Nie dajmy sobie robić wody z mózgu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy Państwo pojmujecie, co tu się właściwie dzieje?

Oni mówią o solidarności !!!                                                                                                                                   Głupi Juncker plecie coś o 20 milionach Polaków bez jakiegokolwiek pojęcia, więc pogadajmy o realnych konkretach. Po wojnie Amerykanie dali im kupę forsy w planie Marshalla, dodatkowo osłonili parasolem atomowym i zafundowali warunki pracy i życia w dobrobycie, a nas sprzedano Sowietom na kilkadziesiąt lat. W latach 1980tych to my zaryzykowaliśmy i zmusiliśmy Sowietów do refleksji, zmiany strategii i rozwiązania Związku Sowieckiego, a oni zaczęli śnić o końcu historii. Po r.1989 zamiast wolności, przyssały się do nas lokalne postsowieckie pijawki oraz pijawki z Zachodu, tak że nadal nie jesteśmy w stanie się pozbierać. A oni plotą nam banialuki o solidarności i niektóre lemingi dają się na to nabierać.

Co oni wiedzą o solidarności ? 
W ich ustach jest to tylko puste hasło, motywowane strachem i chęcią  omamienia ludzi. Solidarność jest tylko jedną z całej wiązki współwystępujących wartości, a jak nie ma innych, to i nie ma solidarności. Konsumpcjonizm zlasował zachodnim europejczykom i głównie ich przywódcom, umysły - można wszystko sprzedać, można wszystko kupić, to i można, jak się im wydaje, zrobić wszystko - decyduje chciejstwo, brak odpowiedzialności, a nie jakaś trwała hierarchia wartości. Widać to na przykładzie stosunku do Ukrainy. No i mają za karę zderzenie z twardą rzeczywistością. Jest realny problem z imigrantami, ale jedni okazują się niekompetentni, a drudzy durni i omamieni sentymentalnym chciejstwem i domagają się wyciągnięcia czarodziejskiej różdżki.

Nie dajmy się w to wciągnąć. Przynajmniej zachowajmy mentalną czujność i jasność umysłu. Rządzące na Zachodzie lewackie pokolenie '68 nie jest zdolne do prowadzenia realnej polityki, co udowodniło wywołując arabskie awantury. Należy to pokolenie wyeliminować z gry. Na naszych oczach potwierdza się powiedzenie, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Choć nie jestem do końca przekonany, że tylko o dobre chęci tu chodzi. Chciejstwo nie ma mocy sprawczej, ma moc destrukcyjną.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Dziwna sprawa ! Może raczej niekompetencja, którą skrywają pod arogancją? Metoda : "zwalić na opozycję, że przeszkadza".

Vote up!
10
Vote down!
0

#1492845

Solidarność z... Europą Zachodnią? A jeżeli oni zechca wszyscy się podpalić albo wyjechać na Szpicbergen, to my solidarnie też?

Kto ma glejt na to, żeby ocenić postępowanie niektórych lewaków przy korycie UE jako "dobre"? Bo ze złem i błędnym postępowaniem nie ma solidarności. 

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1492846

okazują się przedstawiciele eurokołchozu, musimy dbać o polskie interesy, o polską rację stanu i mieć na względzie dobro polskich obywateli! To nie głupota powoduje koryfeuszami rządu w Brukseli, lecz wyrachowanie, twarda kontynuacja polityki wynarodawiania zależnych od nich państw i społeczeństw. Czy następuje to w imię NWO ( Nowego Ładu Świata ), czy realizacji planu konfrontacji imperiów Zachodu i USA z Rosją Putina tego nie wiem, to już są kulisy polityki możnych tego świata, o których nam maluczkim jedynie domniemywać wolno!

Vote up!
9
Vote down!
0

mika54

#1492847

i mam nadzieje ze ostatni. Tak mial dbac o Polakow , ojczyne i narod a tu zafundowal nam przymus szczepienia od wszytskiego gowna co naukowcy wymyslili zeby nas ludzi likwidowac.Nie powiem poczatek dobry juz jest pewno  PO rozmowach z wielkimi tego swiata.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1492854

Na pewno nie podpisal na czyjeś zlecenie , a po analizie i opinii fachowców.

Kto nie zna sie wystarczająco dobrze na medycynie (ja sie nie znam) to nie moze oceniać , moze miec jedynie wątpliwości. Moim zdaniem,tak mnie przynajmniej uczono, w medycynie- lepiej szczepić ( zapobiegać) niż chorować. Przyklad zaniechanie sprowadzenie szczepionki przeciw świńskiej grypie przez panią Kopacz - efekt bardzo duzo śmiertelnych powikłań ( w statystyce nie podali świńskiej grypy tylko np. niewydolnoć oddechowa , czy niewydolność serca) . Tak więc byłbym ostrożny ze stwierdzeniem , że Pan Prezydent rzeczywiście podpadl.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1492855

W tym przypadku protestuję przeciwko szczepieniu dziewczynek na brodawczaka. Jest wiele powiklań, a Polska będzie jedynym krajem (poligonem doświadczalnym) wprowadzającym te szczepienia przymusowo. Niech się szczepia te, które prowadzą ryzykowny styl życia. Napisałam uwagę na ten temat na stronie prezydenta. Odpowiedzi nie doczekałam. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1492858

Zgadzam się z Tobą, nie wolno dopuścić do wprowadzenia tego szczepienia w Polsce, z dwóch powodów. Po pierwsze mogą po  tym szczepieniu wystąpić bardzo poważne komplikacje, które już wielu dziewczynkom zniszczyły życie. Po drugie, szczepienie to jest przewidziane dla młodych kobiet, kobiet, które rozpoczynają życie seksualne, więc po co szczepić młode dziewczynki. Bezduszne i chciwe zysków firmy farmaceutyczne uważają, że ludziom można niszczyć zdrowie, byle tylko ich konta bankowe ciągle puchły.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1492864

widze braki w Twoich informacjach na temat szczepionek i ich ubocznych dzialaniach na nasze organizmy

Vote up!
3
Vote down!
0
#1492867

lekarze - a jeszcze lepiej znaja sie lekarze z tytulami profesorskimi. Coz z tego - jesli kase w tej branzy trzymaja firmy farmaceutyczne. Kto nie wierzy niech sprawdzi liste firm globalnych i lokalnych przynoszacych najwieksze profity.

Firmy farmaceutyczne zatrudniaja managerow, ktorych glownym zadzniem jest zwiekszanie zysku (a nie leczenie pacjentow) - za to sa rozliczani przez akcjonariuszy (kolko sie zamyka - bo akcjonariuszem moze byc i Kowalski).

Aby zwiekszyc zysk - trzeba wiecej sprzedawac lekarstw i szczepionek - tylko jena szczepionka przeznaczona dla np. 2 mln ludzi kosztujaca marne 20 zl przynosi wplywy rzedu 40 mln zl. Wiec co sie dziwic, ze dzisiaj chca szczepic wszystkich na wszystko? 

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1492897

ale trzeba tym w Brukseli to wszystko przekazac i zmusic ich do traktowania godnie . Niech przestana nas zdradzac i wpedzac  w niekonczace sie  tarapaty. Ale jak to zrobic?

Vote up!
3
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492857

tylko już po wygraniu prawicy, prowadźmy własną politykę, aby nareszcie po 8 latach ściemy i oszustwa, realizować działania zgodne z polską racją stanu i dobrem Polaków.

Nie dajmy się wciągnąć w "licytacje imigracyjną", to nie jest nasza sprawa, tylko tych co to rozorkręcili. Niech tam sobie jakis Junkers bredzi, a jeśli chce to ich przyjmuje i płaci na nich.

Nie przejmujmy sie tym, tak jak oni nie przejmują sie zagrożeniem ze wschodu, lekceważmy ich problemy, tak jak oni  lekceważą zagrożenie Europy Wschodzniej wojną rozkręconą przez Putina.

Jeśli Europa ma być solidarna, to we wszystkim, a nie tylko wtedy, kiedy zachodnim przekrętom jest wygodnie!!!

Grasja

Vote up!
7
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1492860

ich przyjmie zanim dojdzie do zmian w rzadzie? Oni maja jeszcze troche czasu a wiadomo ze nie marnuja czasy tylko dzialaja na szkode Polski.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492868

Nawet ostatnio czytalem, ze z Danii tez uciekaja - dla nich najmodniejszy kierunek to Niemcy, Szwecja, Francja - bo tam zasilki najwieksze. Gdy przywioza do Polski nawet 10 tys . tych emigrantow - to za 3 miesiace nawet tysiac nie zostanie.

Chyba, ze kaza ich trzymac pod straza - ale przeciez to by bylo lamanie praw czlowieka... 

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1492898

To dlatego Dania wstrzymała ruch pociągów do Niemiec, żeby z Danii nie uciekli ?

Cuś tu nie gra...

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1492934

podobno żyjemy w państwie prawa?, a może lewa?!!!

Moim zdaniem mamy prawo prostestować! protestować takze powinien wybrany przez nas Polski Prezydent!!!

Protestować pwinni prawicowi poslowie!!! Niestety trudno do tej pory zauwazyć ich obecność i ich działania!!!

OPOZYCJO do roboty w obronie polskiej racji stanu i podstawowych WARTOŚCI I SWOBÓD NARODU POLSKIEGO!!!

Grasja

Vote up!
0
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1493011

My jako Polacy mieliśmy jej przykłady w 1939 i 1944.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1492869

sprzedaja nas za cokolwiek i przy kazdej okazji. I nagle sobie przypomnieli o solidarnosci. Solidarnosci z kim? Solidarnosci w rozwalaniu Europy? Niech oni sie sianem wypchaja delikatnie mowiac!

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492901

Z tymi wszystkimi, ktorzy dbaja o ich interesy i sa z nimi w ciasnych koligacjach. Slowo solidarnosc jest jednak bardzo nieszczesliwie uzyte, gdyz w zasadzie ONI nie potrafia nawet przeliterowac to slowo...Nalezy nazwac to zwyklym przymusem, szykanami i politycznym szantazem. Technokraci z EU, to podobnie jak ich mocodawcy z globalizacji NWO sa naszym najgorszym koszmarem.

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1492920

To jest SKANDAL, że ci lewacy stawiają wyżej Muzłumanów stanowiących zagrożenie dla Europy niż  rdzennych europejczyków jak Polacy.

Vote up!
2
Vote down!
0

http://systemwkryzysie.blox.pl - Alternatywna Rzeczywistość

#1492938

no tak, i nie tylko. To jest wyrachowana i perfidna gra, by zburzyc porzadek tego swiata. Srodki sa nieistotne, czy tez inaczej cel uswieca srodki...Lewactwo jak wiemy, to jest negacja tego wszystkiego co stanowi o naszej panstwowowsci, to zaprzeczenie naszej kultury, tradycji i historii. Lewactwo poprostu nienawidzi wszystko co polskie. Oni pragna nasz kraj przebudowac i uformowac do swoich potrzeb i im jest obojetnie z kim to czynia...raz sa to Zydzi, raz Eurosojuz, innym razem muzulmanie. Dla nich kazdy jest dobry, ktory moze zagrozic naszej panstwowosci.Wlasnie dlatego tak czesto slyszymy wypowiedzi naszych politykow czy tez ludzi swiata medialnego, ktore powoduja u nas przynajmniej torsje umyslowe...I tutaj nie ma co upiekszac, to sa poprostu nasi wrogowie...wrogowie we wlasnym kraju...i jest ich cale mnostwo, to cala rzesza ludzi. Rozne zawody, rozne pozycje spoleczne...

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#1493351