Szpital. Pomiędzy.

Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog
     .
Przebywałem na neurologii przez pewien czas zanim mnie przenieśli na pod odział rehabilitacyjny. Zdążyli jeszcze przywieźć jakiegoś człowieka po udarze mózgu. Z tego co się zorientowałem - nie po raz pierwszy. Jedną rękę, jedną nogę miał całkowicie bezwładną. Mimo to posługiwał się różnymi rzeczami całkiem dobrze. Widać było, że ma dużo wprawy.
   Dziwiło mnie na początku, że nie odwiedziła go nawet żona. Ale to różnie w życiu bywa. Być może, że żyli z sobą nie najlepiej. Ale po jego rozmowach telefonicznych wynikało,że nie.
   Na drugi dzień po przewiezieniu na salę odwiedziła go córka. Czternastoletnia. Przywiozła różne zakupy. Na koniec powiedziała mu,ze musi lecieć do domu. Matka przecież też wymaga opieki. Leży tam samotnie w łóżku i na nią czeka.
   Zrozumiałem wtedy, że wszelkie moje kalkulacje są mało warte. Moje rozmyślania przerwała pielęgniarka. Zostaje oficjalnie przeniesiony na pod odział rehabilitacyjny. Zrobiono mi jeszcze kilka badań i już nie miałem z neurologią nic wspólnego. Otwierały się teraz przede mną nowe możliwości. Miałem nadzieję,że lepsze.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pańskie wpisy czytała wierchuszka NP ...może mniej byłoby  naparzania się na siebie i na drugich, co to inne zdanie mają.Takie wpisy pobudzają do refleksji....ale prawdopodobnie tylko myślących.To tak jak z podróżami,które wprawdzie kształcą...ale tylko wykształconych.Dziękuję za wpisy P.Marianie.Zawsze chętnie je czytam.Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1478978

I potem się pani dziwi, ze panią pałują, jak takie pani przemyślenia pisze, jak te po wyżej, do pana Mariana, sugerując że część tu piszących to nieuki i nie kumaci, i mało wykształceni.

Dolewa pani oliwy do ognia, a potem zbiera pani gorzkie żniwa, za swoje komentarze.

Pisze pani, że nie cierpi chamstwa, a takiego chamidła jak tańczący z widłami, chce pani by pozostał na portalu.

A tylko przypomnę ile ten człowiek pomyj i chamstwa napisał na śp prezydenta polski Lecha Kaczyńskiego, za jego życia, a potem po jego tragicznej śmierci.

I jakoś te chamstwa ze strony tańczącego z widłami, pani nie przeszkadzało, i tego pani nie negowała, a nawet nie dostała pani wysypki, choć chamstwo chamstwem poganiało.

Ma pani moralność pani Dulskiej

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1478985

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ngdy n dzwłm sę ,ż jstm płwn...wręcz jstm z tg dmn ,ż mój pzm ntlktlny mrlny jst dwrtn cnny nż tych ,c szczycą sę t wyskm rnkngm.T p prwsz.C d mch przmyślń...jżl kmś sę n pdbją....t c? Mm ch zprzstć..czy mgę j wyrżć? Czy mszę ść z prądm?

P drg.Czy t pszący, wszyscy ,bz wyjątk są wybtn ntlgntn gnln? Czy mm dwć ,ż czgś n wdzę?

P trzc.N crpę chmstw....jżl dtyczy sby n dzłn .Tzw wyrż str pnę n tmt dzłn grp czy sób l n tkj prsnln sób .T trzb mć rzróżnć. Mżn t kmntwć,z tym sę zgdzć lb n.  Ntmst prymtywn chmy , mł ntlgntn, nkmt , tkją chmsk sby b brkj m rgmntów d rm. Wtdy występj mn lrg.. t bz względ n sby, bz względ n t kg t dtyczy. Pzdrwm życzę zrzmn tg c strłm sę przkzć.

Vote up!
1
Vote down!
-4

Verita

#1479003

//Tzw wyraża ostro opinię na temat działania grup czy osób ale nie atakuje personalnie osób //

Kobito czy Ty wiesz co piszesz, moze wkleic Ci tu Jego wpisy, zresztą tak na gorąco to zapytaj na forum np. @Markowej co imiennie o Niej pisał

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1479006

A jakie pomyje wylewał na Contesse, Ule.

Więc niech pani mi bajerów nie wciska, jaki TZW jest porządny.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1479008