Jak zniszczyć globalną agresję łajdackich kłamstw przeciwko Polsce

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Światowa, a przede wszystkim polska lewica posługuje się agresywną propagandą parszywego antypolskiego kłamstwa - aby Polskę zniszczyć!
Ich celem jest zniszczenie Polski.

Jednym z najbardziej skutecznych środków przeciwdziałania propagandzie kłamstw i pomówień jest intensywna publiczna kampania informacyjna. Masywna i asertywna kampania kompromitująca komunistyczne łgarstwo popierane przez politycznych zdrajców w polskiej i unijnej polityce. Informacja przeciwko propagandzie. Prawda przeciwko kłamstwu.

Pisałem o tym w komentarzu zatytułowanym tak - «]]>Polska musi być państwem poważnym!]]>» Informacyjne oczyszczenie przedpola musi nastąpić w naprawdę potężnym uderzeniu kampanią, która wywoła wstrząs w skali globalnej.

Taka kampania, aby była skuteczna, musi kosztować naprawdę duże pieniądze, na które stać tylko Polskie Państwo. Musimy sobie jasno zdać sprawę, że teraz jest wojna. Globalna informacyjna wojna cywilizacyjna, w której Polska, zdaniem napastników, musi być zniszczona. To konkretne zniszczenie ma formę nie militarną, a informacyjną, ale skutki mają być realne - zniszczenie Polski.

Wojenna kampania informacyjna, tak jak każda kampania wojenna jest kosztowna, ale polskie Państwo, jeżeli nie ma być zniszczone - musi podjąć tę rękawicę. Koszt tego kontrataku nie jest tak wielki, jak cena, którą musimy zapłacić za 250 czołgów Abrams, ale zaledwie tyle, ile kosztuje zakup kilkunastu Abramsów. Dwa miliardy, może trochę więcej. Żadnej polskiej prywatnej ]]>fundacji]]> lub organizacji pozarządowej nie stać na taki wojenny wydatek. 

To musi być wojenny kontratak informacyjny o globalnym zasięguw formie systematycznych programów informacyjnych, ulokowanych w starannie dobranych współczesnych środkach masowego przekazu w internecie i poza nim. Kampanii prowadzonych na przykład i między innymi w formie płatnych całostronicowych ogłoszeń w najpoważniejszych światowych opiniotwórczych gazetach i tygodnikach, wywiadów i poważnych wystąpień w takich mediach, jak na przykład ]]>Fox News]]>.

Bardzo dobrym narzędziem w takiej kampanii są sensacyjne pozwy do starannie dobranych sądów, bulwersujące opinię publiczną. Każdy taki pozew, a później proces sądowy musi być wsparty asertywną, wręcz agresywną kampanią informacyjną. Może to być na przykład postawienie Komisji Europejskiej oraz Parlamentowi Europejskiemu zarzutu kłamstwa. Albo postawienie Trybunałowi Sprawiedliwości Unii Europejskiej zarzutu łamania prawa, dywersji oraz oszustw popełnionych w celu spowodowania katastrofalnych zniszczeń w polskiej gospodarce, porównywalnych ze zniszczeniami dokonanymi przez nazistowskie Niemcy oraz komunistyczną Rosję po 1 i 17 września 1939 roku w II Wojnie Światowej.

Ważny jest nie tylko sam fakt kontrofensywy informacyjnej, ale także jej jakość i kształt pola walki. Generalne założenie, to pozytywny charakter tego ataku informacyjnego, który formalnie nie jest "przeciw". Jest globalnym ujawnieniem "pozytywnej prawdy" - takiej jaką ona jest. Zwracam uwagę na fakt ostrości i jasności tych zarzutów, odnoszących się jedynie do istoty popełnionych czynów - stawiamy zarzut kłamstwa, podania nieprawdy.
Zwracam uwagę na oczywisty fakt. Kłamstwo nie jest krytyką.
Łgarstwo jest łajdactwem, które nie ma prawa korzystać z "wolności słowa".

Ujawniając prawdę pokazujemy kłamstwo naszych przeciwników. Jednoznaczne i jasne komunikaty muszą być realizowane w długim cyklu, prawdziwym problemem jest ich rzeczywiście jasna wręcz jednoznaczna redakcja i konsekwentna systematyczność. Ogłoszenie po ogłoszeniu, sponsorowany artykuł po artykule, audycja po audycji, ewent po evencie. 

Przykład. Nie piszemy prawdy o kłamstwie o polskim antysemityzmie. Piszemy prawdę o tym, że Polska była zawsze przyjazną krainą, schronieniem narodów, w której zawsze gościli i znajdowali schronienie osiedlając się i muzułmanie i Żydzi. Polska jest nieomal jedynym państwem na świecie, które we wszystkich formach swojego istnienia w czasie II Wojny Światowej prowadziło systematyczną, rzeczywistą obywatelską i państwową walkę o ratowanie Żydów. A opowieści o polskim antysemityzmie są kłamstwem. Twórczość pana Jana Grabowskiego i Barbary Engelking nie jest nauką, lecz oszustwem podszywającym się pod naukę. 

Ktokolwiek i kiedykolwiek do Polski przyjedzie szybko dostrzega, że jest bezpiecznie i każdy może śmiało liczyć na polską gościnność i serdeczność. Dopiero w konsekwencji mówimy, że Polski antysemityzm to zwyczajna bzdura. Niestety ta bzdura jest celowo rozpowszechnianym totalitarnym kłamstwem rosyjskiej i niemieckiej polityki zagranicznej intensywnie wspieranej przez polskich zaprzańców. Koniec przykładu.

[]]>link]]>

A teraz przykład jednej z antylewicowych diagnoz: 

]]>«wojna w Armenii. Rok temu Azerbejdżan, który jest krajem mało islamskim, w zasadzie jednym z najbardziej świeckich państw, w pewnym momencie zaczął korzystać z usług islamskich radykałów. Działania partyzanckie islamistów w moim kraju polegały na tym, że oddziały wchodziły na front, łapały ludzi w domach i odcinały im głowy […]. To pokazuje, że nawet najbardziej świecki i umiarkowany świat islamu jest dla nas dziś cywilizacyjnie czymś niewyobrażalnym. Osobiście uważam, że każdy islam potencjalnie może być niebezpieczny. […] Polska będzie niedługo na tyle majętnym krajem, że wśród polskiej lewicy pojawi się pokusa, aby realizować zachodni model polityki migracyjnej, który dla chrześcijan jest po prostu niebezpieczny. […] Potrzebujemy mądrej polityki migracyjnej, ponieważ jest mnóstwo narodów, które mogą wesprzeć polską gospodarkę. Wciąż potrzebujemy rąk do pracy, ale powinniśmy zamykać się przed migrantami obcymi nam kulturowo, religijnie, tożsamościowo...»
Wywiad z Petrosem Tovmasyan dla "Sieci" - cytaty.
]]>

Podałem wyżej propozycję użycia jednego z wielu możliwych narzędzi. A każde z nich musi być działaniem strategicznym, sięgającym do wszelkich możliwych rezerw w wewnątrz Polski i za granicą, rezerw wykorzystywanych wspólnie dla dobra naszej Ojczyzny. Na przykład, gdy cel takiej kampanii dotyczy kontrataku na globalnej scenie politycznej, to zaangażowanie  polskich przedsiębiorców  na globalnym rynku współpracy gospodarczej oraz mieszkających za granicą Polaków i przyjaciół Polski do aktywnego wsparcia naszej Ojczyzny jest naturalną koniecznością.

_____________________________ 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

To Koalicja Obywatelska czyli Platforma Obywatelska i jej neokomunistyczni i lewaccy koalicjanci albo coś takiego jak Polska 2050 Szymona Hołowni oraz pozostałe partie lewackiego nurtu współczesnej bolszewii, ale także takie ugrupowania jak Konfederacja. Te partie z pozoru znacząco się różnią, ale to rzeczywiście pozór.

Łączy ich zdecydowany totalitarny dogmatyzm polityczny.
Pierwsze ugrupowanie tak zwanej liberalnej demokracji ukrywa się pod pozorem wolności społecznej i kulturowej, przy czym ich żądanie wolności jest skrajnie dogmatyczne i wykluczające. Kto nie jest z nimi jest pogardzanym wrogiem.
Drugie ugrupowanie, to środowisko tak zwanego liberalizmu ekonomicznego ukrywające się pod pozorem wolności gospodarczej i podatkowej, przy czym ich żądanie tej wolności jest skrajnie dogmatyczne i wykluczające. Kto nie jest z nimi jest pogardzanym wrogiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1631073

Polska jest tak atakowana w ostatnich latach, bo w końcu 2022 będzie energetycznie w pełni suwerenna, w końcu 2027 będzie finansowo w pełni suwerenna - będzie płaciła więcej do unijnego koryta niż będzie otrzymywała .

Naziści i POksdojcze w euro "parlamencie" mają dokładnie 6 lat aby zatrzymać i zniewolić Polskę.

https://niezalezna.pl/411793-koniec-gazowej-epoki

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1631130

   Witam ! Jest jeszcze jeden ważki problem! Pomijając, że obecne sądy w kraju są w rozkładzie, ale i trochę wcześniej, nikt z tych bandytów nie został przykładnie ukarany, ba przynajmniej mocno postraszony obywatelsko, a wielu z nas wywodzi się z polskich domów. Widzieliśmy ostatnio akcję z księdzem. Do takich bandytów musi dotrzeć, że nie tylko zapłaci grzywnę, albo wcale, ale musi mieć świadomość, że czeka go jeszcze nieprzyjemna rozmowa obywatelska. I to powinno dotyczyć każdego obywatela, który próbuje stanąć ponad prawem w obstrukcyjny sposób. Moje słowa obecnie jeszcze na wyrost, ale niedługo zostaniemy być może zmuszeni do takich zachowań. Demokracja nie polega na tym "róbcie, co chceta", ale również na egzekowaniu prawa, bo prawo mamy, ale coś bardzo coraz częściej ze sprawiedliwością kulawo. Dodać jeszcze należy, że widzimy coraz nowe celowe destrukcyjne działania. Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1631140

Prawda przeciwko klamstwu czyjemu?  Zeby klamstwu polozyc kres najpierw trzeba to zrobic

z klamstwem polskim cedzonym codziennie przez niby Polakow. Dlaczego tego sie nie robi?

Po to sie ma wladze w kraju, zeby ja egzekwowac. Nie potrzeba zadnej antypropagandy, wystarczy

robic to co robi kazde powazne panstwo. Te swiete krowy ktore caly czas mucza przeciwko Polsce nie sa krysztalowe. Wystarczy je dokladnie przeswietlic i wyegzekwowac odpowiednie paragrafy.

Jezeli panstwo nie ma powaznej wladzy, to tego nigdy nie wyegzekwuje. Natomiast gdy sie

zlikwiduje antypolskie rozglosnie puszczajace w eter klamstwa, tzw zagranica bedzie odcieta

od zasilania. Nie szukajmy karkolomnych rozwiazan, gdy one sa proste i blisko.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

JanStefanski

#1631150

Prawda przeciwko klamstwu czyjemu?  Zeby klamstwu polozyc kres najpierw trzeba to zrobic

z klamstwem polskim cedzonym codziennie przez niby Polakow. Dlaczego tego sie nie robi?

Po to sie ma wladze w kraju, zeby ja egzekwowac. Nie potrzeba zadnej antypropagandy, wystarczy

robic to co robi kazde powazne panstwo. Te swiete krowy ktore caly czas mucza przeciwko Polsce nie sa krysztalowe. Wystarczy je dokladnie przeswietlic i wyegzekwowac odpowiednie paragrafy.

Jezeli panstwo nie ma powaznej wladzy, to tego nigdy nie wyegzekwuje. Natomiast gdy sie

zlikwiduje antypolskie rozglosnie puszczajace w eter klamstwa, tzw zagranica bedzie odcieta

od zasilania. Nie szukajmy karkolomnych rozwiazan, gdy one sa proste i blisko.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JanStefanski

#1631152

Żeby skutecznie przeciwdziałać antypolskiej propagandzie która niszczy jedność narodową, wtłacza kłamstwa historyczne i korumpuje politycznie obywateli, należy mieć i wykorzystywać instrumenty.

Pierwszym z nich jest instrument wymiaru sprawiedliwości. Jak się przekonujemy niemal codziennie sędziowie wydają wyroki dalekie od polskiej racji stanu, polskich wartości gdy chodzi o polskie interesy, zwłaszcza chodzi o wartości narodowe, patriotyczne, chrześcijańskie. Z tego też powodu niemożliwe jest odebranie mediów lewactwu i Niemcom.

Kontrofensywa medialna powinna iść rownolegle z ofensywą dyplomatyczną. Nasze placówki dyplomatyczne powinny byc źródłem wsparcia działań kontrofensywy pierwszego planu. To w ogóle powinien być system czy sieć ludzi działających tylko w tej dziedzinie. Długofalowo i w pełnym wymiarze czasu pracy. Słowem to, powinna być instytucja której jedynym celem było by wydobywanie nas z tej zapaści medialnej i narracyjnej, jaką jest szkalowanie nas, oskarżanie i promowanie naszej narracji, naszej wizji nas samych.

Dotychczasowe działania fundacji którą powołało PIS właściwie nie mają żadnego skutku i znaczenia. Nic się nie zmieniło od czasu jej powołania. Promocja Polski na arenie międzynarodowej którą fundacja prowadzi nie dokonała żadnego przełomu. Bo chyba i zamierzenia nie miały na celu przełamanie trendów i narracji. Tu trzeba czegoś znacznie silniejszego, siły instytucji państwa kierowanej przez prawdziwych patriotów.

Wiem, mój idealizm prowadzi do powołania jeszcze jednego miejsca wygodnych stołków, a wszystko i tak zależy od JAKOŚCI ludzi którzy kierują takimi działaniami. Potrzeba więc przede wszystkim ludzi. Przede wszystkim Polaków przez duże P, którzy zorganizują i wprowadzą w życie kolejną ideę. Ideę odpowiedzi na wyzwanie jakim jest zahamowanie oceanu kłamstwa w jakim chce się nas utopić.

Tylko czy pojawi się wola polityczna? Czy PiS w ogóle zamierza zmierzyć się z tym problemem? Osobiście wątpię. Zbyt wiele do tej pory było zmarnowanych okazji, inicjatyw i szans by wierzyć kolejny raz. By mieć nadzieję.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1631209

Oni nie uzywaja wlasnych mozgow, dlatego nie ma potrzeby ich odkopywac. Wystarczy

zmienic program serwowany im przez te dwa zrodla. Jak to zrobic?

Trzeba dokonac przeksztalcen wlasnosciowych tych szczekaczek i stopniowo 

zrobic lagodny skret na prawo, aby sie nie zorientowali ze sa przeprogramowywani.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JanStefanski

#1631186

co po-niektórzy czerpią "wiedzę" wyłącznie ze szczujni - tusk/visin/network - przez 24 godziny na dobę .

Media to realna pierwsza władza - dlatego w obiecankach - po nie daj Bóg - zwycięstwie lewaków - jednym z podstawowych ich po-stulatów - jest likwidacja TVP .

A nasi obecnie rządzący certolą się z agenturalną opozycją - jakby tego nie czuli .

 

Vote up!
0
Vote down!
0

ke-fas

#1631301

Tabuny kłamców ,fałszerzy prawdy , sabotażystów zdrajców rozlewa się jak tsunami po Polsce , nie dziwie się ze wrogie ,prywatne stacje TV i ich redaktorzy wspomagają opozycje , dziwie się ze do tych stacji można zaliczyć TVP info, tak TVP info , red aktorzyny tej stacji , prowadzący programy publicystyczne zapraszają do rozmów najbardziej wrogo nastawionych do PiS-u i obecnego rządu aby siali swe kłamstwa , fałsz, nienawiść , ci wrogo nastawieni osobnicy maja fora czasowe na tej stacji , 80 % czasu maja owi wrogowie do siania swej nienawiści i kłamstw osobnicy, prowadzący nie reagują na kłamstwa , fałsz obrażanie rządzących , z judaszowskim uśmieszkiem na gębach cieszą się ze opozycja sieje swe podłości ,
prowadzący nie reagują na fałsz , kłamstwa i perfidie , zamiast stanowczo reagować i obnażać ten cały fałsz uśmiecha się jak dziwka do policjanta .
zresztą większość "dziennikarzy" w TVP info to kolesie kolesiów, bez dziennikarskich studiów , to miernoty aktorskie , historycy itd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1631185

  Przecież w TVN-ach wielu "pracowników" ma korzenie SB-ckie. Przecież tą propagandową telewizję stworzyły reżimowe te same służby. Każdy wie, że tu nie mamy do czynienia z amerykańską telewizją, ale chytrze umocwaną zabiegami własnościowymi rosyjską telewizją.Tu nie ma co podsuwać marchewkę, ale trzeba kija, czyli tomy ich kłamstw, przeciw przedłużeniu koncesji tej agenturze. Tamę czas zamknąć, nie oglądając się na niemieckich unijnych knechtów. Głupi nie rozumie, że nie ma zbiegów okoliczności lex tvn z rozdziałem pieniędzy pocovidowych i wrzucenie do Polski Tuska. Ta tama musi wreszcie stanąć, bo wrogowie podważą istnienie polskiego pąństwa. Cała Targowica i obca agentura wyciągnęły działa, bo bez TVN-ów kończą się ogromne wpływy niemieckie w Polsce, to również marginalizacja i koniec PO, partii oszustów Tuska. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-3

ronin

#1631188

Skuteczność kłamstwa rośnie w miarę braku asymetrycznie silniejszej odpowiedzi. Na kłamstwo wrogiej propagandy nie wystarczy oficjalne sprostowanie, dementi ani nawet przeprowadzenie dowodu prawdy. Kłamstwo jest łatwe, zarówno po stronie kłamcy, jak i po stronie naiwnego odbiorcy. Kłamstwo prawie nic nie kosztuje, wystarczy powiedzieć byle co, nie wymaga żadnego myślenia.

Prawda ani nie broni się sama, ani nie jest łatwa. Prawda jest trudna i do jej przyjęcia konieczny jest impuls pobudzający chęć do samodzielnego zastanowienia.
Dlatego reakcja na kłamstwo powinna być asymetrycznie mocniejsza.
Prawda naprawdę nie broni się sama.

Każda ludzka myśl wymaga pracy oraz intelektualnego wysiłku. Dlatego lewicowy obskurantyzm pani Sylwii Spurek  sprowadza nas do poziomu ludzkich zwierząt. To jest niestety strategiczny program współczesnej lewicy - ich celem jest sprowadzenie nas do do poziomu ludzkich zwierząt. Na tym polega ich projekt depopulacji planety. Globalna aborcja ludzkości.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1631197

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty kary za niezaprzestanie wydobycia węgla z kopalni Turów. Czy nie warto pozwać panią Rosario Silva de Lapuerta do sądu z pozwem o wypłatę odszkodowania za cokolwiek, za bezprawne i umyślne działanie na szkodę Polski?

Vote up!
5
Vote down!
-2

michael

#1631215

«To nie są zatem kwestie dotyczące reguł rządzenia, a w żadnym przypadku demokracji, ale są to usiłowania tego, co w systemie hitlerowskim nazwano Gleichschaltung, w stalinowskim urawniłowka, a w jednym i drugim oznaczało zniewolenie społeczeństwa i zmuszenie go do przyjęcia jedynej, w tym rozumieniu, słusznej idei narzuconej przez państwo. Unia dąży do tego samego i może sobie pani Vera Jourova mówić co się jej żywnie podoba, ale nie zmienia to sytuacji, że Unia w takim kształcie staje się domem niewoli dla zbyt wielkiej liczby obywateli suwerennych państw ją tworzących. (...)

Obecnie należałoby odczytać mutatis mutandis to wiernopoddańcze wyznanie, zmieniając tylko określenie Polska Zjednoczona Partia Robotnica na Koalicja Obywatelska, a Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich na Unię Europejską.

Zależności i konwencje z nich wynikające są identyczne wtedy w 1976 r. i teraz w 2021. W obu przypadkach chodzi o eliminację wartości narodowych i chrześcijańskich. W dobie komunizmu było to o tyle mniej dotkliwe, że nie promowano jednoznacznie zboczeń i anomalii, jak związki jednopłciowe.»
Ksiądz Zygmunt Zieliński [link]

Vote up!
1
Vote down!
-4

michael

#1631292