Janusz Górzyński obnażony. Kolejny atak furii „arcykatolika” z Czechowic- Dziedzic

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Janusz Górzyński dostał szału. Najwyraźniej jest to reakcja na ujawnienie przeze mnie jego planu założenia kolejnej sekty i dostatniego życia na koszt naiwnych.

 

W poście opublikowanym nad ranem w niedzielę „bezdomny prorok” pisze:

Trojanowski Jerzy z Gliwic, to chazarski bandyta o sowieckiej mentalności uwikłany w ludobójstwo i okradanie Polaków oraz w uprowadzanie i demoralizowanie polskich dzieci i młodzieży. Wyłącznie dlatego, że degeneraci opanowali w Polsce zawody policyjne i togowe, to taki zbrodniarz dotąd nie odpowiedział gardłem za udział w bandyckiej mafii. Uwaga~! Trojanowski ma koniowirusa i szczyka jadem. Rzuca klątwy i syczy jak piekielne demony. Ani jedno jego słowo nie jest prawdziwe, albowiem jego prawdziwym ojcem jest szatan. Skreślam te słowa w interesie publicznym, gdyż omijać tego typa do zbiorowy obowiązek. Na szczęście niebawem zechnie od zarazy. Choć za krzywdy wyrządzone Polsce i Polakom powinien zostać nanizany na pal i szczeznąć w mękach niczym Azja Tuchajbejowicz !!!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007043649342&epa=SEARCH_BOX

 

Proszę państwa, tak pisze człowiek(?), który jeszcze nie tak dawno „nauczał” w necie o Prawie Bożym!

I jest bezkrytycznie od lat popierany przez swoją siostrę Krystynę Górzyńską, znaną jako Rebeliantka, choć potocznie nazywana jest Manipulantką.

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do „świętego rodzeństwa”?

 

Przypominam, że w podobny sposób próbował zwalczyć swoich krytyków inny guru, działający w Polsce w latach 1990-tych – niejaki Ryszard Matuszewski używający ksywy Mohan.

 

Dokładnie taki sam repertuar, powiększony jedynie o oskarżanie o pedofilię. W końcu kiedy zaczął wygrażać, że wysadzi w powietrze Klasztor Jasnogórski trafił do więzienia, a stamtąd do szpitala dla obłąkanych, gdzie przebywał długie lata po uznaniu go za niepoczytalnego.

 

Najwyraźniej Janusz Górzyński podąża jego śladem.

Jako ze w więzieniu już był, i to kilka razy, za niepoczytalnego też był uznany, i to dwukrotnie teraz czeka go jedynie  wariatkowo.

 

I oby jak najprędzej, nim zacznie goły latać po Czechowicach z tasakiem w ręku i mordować przypadkowych przechodniów.

 

Ciekawe, czy i tym razem Rebeliantka znajdzie stosowny cytat biblijny mający w jej mniemaniu usprawiedliwić ohydne bluzgi otyłego bydlaka?

 

A przy okazji portalowi „arcykatoliccy” powinni się przez chwilę zastanowić, czy przypadkiem i ich wiara nie jest w jakiejś części podobna do tej, jaką zionie „święte rodzeństwo”.

 

22.03 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:14)

Komentarze

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że ciężko chory pacjent na koniowirusa z Gliwic, Jerzy Trojanowski, zbiegł z kwarantanny z laptopem i maczetą, zaszył się w dżungli pod Rybnikiem i właśnie wydrukował jakąś Wirusoapokalipsę.

Strasznie bredzi coś o apokalipsie i apokaliptyce, nie wiedząc, że jedno to gatunek literacki - znany już antycznym Grekom - a drugie to duchowość. Jest na pewno w ciężkim stanie duchowym i psychicznym, jak każdy satanista, gdyż w ogóle nie rozumie, że Apokalipsa św. Jana, to księga triumfu Boga i nadziei chrześcijańskiej na ponowne przyjście Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

Marana tha, czyli przyjdź szybko Panie !!!

PO CO TEN WARIAT UCIEKŁ Z KWARANTANNY ???

Napisał: Janusz Górzyński

Appendix

Koniowirus niebawem zabije arcygrafomana J. Trojanowskiego, który jako zbieg z kwarantanny z Gliwic, ukrywając się na terenie Rybnika, dostał ciężkiej gorączki i odchodzi od zmysłów, jak najciężsi pacjenci szpitala przy ul Gliwickiej 33. Ów pisarz prowincjonalny, parciany, pozbawiony talentu i zanurzający pióro w najgłębszych pokładach szamba, aby gryzmolić swoje cuchnące pamflety, inkrustowane arogancją, ignorancją i obłędem, uznał w swoim szaleństwie, iż zapisze swymi gryzmołami wszystkie dostępne mu strony internetowe.

Zaiste pasja godna megaparanoika z rozdętym ego, jak potężny i pomarszczony zad starej słonicy. Teraz, ów nielogiczniak i pomnikowe zaprzeczenie wszelkiej erudycji, w swoim zaciemnionym umyśle, doszedł nawet do wniosku, że Benedykt XVI to par excellence sekciarz, nieuk, heretyk, błędowierca i groszozdzierca. Zdaniem zbiega z Gliwic, to następca św. Jana Pawła II na tronie piotrowym, pancerny kardynał J. Ratzinger, ma poglądy identyczne z tymi, które wygłosił Jezus Pan do Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, a więc sekciarskie i nastawione na doczesność i zysk. Przeto zdaniem Trojanowskiego nie godzi się bowiem, aby Pan Jezus panował również w tym świecie społecznie i domagał się swej intronizacji jako Boga Króla oraz panowania Dekalogu i świętości. Przypomnijmy więc, że Benedykt XVI w DUCHU LITURGII napisał, że naród liturgiczny żyjący na chwałę Jahwe, aby zachować swoją egzystencję, to musi budować swoją bytowość na trzech filarach czyli kulcie Boga Króla, etosie Boga i prawu Boga. Satanista Trojanowski, który uzurpuje sobie prawo do recenzowania gigantów teologii, to uważa takie poglądy za kacerskie i zorientowane na władzę i pieniądz.
W NORMALNYCH CZASACH HERETYKA I OSZCZERCĘ TROJANOWSKIEGO DOPADŁA BY INKWIZYCJA, ALE DZIŚ CZEKA GO WYŁĄCZNIE ŚMIERĆ OD ZARAZY.

Dobre i to, bo komu by się chciało z głupkiem procesować, a sprawiedliwości i tak stanie się zadość na tym i na drugim świecie !!!

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/humpty-dumpty-uciekl-z-kwarantanny#new

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622655

dziękuję.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1622656

Dlugotrwala zapiekla nienawisc HD

Leszek1 - 22 Marca, 2020 - 11:15

 do Rebeliantki, wyrazajaca sie stekiem klamliwych pomowien, swadczy o glebokiej chorobie psychicznej, ktora dreczy tego osobnika. Mysle, ze moze on stac sie niebezpieczny dla otoczenia. Czy ktorys z lekarzy psychiatrow nie moglby zbadac jego chorobliwch tekstow pod katem zagrozenia bezpieczenstwa publicznego?

Przeciez kazdy normalny czlowiek widzi, ze to co on wyprawia, jest po prostu chore.

https://niepoprawni.pl/comment/1622647#comment-1622647

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622660

to okazy zdrowia. No to wypada życzyć utraty tego "zdrowia", zanim znowu zaczniesz biegać bez majtek po okolicy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1622662

Poziom gówniarza z podstawówki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622686

Idę o zakład, że ci się to podobało - ekshibicjonizm mentalny i fizyczny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1622777

Leszek1 ma rację.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622793

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/funkcjonariusze/?sname=trojanowski&sletter=Tr&letter=T

Ponad 20 nazwisk, w tym dwóch ze Lwowa:

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/74532

Imiona: Szczepan
Nazwisko: Trojanowski
Miejsce urodzenia: LWÓW
Data urodzenia: 26-12-1920
Imię ojca: Kasper
Imię matki: Stefania

Dodatkowe informacje:

W okresie 31.03.1955-31.05.1973 służba w MO. W okresie 25.07.1973-02.10.1977 pracownik rezydentury, oficjalnie zatrudniony w charakterze kierowcy w Biurze Radcy Handlowego przy Ambasadzie PRL w Moskwie.

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/158128

Imiona: Józef
Nazwisko: Trojanowski
Miejsce urodzenia: Lwów
Data urodzenia: 01-01-1923
Imię ojca: Kasper
Imię matki: Stefania

Dodatkowe informacje:

Według wniosku z 2.02.1950 „od dłuższego czasu pełni obowiązki dowódcy 1 Kompanii 3 Batalionu 7 Pułku KBW". Według charakterystyki z 26.12.1950 był dowódcą 7 Kompanii 3 Batalionu 10 Pułku KBW w Poznaniu (IPN BU 2174/193, k. 20).

Na liście IPN jest dokładnie 23 Trojanowskich ze Służby Bezpieczeństwa i milicji. Wczoraj Trojanowski napisał, że posiada "informatora" - zweryfikowanego pułkownika służb specjalnych.

To wyjaśnia wszystko. Trojanowski jest wynajęty przez wsioków. Zawsze podawaliśmy, że atak na mojego brata brał się stąd, że wszedł na taką działkę biznesową, która była zarezerwowana dla "biznesmenów" ze służb. Trzeba było go wyeliminować metodami "na fałszywe oskarżenie". Ponieważ się wybronił, to teraz ta hałastra walczy o to, by mu nie wypłacić należnego odszkodowania i nastaje na jego dobre imię.

Ponieważ upubliczniłam te fakty, teraz trwa atak na mnie.

Agenci wsioków, mam gdzieś wasze napaści!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622700

W IPN jest ich całkiem sporo. Nawet więcej, niż Trojanowskich. I pochwal się więzami rodzinnymi z żoną Bieruta. To nieładnie wypierać się cioci. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Janina_G%C3%B3rzy%C5%84ska-Bierut

 

Ps. Rebeliantka dostała amoku po tym, jak zdemaskowałem jej przeszłość w stanie wojennym. Fe!

Pps. Zabawna jest ta jej zaciekłość w zaprzeczaniu oczywistej oczywistości. Nawet imię ma takie samo, jak córka Bieruta i Janiny z Górzyńskich Bierutowej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1622724

Wszyscy już wiedzą, że działasz na zlecenie "zweryfikowanych pułkowników służb specjalnych". Napisałeś to expressis verbis. Masz "dobre wzory" - ci Trojanowscy ze Lwowa daleko zaszli w KBW. Co ciekawe, działali m.in. na terenie Kielc.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622739

A ja szukałem cierpliwie w necie i wreszcie znalazlem powód, dlaczego zioniecie oboje taką nienawiścią do mnie. Co, Januszek był na badaniach? Znowu okazał się niepoczytalny? I w swoim obłędzie uważasz, że ja złożyłem zawiadomienie o przestępstwie twojego spasionego braciszka? Lecz się na nogi, stara panno.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1622776

Znowu coś bredzisz o nieistniejących faktach. I nikt ciebie nie nienawidzi. Jak można byłoby nienawidzić tak żałosne indywiduum. Żal tylko internautów, że muszą mieć do czynienia z takim exemplum.

Twoja charakterystyka została już wcześniej przedstawiona. Przypominam:

Arcygrafoman J. Trojanowski dostał ciężkiej gorączki i odchodzi od zmysłów, jak najciężsi pacjenci szpitala przy ul Gliwickiej 33. Ów pisarz prowincjonalny, parciany, pozbawiony talentu i zanurzający pióro w najgłębszych pokładach szamba, aby gryzmolić swoje cuchnące pamflety, inkrustowane arogancją, ignorancją i obłędem, uznał w swoim szaleństwie, iż zapisze swymi gryzmołami wszystkie dostępne mu strony internetowe.

Zaiste pasja godna megaparanoika z rozdętym ego, jak potężny i pomarszczony zad starej słonicy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622794

Nie wstyd pokazywać, jak bardzo stanowicie jedno z bratem, jak wspólnie tymi samymi myślami, jakby mając jeden umysł, niestosownie działacie wg swych urojeń. Dawno zatraciliście wszelkie miary i zasady, wzajemnie się indukujecie i podjudzacie. Na własne życzenie przegrywacie walkę z rzeczywistością.

Oby taki los był choć przestrogą dla innych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1622828

Tymczasem prawda jest inna. Wobec Januszka jest prowadzone postępowanie karne z zawiadomienia "Otwartej Rzeczpospolitej":

 

http://zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/3949

 

Ponieważ zrobiłem screeny z jego bełkotliwie-napastliwych wypowiedzi na facebooku stwierdzam, że chodzi właśnie o nie.

Uprzedzając pytanie, po co mi screeny odpowiadam - rozsyłam sukcesywnie po ludziach uważanych za prawicowców z ostrzeżeniem przed człowiekiem, który może ich skompromitować.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1622833

Kradniesz ludziom czas, nastajesz na ich dobre imię, poczucie godności, zdrowie, majątek.

Na dodatek okazało się, że jesteś prymitywnym donosicielem.

Zwykłym, ruskim agentem.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622841

Proponuję, abyś zawiadomił "Otwartą Rzeczypospolitą", gdzie znajduje się grób Konecznego w Krakowie. Może go sprofanują z twojego doniesienia, jako zatwardziałego "antysemitę", kapusiu.

Poza tym, okazałeś się nie tylko łgarzem, zniesławiaczem, brutalem, prymitywem, ale jeszcze zwykłym szmalcownikiem, który szantażuje - jak sam napisałeś - "prawicowców", aby nie kontaktowali się z ludźmi podzielającymi poglądy Konecznego.

Dobrze, że już wiemy, że jesteś zwykłym syjonistą, który prześladuje Polaków z powodów rasowych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622844

I ty jesteś winna chorobie twojego brata.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1622849

Nie, nie wstyd mi bandziorze, to ty zasługujesz na infamię.

Mówię to spokojnie i na chłodno.

Jesteś antypolskim i antykatolickim zbirem, śmieciem, który ma czelność przypisywać urojenia ofiarom bezprawia w Polsce.

Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w prawdziwie polskim karcerze.

EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622839

Na szczęście już ludzie przejrzeli na oczy, nieudolna wyłudzaczko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1622842

I nie wypowiadaj się w imieniu Polaków, bo nikt ci nie dal do tego prawa, szmalcowniku.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622846

Brawo Ty!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1622848

Zwłaszcza ci, co mają, koniowirusa.

Kapusiostwo w Polsce jest w najwyższej pogardzie.

A jeśli sczeźniesz, to pochowają cię bez Krzyża z mową pogrzebową: "Żył jak pies, zdechł jak pies i czort z nim".

EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622851

Tyle w temacie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1622852

największy cham na Niepoprawnych i innych portalach, zakompleksiały donosiciel i szmalcownik.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622855

...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1622856

Zamknij śmierdzący pysk.
Bo ten odór, który roztaczasz, jest nie do wytrzymania.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622858

Won za Don!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1622863

Udaje najświętszą katoliczkę, a jak widać, lewituje pod sufitem i pluje gwoździami, rzucając klątwy i z lubością zapowiadając innym cierpienie.

Jeśli to jest "spokojnie i na chłodno" , niczym w psychopatii, to strach pomysleć, jak by to miało wyglądać "na gorąco" .

Jakiś szał w koszuli nocnej?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1622880

kolana we wodzie!

Na szczęcie psychopaci nie mają wyższych uczuć. Dlatego ciągle pytluje, i opowiada o sobie takie rzeczy, że każdy normalny człowiek wstydziłby się nawet je wspominać. Być może czerpie w ten sposób jakieś pseudoseksualne doznania?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1622882

masturbować gdzie indziej.

Na tym portalu nie będzie wkrótce dla ciebie miejsca.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622895

...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1622904

Pycha cię zżera i myślisz, że będziesz Polaków eksmitować z ojczyzny?

Za krótki jesteś do takich celów. Nie podoba ci się w Polsce, to jedź do pobratymców.

Nawet Ikonowicz cię przegonił. Nie mówiąc o wielu innych strukturach. Wszędzie, na wszystkich portalach i we wszystkich inicjatywach zostałeś skompromitowany i pozbyto się ciebie.

Tak, że pakuj manatki, psycholu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622909

czy też już calkiem ci odbiło i wrzucasz nazwiska jak popadło? Właśnie pokazujesz, jaka z ciebie "katoliczka".

Nie za darmo Jachnik cię wygonił.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1622913

aby wieści o twoich wyczynach na szkodę pokrzywdzonych stały się tajemnicą publiczną.

A teraz koniec konwersacji, prostacki donosicielu.

I zapamiętaj sobie, Polacy nie znoszą kapusiów. Więc twoja kariera - finito.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622916

A przynajmniej na Białoruś. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1622918

EOT

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622920

Mamy ciężki przypadek opętania.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1622922