Narzędzie ruskiej geopolityki

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

„Polski” i „patriotyczny” portalik niejakiego Oparenkowa tradycyjnie już olał Dzień Żołnierzy Wyklętych.

 

Nie mówiąc już, że ani jednym słowem nie uczcił wczorajszej Rocznicy. Nic dziwnego, wszak i Konfederaci Barscy, i Żołnierze Wyklęci byli za Polską, a więc w ówczesnych warunkach przeciw Rosji. Zarówno satrapii rządzonej przez niemiecką kurwę, jak i bolszewickiemu piekłu Józefa Stalina.

Sympatie „patriotów” i „paliakow” są znane od lat.

 

Dzisiaj Rosja szuka sposobów na rozwalenie środkowej Europy. Mające rodowód jeszcze rzymski hasło разделяй и властвуй* dzisiaj przybrało nieco tylko bardziej wyrafinowaną formę.

 

Z jednej strony podsycana jest w Polsce pamięć Wołynia. Specyficzna, bowiem traktująca cały Naród ukraiński jako bandytów i rezunów.

 

Dla równowagi – w byłych krajach Imperium Zła, które albo już są w Unii Europejskiej, albo też do niej aspirują, straszy się odrodzeniem na faszystowskiej i ortodoksyjnej religijnie Rzeczpospolitej. W tle coraz wyraźniej słychać ostrzeżenie: Pany prydut!

 

Właśnie dlatego rodzą się teksty polskojęzycznego żurnalisty rosyjskiego Sputnika Konrada Rękasa.

 

W kolejnym zamieszczonym na NEon24 (a gdzieżby indziej?) tekście wali jak cepem:

 

 

 

Podobnie bowiem jak przed wojną II RP zupełnie nieracjonalnie broniła systemu wersalsko-ryskiego, krępującego tylko naturalny rozwój mocarstwowych tendencji Polski – tak i dziś przywiązywanie nas do systemu jałtańskiego w sytuacji, gdy ten dawno już stracił swe podstawy jest albo skrajną ignorancją, albo wprost sabotażem. Wszystkim szczerze wyrażającym niepokój wobec obecnego terytorialnego stanu posiadania Polski warto wszak przypomnieć, że bez przesuwania jednego słupka granicznego III RP straciła najpierw suwerenność ekonomiczną, stając się w istocie częścią gospodarczą Wielkich Niemiec, następnie zaś wyrzekła się suwerenności politycznej na rzecz superpaństwa europejskiego. Niczego więc z naszych granic zachodnich stracić nie możemy, będąc już zarazem i landem, i euroregionem, niczym więcej niż prowincją obcych struktur geopolitycznych – a jednocześnie sami panicznie i rozpaczliwie bronimy się przed uznaniem, że także na wschód od Bugu ład jałtański również ostatecznie się załamał i tylko idioci by z tego nie skorzystali.

 

Rękas (najwyraźniej działając w tym zakresie jako ruski agent wpływu) proponuje nam rozbiór „sezonowego kraju” Ukrainy. Czy za chwilę nazwie go „pokracznym bękartem” największego (wg Putina) nieszczęścia XX wieku, czyli rozpadu Związku Sowieckiego?

 

Jako przykład do naśladowania Rękas wskazuje nam Węgry:

 

Nigdy też nie miano tam żadnych złudzeń wobec rozpadu tworu znanego jak Ukraina i konsekwentnym wspieraniem mniejszości węgierskiej na terenach zajmowanych obecnie przez kijowskie niby-państwo - przygotowuje się alternatywę na czas jego ostatecznego upadku. Słowem – choć tak lubimy napawać się przyjaźnią polsko-węgierską, to nie używamy jej do nauki własnej, tzn. do choćby częściowego odbudowania wpływów narodowego centrum na terenach niegdyś nam ukradzionych.

 

A dalej już opluwa wszystkich wschodnich sąsiadów Polski.

 

Rzecz jasna z wyjątkiem Białorusi, która wedle planistów z Kremla za moment wrócić ma do Matuszki Rassiji.

 

Mimo to Rękas pisze w zakończeniu:

 

Takim oczywistym dziś żądaniem jest rewizja Jałty na odcinku wschodnim. Lord Curzon nie żyje. Czas pogrzebać i jego bękarcią linię.

 

 

(cytaty za NEon24: Imperium gdy powstanie)

 

 

Ciekawe, czy tekst Rękasa nieudolnie nawiązujący do tradycji Narodowej Demokracji z czasów międzywojnia będzie odpowiednio nagłaśniany w rosyjskich mediach, skierowanych do sąsiadów?

 

Uważam, że jest to pytanie retoryczne.

 

Właśnie po to jest ten portal. Kiedy trzeba przykładu antysemityzmu – są gotowe teksty.

 

Kiedy trzeba pokazać karykaturalnie przerysowaną postać „polskiego katolika” – proszę bardzo. Na podorędziu mają, i to kilku.

 

A teraz jeszcze dołożyć trzeba Polsce u sąsiadów. Na taką okoliczność mamy Rękasa.

 

I nikt nie będzie zastanawiał się nad znikomym „kręgiem rażenia” portaliku Oparenkowa.

 

Wystarczy, że im zacytują Wikipedię:

 

– polski portal informacyjno-publicystyczny o tematyce społeczno-politycznej (…).

(…) Serwis jest tworzony przez kilkunastu czynnych „dziennikarzy obywatelskich” oraz ok. „1 200 blogerów i niemal 10 000 komentujących. Jest odwiedzany przez blisko dwa miliony czytelników miesięcznie”. Według serwisu, został on odwiedzony w ciągu pierwszych 22 miesięcy działania przez „niemal 20 mln osób”.

 

 

Co z tego, że to nieprawda? Przecież żaden Ukrainiec, Litwin czy Łotysz nie będzie tego sprawdzał.

 

 

Dlatego właśnie żaden szanujący się bloger nie powinien zamieszczać tam swoich tekstów.

 

One tylko uwiarygodniają Rękasa i całą tamtejszą proruską jaczejkę.

 

 

NEon24 jest po prostu jednym z narzędzi geopolityki realizowanej w Europie Środkowej przez Kreml.

 

 

 

1. 03 2020

 

 

 

_______________________

* czyli divide et impera

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:16)

Komentarze

Dlatego pomimo sporych różnic pomiędzy nami z wiekim szacunkiem odnoszę się do komentarzy szanownej Anny Sułpianek vel LaLunia gdzie bez najmniejszych ogródek wprost w swoich komentarzach pisała że Neon to portal ruskich cweli,że to sterta gnoju pod nadzorem WSIoków.Że Wielki Atlant to potomek NKWDzisty.No naprawdę już tylko za to należy się jej bukiet czerwonych róż.Pisała tylko to co jej leżało na sercu, to czego tam przez lata doświadczyła.Te komentarze nadal są na portalu.I myślę że nigdy swoich słów nie rzucała na wiatr.
LaLunia - jesteś wielką !!!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1620491

Opcja rosyjska ma się dobrze i jest właśnie uwiarygadniana wzajemnie oraz przez pożytecznych idiotów, często sieroty po komunie.

Nie może też dziwić, że jest ściśle związana z prymitywnym antysemityzmem i ukrainofobią. Na takich portalach starczy pokręcić się dłużej, by wychwycić starych komuchów, paljaków ze Wschodu i wariatów z emigracji. Nie dziwią ich sputnikowo- oszołomskie źródła i dalsze rezonowanie ruską propagandą. Czy konserwatyści, czy socjaliści, komunisci, faszyści, nazbole, dewoci- wszyscy są cudownie złączeni ponad podziałami uwielbieniem swej Matuszki Rossijuszki.

Szczęśliwie ich znakiem jest wyjątkowa toporność na skraju choroby, przynajmniej na tym odcinku. 

Jak komuś pasuje towarzystwo antypolskich propagandziarzy i komuny przefarbowanej na patriotów putina, to nie będzie miał nic przeciwko

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620500

Rozumiem, że dla Pana nazwisko "prawdziwego polaka" musi kończyć się na "ow", Przepraszam, że "otczestwa" Pana nie znam.

Dla Polaka tematyka "żołnierzy wyklętych" to tematyka złożona. Żeby oddać ją trzeba z wieloma rzeczami się zmierzyć a nie jak dziś działa czepiająca się symboli narodowych pro amerykańska PiS oraz ich agentura.

Dla przykładu podam jednego z bardziej znanych Józefa Kurasia "Ognia". Masz żołnierza WP, AK, BCh, UB-eka a na koniec "wyklętego".  Po okresie gdy odżegnywano ich od czci i wiary, dziś mamy bezmyślną afirmację, co oznacza, że potrzeba czasu, potrzeba badań naukowych, by prawdę o nich napisać, zaś ludzie rozumni nie piszą co im ślina na język przyniesie tylko z rozwaga, dlatego dziś o "wyklętych" piszą najczęściej ci, co muszą sobie i innym udowodnić iż to oni są Polakami, bo sami w to nie wierzą.

Jak już ci wiele razy pisałem, by dostąpić zaszczytu rozmowy z Polakami poza kulturą osobistą trzeba rozumieć iż Polacy mają różne pogląd a nie tylko takiej które narzuca jedyna partia, bo tak postępowali komuniści i dziś chcący przywrócić w Polsce "wartości komunistyczne" jak sądownictwo sterowane politycznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620556

"żołnierzy wyklętych" "to tematyka złożona"!

Dla Polaka tematyka "żołnierzy wyklętych" jest bardzo prosta.

To są POLSCY BOHATEROWIE!

Tylko zruszczony bolszewicki politruk co mu "zwisza" na niebiesko-sino z nienawiści do polskich patriotów i  polskiego patriotyzmu może pleść bolszewickie brednie, że "to tematyka złożona".

Nic dziwnego, bo ten “zwisza”-jący politruk jest z filorosyjskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620562

Słabo was tam uczono na tych kursach, skoro uważasz, że "wyklęci" to prosta sprawa. Dla Polaka o czym z pewnością nie możesz wiedzieć, to sprawa złożona, wieloaspektowa, jak złożone były to czasy, gdzie człowiek musiał wybierać między swoim bezpieczeństwem, bezpieczeństwem rodziny a innymi celami. To problem wyboru chęci życia w pokoju, po koszmarnej wojnie i chęci dalszej walki o Polskę jaką "wyklęci" widzieli. No ale dla "bolszewickiego politruka", jakim się przedstawiasz Polakom, to sprawa prosta, ot wystarczy zerknąć do materiałów przysłanych z centrali, albo podanych na kursach na "prawdziwego poliaka". Agenta poznać łatwo, szczególnie po tym, że wszystkim udowadnia iż to tylko on jest "polakiem" i to co podsyłam mu centrala to jedyna "prawda" o Polsce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620564

do boju!

 

sterta gnoju

cwel do boju!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620565

poziomowi dyskusji Polaków z Polakami na polskim portalu. Nie ma tygodnia byś nie opisywał dokładnie co się tam dzieje i jak widzisz znajdujesz wiernych ci "cierpiętników". Jak dyskutujecie tu o czymś, co dla was niedostępne. Oczywiście dyskutujecie na waszym poziomie, ale sam powiedz, jak takiego "Jana Patmo" co tylko o gnoju i o cwelach dyskutować potrafi, takiego Andy "Ścierwoneonówkę" co wszędzie bolszewików widzi a najbardziej w lustrze, gdy rano się goli. Takich ludzi nie dopuszcza się do towarzystwa, bo w salonie napaskudzą. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620568

Słuchaj no ty mały atlancie.A kto nazwał blogerów neonu ruskimi cwelami.A kto nazwał neon stertą gnoju.A kto nazwał ten "polski" portal agenturą WSI-oków.Czy to nie była Słupianek.A może się mylę.Chcesz jej jeszcze ciekawsze wypowiedzi, znacznie ciekawsze od tych już tu przytoczonych.Kto więc napaskudził a właściwie nasrał na własny portal,Astra czy Słupianek.No skomentuj to, no obal teraz te niby powielane kłamstwa 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1620569

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Astry, bo znam ją i nie wydaje mi się, by takich słów używała. Więc skoro nie jesteś gołosłowny, nie jesteś człowiekiem pomawiającym linki na stół.

Jak sam widzisz o gnoju i o cwelach Jan Patmo chciał tu pod tym tekstem dyskutować. Inne tematy go przerastały. Ostatecznie gnój" to jak by nie było nawóz naturalny, ale czy o tym się dyskutuje na forum? Ja mam wielki szacunek do pracy rolnika, ale nich sobie Jan Patmo go przerzuca, rozrzuca a nie opowiada podczas dyskusji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620571

nie udawaj

 

trudny sprzeciw

nie udawaj

żeś inny niż Przeciw

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620578

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620719

towarzysz niebieskiego...

 

towarzysz niebieskiego

ze ścierwa kacapskiego

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620722

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620734

Widzisz malutki atlancie, ja akurat brałem udział w tej"dyskusji" i doskonale pamiętam czasy wówczas jeszcze Astry,nazwisko ujawniła znacznie później.Więc tu poniżej masz minimalny wycinek tego co pisała o neonie.

Jak chcesz się przekonać to co?

Zaczynamy?

 

@Bogdan 19:09:23

Ma Pan rację, cholery idzie dostać, ile się tutaj tego wsi-owego gówna nalazło. Już przedtem pisali, że to wsi-owy portal, ale teraz jaaaadą po bandzie.

http://slepamanka.neon24.pl/post/91120,w-co-gra-antoni-macierewicz-widziane-z-usa#comment_795648

Astra - Anna Słupianek 16.04.2013 19:27:13

 

@mesa boogie 19:38:10

fakt, spadajmy z tej sterty gnoju....

http://slepamanka.neon24.pl/post/91120,w-co-gra-antoni-macierewicz-widziane-z-usa#comment_795670

Astra - Anna Słupianek 16.04.2013 19:44:19

Jeremi wprost sie jej zapytal?

http://slepamanka.neon24.pl/post/91120,w-co-gra-antoni-macierewicz-widziane-z-usa#comment_795682

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1620586

A zapomniałem atlancie o tych ścierwach i cwelach

Masz tu:

@trybeus 21:37:58

Patrz, a ja dopiero dzisiaj zwróciłam na niego uwagę-znaczy jestem bystra kobitka :) Wtrącił się do dyskusji z andarianem i przeciągnęłam gościa :)
Chodzi o to, że tutaj wchodzą inni, a naprawdę czytałam o tysiącach takich ruskich cweli.
Ale się zdemaskował, co nie ? Stiopa jeden...

http://spodlasu.neon24.pl/post/92199,geopolityka-czyli-handel-narodami#comment_805284

Astra - Anna Słupianek 08.05.2013 21:51:28

@trybeus 21:37:58

Tutaj jest więcej takich ruskich cweli.
Dzisiaj zamieścił post niejaki porucznik Karaś "To niedobre WSI"
Udzielał sie tam vortex obrażając waszego niedawno zmarłego kolegę.
O 18 jeszcze był porucznik Karaś, ale już chwilę potem pozmieniał wszystkie posty na SM-News-stosunki pl.
Dużo się tutaj tego ścierwa nalazło...

http://spodlasu.neon24.pl/post/92199,geopolityka-czyli-handel-narodami#comment_805291

Astra - Anna Słupianek 08.05.2013 22:08:35

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1620587

Przykład wyrwany z kontekstu z rzeczywistości. To był czas gdy na Nowym Ekranie panoszyły się trolle, takie, by tobie przybliżyć jak Zawiedzony, Mind service, o czym powinieneś dobrze wiedzieć :) których dla uzyskania kulturalnej dyskusji należało wymieść jak stajnię Augiasza. I robią to wszystkie poważne portale. Astra była wtedy zwykłą blogerką, nie adminem, stąd miała prawo ocenić i jak widać podała prawidłową ocenę ganiających tam trolli. Później konsekwentna i korzystna dla portalu praca kolejnych adminów w tym Astry (popatrz widząc kto tam trollował zabrała się za pracę zostając adminem) Oczyszczono portal z takich złogów. Również Niepoprawni bez oczyszczenia też długo nie pociągną. Zobacz na Tezeusza, po rozmowie z tutejszym adminem robi swoje, pisze swoje teksty, takie jakie są, ale zachowuje kulturę, a co robił wcześniej?. Kilku takich, jak weźmy za przykład Andego "Ścierwoneonówkę", Jana Patmo trzeba albo doprowadzić do stanu społecznie użytecznego albo też usunąć i również na niepoprawnych pojawią się ludzie chcący dyskutować, chcący wymieniać poglądy. A teraz popatrz sam, kilku ludzi, co nie podejmują dyskusji z trollami i banda takich jak Humpty Dumpty obrażających rozmówców znęcających się nad kobietami. Na takim portalu nie powstanie grono ludzi co kulturalnie wymieniają poglądy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620591

 

Sam jesteś pierdolonym lemingiem, wsi-owym debilem, z którym nie ma sensu prowadzić żadnej rozmowy.
Ty i koleżanka Trzcińska wiecie najlepiej, że to wszystko wina trwających 2 lata rządów PiS, nooooo i jeszcze syjonisty Kaczyńskiego.

Nie Kwaśniewskiego, który siedział na zachlanej prezydenckiej dupie 10 lat i jego kolesia Siwca, ktory potrafił drwić z papieża, nie Balcerowicza, Bieleckiego, Rostowskiego,i innego barachła .
Szukacie żydków, a jakos o tych zapomnieliście?
Jesteście wsi-okami na tysiąc a nie sto %.
Więcej debilu nie będę z wami dyskutować.

 

Jak myślisz do kogo to napisała.I ty mi powiesz że 7 lat temu wolno jej i  mogła tak o kimkowiek pisać bo nie była adminem.To pisał człowiek czy bydle zwane człowiekiem.Ty atlanciku myślisz że dziś inaczej myśli i piszę o swoich przeciwnikach.Co była u spowiedzi i dziś jest wszystko w porządku.Za chwilkę atlancie gorszego sortu zamieszczę ci kolejne z kolejnych lat.I teraz odpowiedź mi jedno, kim to chamidło było i jest.Kim?

Czy znasz wypowiedzi z tamtych lat( przed wyrzuceniem ich z portalu przez Astrę) blogerow którzy tak peridnie pluli i srali jak ona na swój portal.Znasz wypowiedzi Jazgota,Minda,Aandy,Amadeusza,Tonderskiego,Ślepej Mańki i wielu innych.i który z nich na portal tak srał jak ona.Powiedz mi na przykładzie ostatnich tygodni , kiedy i gdzie np.taki Husky kiedykolwiek pisał coś złego o Neonie.I co ta (jadąc jej kulturalnym językiem)ścierwo w spódnicy zrobiło z nim i wieloma,wieloma innymi.Jaka teorię wymyślisz.by ja wybielic.

No czekam na twoją odpowiedź.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1620594

Cytat:

"Takie zachowanie Wrzodaka - i wasze, bezmózgie kacapięta mówi o was więcej, niż wszystkie wasze opowieści  autohagiograficzne. Mówi wszystko o waszym rzekomym chrześcijaństwie, o waszych rzekomych wartościach, o waszym rzekomym patriotyzmie, o waszym nędznym poziomie etycznym, o waszej mierności intelektualnej. Z takimi ludźmi się nie polemizuje, nie rozmawia, nie podaje ręki.

Po pierwsze dlatego, że robicie to, co robicie, również z Neonem, po drugie, a może po pierwsze, że nie widzicie w tym niczego niewłaściwego."

 

Niebieska panienka ciągle jeszcze nie pojmuje, że jego czas się już skończył.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1620600

Jeszcze chwila i zamknie ten czerwony komunistyczny dziub,a jak mu wkleję kolejne tym razem nowsze komentarze Słupianek oraz scany p.w od tej LaLuni do kilku osób w tym i do mnie to "zakopię" się metr (albo i więcej) w głąb własnego szamba

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1620601

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co cię tak zdenerwowało? No dobrze, ty wiesz i ja wiem i niech tak pozostanie. Skąd takie skrajne warunki, ty dajesz wpisy sprzed 7 lat, gdy nawet nie było jeszcze Neonu, gdy jeszcze Jarek Ruszkiewicz, Repsol, Astra i inni dobrzy admini nie oczyścili poeralu a ja mam dać przykłady sprzed kilku dni, gdy pewne ruchy, usunięcie kilku niereformowalnych spowodowało pewną poprawę na portalu niepoprawni? Nie martw się w ciągu 1 roku mogę mieć przykłady dla każdego, tylko, że z niektórymi mam umowę, że ich nie będę w takie dyskusje wciągał. Zresztą przecież sam dokładnie to wiesz. Ja szanuję ich zrozumienie, że bycie trollem tylko ośmiesza. Jak sam widzisz na swoim przykładzie pewni są jednak nie reformowalni, zaorani zaraz zaczynają bluzgać i takich trzeba się pozbywać, bo tylko ostre cięcie powoduje, że wreszcie zaczynają w języku polskim a nie gwarą rynsztokową mówić. I tą złotą myślą żegnam cię na dziś masz nockę na przemyślenie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620602

Szlag cię trafia za prawdę o tej suczy.Masz racją na rano przygotuję ci kolejna niespodziankę.
Aha, jeszcze jedno czy to nie aby Repsol kopnął w dupę jednego dnia i Spiryta i Słupianek,Trybeusa i Jinksa? Wylecieli w kosmos razem z wpisami? Czyścił portal z trolli? Nie pamiętasz tego dnia czy nie chcesz pamiętać.Prześpij się bo, ranę musisz wymyslec kolejne spiskowe teorię.Tu nie Neon tu nie krematorium

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1620603

Tymczasem na "polskim" portalu ja piszę nam tu Zawisza trwa pełnej kultury wymiana poglądów na temat Żołnierzy Wyklętych:

 

 

@Jozio z Londynu 20:47:45

Widzisz parchu.
Ja akurat rdzenny Polak, nie z postrzępionych kresowych fastryg ledwo co wywalczonych na rozkaz kurwiego Watykanu.
Ja, z Ziem rdzennie słowiańskich, a ty, chamie, nawet nie wiesz o jakich mówię, bo twoja święta ziemia leży nieopodal Pustyni Negev.
PRECZ.

Kolejny, ku...a je...y patriota z Londynu.
Ja do was, świnie zagraniczne - szczególnie te emigracyjne przed 89'm - to bym strzelał bez ostrzeżenia.
PRECZ! Bydlaku antypolski!

nadużycie link skomentuj

Kmieć 03.03.2020 20:54:13

 

http://chart.neon24.pl/post/153449,najwiekszy-pomnik-zolnierzy-wykletych#comment_1643261

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1620657

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zarejestrował się, porozrabia trochę i wyleci jak każdy z tutaj płaczących za Neon, Humpty, co co tydzień tworzy wielki przegląd tego, co się na Neon pojawiło, jak Andy "Ścierwoneonówka, bolszewicki politruk, sowiecki patriota" i wielu innych. To normalna droga "spadów". Sam przecież to wiesz, sam to przećwiczyłeś. Więc nie ośmieszaj się bardziej niż to już zrobiłeś. Przepoczwarzeniem kogo jesteś to wiem i ja i ty i jeszcze kilku co cię poznało.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620667

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

naopowiadał bajeczek, pośmiewisko z siebie zrobił. Popatrz pięciu durniów ci uwierzyło, plusika postawiło. Miał rację Kurski, naród głupi wszystko kupi, mamy tu dobitny na to przykład.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620665

A tak można do ciebie pisać tygodniami i nic z tego nie zrozumiesz.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1620666

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Możemy dla mnie przyjąć poziom 70, ale wtedy dla ciebie, którego zaoruję co kilka dni wyszłoby z 35, no może w porywach 40 jak masz dobry dzień, a dla takiego biednego zaoranego kłamczuszka Rayanka to i 30 byłoby z dużym zapasem na przyszłość.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620675

śladach Polaka i Patrioty, kremlowski pajacu. Won za Don!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1620676

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dla agentów na kursach jakie kończyłeś nie czytałeś. Nie raz ci to pisałem a ty zrozumieć nie potrafisz. Wracaj w tajgę, gdzie kultury rozmowy z kobietami od niedźwiedzi syberyjskich się w młodości uczyłeś. Jak sam widzisz do poziomu kultury języka by z Polakami rozmawiać nie dorosłeś, stąd z polskich portali wylatujesz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620679

To piszesz że konkurs na bydlaka roku na Noenie trwa.Coraz większą ilość chętnych by przebić w chamstwie Słupianek vel LaLunia.No to skoro chcesz zaczynamy kolejną porcje kulturalnych wpisów tej gadziny w spódnicy.Tylko czemu by się zalogować trzeba godzinę odczekać?.Robią już wszyscy wam koło dupy czy to tylko plotki są.No i nie kasuj tego tam komentarza bym go mogl zeskanowac.Przyda sie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1620668

nie spociłeś się?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620681

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Twoje grzeszki znane są od dawna i są plugawe, a żadne przepotwarzanie się w nowe nicki ci nie pomoże, dla ludzi myślących jesteś jak odkryta karta. Już wczoraj miałem być "powalony" twoimi dowodami i co? Dziecina płacze  jak niemowlę do zbyt cieplej wody wsadzono. Wijesz się jak każdy kłamca, zmieniasz temat. Zobacz Humptuś kolejny bezczelny kłamca, co wyżywa się na Rebeliantce, bo wie, że zranić uczucia kobiety łatwo, a wtedy popełniają one błędy, więc czując swoją "damskiego boksera siłę" nad nią znęca. Ma satysfakcję "kobietę do łez doprowadził, Sukces na miarę Humptusia, "damskiego boksera" Ale gdy spotka faceta, co prawdę w oczy powie i ma na to dowody, to podwija "Humptusiowy ogonek" i pisze "Odplugaw się ode mnie." Śmiech po portalach takich jak wy goni, a portale chcące utrzymać poziom wymiatają dużą miotłą.

Nie, nie "odplugawię się" póki nie przestaniecie się znęcać nad słabszymi, póki Andy "Ścierwoneonówka, bolszewicki politruk" nie zrozumie iż Polak ma prawo oceniać rzeczywistość na własny sposób, a tylko bolszewickie pranie mózgów jakie tacy jak on i wy przeszli mówi wam, że należy niszczyć tych, co myślą inaczej.

Wielu tu obiecałem, że nie będę wypominał ich czynów, których dziś się wstydzą i tak będzie. Szanuję to, że zrozumieli i chcą się odciąć od tego co dawniej robili. A reszta" Nie posuwajcie się do czynów haniebnych, nie wykorzystujcie swoich przewag nad słabszym, bo inaczej będzie kwik "Odplugaw się ode mnie."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620682

     wszyscy dobrze wiedzą, iż ten bolszewicki "zwisz" jest siny, bo "zwisza"-jącą małpę zalewa zółć bolszewickiej nienawiści do polskich bohaterów i patriotów!

"Zwisza"-jący czerwony politruk ze ścierwoneonówki...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620685

przegrała. A siny jest ze złości, bo nie rozumie 90% treści. Stąd się bierze jego arogancja - ciaptak nawet nie jest w stanie pojąć, ze z niego drwimy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1620692

Nic nowego w materiałach szkoleniowych dla bolszewickiego politruka ci nie podesłali, poszukaj, bo tak używając co chwila w dyskusji z Polakami słowo "bolszewik" jesteś śmieszny. A na to, że coś wymyślisz to liczyć nie można. Ze mną to nie tak łatwo, widzisz jak dwóch bohaterów, co z kobietami tylko walczą zaoranych i ledwo kwiczą, płaczą "Odplugaw się ode mnie". 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620718

juz zaorane!

 

za małe przysługi

kacapom oddane

neonowe szambo

jest już zaorane!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620720

Bo judejczyk dum dum, chwalił się do banderowca, że jak go walnął to mu kredki z tornistra wypadły.

Jest ich trzech "prawdziwych bohaterskich wojowników" co tylko z kobietą mają odwagę walczyć i pluć na Krysię.

A gdy trzeba z facetem się zmierzyć, to gacie już obsrane ze strachu, zero argumentów, tylko epitety.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1620703

Masz rację.Kobiet nie wolno atakować,jedynie mężczyzn.Tylko nie widzę Twojego oburzenia.No tak na "polskim" portalu to takie normalne.Masz rację kolego.Jeszcze tylko flaszkę postaw Zawiszy i będzie fantastycznie.

 

@Jozio z Londynu 20:47:45

Widzisz parchu.
Ja akurat rdzenny Polak, nie z postrzępionych kresowych fastryg ledwo co wywalczonych na rozkaz kurwiego Watykanu.
Ja, z Ziem rdzennie słowiańskich, a ty, chamie, nawet nie wiesz o jakich mówię, bo twoja święta ziemia leży nieopodal Pustyni Negev.
PRECZ.

Kolejny, ku...a je...y patriota z Londynu.
Ja do was, świnie zagraniczne - szczególnie te emigracyjne przed 89'm - to bym strzelał bez ostrzeżenia.
PRECZ! Bydlaku antypolski!

 

Kmieć 03.03.2020 20:54:13

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1620709

Ryan z kim siadam do flaszki, to ja decyduje a nie ty. Zawiszę znam za mało tak jak ciebie, by was do flaszki zapraszać

Nigdy nie będę popierał ataki na kobiety tu czy na innych portalach i zawsze będę przeciwny.

Napisałem w obronie św. pamięci Anny Walentynowicz na NEonie i tylko jeden mnie opluł i zaraz komentarz został usunięty.

Czy coś podobnego dzieje się na portalu NP, gdy trzech łobuzów atakuje i pluje na Rebeliantkę.

Co nie którzy tutaj na NP, mają moralność Kalego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1620715

przytulony

 

aż do samej śmierci

przytulony

do kochanej Verci

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620717

własnych postów z 2015 roku. Bo jakoś ci wtedy płeć odmienna Rebe nie przeszkadzała. Teraz natomiast klapiesz bezzębną szczęką, bo jak nie ma argumentu, to trzeba coś wymyśleć. Oj, te twoje przyzwyczajenia resortowe...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1620726

szkoda czasu na tych zadaniowanych opluskwiaczy i psychopatów.

Żaden z nich (m.in. HD, Ryan, Andy-aandy) - jak sprawdziłam - ostatnio nie napisał tekstu o żadnym z żołnierzy wyklętych, a bez żadnych podstaw plują na innych, którzy zresztą już wcześniej pisali, np. Astra:

  http://astra.neon24.pl/post/109681,wyklety-powstan-ludu-ziemi

Co za ohyda!

Poza tym, na Neonie ukazały się teksty dotyczące Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, więc info HD jest nieprawdziwa.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1620728

Ma Pani rację, że szkoda na takich czasu, ale nie można pozwolić, by tacy "damscy bokserzy" co tylko do kobiet silni się czuli opluwali, kłamali, pomówienia wypisywali. Trzeba do naga obedrzeć z ich obłudy. Widzi Pani jak się zawiedzony Rayanek wije, gdy o konkrety go przycisnąć. Pałeczki chłopczyki stawiają, wzorem pieska nieczystości po sobie zasypując.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620732

No i w pałowaniu sprawne, dobra szkoła Zomo. Zamiast argumentów pomówienia im bronią, czasem przezwiska, jak dzieci w początkowych klasach podstawówki. Popatrz jaki Rayanek zawiedzony, gdy go o linki potwierdzające jego pomówienia poprosiłem. Ogonek pod siebie i temat zmienia. Ot "pat-ryj-oty", ale każdy na czole przyklei sobie naklejkę "jestem Polakiem", bo boi się, że jego polskości Polacy nie poznają. Andy "ścierwoneonówka" bolszewicki politruk, sowiecki patriota, jak zwraca się do Polaków nawet przypisał sobie prawo oceny kto to Polak a kto nie. Z pewnością wytyczne dostał w materiałach z centrali.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1620731

                           do polskości i polskich patriotów!

Wytyczne jak łgać to sam dostajesz od sowiecko-rosyjskiej agentury na swojej ścierwoneonówce - sterowanej przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych sowieckich organizacji w PRL - WSI i SB!

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620740

Zobacz jak plują i dostali rozwolnienia, gdy napisałem że Bóg musi być na pierwszym miejscu, to Polska też będzie na pierwszym miejscu, a nie partia i słupki poparcia, 

To judejczyki, judasze i obłudnicy, głośno krzyczą że wierzą i ufają Bogu, a gdy ktoś napisze o Bogu, to pałują do woli.

A judejczyk dum dum, wodzi prym w tej grupie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1620753

O które matołku ci linki chodzi? Z jakich to lat?Coś co o Tobie pisała Słupianek czy Rebe czy może te co ty o Rebeliantce pisałeś.Konkretnie .Które chcesz.Mam do wyboru do koloru atlancie gorszego sortu.Chcesz?Wcześniej o takie prosiłeś to dostałeś

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1620759

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620763

kochliwy

 

na nic Verci sprzeciwy

Przeciw jest kochliwy

 

PS To już kolejny konkurent do ręki Verci! 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620766

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620813

na zawsze połączony

 

jak jestem jakim jestem

Verci jest spragniony

z jej cnotliwym ciałem

na zawsze połączony

 

PS Wielki grzmot... skrada się czarny kot!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1620816

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ptm będz sę trz ltm wyprł swych grzsznych chc. Smętny wrszklt rz chcł dstąpć zszczyt sptkn z kbtą... t nc znów trzb wrócć d cwczrnych prktyk. Prblm w tym, ż - pdbn jk ptmw bkcj - równż jg ręk m dsyć jg wydzln.

Przeciw

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1620820

lubieżna wydzielina

 

gdy wieczorne praktyki

rąsią swą poczyna

wytryska czarnego kota

lubieżna wydzielina

 

PS Marzec!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1620824

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

przy brk wybrźn psłgj sę pmysłm grpsm ntrlktr: - głp jstś! - n, t ty jstś głp. ptm szybctk bjczk płcyk ltrnc Ptmś, spłnny, mż wnąć sę kłdrką zstnwć przd snm, km tkst pdkrść.

Przeciw

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1620842

czarnego kota grepsy...

 

czarnego kota grepsy

z przechodzonej sepsy 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1620847

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620863

troll garbaty

 

chowały go

złośliwe skrzaty

od dźwigania

bagażu nienawiści

wyrósł zeń

troll grabaty

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1620879

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

znów Ptmś zśwcł dbtym śwtłm. N stć bdk młym móżdżk n jkklwk włsn przmyśln, ms krść j nnym. N cóż, knc jż blsk: sttn pdryg zdychjącj stryg* jszcz Ptmsw trzb rbć krktę jg wypcn: trll jst grbty, n "grbty". * pżyczn d Kktsów.

Przeciw

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1620911

spore rabaty

 

ponieważ jest troll garbaty

to dostanie spore rabaty 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1620916

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1620944

z psychicznego szpitala...

 

z psychicznego szpitala

śle dezyderaty

że chce pozostać garbaty

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1620951

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jest taki skecz, w którym na głupi i chamski wierszyk Opani "Liwko, Liwko, skocz po piwko" Kowalewski odpowiada: "Baton... Ty ch..u!"
W przypadku "wierszyków" Patmy, ich i jego chamstwa, odpowiedź ta jest wprawdzie znacznie powyżej jego i ich poziomu, ale za to zdecydowanie adekwatna.

Zatem... Po raz pierwszy:

PATMO, TY CH..U!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Przeciw

#1621028