Parszywy polski los

Obrazek użytkownika błotosmętek
Idee

Dlaczego parszywy, a bo tak:

(...) Rosyjskie władze wyraziły w środę zaniepokojenie losem rosyjskiego chłopca adoptowanego przez parę lesbijską z USA, która - według Moskwy - ukrywała, że żyje w związku homoseksualnym. Sytuacja, w której znalazł się mały Igor Szatabałow, gdy został zaadoptowany w USA, "jest nie do przyjęcia i szkodliwa dla jego zdrowia psychicznego" - ocenił pełnomocnik rosyjskiego MSZ ds. praw człowieka, demokracji i przestrzegania prawa (...) Jak podkreślił, los chłopca, adoptowanego w 2007 r. przez obywatelkę USA Marcię Ann Brandt, która "żyje w homoseksualnym związku małżeńskim z Beth Chapman", lecz ukryła tę informację w chwili adopcji, "wywołuje żywotne zaniepokojenie". Według Dołgowa dwie Amerykanki po rozstaniu w 2009 r. rozpoczęły procedurę sądową o opiekę nad Igorem. W ten sposób chłopiec "został wciągnięty w spór na temat relacji wątpliwych z moralnego punktu widzenia"(....)  Z przeprowadzonego w 2010 roku przez niezależne Centrum Jurija Lewady badania wynika, że aż 74 proc. Rosjan uważa, iż geje i lesbijki to osoby moralnie rozwiązłe i psychicznie niepełnowartościowe.(....)  Pod koniec stycznia br. rosyjscy deputowani przyjęli w pierwszym czytaniu propozycję przepisów penalizujących wszelkie działania publiczne stanowiące "propagandę homoseksualizmu wśród nieletnich".(...)

za: www.rp.pl/artykul/11,982836-Rosja-zaniepokojona-losem-dziecka--ktore-adoptowaly-lesbijki-z-USA.html

Brak głosów

Komentarze

Nie rozumiem gdzie jest odniesienie do losu Polski.?
Ta zgnilizna pedalska idzie za daleko.
Popieram calkowicie zdrowa "penalizacje wszelkich działan publicznych stanowiących "propagandę homoseksualizmu wśród nieletnich".(...)".

Vote up!
0
Vote down!
0
#336660

Być może byłem zbyt lakoniczny.
Polski los polega na tym, że jakoś nie mogę wykrzesać z siebie entuzjazmu dla rosyjskiej Dumy i Prezydenta Rosji. A gdybym, dajmy na to, mieszkał Teksasie, śmiało mógłbym wychwalać ich rozsądek i traktować jako sojuszników.

Vote up!
0
Vote down!
0
#336661

Według etymologicznego słownika języka polskiego Brucknera pochodzi od "parcha". Nasz obecny los zaś pochodzi od okrąglego stołu. Rzeczywiście jest parszywy.

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
-1

cui bono

#336812