Małgorzata Kidawa-Błońska - bo to zła kobieta jest...

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

- Lekcje religii zrobiły więcej złego niż dobrego"

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta na spotkaniu z mieszkańcami Piaseczna koło Warszawy w sali miejscowego Centrum Edukacyjno-Multimedialnego.

Onet:

"Była m.in. pytana o lekcje religii w szkołach. Przekonywała, że nie sprawdziły się i "zrobiły więcej złego niż dobrego", powinny więc wrócić do salek katechetycznych przy kościołach.

- Jesteśmy w przededniu dyskusji, aby lekcje religii wróciły do parafii i będzie to z pożytkiem dla dzieci, bo to nie będzie kolejny przedmiot, tylko będzie to coś innego - mówiła Kidawa-Błońska. - Tak jak jest dalej być nie może - dodała.

Wiele mówiła o politycznych podziałach w społeczeństwie. Podkreślała, że jeśli podziały te będą dalej eskalowane, niedługo "będziemy mieli dwa społeczeństwa". Już dziś, jak mówiła, zdarza się, że dzieci nie mogą mieć wspólnego kinderbalu, bo rodzice mają odmienne poglądy polityczne.

Niestety, jak dodała, w elitach politycznych "jest przyzwolenie na to, żeby budzić upiory". W tym kontekście kandydatka była pytana m.in. o niedawny atak na sędzię w Sądzie Rejonowym w Rybniku. Kidawa-Błońska stwierdziła, że wiceminister sprawiedliwości, bagatelizując ten atak, "daje przyzwolenie na takie zachowania".

Zgadza się Platformersi. Skutecznie, od wielu lat dzielicie społeczeństwo, ale jak na autentycznie podłych ludzi przystało, ofiarę obwiniacie za to co się stało. Jakie to liberalne...

I choć Prezydent Andrzej Duda nie jest prezydentem marzeń, robicie wszystko, znakomicie mnie i innych mobilizując, abyśmy na niego zagłosowali, co też specjalnie dla Was Platformersi uczynię. Należy zrobić wszystko, aby Wy, piąta kolumna, wrogowie niepodległości i suwerenności Polski, nie zdobyli władzy. 

Nie pozostawiacie nam wyboru. Jesteście szkodnikami, którzy dawno przekroczyli rubikon zdrady narodowej. Brawo! W dodatku nie jesteście zbyt bystrzy, ale to Wasz problem. Lepsza nasza :)

A tak w ogóle to słodcy jesteście w tej nienawiści do Polski i Kaczyńskiego :)

Kidawa-Błońska zarzuca Kaczyńskiemu, że zależy mu na Polsce :) :) :) Kidawa-Błońska ma jeszcze mniejszy rozumek niż Komorowski :) Dzięki za tę kandydatkę. Naprawdę :)

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:16)

Komentarze

 Kidawa 5 razy głosowała przeciwko dofinansowaniu leczenia onkologicznego

 

 Kidawa-Błońska żąda od prezydenta, by zawetował finansową rekompensatę dla mediów publicznych z tytułu niskich wpływów z abonamentu. Politycy PO grzmią, że podpis prezydenta będzie „wyrokiem śmierci dla wielu osób”. Portal tvp.info sprawdził, jak ws. przeznaczenia dodatkowych pieniędzy na onkologię głosowała Kidawa-Błońska i jej koledzy z PO i PSL, gdy ich rząd kontrolował budżet państwa. A mowa o dużo mniejszych niż 2 miliardy złotych kwoty. Za każdym razem Małgorzata Kidawa-Błońska była konsekwentnie „przeciw”.

Tak było choćby w styczniu 2012 roku, gdy Sejm debatował nad uchwaleniem ustawy budżetowej. Wówczas wraz z poprawkami, które były efektem prac Komisji Finansów Publicznych, znalazły się dwie propozycje przeznaczenia dodatkowych środków na cele onkologiczne.

Pierwszą z nich, poprawkę nr 227, zgłosił w imieniu Klubu Parlamentarnego SLD ówczesny poseł Leszek Miller. Zakładała ona przeznaczenie 2 mln zł (pochodzących ze zmniejszenia wydatków na obsługę długu Skarbu Państwa) na utworzenie rezerwy celowej pn. „Pokrycie kosztów podawania pacjentom w formie badań klinicznych szczepionki antyczerniakowej w Centrum Onkologii w Poznaniu”. Za przyjęciem poprawki zagłosowało wówczas 207 posłów – całe kluby PiS, SLD czy Solidarnej Polski i Ruchu Palikota. Przeciwna była większość rządząca PO-PSL, poprawkę więc odrzucono (tak zagłosowało 230 posłów).

 

https://www.tvp.info/46777406/piec-poprawek-do-budzetu-piec-razy-przeciw-jak-kidawablonska-glosowala-ws-onkologii

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1619708

Chciałaby błysnąć, ale nie potrafi. Pani M K-B choruje na chorobę, na którą nie ma lekarstwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1619921

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1619714

stajnię. ;)

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3
#1619719

Pilnie zatrudnimy chorego na KORONAWIRUSA.

Potrzebny do walki z rządem PiS-u.

Sztab MK Błońskiej

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1619723

Wiem, że to nie dżentelmeńskie, ale sami zaczęli tę wojnę, śmiejąc się z wzrostu, starokawalerstwa, itd. 

A ja gdy się wkurzę, przestaję być sympatyczny.

Pozdr

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1619726

Ja wiem że jej klimakterium może walić w łeb, ale że aż tak???

8-)))))))

Schowali Jachirę, schowali Grodzkiego. Kiedy schowają Kidawę?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1619728

KandyZOOwana antypolskość kandydatur-> komunistycznych nomenklatur, została wybudzona z hiberNacji...

POlityczna hibernacja, tylko roztyła im tyłki, nasilając hipokryzję platform klimakterium -> mrożonek prawdziwych kobiektów - mrzonek słomianych sexmisi...

Pozdrawiam. J. K.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1619846

Co do religii w szkole to może,zupełnie niezamierzenie i z innym zamysłem,ale babsztyl może mieć rację.Szkolna katecheza to jednak porażka-obserwuję to na co dzień.A już poziom pań katechetek to jakaś zgroza,młodzież to wyczuwa i stąd brak szacunku.Z rozrzewnieniem wspominam religię w salkach katechetycznych, w latach mojego dziecinstwa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

nk

#1619942

Wałęsa chce, aby po śmierci go spalono. Co z prochami?

"Chcę być na Bałtyku rozrzucony. Niech rybki pojedzą…

 

ps.

Byle nie do Bałtyku bo ostatnie śledzie wytruje !

8-))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1619944

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1620310

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1620343