Straszenie PISem ? To jeszcze działa ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Zastanawiam się, po co rządowi nowa odsłona walki z Macierewiczem. Racjonalnie trudno to wytłumaczyć, ale może emocje wśród aktywu platformerskiego wywołane widmem porażki i jej konsekwencji są już tak dalece niekontrolowalne, że platformersi chwytają się brzytwy. No, bo przecież pierwszą ofiarą machania brzytwą padnie pan prezydent mający sporo za uszami, a chyba nikomu tam nie zależy, żeby podgryzać strażnika żyrandola. Może to być też ustępstwo na rzecz lewicy, dla której Macierewicz gorszy jest od szatana i tu żadne racjonalne względy nie są brane pod uwagę gdyż potrzebne jest im w ich stanie amoku regularne, okresowe egzorcyzmowanie Macierewicza. Jedyne inne wyjaśnienie tego, co mogło nimi kierować, to brak pomysłu na kampanię, poszukiwanie jakiejkolwiek przykrywki dla afery taśmowej, bo sens obu tych tematów jest dość podobny i można tu zdrowo zabełtać. A może odpowiedź kryje się w programie kabaretowym ? Polecam tekst na wpolityce i dołączone tam wideo.http://wpolityce.pl/polityka/209917-zenujace-plakaty-platformy-poza-kabaretowym-straszeniem-przed-pis-nic-im-nie-zostalo

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:3)

Komentarze

Ważny jest temat, którym będzie można wyjaśnić wyniki sondaży

za nimi wyniki wyborów.

Czy nie tak było w 2010 w wyborach prezydenckich ?

Na jednym haśle Komorowskiego o wycofaniu żołnierzy z Afganistanu oparto cały zwrot poparcia ludzi na kandytatów i wynik wyborów.

Nie pamietacie juz tego ?

Oni muszą mieć cokolwiek, czym mogliby wytłumaczyć wynik wyborów. Moze to być jedno zdanie Kaczyńskiego, moze "skuteczny" plakat, moze być i zdarzenie:

jak w wyborach 25 maja, gdy wygraną PO wytłumaczono zwrotem polityki wobec Rosji.

I kto się postawi ??

PKW powie, ze wszystko OK

A sąd przyklepie wynik.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1435640

Nie sądzę by już PiS komukolwiek był straszny. Ludzie w końcu i tak będą mieli dość obecnej sytuacji politycznej..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1435685