Treści z tagiem: Najwyższa Izba Kontroli

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Jestem nie tylko obrońcą, ale wręcz entuzjastą Pana Banasia:
wywinąć taki numer całej wierchuszce PiSu i trzymać ich za wydmuszki przez następnych 6 lat, to jest mistrzostwo świata!

To jest sytuacja prosto z Barei: nie mam waszych płaszczy i co mi zrobicie?

tylko pomnożona przez 300, bo minimum tylu...

1.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:11)
Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Wielki lament się podniósł, a niebiosa zostały wstrząśnięte po informacji Najwyższej Izby Kontroli w której czytam, że nieświadomy, statystyczny Kowalski wpierdziela dwa kilogramy rocznie chemii zawartej w produktach spożywczych. Są to konserwanty, barwniki, wzmacniacze smaku, przeciwutleniacze, emulgatory, oraz stabilizatory...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Podobno Prezes PiS Jarosław Kaczyński chce, by Antoni Macierewicz został Prezesem Najwyższej Izby kontroli. Nie podoba się to Justynie Dobrosz-Oracz i Romanowi Imielskiemu, oraz całej „Gazecie Wyborczej”, która bije na alarm:

„W partii wielu osobom taka sytuacja się nie podoba, bo obawiają się zemsty byłego ministra, odsuniętego w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika MD
Kraj

W sobotę 15 września miałem wielki zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z kombatantami Armii Krajowej z Kresów Wschodnich przebywających w Polsce na zaproszenie Najwyższej Izby Kontroli. Pobyt Rodaków koordynowany był przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Spotkanie z bohaterami z Kresów stanowiło niezapomnianą lekcję historii i patriotyzmu.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Najważniejsze tezy raportu NIK w sprawie organizacji lotów najważniejszych osób w państwie, przedstawione w środę 25 stycznia na konferencji prasowej, nie wywołały większego zainteresowania w społeczeństwie. Może to już zmęczenie? A może istota informacji? - Tezy potwierdzają właściwie to, co na ogół wiemy: fatalny stan państwa, w którym można...

0
Brak głosów