HAK Corporation S.A. oraz TATA Hejtu P.O.

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Capo di tutti capi wszelkiej czarnej propagandy. Powoływałem się wielokrotnie na to przemówienie, jako pierwowzór, jako klasyczny wzór czarnej obelżywej mowy nienawiści i pogardy []]>link]]>].

W tym sejmowym wystąpieniu pan Sławomir Neumann wielokrotnie powtarzał te same słowa. Nie cytuję tych słów. Nie chcę ich powtarzać. Dokładnie tak samo robił Joseph Goebbels - powtarzał te same obelgi z uporem tykania zegara, metronom powtarzający rytmiczną kadencję obelg i kłamstw.

Ten sejmowy mówca był pierwszym politycznym inspiratorem kampanii nienawiści i pogardy, później realizowanej w SokzBuraka, wzór klasyki hejtu. Ten polityk pokazywał - Jak to się robi! Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości gdzie bije dyfamacyjne źródło, to niech posłucha. Czy politycy wspierają nienawiść, nie potępiając jej, czy są jej źródłem i podstawowym inspiratorem takiego programu działania?
Tak! To politycy informują gdzie są granice i wyznaczają próg: - nie ma granic dla pogardy i nienawiści do PiS.Czy potworna Platforma Obelg, to jest to?
Odpowiedź jest niestety jedna - Tak.
Capo di tutti capi - Ojciec Chrzestny wszelkiego hejtu oraz wielka korporacja hakowa, prowadząca totalną ewaluację danych o wszelkich możliwych i niemożliwych kompromantach - HAK Corporation S.B. Profesjonalne haki na wszystkich. Zniszczę cię! Słowem, hakiem, czym się da. Zniszczę cię!

Szczególnie wredna jest hakowa napaść na Mariana Banasia, człowieka który odzyskał miliardy złotych dla Polski, człowiek znienawidzony przez wszystkich złodziei. To on utworzył Krajową Administrację Skarbową, to on był tym, który przyczynił się, realizując rządowy program uszczelnienia systemu podatkowego, do odebrania gangsterom i wszelkiej złodziejskiej mafii ogromnych pieniędzy. Tak wygląda zemsta złodziejskiej mafii. Tak wygląda zemsta platformy. To je ono!

]]>https://www.youtube.com/watch?v=Xp4lNnAVqHY]]>

Hop szklankę piwa i strajk kobiet. 

A teraz króciutki fragment Sprawozdania Stenograficznego z 11. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 9 lutego 2016 r. (pierwszy dzień obrad) ]]>link]]> ukazujący obraz wystąpienia tego posła, który z rozmysłem wielokrotnie powtarza w jednej wypowiedzi słowa mowy nienawiści. Zacytuję teraz prawie losowo wybrany fragment []]>link]]> - Blogmedia24.pl]. Toksyczne słowa podkreślam wytłuszczoną czcionką:

"... Dzisiaj przedstawiacie projekt: 500 zł dla wybranych, przedstawiacie projekt, który wyklucza 3 mln dzieci i 1,8 mln rodzin. Oszukujecie, kłamiecie (Oklaski), wykluczacie dzieci. Dzielicie dzieci na lepsze i gorsze. Niech pani premier później nie mówi, że dochowała obietnicy, bo to nieprawda. Świadomie od samego początku kłamaliście (Oklaski), mówiąc, że dacie 500 zł na każde dziecko. ..."

"Siedem linijek tekstu i osiem jadowitych słów. I tak przez 10 minut. Potrzebna jest naprawdę wielka cierpliwość z naszej strony, wielki wysiłek dobrej woli, aby w interesie polskiej racji stanu nie dać się sprowokować. Zupełnie inną sprawą jest moje przekonanie, że to co robi oszołomiona jadem i nienawiścią opozycja staje się co raz bardziej widoczne i oczywiste." Te słowa, to cytat z 9 lutego 2016 roku. Już wtedy, w tym poselskim wystapieniu, w imieniu klubu poselskiego Platformy Obywatelskiej były jasno widoczne polityczne wytyczne do czarnej propagandy antypisu.

Takim ludziom nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy, ale nawet jednej starej kozy. Człowieku, nie głosuj na platformę, a przeżyjesz!

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (18 głosów)

Komentarze

Była to symboliczna nazwa tradycyjnej wśród różnych służb, wywiadów i kontrwywiadów "spółdzielni hakowej". I może by tak zostało, ale wkurzył mnie atak na pana Mariana Banasia, który bardzo mi przypomina niedawny atak na Mateusza Morawieckiego.

Proszę sobie wyobrazić ile potrzeba roboty bardzo dużej grupy ludzi korzystającej z zasobów przeróżnych służb specjalnych i ludzi mających dostęp do tych zasobów, którzy grzebią w tysiącach papierów poddawanych procedurom ewaluacji danych. Komputery, ludzie urobieni po łokcie, by wydłubać haka na kogoś.

Haka by skrzywdzić człowieka. By skompromitować człowieka, który zrobił dla Polski więcej niż ktokolwiek inny.

Proszę pomyśleć, ile musieli się nadłubać ludzie, by znaleźć u Mateusza Morawieckiego działkę, którą kupił osiemnaście lat temu. Kupił i zapłacił. I nie zarobił na tej działce nic, ponieważ jej nie sprzedał. I chyba nie sprzeda, bo na tej działce miasto chce coś zrobić, chyba drogę. Ale starym ubekom wszystko jedno. Można spróbować dziabnąć człowieka hakiem w plecy.

A wczoraj widziałem towarzysza tych towarzyszy Pawła Zalewskiego, który jeszcze powołał się na "aferę Morawieckiego". Pan Paweł Zalewski jest dostatecznie przebiegły, by wiedzieć, że hak na pana Premiera okazał się marny i strasznie naciągany. Wredna lipa. Ale jak można człowiekowi plunąć w oko, to plunie.

I plunął paskudnym jadem na człowieka, który zrobił dla Polski tyle, czego ten plujący jadem po prostu nie potrafi.

I wkurzyłem się. I zmieniłem w tekście nazwę tego należącego do wrednej rosyjskiej tradycji kołchozu hakowego nazwę na HAK Corporation SB.

Przy okazji wyjaśniłem skąd się bierze nienawiść platformerskich dziadów do pana Mariana Banasia. To jest facet z klasą, który odebrał najbardziej perfidnym polskim złodziejom ich złodziejska kasę, którą chcieli zagrabić po roku 2016.

Chcieli rąbnąć Polakom kasę, i przyszedł pan Banaś i im ten ich bandycki łup zdmuchnął przed nosa. Zrobił ich na szaro jak gówniarzy.

I teraz oni chcą go zniszczyć, ponieważ już wiedzą, że ten człowiek potrafi ich zagonić do lochu.
Platforma Oszustów goni w piętkę.

Vote up!
11
Vote down!
0

michael

#1603646

... poważnych zmian w Kodeksie Cywilnym, a przede wszystkim Kodeksie Karnym. Zmian, które pozwolą postawić zarzuty tym, którzy świadomie i z premedytacją dopuszczają się publicznego szerzenia nieprawdy, oszczerstw itp.. W ślad za tymi zmianami - by były one skuteczne i doprowadziły do ukarania - nieodzowna jest potężna czystka wśród "nadzwyczajnej kasty" z postkomunistycznych pasożytów i szumowin w togach. A jest ich sporo.
Obowiązkowo należałoby także ograniczyć ochronę sędziów wynikających z posiadania immunitetu sędziowskiego czy prokuratorskiego.

Po takich zabiegach, żaden z oszczerców publicznie nie otworzyłby już dzioba w obawie, że zostanie nikim, tj. bez intratnego etatu, synekur i bez... majątku, który zabezpieczy roszczenia powodów.
Ach,... pomarzyć, dobra rzecz!

Pozdrawiam,
Satyr  

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603651

Nie tylko Kodeks Cywilny i Karny. Nie tylko. KPK, czyli Kodeks Postępowania Karnego. Bolą mnie różne dziury w polskim prawie, a zwracam szczególna uwagę na art. 7 kpk. Ja siedziałem, ty siedziałeś to rozumiemy jakie mają znaczenie wszystkie te kodeksy. A ten art. 7 kpk jest decydujący o mizerii polskiego sądownictwa, ponieważ dokładnie określa jak sądy, a właściwie organy postępowania podejmują swoje postanowienia - czyli wyroki.

Streszczając sąd, czyli sędzia podejmuje wyroki jakie chce, ponieważ na podstawie wszystkich przeprowadzonych dowodów, a przeprowadza te dowody, które sobie chce, a wyrok wydaje oceniając te dowody "swobodnie z uwzględnieniem zasad prawidłowego rozumowania oraz wskazań wiedzy i doświadczenia życiowego".

Wyobraź sobie, sędzia może sobie czasem uwzględniać zasady prawidłowego rozumowania, oraz swoją wiedzę i doświadczenie życiowe, które mu wyraźnie mówi, że ten kto zapłaci ma zawsze rację. Uczepiłem się tego jednego artykułu, a tymczasem całe nasze prawo wykluło się w Duraczówce, a przesada w tej diagnozie jest niewielka. Ewentualne luki w moim gadaniu biorą się z jakości intelektualnej oraz moralnej ludzi zwanych prawnikami.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

michael

#1603652

kazef napisał do mnie taki komentarz do felietonu "HAK Corporation S.A. oraz Capo di tutti cappi hejtu":
"O tym właśnie powinna mówić na okrągło TVP! Bo wciąż tefałeny wmawiają ludziom, że hejt jest po obu stronach, że mamy tu do czynienia z jakąś symetrią z PO"
 
Mało tego! W TVP Info bywają teraz goście z Platformy Oszustów, goście typu Pawła Zalewskiego albo Grzegorza Furgo, którzy mówią długo i bez przerwy, nie dopuszczają rozmówców do głosu i rzeczywiście nie ma mowy o żadnej symetrii - oni gadają, że hejt jest wyłącznie pisowski. 
 
To PiS jest wredny, a oni aniołki. I bębnią jak pułk ruskiego wojska.
  • A jeśli chodzi o tego, co potrafi zagonić platformerskich złodziei do lochu, to jak na razie Marian Banaś pokazał nie potencjalne, a praktyczne umiejętności. Facet zorganizował w pół roku nowe służby, KAS - Krajowej Administracji Skarbowej, którą zespolił w całość z kilku działających do tej pory, nawet służby celne włączył do tej roboty, przy okazji przegonił starych ubeków i dlatego potrafił ogarnąć ten chaos i doprowadzić do tego, że handel nielegalnym paliwem został nieomal całkiem powstrzymany. Niektórzy liczą, że w roku 2019 odebrał złodziejom około 40 miliardów złotych, a przez ostatnie trzy lata w sumie około 100 miliardów złotych.
  • Ale nie tylko. Wprowadził inną organizację pracy i wymagań. Teraz system KAS reaguje przede wszystkim na odstępstwa od normy. Nie czepia się normalnych ani ludzi ani firm, a nawet ich nie widzi. Ale złodziei i kanciarzy sprawnie rozpoznaje.  
A handlarze lewym paliwem chodzą po okolicy i próbują jakoś zarabiać na życie. Niestety nie potrafią nic innego. Mogą tylko kraść. Nic dziwnego, że utopili by go w łyżce wody. 
Przerażenie ich ogarnia na myśl, że podobnie pojedzie po złodziejach jako prezes NIK. A są na to ogromne szanse. 
Było kilku prezesów NIK, którzy wiedzieli co w trawie piszczy, Walerek Pańko, Lech Kaczyński, Janusz Wojciechowski, ale z pewnością nie taki jak ten ostatni Krzysztof Kwiatkowski. Marian Banaś to człowiek urodzony w Piekielniku i taki jest. Zacięty na drani i kompetentny. 
 
I pojechał z nim ten Bertold Kittel, który do spółki z Bronisławem Komorowskim próbował złamać Romualda Szeremietiewa.
Vote up!
10
Vote down!
0

michael

#1603649

Neumany, Kierwińskie, Schetyny, Kidawy i Brejzy, (cała ta menażeria typów), doskonale wiedzą, przez kogo robiony i dla kogo, był ten szambowy, buraczany sok. Wiją się jak piskorze, zaciemniają, skamlą, nawijają makaron na uszy. Obłudnie się uśmiechają, niezależnie od koloru.. Wrócili do tvp, aby zabierać czas swoimi tyradami, bez ładu i składu. To teraz ich sposób, "przeprosili się" i brudzą wokół bredniami i zmyśleniami. Byle zaszkodzić, byle zaciemnić i pomataczyć Wszyscy mówią to samo, tymi samymi zbitkami wyrazów, zmyślonych "faktów" i zdań . Hańba.

Vote up!
3
Vote down!
0

yenom

#1603737

Oni brudzą nasze umysły, paskudzą umysły polskich obywateli, często nie spodziewających się taki stopniem demoralizacji i schamienia.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1603750

Niczym Sybir – niczym knuty
I cielesnych tortur król!
Lecz narodu duch otruty
To dopiero bólów ból!

[Źródło: Psalm miłości, s. 23]

Pierwszorzędną i najważniejszą kwestią po 13.10 jest wyczyszczenie polskojęzycznych me(n)diów - trujących dusze i umysły wielu , ciągle zbyt wielu Rodaków ...

Vote up!
2
Vote down!
0

ke-fas

#1603881