Aaron Zweibach udaje polskiego patriotę

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Kolejna odsłona antypolskiej hucpy na NEon24 w całości obciąża administratorów. I nie jest ważne, kto akurat ma dyżur. Aktywność choćby na tym forum niejakiego Z. Niebieskiego świadczy, że to, co dzieje się na „polskim” portalu stanowi realizację planu wymyślonego ongiś jeszcze w Akwarium*.

 

Dariusz Kosiur, znany na forach m.in. pod nickiem Rzeczpospolita, w coraz bardziej ograniczonych kręgach uchodzący za „polskiego patriotę”, postanowił bronić dobrego imienia zdradziecko napadającej na Polskę sowieckiej armii.

 

Jego zdaniem Kraj (zd)Rad tak naprawdę był opanowany przez Żydów, w szczególności nienawidzących Rosjan i Polaków.

 

W tym kontekście pisanie prawdy historycznej jest to świadoma działalność, realizowana z premedytacją i nie wykluczone, że opłacana przez zleceniodawców, których celem jest wzniecanie nienawiści wśród Słowian, zwłaszcza nienawiści Polaków do Rosji i Rosjan.

To wzniecanie nienawiści do innych Słowian zdaniem „po laka” Kosiura polega na przypomnieniu o martyrologii mieszkańców Grodna, zdobytego po trzech dniach walk przez „wyzwolicielską” armię czerwoną.

 

Zaatakowany przez „słowianina” K. bloger Tezeusz ośmielił się bowiem w tytule napisać, że „Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami”. Kosiur najwyraźniej zapomniał, że w Polsc3e od wieków tak nazywano wschodnich kałmuków, od czasów Iwana Groźnego niosących jedynie śmierć i pożogę na polskie ziemie. I czyniono tak za czasów carskiej Rosji, gdy rozpędzający pokojową demonstrację sołdaci byli narodowościowo Ukraińcami, Rosjanami, Tatarami czy nawet Finami. I czyniono tak nawet po II wojnie światowej, choć wtedy zamiast sowiet mówiono dość pogardliwie rus.

 

Ale stolarz Kosiur wie swoje:

„Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami” - taki tytuł dał dzisiaj nasz neonowy troll Tezeusz. Ktoś mógłby spytać, w jakim celu budować nienawiść do Rosji? Przecież Polska i Polacy znajdują się w tak opłakanej sytuacji gospodarczej i militarnej, że naruszenie jakichkolwiek rosyjskich interesów, o militarnych igraszkach nawet wstyd pomyśleć, po prostu nie jest możliwe. Jeśli więc wykluczyć możliwość inicjatywy starcia Polski z Rosją, to po co ta nienawiść?

Skąd tawariszcz paliak na K bierze dane o opłakanej sytuacji gospodarczej Polski? Ano chyba z Radia Erewań. Proste porównanie PKB Rosji i Polski wykazuje bowiem niezbicie, że blisko 55 razy większy (terytorialnie) kraj dysponuje PKB „aż” 3 razy większym. Zdecydowanie lepiej wygląda, gdy porównamy ludnościowo – wtedy Rosja jest tylko niespełna 3,8 razy większa.

 

Stolarz Kosiur powinien także zapoznać się bliżej z eksportem rosyjskiej ropy naftowej. Otóż jest ona wyjątkowo mocno zasiarczona i żeby ją przerobić na benzynę potrzebne są specjalne instalacje. A te akurat znajdują się na terenie byłych demoludów (czyli tzw. krajów demokracji socjalistycznej). Największa taka rafineria jest w Płocku. Poza tym o wile mniejsza w Schwedt i na Węgrzech.

Nie wiem, jak dzisiaj, ale 15 lat temu ok. 40% wpływów z tytułu eksportu ropy naftowej Rosja miała z Polski.

Więc jeśli w końcu zakręcimy kurek poziom życia w Rosji drastycznie zmaleje.

 

Poza tym Polska dość dawno zakończyła swoją przygodę jako dostawca surowców dla reszty świata (miedź, węgiel), a Rosja ciągle budżet opiera na ropie naftowej i gazie ziemnym.

Kiedyś jeszcze słynęła z eksportu broni i to tak, że bodaj w trzech krajach flagowy produkt sowiecki (automat Kałasznikowa) trafił na ich narodowe flagi.

 

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie cytowanego bluzgu Kosiura.

To nic innego, jak ideologia wiejskiego burka. „Prawdziwy Polak” uważa, że trzeba być pokornym wobec silniejszych, i jednocześnie ujadać na słabszych.

Dlatego przysiadł na tylnich łapkach i pokornie patrzy na Wschód.

By było weselej Kosiur odgrzewa stare njusy z czasów Gomułki i usiłuje nas wystraszyć wizją rewizji granic.

 

Nienawiść do Rosji, czyli aprobata żydowskiego reżimu IIIRP, służy także, a raczej przede wszystkim, wasalnej polityce reżimu IIIRP względem mocodawców z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu, ich imperialnej polityce kolonizacyjnej. I co najistotniejsze ma zapewnić milczące przyzwolenie polskiego społeczeństwa dla niedalekiego już demontażu poczdamskiego porządku granicznego z 1945r. (powrót do zachodniej granicy Polski z 1938r.) - niedalekiego, jeśli syjonistyczny światowy terroryzm i imperializm Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu nie zostaną skutecznie powstrzymane.

 

Dokładnie tak, jak Gomułka. Tow. Wiesław straszył Polaków „rewizjonizmem” zachodnioniemieckim, któremu jedynie Związek Sowiecki był w stanie się oprzeć. Kosiur usiłuje straszyć tak samo, tyle że Związek Sowiecki zastąpił putinowską Rosją.

Niestety, „po lak” na K. jest za stary, by upatrywać w nim inkarnacji partyjnego gnoma.;)

Ale ten kacapski troll nie byłby sobą, gdyby nie usiłował wtłoczyć swoim wyznawcom kremlowską prawdę.

Zbrojna antypolska dywersja żydowska w Grodnie.

Kacapski troll zapomina o jednym. Owszem, pełna zgoda, że spośród Żydów, i to tych najuboższych, rekrutowali się donosiciele NKWD.

 

Ale każdy, kto choć przez mieszkał w ówczesnym ZSRS wiedział, że bez zgody naczelnika włos z głowy nie śmiał spaść zatrzymanemu.

Kosiur jednak ten aspekt pomija.

Żydzi donosili.

Zgoda.

Ale od rozstrzeliwań i innych egzekucji wara.

To było zastrzeżone dla naczalstwa.

Tego wam Kosiur nie powie. Jest bowiem albo tak głupi, albo też moskiewskie kopiejki zasłoniły mu oczy.

 

A może jego prawdziwi mocodawcy siedzą gdzieś na Bliskim Wschodzie?

I nie o kopiejki chodzi, ale o szekle?

Coraz częściej pojawia się wszak teza, że tacy ludzie jak Kosiur potrzebni są jak powietrze światowemu syjonizmowi.

Jak tylko trzeba ilustrować rzekomy polski antysemityzm – sru na NEon24.

A tam Kosiur, Nikander i paru innych idiotów tylko pozornie.

 

Szczególnie każe zastanowić się nad faktyczną rolą Kosiura (znajomy twierdzi, że naprawdę nazywa się on Aaron Zweibach i jest kuzynem Wrzodaka) jego ostentacyjne wyzywanie innych od Żydów.

I nie są to przypadkowo dobrani ludzie, ale ci, których popularnie określa się narodowcami (i z NEon24 nie mają nic wspólnego).

W 2017 r. Zweibach (Kosiur) wsławił się takim oto twierdzeniem:

 

Organizacja Marszu Niepodległości spoczywała w żydowskich łapach - WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy.

http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/137455,polscy-nacjonalisci-spod-zydowskiej-sztancy

 

Nic dziwnego. Skrót WPS oficjalnie pochodzi od Wierni Polsce Suwerennej. Ale takie pochodzenie jest podawane specjalnie dla gojów.

Wtajemniczeni, w tym przede wszystkim Zweibach, między sobą używają innej nazwy:

 

Wojownicy Polin Syjonistycznej.

 

Czytajcie posty Zweibacha pod tym kątem, a wtedy dopiero zrozumiecie, że nie jest to tylko oszołomiony idiota.

 

4.09 2019

___________________________

* była siedziba (do 2006 r.) wywiadu wojskowego CCCP a potem Rosji (GRU).

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)

Komentarze

I plujący na chrześcijaństwo z szczególną zajadłością, co wskazuje że to żydo-bolszewik.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1601573

O ile koneksje rodzinne Kosiura z analfabetą Wrzódakiem nie są żadną tajemnicą, to warto byś wspomniał o konkubinie Wrzódaka pewnej pannie z odzysku Ani z Kalisza dość słusznego już wieku.O ich wieloletnim "romansie" pisano niedawno na frondzie czy salonie 24
Nie pamiętam już dokładnie.Było to pod wpisem Ruszkiewicza. Szukałem tego teraz ale nie ma tam już jego wpisów,a sam tam ma pewnie bana.Rozcapierzone czerwone pazury,dzieci,rozwody,zemsta na poprzednim kochanku i wcześniej na mężu no i teraz ponownie adminka portalu Neon24ru czyli jak w rasowym dramacie.Teraz ostrzy sobie pazury na kilku blogerow za pisanie prawdy o niej i tym Wrzódaku Jakoś światowo się zrobiło u nich, mimo niedorozwoju umysłowego Aneczki i innch światłych adminów..

Więc nie dziw się że notki tych dwóch chazarow są tam w pierwszej kolejności promowane.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601578

Ameryki to ty tu nie odkryłeś, pisząc to, co jest tajemnica polinszynela. To wiedzą dostępna wszędzie, oczywiście poza Neonem

Tam to temat tabu, a za pisanie o Wrzodaku to więcej niż pewny ban

Miłość to miłość, a ta nie wybiera

Nie przeszkadzajmy im

 

Dla autora wielkie brawa, za ten i poprzedni wpis.

Zaorane, jadac niebieskim klasykiem

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1601585

chazarscy patrioci

 

z mchu i paproci

chazarscy patrioci

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1601579

Jako że jestem wielkim fanem Rabina z Otwocka,poleciłem ten Twój tekst na jego własnym blogu. 
Pewnie raczej nie zareaguje widząc że z faktami dyskutować się nie da.
Ciekawy wpis,wart polecenie na FB czy TT co zaraz uczynię

8-))))))))

pzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1601593

Obojętnie kto zaatakuje Polskę, ale nie możemy znać litości. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1601693