ANACHRONICZNY MROCZEK

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Anachroniczny poseł Czesław Mroczek nie miał pojęcia, że dzień 10 lutego jest zadziwiającym zbiegiem dat. 10 lutego 1920 roku w Pucku generał Józef Haller dokonał symbolicznych zaślubin Polski z Bałtykiem. Poseł Czesław Mroczek nie miał pojęcia o tym, że setna rocznica przywrócenia Polsce morza została haniebnie znieważona osobiście przez Małgorzatę Kidawę-Błońską i towarzyszących jej politycznych durni.  

Ani poseł Mroczek wczoraj, ani poseł Kropiwnicki do dzisiaj o tym nie wiedzą, albo udają, że nie wiedzą. To zapewne ich nie obchodzi. Nie zdają sobie sprawy, że są ogarnięci anachronicznym mrokiem niewiedzy. Nikt im nigdy nie przypomniał, że w nocy z 9 na 10 lutego 1940 roku rozpoczęła się masowa wywózka Polaków na nieludzką sowiecką ziemię, że 80 lat temu rozpoczęła się deportacja Polaków na Sybir.

Deportacja na masową skalę była następstwem zaanektowania przez Sowietów wschodnich województw Rzeczpospolitej, usankcjonowanego tajnym protokołem dołączonym do Paktu Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939 roku. Po 17 września tego roku, kiedy Armia Czerwona przekroczyła granice Polski, na zagarniętych przez nią terenach rozpoczął się terror na niespotykaną dotychczas skalę [IPN].

Oni, prawdopodobnie tak, jak posłanka Barbara Nowacka nie wiedzą, że akurat 10 lutego 2020 roku był dniem upamiętniającym 118 miesięcznicę smoleńskiej polsko-sowieckiej zbrodni dokonanej 10 kwietnia 2010 roku [link]. Ot, taki zbieg okoliczności. Zaledwie parę dni po upływie rocznicy pożegnania Jana Olszewskiego R.I.P, który odszedł od nas 7 lutego 2019 roku.

Anachroniczny mrok ogarnął wyobraźnię ludzi uczestniczących w zimnym planowaniu obelżywiej ustawki.

Poseł Czesław Mroczek nie zdawał sobie sprawy z tego, że coś poszło nie tak. Wynika to z jego występu w TVP Info następnego dnia. Twórcy tej ustawki spodziewali się, że Andrzej Duda, podle zaatakowany chamskimi wrzaskami straci głowę i zachowa się nerwowo. I dlatego następnego dnia opisywał czerwonego ze złości Prezydenta, który coś krzyczał do słuchaczy. Widać, że jeszcze się nie dowiedział, że Andrzej Duda, jak przystało na Prezydenta, dał sobie radę i stanął na wysokości zadania. 

Barbara Nowacka w Sejmie dała pokaz agresji, wspierając warszawskich napastników na państwowe uroczystosci w Pucku. Ot, obywatele ludowej demokracji mają prawo korzystania z wolności słowa.

Poseł Robert Kropiwnicki w porannym "Jedziemy" 12 lutego kręcił i kluczył zarówno we wsparciu puckiego chamstwa, jak i oszczerczej kampanii wszczętej w obronie tajnego agenta Tomka prześladowanego przez złych ludzi rządowych służb. Zły minister Mariusz Kamiński przeciwko dobremu Prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Czerwony cukiereczek. 

Poseł Marcin Kierwiński w Parlamencie Europejskim prezentował raport o 60 prześladowanych w Polsce sędziach. Komunistyczne zbrodnie Pol Pota, Mobutu Sese Seko, Bolesława Bieruta albo antykomunistyczne morderstwa generała Francisco Franco i Adolfa Hitlera, to najprawdopodobniej puch marny wobec pisowskich zbrodni ujawnianych przez Marcina Kierwińskiego.

Przewodniczący PO Borys Budka twardo atakował, twierdząc, że to politycy PiS kiedyś zakłócali kampanię prezydenta Bronisława Komorowskiego. "Trzeba dojść do korzeni, trzeba zobaczyć, że pięć lat temu przemysł pogardy wyprodukował ten obóz władzy. To przemysł pogardy atakował Bronisława Komorowskiego, to Joachim Brudziński wołał o komunistach". Jak dzieci w piaskownicy...

Przemysł pogardy i polityka wstydu. Jeszcze jedno tragiczne kłamstwo komunistycznych oprawców. 

Mam dojmujące wrażenie absurdalnej, zbrodniczej i głupiej zniewagi płynącej z bolszewickiej mentalności, kapiącej z głów totalitarnej antypolskiej opozycji. Ich zakute łby nie cofną się przed żadnym świństwem. Małgorzata Kidawa-Błońska zachwycona chamskim wrzaskiem dziczy, znieważającej obchody setnej rocznicy przywrócenia Polsce dostępu do morza. Oni nie uszanują niczego co polskie, niczego co drogie polskiemu sercu. I wciąż przypominają, że oni mają prawo do chamstwa, ponieważ "przemysł pogardy"... Jaki będzie Borys Budka?

Jest już odpowiedź. Mamy przed sobą kampanię obelg i zdziczałego chamstwa.
Zwykłe ordynarne chamstwo prymitywnych durni.

_______________________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a Polska Niepodległość zwycięży!
A ty przeżyjesz!

 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Platforma Obywatelska od samego zarania była totalitarną partią władzy, bez żadnego programu i bez żadnego kontaktu z rzeczywistością. Jednoosobowe przywództwo wodza, który twardą ręką trzymał posłusznych dworaków bez właściwości. Jedyny punkt widzenia od czubka własnego nosa do górskich szczytów za horyzontem, to nienawiść i pogarda do przeciwnika politycznego. Ideologia gry o sumie zerowej. Aby wygrać, muszą kogoś lub coś zniszczyć. 

Platforma Obywatelska w czasie swojego dziewiętnastoletniego istnienia, od 24 stycznia 2001 roku przypinała się do ideologii chrześcijańsko-demokratycznej, liberalno-konserwatywnej, socjal-liberalnej, a nawet do kopania gały. Mamiła europejską poprawnością polityczną, liberalną demokracją, europejskim federalizmem zgodnie z Manifestem z Ventotene Altiero Spinellego, gender, LGBT+, aż do aktualnego marksizmu kulturowego i politycznego sojuszu z ekologizmem klimatycznym i wszelkimi neokomunistycznymi potomkami szkoły frankfurckiej i putinowskim stalinizmem, który ostatnio, dzięki światowemu lewactwu, dochrapał się pozycji praworządnych wartości europejskich.

Ekstensywna gospodarka wszystkim, nawet kapitałem ludzkim jest bezpośrednią przyczyną stałej degradacji i demoralizacji totalitarnej opozycji antypisu i jego opozycyjnego "kapitału ludzkiego". Stopniowo, rok po roku, zasoby intelektualne aktywu partyjnego malały, zasoby prymitywu rozrastały się jak grzybnia. Spójrzmy na taki łańcuch następców w paśmie partyjnych propagandowych skandalistów. Niesiołowski, Palikot, Petru, Neumann, Szczerba, Budka, Nitras, Jachira,...

Pan Borys Budka zwyciężył w tym konkursie gigantów intelektualnych jako najbardziej głośny i charyzmatyczny antypis, który płonął w swojej charyzmie najwspanialszą i najbardziej agresywną pogardą i nienawiścią do wszystkiego, co kojarzy się z PiS. Bez zastanowienia, bez weryfikacji, bez analizy nerwicowo i wrogo atakuje wszystko, co ma w sobie coś z pis. Pistacje, pisma, pistolety, pisuar a nawet piston czyli taka mała klapka w trąbce, wszystko co z pis może się kojarzyć jest wrogie i złe.

Przewodnictwo Borysa Budki w Platformie Obywatelskiej wróży "eskalowaną eskalację" odsądzającego od czci i wiary nienawistnego antypisu w starym bolszewickim stylu.

[link]

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618462

Już nie raz ta bolszewicka dzicz udowodniła, że z nienawiści do polskiego patriotyzmu nie cofnie się przed żadnym łgarstwem, potwarzą czy też prymitywnymi plotkami o polskich patriotach.

W 2013 roku red. Sławomir Kmiecik w książce "Przemysł pogardy" opisał jak postbolszewicka mafia PO-PSL masowo starała się o zniszczenie wizerunku wielkiego polskiego patrioty Lecha Kaczyńskiego w bolszewickich mass mediach stworzonych za pieniądze zrabowane państwu polskiemu przez sowiecką agenturę w aferze FOZZ.

Wtedy, ta załgana bolszewicka dzicz z PO i jej prymitywne, zbolszewizowane "autorytety" twierdziły, że nie atakowały L. Kaczyńskiego. To samo robią i teraz...

Książka S. Kmiecika przytacza dziesiątki przykładów bolszewickich obelg i drwin - czyli stworzonego przez bolszewicką mafię z PO przemysłu pogardy!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618510

MARIAN KOWALSKI OBUDZIŁ POLSKI PATRIOTYZM!
(ODCINEK 90) 12 lutego 2020
https://www.youtube.com/watch?v=z0PbAsu4wtY

ONI WYRZEKLI SIĘ SUWERENNOŚCI!
(ODCINEK 89) 5 lutego 2020
https://www.youtube.com/watch?v=tqfdKfQex9U

(ODCINEK 88) NIE CHODZI O SĄDY, ALE O SUWERENNOŚĆ!
15 stycznia 2020

STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618518

ANI KROKU W TYŁ!
MUSIMY DAĆ WIARĘ WĄTPIĄCYM!
10 lutego 2020
https://www.youtube.com/watch?v=POtFGV66-E8

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618521

ze strony polskiej uczestniczyli w niej nie Polacy ale POP (pełniący obowiązki Polaków) - antypolskie żydostwo sterujące "rządami" m.inn. USA, żydokomuna przewerbowana na "lepszą stronę" i inni szpicle w rodzaju folksdojcza o pseudo TW "Oscar"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

antyleming

#1618533

Taka jest prawda. Jest to zbrodnia "rosyjsko - pop"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618545

Poseł Marcin Kierwiński w Parlamencie Europejskim prezentował raport o 60 prześladowanych w Polsce sędziach. Informację o tym raporcie można znaleźć za stronie "IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich". 'Raport ma bardzo poważny tytuł: "Sędziowie pod presją - raport o metodach szykanowania przez władzę niezależnych sędziów". Sporządził: sędzia Jakub Kościerzyński. A oto [link] do tego raportu. 
Jest to niebywały dokument, publikowany przez Stowarzyszenie IUSTITIA. Rozmiar szykan, jakim poddawani są polscy sędziowie można porównać ze zbrodniczymi represjami zastosowanymi przez władze III Rzeszy i Związku Sowieckiego po wrześniu 1939. Można bez najmniejszego ryzyka potwierdzić, że w tamtych czasach prześladowania polskich sędziów przez niemieckie i rosyjskie władze były nieco bardziej dotkliwe. Poseł Marcin Kierwiński zachował jednak lojalność wobec dobrego imienia Polski i nie użył wobec Parlamentu Europejskiego argumentu wskazującego na to, że współczesne prześladowania polskich sędziów są porównywalne z szykanami lat czterdziestych ubiegłego stulecia.

Takie są fakty. Nastąpił gorszący akt kłamstwa i zniewagi dobrego imienia Rzeczypospolitej Polskiej, zasługujący na przykładną karą. Niestety, polityczne fałszerstwo dokonane przez IUSTITIĘ oraz sędziego Jakuba Kościerzyńskiego jest mistyfikacją wystarczającą wrogom Polski do prześladowania Państwa Polskiego, a rozpoczęcie postępowania karnego dostarczy im dodatkowego argumentu. I tyle. 

Jedyną drogą jest infamia, czyli kara udzielona przez opinię publiczną, na podstawie rzetelnego ale jednostronnego publicznego procesu. Dlaczego ten proces ma być jednostronny?
Ano dlatego, że po jednej stronie stoi PRAWDA, a po drugiej KŁAMSTWO, KTÓRE NIE COFNIE SIĘ PRZED NICZYM. 

Tak jak to robi sędzia Żurek, który każdą, nawet najbardziej idiotyczną tezę, potrafi uzasadnić kazuistycznym wrzaskiem. Albo tak jak to robi Małgorzata Kidawa-Błońska, która chamskie wybryki partyjnej bojówki nazywa głosem ludu, korzystającego z prawa do wolności słowa.

Dlatego potrzebne jest publiczne przeprowadzenie dowodu, jasno wykazującego złą, antypolska wolę ludzi, którzy publicznie, wobec poważnego organu  miedzynarodowej organizacji bezczelnie kłamią. 

My Polacy musimy wnieść publiczne oskarżenie o świadome, celowe i zorganizowane  kłamstwo w złej wierze. Kłamstwo zorganizowane jak gra operacyjna wyspecjalizowanej służby specjalnej, działającej przeciwko polskiej racji stanu. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618546

[link] WERSJA PO ANGIELSKU.

The current opposition in Poland is not a democratic opposition, they are people of the old communist regime. They defend the old times in which they exercised unlimited power. The method used today by the totalitarian opposition in Poland is identical to the tricks of black propaganda used by totalitarian regimes in the 20th century in Nazi Germany and communist Russia. Lying, deceiving and using defamation and libel are their constant tool. European politicians cannot understand that this is the case. They do not understand that such evil is possible. But unfortunately it is.

They do not understand that Polish MEP Robert Biedroń, when he talks about the persecution of LGBT people in Poland - he lies. He is lying insolently.

When MEP Marcin Kierwiński speaks about the report on the persecution of judges in Poland - he lies. He cites a unreliable report created by one judge. This report lists those judges who were simply subjected to disciplinary action. Some of them were punished and some were not. This is normal. But treating this collection as a harassment report is a political fraud.

Judges should be honest and responsible, but when they turn out to be dishonest, when they harm people, when they are corrupt and break the law, they cannot and should not be invulnerable, protected by the judge's immunity.

It's not good, it's not ethical. When we want to change it and bring it to normality, the pupils of communist judges defend the old regime, defend the habits of communist totalitarianism.

Honest people of Europe, help us defend against the caste of dishonest and corrupt judges who are cheating on you. Do not trust people who lie. Check, not everything you hear is true.

Communism in Poland was the time of the rule of the evil empire. Much of this evil has remained intact. Don't believe the people of the old Soviet regime, people who pretend to be democrats but are not.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618596

[link] WERSJA PO POLSKU

Obecna opozycja w Polsce nie jest opozycją demokratyczną, są ludźmi starego reżimu komunistycznego. Bronią dawnych czasów, w których sprawowali nieograniczoną władzę. Metoda stosowana dziś przez opozycję totalitarną w Polsce jest identyczna z sztuczkami czarnej propagandy stosowanymi przez reżimy totalitarne w XX wieku w nazistowskich Niemczech i komunistycznej Rosji. Kłamstwo, oszukiwanie i zniesławienie oraz pomówienie są ich stałym narzędziem. Politycy europejscy nie mogą zrozumieć, że tak jest. Nie rozumieją, że takie zło jest możliwe. Ale niestety tak jest.

Nie rozumieją, że polski poseł Robert Biedroń, kiedy mówi o prześladowaniach osób LGBT w Polsce - kłamie. Kłamie bezczelnie.

Kiedy poseł Marcin Kierwiński mówi o raporcie o prześladowaniach sędziów w Polsce - kłamie. Przytacza niewiarygodny raport stworzony przez jednego sędziego. W raporcie wymieniono tych sędziów, którzy zostali po prostu poddani postępowaniu dyscyplinarnemu. Niektóre z nich zostały ukarane, a niektóre nie. To normalne. Ale traktowanie tej kolekcji jako raportu o nękaniu jest oszustwem politycznym.

Sędziowie powinni być uczciwi i odpowiedzialni, ale kiedy okażą się nieuczciwi, krzywdzą ludzi, gdy są skorumpowani i łamią prawo, nie mogą i nie powinni być nietykalni, chronieni immunitetem sędziego.

To nie jest dobre, nie jest etyczne. Kiedy chcemy to zmienić i doprowadzić do normalności, uczniowie komunistycznych sędziów bronią starego reżimu, bronią nawyków komunistycznego totalitaryzmu.

Uczciwi ludzie w Europie, pomóż nam bronić się przed kastą nieuczciwych i skorumpowanych sędziów, którzy cię oszukują. Nie ufaj ludziom, którzy kłamią. Sprawdź, nie wszystko, co słyszysz, jest prawdą.

Komunizm w Polsce był czasem panowania imperium zła. Znaczna część tego zła pozostała nietknięta. Nie wierz ludziom ze starego sowieckiego reżimu, ludziom, którzy udają demokratów, ale nimi nie są.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1618597