"Małpa pokaże gołą d.pę"

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

 

"Klasyczna feministka" w gotowym czepcu i pelerynce "antyTrumpowej" ------->

 

Polskie "femino-nazistki" ( by bylo śmieszniej i FEMINIŚCI też!) ze skrajnie lewackiej partii Razem - tym razem, papierowe torby zamieniają na czepce i pelerynki..
A wszystko po to, by w czwartek 6 lipca, "popędzić kota" przybyszowi zza oceanu - "niszczycielowi Ziemi", "wrogowi kobiet", oligarsze..  rasiście (no jakżeby inaczej!) - i (teraz "clou programu"): - “naczelnemu seksiście wolnego świata” :)))

Ciekaw byłem jakiego pretekstu użyje lewactwo by wywołać skandal i prowokację zakłócającą wizytę PREZYDENTA (- bo to nie ulegało żadnym wątpliwościom że spróbuje ) - D.Trumpa w Polsce.

No i JEST! :)))

"Tom razom" - prosiem wycieczki - nie żadne tam "jaja z pogrzebu", a sądzenie mizoginisty i naczelnego seksisty za "łapanie cipki" się odbędzie - i to w "krasnych pielierinach" i "biełych szljapkach" :)))  

No można i tak. Znowu kupa śmiechu będzie. A cała ta hucpa z owym "łapaniem"  i "pelerynkami", ma się odbyć w Kraju, gdzie przecież "srogi reżim" i "brak demokracji" panuje Pane Havranek! - I hula sobie ten "reżim" i "brak demokracji" bezkarnie od morza do gór.. i od zachodu po wschód!

No dobra.. Wszystko jest "OK".. Lewactwo będzie się starało "dać głos".. czyli "małpa pokaże gołą dupę"! - No pokaże, i tyle tego będzie..
Tylko ja nie rozumiem "o co ten krzyk"? - Znowu "konia kują a żaba nogę podstawia"?

Przecież D.Trump (niekoniecznie wtedy prezydent..) wypowiadając się o “łapaniu za cipki”, mówił o KOBIETACH!
- O KOBIETACH! - A nie o wychudłych i wygolonych "wszędzie" MONSTRACH (z papierowymi np. torbami na łbach) zwanych inaczej "KOBIETONAMI"..
Przeca u tych "łysych jak kolano" "KOBIETONÓW", złapać za ramię, za łokieć, za piętę czy za tą ich tzw. "cipkę" to żadna różnica!

 - Więc co mają do tej wypowiedzi D.Trumpa  łyse i wynaturzone femino-nazistki? Co to je.. FEMINISTKI obchodzi?
Przecież JE nikt za nic nie chce łapać! - "Od powietrza.. głodu, chłodu i femino-nazistek (- i ich "łysych" cipek) - chroń nas Panie"!

- Im żadne "łapanki" nie grożą!  - Wystarczy by zwykły, normalny mężczyzna pomyślał o.. np. (sorry za ew. traumę..) Kazi Szczuce lub (nie daj Bóg) o.. Magdalence Środzie! by "nieskromnych" myśli (- nie mówiąc o czynach) odechciało się takiemu delikwentowi do końca życia!


- No.. chyba że łapać je "tam".. chciałby taki - dajmy na to - Rysio Kalisz.. albo upudrowany "PROBOSZCZ" Grabiec!

- Aaaa.. to wtedy co inszego. Tylko.. nie bardzo wiem czy akurat "Proboszczowi"  Grabcowi wypada "zrobić dobrze" takiej Kazi.. lub Magdalence?
- No, ale jeśli temuż że "Proboszczowi" wypada łgać jak "burej suce" i to przed kamerami TV, to kto wie? Może i Kazia z Magdalenką też mogłyby liczyć "na drapane"?

Muszę jednak przyznać, iż te rodzime, lewackie "siostry" w skromnych czepkach i pelerynkach, bledną zwyczajnie przy swoich ideowych "siostrzycach", femino-nazistkach ze Stockholmu, które udając KONIE (sic!), GALOPOWAŁY od pomnika do pomnika (męskiego ofcourse!) protestując przeciwko.. patriarchatowi (pomnikowemu?) :))
Ciekawe czy owies dostarczyła im (rżąc z uciechy..) "sławna owsem"  Renata Beger?


- A ja sam.. "ze smichu".. co i rusz muszem se gardziel "Cisowiankom" przepłukiwać! - I tyle też z tego "protestu" pozostanie: - "smich i poruta" pane Havranek!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:13)

Komentarze

pomieszanie

 

białe czepce 

czerwone pelerynki

jurnego wieprza

nie odróżnisz od świnki

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1543571

... jeszcze przeurocze seniority, jak krzywyryj i kaszalot od bredzisława, elytę wśród elyty, co POwab tych seniorit PO prosty zbija z nóg.

I bez nich, na nic przywitanie prezydenta USA.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1543575

no nie chyba przesadziłam, miłośnicy człekokształtnych mogą małpie dać banana.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1543603

ale wiem,ze usłyszałam Słowa,dawno już nie słyszane  w śród wielkich tego świata a mianowicie "My chcemy Boga" i "Niech WAS Bóg błogosławi" warto było doczekać takiego dnia :)

serdeczności droga Polsko :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1543636

My już mamy Boga i zarazem naszego Króla, Jezusa Chrystusa.

Zachód, północ, południe wyrzekły się Boga, a wprowadzili multi-kulti i rządy złotego cielca, a efekty tego widzimy, mordy, gwałty, grabieże, podpalanie i wysadzanie.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1543638

między Nocą a Dniem :)

Dobrego Nowego Dnia ,jak mawiał święty Starzec :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1543670

....to pamiętajcie że pozory mylą.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543709