Ruski propagandowy przygłup

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Z rozbawieniem obserwuję od dłuższego już czasu popisy najbardziej odrażającego ruskiego przygłupa piszącego na polskom jazykie czyli Jareczka Ruszkiewicza. Od lutego wciska rosyjską propagandę pod pozorem tłumaczeń tekstów uznawanych przez niego autorytetów. Najwyraźniej stał się, albo przynajmniej za takiego uważa, polskojęzycznym wojownikiem Putina. ;)

Jak wiadomo im większe sowiec…, pardon, putinowskie bydlę, tym bardziej pompatyczna ksywa (tak określa się nick w żargonie złodziejskim, czyli grypserze, co do tych osobników pasuje nad wyraz). Wspomniany już Ruszkiewicz przezwał się Spiryto Libero (Głos Wolny, co jednak złośliwie przerobiono na Spirytol Ibero, w wolnym tłumaczeniu Hiszpański Alkoholik), niejaki Cezary D. jako jedną z wielu internetowych ksyw obrał sobie Zawiszę Niebieskiego, a już całkiem zaprzedana putinowskiej propagandzie Słupianek to PATRIA, czyli… Ojczyzna. Znający jej tfurczość uważają jednak, że chodzi tu o POДИНY (rodinu, czyli ojczyznę po rosyjsku). Najzabawniejszy jest jednak naczelnik jaczejki, niejaki Opara, który nagle zaczął sobie wpisywać literki dr przed nazwiskiem. I to z kropką na dodatek. Do tego jako niegdysiejszy lekarz medycyny nie ma najmniejszego prawa. Ale za to kocopały, jakie czasem publikuje, wydają się przynajmniej niektórym mądrzejsze.

Wróćmy jednak do zbliżającego się do 60-tki „Jarka”. Od dłuższego czasu wszystkie swoje rzekome tłumaczenia kończy w jeden sposób:

Konsekwentnie nie podaję adresu strony, żeby nie ułatwiać pracy cenzorskim siepaczom. Każdy zainteresowany może sam znaleźć.

Naprawdę trzeba być mocno walniętym by uwierzyć, że jakikolwiek „cenzor” będzie ingerował w opublikowany już tekst, ale przecież nie chodzi o to, by kogokolwiek chronić. Mały, brudny i przygłupi propagandzista na wyjątkowo niszowym portaliku znaczy cokolwiek jedynie we własnym mniemaniu. Mimo zaawansowanej choroby alkoholowej podstarzały Jareczek ma tego świadomość. Jego bredzenie o cenzorskich siepaczach tak naprawdę ma ukryć bezsporny fakt wyjmowania rzekomo tłumaczonych tekstów z brudnej… dłoni tegoż „blogera”.

Zadałem sobie nieco trudu i sprawdziłem ostatni wpis Ruszkiewicza. Ponoć jest to tłumaczenie tekstu analityka giełdowego Jamesa Rickarda.

Problem w tym, że Rickard niczego takiego nie napisał, ani nie powiedział. To jest typowa ruska fałszywka polegająca na kompilacji wcześniejszych wypowiedzi rzeczonego analityka z małym dodatkiem putinowskiej propagandy.

Dowód? Proszę uprzejmie. Rzekomo amerykański analityk tłumaczony przez Spirytusa rzekomo pisze:

Wiele tak zwanych oddziałów ukraińskich to tak naprawdę polskie siły w ukraińskich mundurach. Ponownie, siły rosyjskie są dobrze wypoczęte i dobrze zaopatrzone, a także są uzupełniane irańskimi dronami, które są głównym multiplikatorem sił.

To „ruska prawda”, obecna w ich propagandzie bodaj od końca marca. Takie twierdzenia można spotkać jedynie w Rosji i na Białorusi w oficjalnych merdiach. Być może jeszcze w Korei Północnej, ale nie znam języka. ;)

Nie chcę się już znęcać nad dobrze wypoczętymi i zaopatrzonym siłami rosyjskimi albowiem znam Boya i jego złe sobie wystawia świadectwo, gdy kto wyszydza kalectwo.

Niestety. Na NEon24 nikt nie powie Ruszkiewiczowi sprawdzam!

Skądinąd nie dziwi. Negatywny dobór userów, trwający od czasu odejścia Tomka Parola i blogerów piszących z b. Nowego Ekranu wyłonił specyficzną grupę, funkcjonującą na poziomie wyjątkowo zaślepionej sekty.

Dlatego ruskie prymitywne fałszywki, nie mniej prymitywna ruska propaganda funkcjonuje tam na zasadzie... prawdy objawionej.

Skoro Ruszkiewicz napisał, że wiele tak zwanych oddziałów ukraińskich to tak naprawdę polskie siły w ukraińskich mundurach to musi być prawda.

No bo po cóż miałby kłamać, jak ongiś pytał prezes Ochódzki. ;)

Inni odmóżdżeni użyteczni idioci powtórzą to np. na Gloria.tv. A za miesiąc ruski sen niespełnionego stolarza z Olsztyna zacznie funkcjonować w tej banieczce jako prawda.

4.12 2022

Ps. W ramach likwidacji „polskiego” portaliku w sieci pojawił się neon24.pl. Sądząc po treści nie ma na szczęście nic wspólnego z rosyjskim polskojęzycznym ściekiem. Ciekawe, kiedy zniknie oparowe szambo... chyba, że się przeniesie na ruskie serwery.

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (12 głosów)

Komentarze

No i kolego doigrałeś się. Będzie sprawa karna jak nic. Spiryto nie popuści. 

 

https://naszeblogi.pl/64718-popisy-najbardziej-odrazajacego-ruskiego-przyglupa

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648781

oparowego powołała się na tajemnicę dziennikarską i nie podała, jaki to kmiot kryje się pod ksywą Ruszkiewicz. Ale niech się ujawni. Stare jeszcze się nie przedawniło.

Ps. A przy okazji może wyjaśni się sprawa pieniędzy, jakie "zbierał" na spółdzielnię.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648782

Przekazal na cele "statutowe"

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648785

Nic dziwnego, że jako stolarz puścił z torbami wspólniczkę i sam popadł w bezdomność. Ciekawe, jak mu się żyje w Rosji?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648792

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

p c c t był? Dsknl wdzłm, ż zrbsz fłszywy krk tylk n t czkłm. B ty jłp jstś jrczk, stry SBck kps. (rbsz jszcz ntrsy z Józm Kstlkm TW?) W prkrtrz w Glwcch c sę dł b msz knszchty z strym SBkm, z którym rbłś gszfty l tym rzm będz nczj :) Cszysz sę? :)))))))) t lnk d tg tkst. N sądzę, żbyś znł nglsk b z tępy n t jstś l zwsz mższ pprsć pmc swjg "skrtrz" jszkę z lndynk :) https://dlyrcknng.cm/srry-rsss-wnnng-th-wr/ t lnk d mjg tłmczn https://sprtlbr.nwykrn24.cm/pst/170129,przprszm-rsj-wygryw-wjn PS. J nprwdę nzywm sę Jrsłw Rszkwcz n jstm "stlrzm" z lsztyn. Yr Nghtmr - Jrk Rszkwcz --------------------------------------------------------------- Gwrn, dzwę sę, ż trzymsz ttj śmc, który p pjk cę zblzgł ( t m zrzc prblmy z lkhlm). Trz msz dwód jk jst "wrygdny". Jg cł "tf-rczść" t brżn pmwn ldz chwły NP n przyns.
Vote up!
1
Vote down!
-4

J.R

#1648795

Będzie wesoło. ;)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1648797

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

J.R

#1648799

powołanie ruskiej fałszywki robi z ciebie blogera? Przestań się odgrażać jak stara ciota i zrób raz na 57 lat coś po męsku. Na początek spróbuj się wysikać na stojąco, a nie kucając... ;)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1648802

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Spdm stąd b bndrą cp. D zbczn :)
Vote up!
1
Vote down!
-4

J.R

#1648804

ale ruskim łajnem.

Ps. Chętnie zobaczę cię w Polsce. Miejsce po Teresce jest wolne, tak więc będziesz miał zapewnioną opiekę. ;)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1648807

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

J.R

#1648875

Z Centrum Tomasza Omańskiego powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów.

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie, tu spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648877