Gdy media nawołują do przemocy wobec PiS. Podpalenie biura Beaty Kempy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Nie ulega wątpliwości, że portale internetowe i ich administratorzy mają możliwość decydowania o kolejności umieszczenia komentarzy.

 

Media mają prawo głosić wolność słowa, ale co zrobić, gdy jawnie wspierają fizyczną agresję na polityków? Poniżej wysoko pozycjonowane komentarze zamieszczone przed chwilą na portalu WP, zdające się być zgodne z linią programową tego portalu.

 

Gdy mój znajomy, który brał udział w blokadzie biura Patryka Jakiego, a po kilku tygodniach ujawnił jego numer tel. na Facebooku, został rano wyprowadzony w kajdankach i przez 3 godziny przesłuchiwany (i dobrze!), ustały słowne ataki na posła, z podtekstem przemocy wobec niego. Mogliśmy się nie zgadzać na powiększenie Opola i aktywność Jakiego w tej sprawie, ale nawoływanie do agresji, choć nie wprost, musiało zostać powstrzymane.

 

Zaznaczam, że nie zgadzam się ze wszystkim co robi PiS, ale nie zmienia to tego, że ta partia zmienia Polskę. Czekam na decyzję prokuratury w tej sprawie. Zastanawiam się, czy samemu nie złożyć zawiadomienia  w tej sprawie. Portal ma obowiązek ujawnić numer IP sprawców - tak, ktoś kto uzasadnia terror i podpalenie biura poselskiego jest terrorystą i powinien z zostać zatrzymany.

 

Ryszard Caba, morderca asystenta posła Janusza Wojciechowskiego, nie jest jedynym degeneratem, któremu marzyło się zabicie Kaczyńskiego. Opamiętajcie się i zróbcie coś z tym.

 

https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-biuro-beaty-kempy-w-sycowie-sprawca-zostawil-wiadomosc-6197518836668545a

 

Dziennik.pl dzisiaj poinformował, że do biura PiS w Piotrkowie Trybunalskim wszedł mężczyzna, który groził, że się podpali przeciw rekonstrukcji rządu.  

 

Wszystkiemu winne są media, które ponownie próbują wzniecić histerię, a że niezrównoważonych w swoje nienawiści ludzie jest zawsze sporo, chętni znajdą się na pewno.

 

Zastanawiam się, czy nie powiadomić o tej sprawie Prokuraturę Krajową. Na pewno poinformuje posłów PiS, od których będę domagał się reakcji na nawoływanie do przemocy, wobec ich własnych przedstawicieli.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...ale to nie media rządzą w Polsce i to nie media w pierwszym rzędzie są winne... ale PiS, który rządzi wg prawa ale bez sprawiedliwości. To PiS sprawia,że wszyscy zwyrodnialcy czują się w Polsce bezkarnie. I ci na górze i ci w piwnicach. To PiS odpowiada w pierwszym rzędzie za te wszystkie ataki, za Cybę też. Powiadomianie prokuratury bez zmiany w sądownictwie...to jawna kpina. Za 10 lat sąd rozpatrzy sprawę...a p. Kalwa będzie miał czyste sumienie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1554468

A Verita ciągle swoje. Zwyrodnialcy, o których piszesz nie wyskoczyli z kapelusza i nie wyrośli w ciągu dwóch lat rządów PiS-u. Zwyrodnialcy i przestępcy zostali wyhodowani przez poprzednie rządy, a głównie PO+PSL i łże-elity, które szczują przeciwko PiS-owi i przeciwko Kaczyńskiemu. A przypomnij pan sobie jak Kaczyńscy byli przy władzy, to co pisał niemiecki dziennik (płatnik Newsweeka) o kartoflach z Polski.

Udowodnię: moja znajoma nauczycielka - zawzięta przeciwniczka PiS-u pluła na Kaczyńskiego wtórując swoim koleżankom z pracy. Jako nauczycielka bluzgała na reformę szkolnictwa i powtarzała za KODowcami że 15 tysięcy nauczycieli straci pracę. Nic takiego nie nastąpiło, ale ona nie przyznaje PiS-owi racji. Niby nic się nie stało ale według niej PiS jej nie pasuje i będzie tym razem głosować na SLD. Czy to nie jest klasyczny przypadek wypaczenia na skutek opiniotwórczych prywatnych (niemieckich) mediów? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1554503

Szkoda twego wysiłku, by przetłumaczyć Vericie.

Ona tylko wierzy w Brauna, jeśli coś nie jest od Brauna to jest złe, nawet jak 50% Polaków to popiera.

Musisz do takiego sposobu myślenia Verity przywyknąć i to olewać, albo się nie potrzebnie będziesz wkurzał, tracąc czas na tłumaczenie i pisanie. 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1554505

I jakaś dziwna bojaźń przed karaniem za wykroczenia POlityków,powoduje że swołocz żydo-ubecka czuje się bezkarnie i pozwala sobie coraz śmielej.

Już krąży taka opinia, jak chcesz kogoś opluć, to opluj pisowca, nic ci nie zrobią.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1554473

z czego ta PiSowska bojaźń wynika. Brak zdecydowanego działania przeciw terroryzmowi tylko rozzuchwala bandziorów i może doprowadzić do sytuacji nie do opanowania. Być może chodzi tu o dotychczasowy wymian niesprawiedliwości opanowany przez "samych swoich" a może PiS obawia się reakcji UE? Ale przecież są instrumenty w postaci przepisów kk które tylko należy stosować i niech sobie zdrajcy kwiczą na całą Europę i świat.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1554521