Znaj proporcję, mocium panie

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Tak sobie czytam komentarze pod moim ostatnim tekstem i myślę – a może mają rację? Pora zatem zaczerpnąć kultury u źródła.

Prędziutko zajrzałem na facebook i odnalazłem prawdziwy wzorzec inteligencji, kultury dyskusji, sądów etc., na dodatek ostrosardoniczny. Trudne słowo, prawda? Jako żem prawniczyna od siedmiu procesów, zniesławiacz, paragrafiarz itd. zajrzałem do słownika.

Wow….. ba, nawet WOW!!!

 

Sardoniczny to inaczej ironiczny, złośliwy. Ostrosardoniczny to wielce złośliwy, mocno ironiczny.

A więc nie cham, nie prostak, nie ordynarny psychol, ale ktoś w rodzaju Stańczyka, na dodatek mimo grubaśnej i nieruchawej figury satyryk z jajami. ;)

Muszę sobie zatem przyswoić jego parę grepsów, innych pojęć, zbitek słownych, a wtedy w gronie geriatrycznym zasłużę sobie na uznanie.

A że chętnie się dzielę z innymi popatrzcie państwo sami, jak pisać należy, by Rebeliantka i 3j byli pełni uznania dla walorów intelektualnych tak piszącego blogera. Autorem poniższych wpisów jest człowiek, któremu nie jestem godny wyczyścić butów, wzorzec intelektu wg Rebeliantki, chronicznie bezrobotny Janusz Górzyński.

 

O sędziach:

1. wpis z 25 stycznia godz. 12:22 Od dekad żydzi noszą togi i wyżywają się na Polakach, których nienawidzą i dopuszczają się wobec nich zbrodni na masową skalę!

2. wpis z 25 stycznia godz. 11:12 zbrodnicza kasta złodziei, oszustów, kłamców i morderców !!! POWIESIĆ KAŻDEGO CO NALEŻY DO MAFII !!!

3. wpis wcześniejszy o 12 minut: Parchy zaplątały się w swoich kłamstwach i zbrodniach! PRECZ Z KOMUNĄ !!!!

4. wpis z 24 stycznia godz. 19:15  Świry z urojeniami i megalomani.

5. wpis z 24 stycznia godz. 14:02 Ruch Polaków KAŻDY SĘDZIĄ orzekł, że należy odebrać dyplomy uprawniające do wykonywania zawodów prawniczych prawnikom-bezbożnikom. Postawą do wyrokowania jest Księga Izajasza, w której napisano, że BĘDZIESZ SPOŻYWAŁ ŚMIETANĘ I MIÓD AŻ NIE ZACZNIESZ ODRÓŻNIAĆ DOBRA OD ZŁA oraz BEZBOŻNI NIE ZAZNAJĄ POKOJU, Oczywistym jest zatem, że bezbożnicy nie odróżniają dobra od zła oraz są powodem wszelkich niepokojów. DLATEGO MUSZĄ STRACIĆ UPRAWNIENIA DO WYKONYWANIA ZAWODÓW PRAWNICZYCH !!!

6. wpis z 23 stycznia godz. 19:47 - Syjońskie NIeroby zebrały się dziś we wszystkich Izbach SN, aby oświadczyć, że są ponad prawem i wszelką władzą. Ponadto chcą badać koszerność wszystkich kandydatów na sędziów.

7. wpis z 23 stycznia godz. 19:22 Parchy ze wszystkich izb SN-ZSRR i SN-PRL orzekły, że podlegają wyłącznie prawom germanobolszewickiej UE-ZSRR i dlatego żadne prawa i urzędy oraz wszelkie organa konstytucyjne krajowe czyli polskie nie mogą naruszyć interesów koczowniczo-plemiennej sądokracji. Syf Najwyższy wypowiedział więc wojnę Narodowi Polskiemu i zabrania leczenia wszelkiej kiły.

8. wpis z 23 stycznia godz. 19:17 Właśnie Syf Najwyższy, zebrawszy się w całości, uznał, że ma być nieleczony !

9. wpis z 17 stycznia z godz. 5:48  Pejsoparchy w togach są groźniejsze dla Polski niż zielone ludziki. Trzeba ich zmiażdżyć jak Komunę Paryską!

10. szczególnie zacny jest wpis z 16 stycznia z godz. 22:57. Januszek wali w nim ostro i pryncypialnie w Komisję Wenecką: KURWY WENECKIE KOCHAJĄ LUNAPARY I KIŁĘ.

 

Pomijam już uwagi o koniecznym rozstrzeliwaniu sędziów. To przecież dla geriatrii portalowej stanowi crème de la creme ostrosardonicznych wypowiedzi Januszka.

 

 

Popatrzmy jeszcze, jak potrafi określać polityków:

1. najprościej o Biedroniu: DIABEŁ, DIABEŁ PO STOKROĆ DIABEŁ!!!! (18 stycznia 2020 r. o 14:44)

2.raz jeszcze o Biedroniu: ŻAŁOSNY ODBYTNIK (25 stycznia godz. 3:12)

3. szerzej o Wałęsie: BANDYTA, PAŁKARZ, AGENT SB, AGENT KACZORA NA URZĘDZIE PREZYDENTA RP......I MENDA MEDIALNA PO DZIŚ DZIEŃ I PAJAC (wpis z 26 stycznia, godz. 22)

4. O Ziobrze, Kaczyńskim oraz i o. Rydzyku: Zbir Ziobro natomiast wszystko przedawnia, pomimo, że sam za niedopełnienie obowiązków służbowych powienien siedzieć w pierdlu od 2005 roku. KUTAS Z SS W SŁUŻBIE SEKTY KOMUNISTY KACZYŃSKIEGO JEST DLA MNIE OBRZYDLIWYM PARCHEM!!!
O tym wszyskim wie Rydzyk i oszukuje społeczeństwo, że bandy Kaczyńskiego i Ziobry to uczciwi ludzie. A oni są podli jak żydokomuna w togach i mają krew na rękach !!!
(wpis z 24 stycznia godz. 5:40)

5. generalnie o sędziach ale i o Ziobrze oraz premierze Morawiecki: Rozwiązać wszystkie sądy zbójeckie i powiesić bandytów !!! Posłuchajcie uważnie bo te chuje Morawiecki i Ziobro uważają, iż człowiek ma żyć za 200 zł miesięcznie. (wpis z 24 stycznia godz. 5:14)

 

I w końcu recepta na szczęśliwą Rzeczpospolitą:

Sądy trzeba odżydzić identycznie jak policję i prokuraturę !!!

(wpis z 24 stycznia godz. 1:22)

 

Zapewne wówczas sądy bez „żydów” uznają wszelkie roszczenia rodziny G. i to po kilka razy, na deser zaś każą obwiesić i to za ziobro na rynku w Czechowicach – Dziedzicach byłą żonę proroka, „oszustkę matrymonialną”, która nie chciała utrzymywać tłustego nieroba, czym zapewne naruszyła prawo naturalne, maturalne i takie sobie. ;).

Wszak rozwódki należy przykładnie karać wg zaleceń januszkowego boga.

A teraz pałujcie, droga geriatrio, wszak to tylko wyraz waszej sardoniczności. Co prawda nie tak ostrej, jak u Januszka. Rzekłbym, że raczej mocno tępawej. ;)

 

27.01 2020

 

Ps.: Przyznam, że zeskrinowałem sobie wszystkie te wypowiedzi gdyż zupełnie na poważnie obawiam się, że Janusz „Spaślak” Górzyński (podobno naprawdę Aaron Bergsohn) powodowany fałszywą skromnością zacznie zamazywać swoje ostrosardoniczne wpisy. A wtedy jego siostra tradycyjnie zarzuci mi kłamstwo, stalking, sralkind, niechodzenie co piątek do Kościoła, brudną rejestrację w samochodzie a także brzydki charakter pisma.

Mam więc cały zbiór neotalmudycznych mądrości z ulicy Ch. ;)

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)

Komentarze

zapomniał zaprezentować własny język. "Prawniczy".

Można otworzyć zakładkę:

https://niepoprawni.pl/ludzie/humpty-dumpty

Po prawej stronie są komentarze. Kilkadziesiąt stron. Prawie wszystkie kierowane do Polaków - blogerów NP lub osób, które nawet nie wiedzą o istnieniu tego portalu. Przykłady:

... spadaj z mojego blogu. Bo to nie wychodek publiczny.

Pojechali po tobie jak po chytrej babie z magla

Chazarski masoński agencie znowu obnażyłeś swoją nieznajomość języka polskiego - nie motoryczny, ale notoryczny, zakuta pało.

w słynnym w Czechowicach "Domu Trzech Wiedźm" (nic nie poradzę na to, ze tak określają tą ruderę)

lejbo Zbytkower alias Bergson, bo to twoje prawdziwe imię i nazwisko - ty już się uważasz z braciszkiem Aaronem za zakon?  Fiuuuuu.... Tak bardzo ci jeszcze nigdy nie odbiło. ;)

Stara, zakłamana kobieta, która popełni każdą niegodziwość, byleby tylko udać, że jest górą. A tak naprawdę 3j zanurkował w tym guanie, ale stoi mocno oparty na twoich ramionach. Ty bowiem stanowisz absolutne dno

cierpisz na syndrom zaszczutej baby, ktra w końcu da się pobić ze skutkiem śmiertelnym,

hucpiarskiepozwy Spaślaka z Czechowic

Masz nierówno pod sufitem, z wiekiem tylko jest gorzej.

masz o wiele bardziej zryty beret niż on, obrończyni pedofilów.

 A swoją drogą myślałem że się leczysz. A tu dalej dno i dwa metry mułu..

Jeszcze tylko Baba Jaga z Czechowic... ;)

O czym informuje nas aszkenazyjski żyd her Marek.

I ujawniła sie pierwsza wywłoka, którą parzy język polski

czerwono wsiowy funkcyjny na leonie.

Cie powaliło, inteligencie ze Szmulek.

małe drobne tchórzliwe skunksiki

Macie małe ptaszki, i stąd to sie bierze.

Itd. itp.

Niewielki wybór jest też tutaj:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/prawniczy-jezyk-na-portalu

Poza tym na tzw. gadaczce takie przykładowe "kwiatuszki":

Skąd sie bierze coś takiego, jak Kolejorz (alias 3j)? Przecież intelektualnie to dolna cembrowina wychodka w domu publicznym, na dodatek od spodu.

 

A co najbardziej dobitne, to ten arbiter elegancji został dwukrotnie ukarany przez właściciela portalu za chamstwo

https://niepoprawni.pl/przewodnik/ewidencja-naruszen

poz. 204 z dnia 25 grudnia 2019

uzasadnienie: Zaśmiecanie portalu, prowokowanie do kłótni i rozrób, nic nie wnoszące komentarze: "Zboczku niebiesutki, znowu liżesz gębunię po Putinie?"; "Kiedy to weźmiesz do serca? W przyszłym wcieleniu?" i inne z dziś.

kara: pierwsze ostrzeżenie - nie będę tolerował zaśmiecania portalu takimi kompletnie niewartościowymi komentarzami prowokującymi do kłótni i w 100% ad personam. Proszę o powstrzymanie się.

poz. 208 z dnia 5 stycznia 2020

uzasadnienie: Wulgarne komentarze - zaśmiecanie portalu: "Powiem ci krótko - jesteś ewidentnie pierdolnięty.", "Coraz bardziej ci jebie."

kara: ostrzeżenie + -25% pktw komentatora + odpublikowanie komentarzy

 

-----------------------------------

Przyjrzyj się sobie w lustrze, "prawniku" Trojanowski.

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616464

Przepraszam, że się wtrącam, ale mam wrażenie, że z Pani to jakaś masochistka jest.
Sama się Pani prosi, żeby ten burak Panią publicznie opluwał...
Rozumiem Pani rozżalenie, ale czy warto ciągnąć te połajanki ?
Z tym czymś Pani nie wygra, chyba , że da się Pani sprowadzić do jego poziomu, a wtedy po cóż Pani honor ???
Warto ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1616471

używać słów na ch..., k..., wyzywać matki od k... I wtedy jest OK, ostrosardonicznie po prostu. Tymczasem jak już raz pisałem pół roku temu - nikt nie będzie bezkarnie wyzywał mojego Prezydenta ani plugawił pamięć zmarłych. Jak długo Lejba nie zrobi porządku ze swoim bratem będę podawał wiadomości o naczelnym szajbusie wielu portali.

A na kwarcianych inteligencików "narodowej" opcji z Kremla nie zwracam uwagi. To jest poniżej moich podeszew.

 

Ps. Oczywiście nie można wykluczyć, że ktoś zauważy w końcu wpisy braciszka i doniesie. Ja, niestety, czuję zbyt wiele obrzydzenia do obojga, bym miał się jeszcze patrzeć na nich w realu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1616486

Nie dam się sprowadzić do jego poziomu.

A oni nigdy nie wygrają z Polakami.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616503

to albo zdrajca, albo chazar. Więc z daleka od Polski. Bo nie masz pojęcia o nas.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1616506

Ale nigdy nas, Polaków, nie pokonacie. EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616508

Tatuś na ruskim czołgu Polakiem został dopiero po wojnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1616533

precz do "Wyborczej". Tam czekają, abyś zniesławiał polskie zakony i polską szlachtę.  EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616539

Ja akurat urodziłem się sporo po Stalinie. ;)

Ps. Chocbyś nie wiem co zrobiła, to za cholerę Bergsohnów do polskiej szlachty nie zaliczysz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1616540