym? Jak ten polityk odnosi się do swoich koleżanek, podwładnych w zaciszu swojego biura, gdzie czuje się pewniej niż w programie na żywo?”.

 

Czy felieton Justyny Samolinskiej z zarządu Partii razem to fantazje erotyczne? Czy uczciwe media nie powinny się skontaktować z posłem Markiem Jakubiakiem? Oto co pisze na swoim profilu facebookowym oskarżony poseł (pisownia oryginalna):

 

„Ręce opadają,
Czy ta Pani nie wie, że mam rodzinę, czy wypisywanie tych idiotyzmów czemuś służy ? w opiniach odpowiedziałem tej Pani.

"Po mojej prawej stronie siedziała młoda miła stremowana osoba. Nie mam pojęcia o czym Pani pisze, ale współczuję, mitomania nie zawsze dobrze się kończy. Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu, bo trzeba wiedzieć, że mam swoją szczęśliwą rodzinę którą będę bronił przed złem wszelakim. To jest szaleństwo szanowna Pani "

 

Na profilu Justyny Samolińskiej znajdujemy niepoważne ataki ad personam (pisownia oryginalna):

 

„No więc chciałam zauważyć że jest to jedno z moich ulubionych zdjęć, na którym prawdopodobnie dzięki szczególnym umiejętnościom Dawid Majewski wyglądam doskonale, a na pewno lepiej niż Paweł Kukiz, nie wspominając Marka Jakubiaka”.

 

Na facebookowym profilu Smolińskiej znajdziemy grafikę: „Je Suis Ahmed”, czyli jestem Ahmed. Teraz chyba wiadomo, dlaczego nieatrakcyjne „polityczki” chcą ściągnąć do Polski mało gustownych islamistów. Dziewczyna czeka na swojego księcia, a on nie nadchodzi. Może nadejdzie z Arabii.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

To jest dorosła kobieta, która powinna wiedzieć i reagować od razu gdy uważa się za znieważoną. Po dwóch latach, gdy świadkowie niewiele już pamiętają można napisać wszystko.

Trochę nie podoba mi się pisanie o brzydocie kobiet jako o motywie ich działania. To seksistowskie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1553740

Masz rację w OBU tematach !

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


#1553784

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ety nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

znam wiele dorosłych kobiet, które są tępe jak stary dziurawy but.

Jest dorosła bo ma cztery dychy z okładem na karku?

Rozumu za to tyle co zero. 

Cała Polska ma teraz ubaw ze starej dupy, co to ją Marek Jakubiak molestował do spółki z drugim takim też bardzo mądrym.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1553742

znane są przypadki ,ze kobieta znajduje po kilkunastu latach na sukience spermę prezydenta .... tutaj jest wyraźny postęp .....dwa latka przeleciało jak z bata strzelił . Panie Jakubiak ,na wszelki wypadek  siadaj Pan nawet obok niesioła , mam nadzieję ,że nie jest w Pana typie .....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

orgi

#1553753

Coś w tym jest, taka np. Kora potrzebowała prawie 60 lat aby sobie przypomnieć, że była molestowana przez księdza. Przy niej ta komunistka to prawdziwa błyskawica.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1553778

i z kim onemu po drodze ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#1553776

Mam ochotę powiedzieć jednej Pani że ma piękne oczy ale co jak mnie poda o molestowanie ?

Mówić czy nie ?

To jest pytanie ?

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1553841