100 lat antyszczepionkowców

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Już starożytni Grecy a na pewno Rzymianie wiedzieli, że nic nowego pod słońcem raczej się nie zdarza. Ta sama commedia dell’arte, jedynie didaskalia są troszeczkę inne.

Popatrzmy na poniższe cytaty sprzed mniej więcej wieku i poszukajmy podobieństw.

Szczepionki nigdy przed niczym nie ochroniły i nie ochronią, i jest to najbardziej barbarzyńska praktyka (...) Żyjemy w dniach ostatnich; diabeł powoli traci swoje wpływy, czyniąc w międzyczasie wysiłki, żeby zwieść każdego, kogo się da i to za jego przyczyną ma miejsce całe to zło. (…) Wykorzystaj swoje prawa przysługujące amerykańskiemu obywatelowi, aby na zawsze obalić diabelską praktykę szczepień.

„Społeczeństwo nie jest na ogół świadome, jak wielki jest przemysł produkujący surowice, anty-toksyny i szczepionki, ani jak wielkie interesy stoją za kontrolą całego tego przemysłu. (...) komisje zdrowia nagłaśniają przypadki epidemii ospy, dyfterytu albo duru brzusznego, dzięki czemu mogą zebrać złote żniwo przez szczepienie nieuświadomionego społeczeństwa, a prawdziwym celem jest sprzedaż tego wyprodukowanego brudu.”

„Myślący ludzie woleliby raczej nabawić się ospy, niż dać się zaszczepić, ponieważ dalszym tego posiewem jest kiła, nowotwory, egzema, wykwity skórne, scrofula, gruźlica, a nawet trąd i wiele innych wstrętnych schorzeń. Dlatego też praktyka szczepień jest zbrodnią, zniewagą i oszustwem. (...) nigdy nie uratuje ani jednego życia.”

 

Szczepienie spowodowało niezliczoną ilość zachorowań. Sporządzono nawet listę z górą pięćdziesięciu chorób, które były bezpośrednim następstwem szczepienia. Są to między innemi: Owrzodzenia, powiększenie gruczołów pachwinowych, ślepota, rak, kurcze, ospa wietrzna, ospa zwyczajna, biegunka, wymioty, skrofuły [skrofuloza czyli gruźlica węzłów chłonnych szyi], gruźlica i wiele innych. Są to dostateczne dowody, świadczące o szkodliwości tego zabobonnego zwyczaju lekarskiego, dalszy ich ciąg nie trzeba nawet przytaczać. (...) Nie wiadomo, co więcej podziwiać trzeba czy okrucieństwo, bałwochwalstwo lub bezmyślność pogan w ofiarowaniu serca ludzkiego swemu bogu słońca, czy też przekonanie cywilizowanych ludzi, że trująca ropa chorej krowy wszczepiona do zdrowej krwi, lub inaczej, że zatrucie krwi zabezpiecza od zatrucia krwi. Oczywisty nonsens!”

Osobliwe podobieństwo zachodzi między skutkami szczepienia a nieporządkiem konstytucji, wywołanym chorobą płciową syfilisem. Jedyna różnica zdaje się polegać na tem, że u chorych wskutek szczepienia zwykle brak objawów skrofułów, które syfilitykom przeważnie dokuczają.”

 

Powyższe cytaty pochodzą z publikacji rozpowszechnianych na całym świecie w latach 1920-tych i 1930-tych przez ówczesnych… Świadków Jehowy.

 

Rząd amerykański z odmową szczepień przez tych ortodoksów poradził sobie praktycznie jednym rozporządzeniem.

Otóż każdy Amerykanin albo dawał się zaszczepić, albo miał szlaban na opuszczenie USA. Gdy jeszcze do tego wśród szeregowych jehowitów zaczęły krążyć pogłoski, że starszyzna wyjeżdża, bo w d.. ma zakazy i szczepi się przykładnie, Jehowa zmienił zdanie. Towarzystwo Strażnica taką ideologiczną woltę nazywało i nazywa „nowym światłem”.

No więc rozbłysło nowe światło i począwszy od 1951 roku szczepienia są już w tej społeczności dozwolone.

Idę o zakład, że czeka nas powtórka z rozrywki. Gdy tylko okaże się, że osoby niezaszczepione nie mogą wyjechać z kraju zamieszkania (i nie tylko do pracy, ale np. do Chorwacji czy innej Grecji latem) problem antyszczepionkowców umrze śmiercią naturalną.

Wszystkie znaki na Niebie i na Ziemi, osobliwie zaś te ziemskie wskazują, że dokładnie tak będzie.

A jeśli ktoś myśli, że dzisiejsi antyszczepionkowcy podnoszą o wiele bardziej racjonalne argumenty przeciw szczepieniom niż ich prekursorzy z lat 20-tych ubiegłego wieku powinien prędziutko zapoznać się z argumentami na NIE podnoszonymi dzisiaj.

Oto przykłady:

poprzez szczepionkę zostanie do organizmu ludzkiego wprowadzony świecący czip (być może w postaci śmiercionośnego radu?) który zniszczy ciało człowieka i być może unicestwi również wolną wolę!

...cała ta covidowa/szczepionkowa operacja ma na celu ograbienie i wymordowanie ludności polskiej czyli depopulację. Polska staje się jednym wielkim obozem Oświęcimskim służącym do eksterminacji Polaków, gdzie do szpitali zwożeni są ludzie po to by ich uśmiercić, wpisując w aktach zgonu: „zmarł na covid”, a następnie paląc ich zwłoki. Polacy wylatują do nieba kominami.....

 

Oczywiście można by je mnożyć. Bo przecież XXI-wieczna szuria odnalazła związek pomiędzy szczepionkami a… Izraelem. Taka nowa broń po prostu. Najwidoczniej powstała w wyniku tajnego sojuszu Chin (wg tejże szurii twórców retrowirusa) a Mossadem.

Teraz co prawda już się nie pojawiają, ale jeszcze w marcu/kwietniu słychać było głosy, i to zupełnie poważne, że pandemii nie ma. To tylko choroba popromienna wywołana siecią 5G oraz wyjątkowo zjadliwymi pasmami chemtrails.

Itd, itp.

Kiedy jednak przyjdą wakacje i okaże się, że bez szczepienia można będzie je spędzić wyłącznie na RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką) kolejkom przed przychodniami nie będzie końca.

Nihil novi….

 

23.12 2020

 

Ps. cytaty za W. Bednarski Czy Świadkowie Jehowy są kompetentni w orzekaniu o transfuzji krwi?

oraz złote myśli Teresy Garland, samozwańczej prezydentki Polski.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)

Komentarze

na całym świecie ostrzega przed tą niezbadaną miksturą, czy ich też zaliczasz do "antyszczepionkowców"? Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i nie porównuj świadków Jehowy do ludzi sceptycznie nastawionych do tej niesprawdzonej i wpychanej nachalnie mikstury. Nie porównuj jej do sprawdzonych szczepionek, takich jak np. przeciwko gruźlicy. Ta różni się całkowicie od wszystkich innych swoim składem i właściwościami. Nawet pracownicy szpitali zapowiadają, że raczej zwolnią się z pracy aniżeli dadzą się zaszczepić.

Czy jak piszesz wycieczka na RODOS, lub groźba utraty pracy nie jest przymusem do zaszczepienia się? Czy ludzie w rządzie, którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z medycyną mają prawo zmuszać innych do szczepienia się? Czy zaszczepią się sami i kto to sprawdzi? Jakie zaufanie ma do swojej szczepionki sam szef firmy Pfizer, Albert Bourla niech świadczy fakt, że on sam swojej szczepionki nie przyjmie.

Oświadczył, że "swoją odda bardziej potrzebującym", takim stwierdzeniem ośmieszył siebie i swoją mieszankę. Firma Pfizer ciągle wypłaca odszkodowania za powikłania po przyjęciu jej innych leków o czym się nie mówi, mówi o tym W. Gadowski. Pamiętaj, że namawiając innych do zaszczepienia się czymś co nie jest jeszcze znane w 100% bierzesz także na siebie odpowiedzialność za skutki ewentualnych powikłań, czy tragedii. Dlaczego wycofano amantadynę i dopiero pod naciskiem opinii publicznej i lekarzy pozwolono przypisywać ją ponownie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655515

Jak tylko będzie można zaszczepie się wraz z rodziną na Covid19. Moje zdrowie i mojej rodziny  jest dla mnie najważniejsze  i to jest mój problem. Inni mnie nie interesują.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1655517

na który covid zaszczepisz się? Czyżby te mieszanki w "szprycówkach" zabezpieczały przed wszystkimi mutacjami. Masz pewność, że twoi najbliżsi nie wylądują po wyszprycowaniu w szpitalu, albo gorzej. Jaką masz wiedzę medyczną, można wiedzieć? Ja mam niewielką, ale kieruję się wiedzą uczciwych lekarzy i profesorów i zdrowym rozsądkiem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655519

Raczej zajmij się sobą i swoją rodzinką mnie zostaw w spokoju nie twoj interes - napiszę wyjątkowo  grzecznie. Faktycznie jak nie masz wiedzy to się nie ośmieszaj. Twoje życie twój problem mi to wisi i powiewa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1655520

Romek..... mentalny niewolnik tak ma. Współczuję mu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655528

Zaiste argumenty macie nie do zbicia, a o uczciwości i kulturze to szkoda gadać. Tu nie tylko o wasze rodziny chodzi.

https://wpolityce.pl/swiat/532104-cdc-u-ok-28-proc-zaszczepionych-na-covid-wystapily-nop

To są "powikłania" tuż po naszprycowaniu, a co może okazać się za rok, dwa, lub więcej?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655559

Kit ci do tego nie twoj problem co do mojej rodziny,  zajmij sie swoją rodzinką i chyba jednak sobą coś z tobą nie tak.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1655560

już kilka dekad, ale zauważyłem, że ty o tym co może się stać twoim bliskim nie myślsz wogóle. Jak można mieć takie zaufanie do oszustów i kłamców. Chyba, że masz rozdwojenie jaźni, co innego piszesz, a co innego myślisz i bierzesz za to wynagrodzenie. I nie jestem dla ciebie jakiś Romcio, ty nie mój synku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655600

I to napisał Polak czy polak ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1655523

 O ile po totalnych z PO i KO nie można się niczego innego spodziewać, najohydniejszy taniec na grobach i pośród chorych urządza sobie Konfederacja. Dobrze jest zapamiętać sobie te szuje na przyszłość.

 

Od początku epidemii antypisy umyśliły sobie,
że  oczywiste utrudnienia związane z hamowaniem rozprzestrzenienia się wirusa
to znakomita okazja do próby pozaparlamentarnego przejęcia władzy:
trzeba wywołać chaos przez systematyczne podkopywanie zaufania do rządu

I - lecąc od początku epidemii- w eter poszły najpierw opowieści o zmarłych grzebanych po lasach,
o braku testów, o zbyt małej liczbie testowanych, o zabójczych kopertach, złych maskach, złych respiratorach,
a ostatnio- o 'łamaniu prawa aborcyjnego' + zachęcanie ludzi do 'wypierd...jących marszów'.
To urobek oficjalnego Zjednoczonego Antypisu.

Drugie skrzydło Antypisu ukryte pod nazwą Konfederacja,
także od początku epidemii wzięło się nagle za ochronę 'praw pracowniczych i obywatelskich'.
Na tym polu szczególne zasługi ma pan Braun, który wraz z panem Tanajno
jako pierwsi wyprowadzili jeszcze przestraszonych ludzi na ulice,
tłumacząc im że maseczki to zabijające 'namordniki' (brrr..co za nazwa!)

Reasumując-  zarówno Zjednoczony Antypis, jak i Konfederacja
w oczywisty sposób chcą wykorzystać epidemię do maksymalnego osłabienia rządu, by przejąć władzę,
zdrowie, życie, a także kondycję finansowa Polaków mając w głębokim poważaniu.

Czyje interesy reprezentuje Zjednoczony Antypis wiemy od dość dawna.

Zagadką pozostaje, o czyje interesy walczy Konfederacja. Zresztą... może to nie jest aż taka zagadka.
Wystarczy posłuchać ich mentorów szalejących w sieci.

https://www.salon24.pl/u/peacemaker/1100605,jak-koronamanipulatorzy-przejeli-umysly-koronahisterykow-i-koronasceptykow

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655527

Niezmącona wiara jest mało ryzykowna tylko w odniesieniu do Boga.

Wiara w ludzi, a zwłaszcza w partie polityczne powinna być jednak nacechowana pewnym dystansem.

To, że " zjednoczony antyPIS" jest  popaprany, albo, że w Konfederacji  niektórym odbija, nie oznacza z automatu, że co robi PIS (albo jakakolwiek inna partia) jest całkowicie godne, słuszne i zbawienne.

Naprawdę są dla człowieka  (a przynajmniej dla sporej części ludzi) sprawy ważniejsze  od walki o władzę  polityczną .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1655530

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655606