Porażka "ekologów" w bitwie pod Kopenhagą... Idzie zima!

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Ekolodzy" nie mają ostatnio dobrej passy. Jak mogą, starają sie podgrzewać atmosferę. Rozpalają ogniska w Kopenhadze, krzyczą, tańczą, śpiewają, puszczają bąki, emitują sporo siarkowodoru i dwutlenku węgla... Wszystko na nic! Temperatura na Ziemi nie chce wzrosnąć!

--------------------------------------
Naukowcy, którzy mieli im pomagać w fałszowaniu danych na temat zmian temperatury atmosfery ziemskiej zawiedli. Okazali się wyjątkowymi nieudacznikami. Pozwolili sobie wykraść maile którymi wymieniali się przy "podrasowywaniu" wyników. Na dodatek inni, mniej postępowi naukowcy przestali ukrywać niepoprawne politycznie wyniki!

Jaki wzrost temparatury zanotowali np. przez ostatnie 11 lat? Żadnego. Rok 1998 okazał się cieplejszy niż wszystkie kolejne. Na dodatek ilość CO2 w atmosferze ciągle rosła.

No i ta ich głupia szczerość...
--------------------------------------
- Ostatnia fala globalnego ocieplenia, która rozpoczęła się w 1977 roku jest zakończona, a Ziemia weszła w nową fazę globalnego ochłodzenia- mówi Don Easterbrook, profesor geologii z Uniwersytetu Zachodniego Waszyngtonu.
- Nowe dane dotyczące aktywności solarnej wskazują na niezwykły brak plam na Słońcu i zmian w jego polu magnetycznym... Obecna fala procesu globalnego ochłodzenia może być ostrzejsza, aniżeli ta z lat 1945-1977 - dodaje.

Klimatolog Joe D'Aleo z organizacji International Climate and Environmental Change Assessment Project, mówi, że nowe dane wskazują, że od 50-70 lat, globalna temperatura obniżyła się pomimo wzrostu emisji dwutlenku węgla. - Dane sugerują, że w przyszłości Ziemię czeka globalne ochłodzenie, a nie ocieplenie - dodaje.

--------------------------------------

A w Kopenhadze jak informuje pani Marta Śmigrowska, gorączka narasta. Co jeszcze da się zrobić, aby nie dopuścić do ochłodzenia rozgrzanych głów?

Brak głosów

Komentarze

... komunizmem, bądź innymi tego typu rzeczami, za to dziś walczy z się z globalnym ociepleniem.
Po prostu jakiś wróg musi być. No i dzisiaj musi to być wróg globalny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#40404

z tymi Zielonymi to jest tak samo jak z porzeczkami: na początku są zielone, a kiedy dojrzeją stają się czerwone.

Pozdrowienia,

Vote up!
0
Vote down!
0
#40410

na gorące głowy zawsze dobry był okład z lodu,ale skoro .?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#40418

- Patrz synku, to są czarne jagody.
- A dlaczego są czerwone?
- Bo są jeszcze zielone, a jak dojrzeją będą granatowe.

Na pohybel wszelkiej zielonej ekologicznej swołoczy, która jak dowodzi moje doświadczenie, jest bezpośrednią emanacją czerwonej komunistycznej i lewackiej zarazy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#40444