100 lat antyszczepionkowców

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Owrzodzenia, powiększenie gruczołów pachwinowych, ślepota, rak, kurcze, ospa wietrzna, ospa zwyczajna, biegunka, wymioty, skrofuły [skrofuloza czyli gruźlica węzłów chłonnych szyi], gruźlica a także wiele innych – to właśnie wg pochodzących z początku XX wieku antyszczepionkowców ówczesne NOP-y.

Już starożytni Grecy a na pewno Rzymianie wiedzieli, że nic nowego pod słońcem raczej się nie zdarza. Ta sama commedia dell’arte, jedynie didaskalia są troszeczkę inne.

Popatrzcie na zamieszczone niżej cytaty i pomyślcie, jak mało odbiega argumentacja antyszczepionkowców z lat 1920-tych od obecnej.

Szczepionki nigdy przed niczym nie ochroniły i nie ochronią, i jest to najbardziej barbarzyńska praktyka (…) Żyjemy w dniach ostatnich; diabeł powoli traci swoje wpływy, czyniąc w międzyczasie wysiłki, żeby zwieść każdego, kogo się da i to za jego przyczyną ma miejsce całe to zło. (…) Wykorzystaj swoje prawa przysługujące amerykańskiemu obywatelowi, aby na zawsze obalić diabelską praktykę szczepień.”

Społeczeństwo nie jest na ogół świadome, jak wielki jest przemysł produkujący surowice, anty-toksyny i szczepionki, ani jak wielkie interesy stoją za kontrolą całego tego przemysłu. (…) komisje zdrowia nagłaśniają przypadki epidemii ospy, dyfterytu albo duru brzusznego, dzięki czemu mogą zebrać złote żniwo przez szczepienie nieuświadomionego społeczeństwa, a prawdziwym celem jest sprzedaż tego wyprodukowanego brudu.”

Myślący ludzie woleliby raczej nabawić się ospy, niż dać się zaszczepić, ponieważ dalszym tego posiewem jest kiła, nowotwory, egzema, wykwity skórne, scrofula, gruźlica, a nawet trąd i wiele innych wstrętnych schorzeń. Dlatego też praktyka szczepień jest zbrodnią, zniewagą i oszustwem. (…) nigdy nie uratuje ani jednego życia.”

Szczepienie spowodowało niezliczoną ilość zachorowań. Sporządzono nawet listę z górą pięćdziesięciu chorób, które były bezpośrednim następstwem szczepienia. Są to między innemi: Owrzodzenia, powiększenie gruczołów pachwinowych, ślepota, rak, kurcze, ospa wietrzna, ospa zwyczajna, biegunka, wymioty, skrofuły [skrofuloza czyli gruźlica węzłów chłonnych szyi], gruźlica i wiele innych. Są to dostateczne dowody, świadczące o szkodliwości tego zabobonnego zwyczaju lekarskiego, dalszy ich ciąg nie trzeba nawet przytaczać. (…) Nie wiadomo, co więcej podziwiać trzeba czy okrucieństwo, bałwochwalstwo lub bezmyślność pogan w ofiarowaniu serca ludzkiego swemu bogu słońca, czy też przekonanie cywilizowanych ludzi, że trująca ropa chorej krowy wszczepiona do zdrowej krwi, lub inaczej, że zatrucie krwi zabezpiecza od zatrucia krwi. Oczywisty nonsens!”

Osobliwe podobieństwo zachodzi między skutkami szczepienia a nieporządkiem konstytucji, wywołanym chorobą płciową syfilisem. Jedyna różnica zdaje się polegać na tem, że u chorych wskutek szczepienia zwykle brak objawów skrofułów, które syfilitykom przeważnie dokuczają.”

Powyższe cytaty pochodzą z publikacji rozpowszechnianych na całym świecie w latach 1920 i 1930-tych przez ówczesnych… Świadków Jehowy. Podaję za książką W. Bednarskiego Czy Świadkowie Jehowy są kompetentni w orzekaniu o transfuzji krwi?

Dzisiejsi antyszczepionkowcy powielają powyższe twierdzenia dodając jednak sporo własnych, związanych przede wszystkim z nieuniknionym w ciągu wieku postępem technicznym.

Oto przykłady:

… poprzez szczepionkę zostanie do organizmu ludzkiego wprowadzony świecący czip (być może w postaci śmiercionośnego radu?) który zniszczy ciało człowieka i być może unicestwi również wolną wolę!

…cała ta covodowa/szczepionkowa operacja ma na celu ograbienie i wymordowanie ludności polskiej czyli depopulację. Polska staje się jednym wielkim obozem Oświęcimskim służącym do eksterminacji Polaków, gdzie do szpitali zwożeni są ludzie po to by ich uśmiercić, wpisując w aktach zgonu: „zmarł na covid”, a następnie paląc ich zwłoki. Polacy wylatują do nieba kominami…..

Powyższe „złote myśli” są wytworem niewątpliwie zaburzonego mocno umysłu jednej z większych szur internetowych niejakiej Teresy Garland, uważającej się za „prezydentkę” wszystkich Polaków i grasującej po mediach społecznościowych z nadzieją na pozyskanie choćby jednego zwolennika.

Poważnym rozsadnikiem podobnych „idei” jest tzw. strona Dakowskiego, człowieka ongiś zasłużonego dla Niepodległości, dzisiaj jednak nie zdającego sobie sprawy, że portal ów służy coraz wyraźniej kremlowskim propagandzistom.

Najwięcej jednak szkody społeczeństwu przynoszą drugo- a nawet trzeciorzędni politycy, którzy w antyszczepionkowcach zauważyli swój elektorat.

Stąd biorą się wystąpienia poszczególnych Konfederatów a także wystąpienia kanap pozaparlamentarnych.

Nawet na NP dość dobrze widoczna jest „grupa geriatryczna” tzw. antypartii, z uwagi na głoszone treści zwanej często antypatrią.

Wróćmy jednak do poglądów współczesnych antyszczepionkowców.

Jak pamiętamy jeszcze w maju i czerwcu 2020 roku powszechna była negacja istnienia wirusa SARS-CoV-2. Wedle wielce uczonych tzw. plandemia była… chorobą popromienną, wywołaną z jednej strony przez nadajniki 5G, z drugiej zaś – poprzez planowe opryskiwanie Ziemi z samolotów, tzw. chemtrails.

Dzisiaj co prawda nawet najbardziej zagorzali wyznawcy tamtej teorii dopuszczają już istnienie coronawirusa, niemniej znaleźli inny powód do niepoddawania się szczepieniom.

Wg nich bowiem szczepionki są pełne jadu, nanorobotów a także tlenku grafenu, który to w połączeniu z promieniami 5G pozbawi ich mózgu albo nawet wywoła stan pocztowy, jak ongiś straszyła pewna pani profesor. ;)

Co więcej, ludzie zaszczepieni drugą dawką mieli wymrzeć max. do 160 dnia od jej przyjęcia. Każdy może sprawdzić choćby u znajomych, jak bardzo „trafione” jest to „proroctwo”.

Oczywiście dla dodania sobie powagi kremlowscy propandemicy posiłkują się uznanymi autorytetami. I tak nawet na tym portalu czołowy Kretin przywołuje postać dr. Antoniego (Anthony) Fauci. Miał on ponoć wypowiadać się krytycznie o szczepieniach a nawet wspomnieć o przypadkach śmierci spowodowanej szczepionkami.

Problem w tym, że zamiast odnośnika do wywiadu podaje link do anglojęzycznego tekstu związanego z Ruchem pod Wezwaniem Ducha Świętego dla Zjednoczenia Chrześcijaństwa Światowego zwanego Kościołem Zjednoczeniowym Sun Myong Moona czeskiego Żyda (sic!) Vaski Kohlmayera, znanego ze swojej antyszczepionkowej paranoi.

Vasko zrozumiał swoje, jemu podobni powielili, zaś krajowe szurowisko znalazło kolejną pożywkę.

Nic to, że rozpowszechniana przez niego wiadomość była wielokrotnie dementowana. O tym cichosza, bo nie pasuje do obrazka.

Jak bardzo odporni na wiedzę są rodzimi amantadynowiercy świadczy lansowanie niejakiego dr Reinera Füllmicha, będącego pośmiewiskiem mediów prawicowych i lewicowych na całym świecie.

Coraz wyraźniej zarzuca mu się wyłudzenie ponad miliona euro na szkodę propandemików, którym obiecał… Norymbergę2 dla Królowej Brytyjskiej, Papieża i Rotszyldów. ;)

No cóż, ludzi głupich jest o wiele więcej niż mądrych, co już ponad wiek temu zauważył Józef Szwejk.

Nigdy jednak w dziejach świata nie mieli oni takich możliwości szerzenia swoich durnot jak w dobie internetu.

I nigdy też żaden oszust nie miał takich możliwości, by kroić głupców.

 

Kończąc mając w pamięci upór a nawet pewną upierdliwość senatora Katona pytam:

Kiedy zostaną opublikowane choćby wstępne wyniki badań amantadyny?

 

 

24.11 2021

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (16 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Według mnie ci którzy namawiają innych by się nie szczepili to są przestępcy,  namawiający innych do śmierci w cierpieniach i ich bzdurne tłumaczenia dlaczego to czynią nie mają żadnego znaczenia, powinni odpowiadać przed Prokuratorem.

Ich "piepszenie" w kółko bez składu to bełkot chorych z nienawiści ludzi nie mających pojęcia o czym piszą i jaką wyrządzają ludziom krzywdę.

Ludzie wokół nas umierają na to świństwo covidowe masowo.Wzioł bym takich deb... za łeb i kazał patrzeć jak ci ludzie umierają na Covid to by się obudzili z tego swego letargu debilizmu.

Szkoda zresztą czasu na tych kretynów oni wiedzą lepiej ! Żenada.

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1636418

czy nie? :)

Widzę że poszperałeś dalej o tym Vasko. Ciekawe strony :D

Vote up!
8
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1636482

"Kiedy zostaną opublikowane choćby wstępne wyniki badań amantadyny?"

Mam to w d#pie kiedy zostaną opublikowane wyniki badań amantadyny.

Wyleczyłem się z covid w ciągu 4 dni łykając amantadynę (Viregyt-K)

Amantadyna wpływając na materiał genetyczny wirusów, hamuje ich replikację. (z ulotki Viregyt - K)
Już po 24h podawania 100 mg co 6h uzyskiwane jest odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od tego momentu następuje inaktywacją wirusa.

Warianty dawkowania chlorowodorku amantadyny:

Godzina '0' - dwie dawki (200mg)
następnie co 6 h - 100mg, podawane przez 48 do 72 h

Później redukcja do leczenia podtrzymującego do 2×1 – 100mg. Nie ma potrzeby podawania wysokich dawek zbyt długo.

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1636495

...tekst tego komentarza. Nie żeby go nie było. Jest. Ale go nie ma. Nie regulujmy odbiorników telewizyjnych. Widniejąca tam plansza "Amantadyna nie ratuje życia" to obraz kontrolny... rolny... rolny...

Vote up!
6
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1636512

Ale teraz odpuszczam sobie po pierwszych zdaniach.

Twoje zacietrzewienie i mało inteligentne przekonanie o 100% słuszności Twoich poglądów zaczyna mnie irytować, wręcz budzić niesmak.

Chyba daruję sobie otwieranie wpisów sygnowanych Twoim nickiem.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1636556

...twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja. Moja kończy się tam, gdzie zaczyna Twoja. Jeśli ktoś będzie chciał brutalnie pogwałcić moją wolność, nie dziw się, że będę jej bronić. Nie dziw się też, że będę tego pewien. Podobnie, jeśli wskażę na białą ścianę i powiem, że jest biała, nie dziw się, że mam 100% pewności, że jest biała. Nie dziw się też, że nie będę się zgadzać z kimś, kto za białe uważa coś innego. I nie oczekuj, że pójdę z kimś takim na kompromis tylko dlatego, że uwiera cię fakt, że z uporem trwam przy swojej racji. Może twój problem leży gdzie indziej? "Jeśli nie spełniłem twoich oczekiwań, nie obrażaj się - przecież to są twoje oczekiwania, nie moje obietnice".

A co do reszty... To twój wybór.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1636571

Sporo się naklawiaturowałeś i wyszło ci jedno
" Bo moja prawda jest najmojsza"

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1636573

Mało się naklawiaturowałeś i wyszło ci jedno,

bo Twoja prawda jest naj-koninkturalna

Dbaj o swoją godność,

pozdrawiam

MM

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1637146

Do Twoich komentarzy pod nim nic nie mam.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1636578

Dziękuję za sprostowanie,

już zdziwiłam się, że podążasz stadnym instynktom.

Pozdrawiam serdecznie,

Zdrowia i Wolności,

MM

Vote up!
2
Vote down!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1637147