Infantycydjum

Obrazek użytkownika gps65
Humor i satyra

Przedstawiam argumenty za tym, by infantycydjum było całkowicie legalne:

 • Kwestie dotyczące infantycydjum, to powinny być sprawy indywidualnego sumienia. Można każdego namawiać by tego nie robił, że to on decyduje i ma prawo to zrobić, bo to sprawa osobista.
 • A gdyby to was dotknęło? Wyobraźcie sobie sytuacje, w której tylko infantycydjum może was uwolnić od kłopotów czy choroby. Jeśli bylibyście do tego gotowi, to czemu odmawiacie innym prawa do tego czynu?
 • Nie wiemy kiedy człowiek staje się człowiekiem, dlatego infantycydjum powinno być dozwolone.
 • Brak powszechnego stosowania infantycydjum jest głównym czynnikiem niszczenia środowiska i przeludnienia.
 • Nie istnieją w przyrodzie zwolennicy infantycydjum. Każdy, kto to robi, robi to z obrzydzeniem. Nie potrzeba tego dodatkowo zakazywać w kodeksie karnym.
 • Prawo do infantycydjum to niezbywalne prawo człowieka.
 • Zmuszanie ludzi siłą do zaprzestania stosowania infantycydjum przekracza granice ludzkiej przyzwoitości.
 • Prawo człowieka do posiadania pełnej kontroli nad infantycydjum ma kluczowe znaczenie w kwestii stosowania praw obywatelskich. 
 • Dopuszczalność infantycydjum jest cechą kultur żyjących bardzo blisko natury i kultur demokratycznych.
 • Infantycydjum jest niezbędne do tego, by eliminować choroby i upośledzenia.
 • Wykonanie infantycydjum na kimś to powstał w wyniku przestępstwa ewidentnie powinno być dozwolone.
 • Barbarzyńcy dążący do zakazania infantycydjum, to fanatycy religijni.
 • Starcy chodzący w sukienkach nie mają prawa nakazywać ludziom jak żyć - a infantycydjum to w wielu sytuacjach po prostu niezbędny element dobrego życia.
 • Niemożność dokonania infantycydjum powoduje u człowieka niepotrzebną frustrację i stres co skutkuje pogorszeniem zdrowia psychicznego, a czasem wywołuje poważne choroby.
 • Zakaz infantycydjum to wtrynianie się sferę intymną każdego człowieka.
 • Państwo ma obowiązek zadbać o to, żeby z jednej strony była bardzo dobra edukacja, z drugiej strony dostęp do antykoncepcji, ale również powinno zadbać o to, żeby był dostęp do legalnego, bezpiecznego infantycydjum.
 • Prawo do infantycydjum poprawia jakość życia.
 • Infantycydjum jest w dużym stopniu zgodne z naturą. W naturze często się to zdarza tworząc harmonię w przyrodzie.
 • Każdy człowiek powinien mieć prawo wyboru. Możliwość wybrania tego czy zastosować infantycydjum czy nie, to podstawowy element wolności.
 • Legalność infantycydjum nie dotyczy tych, którzy nie są nim zainteresowani, więc nie mają oni prawa się na ten temat wypowiadać.
 • Infantycydjum dotyczy tych, którzy nie mają rozwiniętej osobowości i nie mają pełni praw – więc w stosunku do nich infantycydjum powinno być dozwolone.
 • Odpowiednio wykonane infantycydjum jest w pełni bezpieczną, czystą i bezbolesną procedurą, nie powoduje żadnych powikłań.

Jak widać argumentów jest dużo. No to co, legalizujemy? Robimy marsze na rzecz legalizacji infantycydjum?

Grzegorz GPS Świderski
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:6)

Komentarze

psychoterapeuta zapomniał zamknąć gabinet na weekend?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561093

Jak najbardziej trafna ocena.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1561095

Czy to ma być jakaś prowokacja ? Napisał Pan ten artykulik tak dla checy na Święta?  By Katolom dokopać?  Tak dla sportu ? Czyżby ,aż tak nienawidził Pan Chrześcijan? 

I po co tak ładnie po łacinie? 

Czy nie można po Polsku ?, jeżeli  ten artykuł w polskim języku pisany.... przecież można zwyczajnie pisać UŚMIERCANIE DZIECI... Czy Pan pisze, by każdy zrozumiał,  czy też pisze  Pan dla " wybranych " ? bo im Pan ..." podpowiada " ... więc ponawiam pytanie. Czy Pan prowokuje, czy też te argumenty do Pana przemawiają ?  Słowem czy jest Pan za ? Bo chyba od tej wykładni trzeba zacząć...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1561097

Chciałbyś być celebrytą, co?

Lecz nawet w tym wypadku nie stać cię na oryginalny pomysł i zastosowałeś sposób, który używa ten pojeb Nergal i plejada nurtu satanistów.

Puknij się w czioło niedoszły prezydencie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1561102

Dodam, że nawet w tym wypaczonym PRLu , w tej karykaturze państwa taki artykulik nie ujrzał by światła dziennego. Żadne oficjalne czasopismo, by to nie wydało, a co najwyżej z redakcji natychmiast zabrano by Pana do czubków. W prasie podziemnej również,  by tego nie wydano, a Pan został by zwyczajnie zlinczowany. Wówczas Naród nasz był jedynie " zwichrowany" ideowo... tzn.co drugi to kapuś. 

Jeżeli " ofiziele" by coś takiego wydrukowali,  to jedynie , by pokazać na ile chory jest " Zachód" . I mieliby rację,  to jest fakt. Nawet w tzw.komunizmie w Polsce dzieci były dobrem świętym,  choć naturalnie Naród zdeprawowany i wiele dzieci trafiło do domów dziecka, w których często były wręcz maltretowane, a dziewczynki gwałcone. Ale to były stany patologiczne. Nikt w PRLu nie propagował morderstw i nikt do nich nie zachęcał . 

Więc oczekujemy na Pański komentarz pod własnym artykulikiem. Proszę jasno określić swoje stanowisko w temacie uśmiercania  dzieci. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1561108

Będziesz musiał trochę poczekać bo Świrski się nie może na razie jasno określić. Po tym  jak ostatnio dorwał się do komputera w gabinecie psychiatry skrępowali chłopa w kaftan.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1561144