„W pustyni i w puszczy” według tow. Gduli

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Wypowiedzi posła Lewicy Macieja Gduli – syna zastępcy gen. Kiszczaka w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych PRL-u na temat powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”, spotkały się z żywym odzewem zdrowych sił Narodu. Siły, budujące w Polsce progresywny postęp (który ma zastąpić anachroniczny komunizm) – zdecydowały się powołać Instytut Naprawy Lektur Szkolnych (w skrócie INALESZ), którego celem będzie takie poprawienie kanonu lektur szkolnych, by odpowiadał on kanonowi lewactwa III RP.

Na wstępie pierwszego posiedzenia INALESZ zagaił tow. Gdula, który przypomniał swoje wypowiedzi na temat skandalicznej powieści laureata Nagrody Nobla Henryka Sienkiewicza. Podkreślił, że w obecnej formie powieść Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy” powinna zniknąć z listy lektur szkolnych lub przynajmniej powinna być dostosowana do kanonu lewactwa. Według Gduli dzieło polskiego noblisty jest nie tylko rasistowskie ale i seksistowskie, ze względu na obiektywny fakt, że Staś jest rodzaju męskiego zaś Nel – żeńskiego, co w oczywisty sposób dyskryminuje 50 płci według ideologii gender. W opinii tow. Gduli „to lektura przesycona rasizmem”, w której razi nie tylko rasistowski język, w tym użycie słowa „Murzyn”, ale tam są same rasistowskie klisze dotyczące osób czarnych – dodał. – Ta książka po prostu szkodzi, bo wdraża odruchy negatywne czy pełne uprzedzeń wobec osób czarnych, a w polskich szkołach są czarne dzieci! Takie osoby czują się wykluczone, potraktowane źle, stereotypizowane” – powiedział prezes nowo-powołanego instytutu.

Zebrane uczestniczki i uczestnicy Instytutu w całej rozciągłości zgodzili się z przedmówcą, wyrażając gotowość do naprawy skandalicznego dzieła Henryka Sienkiewicza. Na razie postanowiono, by nie burzyć pomników Henryka Sienkiewicza, gdyż mogłoby się to spotkać z reakcją sił faszystowskich. Ustalono jednak, że wszystkich Murzynów w powieści „W pustyni i w puszczy” zastąpią osoby białej rasy tym bardziej, że zgodnie z wytycznymi prezydenta Bidena – biali będą deportowani z Ameryki do Afryki.

I tak murzyński służący Kali zostanie zastąpiony przez białego służącego Johna – deportowanego z USA, podobnie jak i czarna służąca Mea. Meę zastąpić ma Joanna z Polski, zgodnie z propozycją posłanki Senyszyn. Propozycja tow. Senyszyn spotkała się z ostrą reakcją członkiniń Instytutu w związku z faktem, że w czasie pobytu w Afryce, towarzyszkę Senyszyn nosił na plecach murzyn! Ostatecznie ustalono, że jeden murzyn – opierający się nawróceniu na lewactwo pozostanie i będzie on nadal nosił na plecach białą służącą Nel na swoich plecach. „Unaoczni to dziatwie szkolnej, że nie warto opierać się lewackiej rewolucji” – podkreślił tow. Gdula.

Nie przeszły propozycje, by Staś był transwestytą, zaś w roli Nel wystąpiła w powieści „W pustyni i w puszczy” lesbijka. Ustalono, że będą to dwaj pederaści: Staś i Nel - którzy przybyli na Czarny Ląd, by ludom Afryki głosić postęp gejowski. Wiadomo, że w większości krajów Afryki mężczyźni chodzą prawie nago, więc wystarczy by na swoich paradach wywiesili flagi LGBT i hasła gejowskie…

Ostatnią kwestią skandalicznej powieści „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza, była barbarzyńska scena zastrzelenia lwa. Uczestnicy narady zgodzili się, że w poprawionej powieści zamiast zamordowania lwa – Staś i jego partner Nel uratują starego Tygrysa! Jak się bowiem w naprawionej powieści „W pustyni i w puszczy” okaże: stary Tygrys był przodkiem zasłużonego posła III RP!

Dzięki naprawie powieści przez instytut INALESZ młodzież dowie się, że wyprawa Stasia i jego partnera Nela do Afryki miała na celu nie tylko uratowanie starego Tygrysa, przeznaczonego do odstrzału! Dzięki petycji Stasia i i jego partnera Nela do Unii Europejskiej - rozbity zostaje gang białych najemników, zbijających fortuny na zezwoleniach odstrzału dzikich zwierząt w Afryce!

Ostatnia scena to radosna parada LGBT w sercu Czarnego Lądu, gdzie na tęczowo przyodziani mieszkańcy wiwatują na cześć Stasia i Nela! Staś i Nel jadą na wielkim słoniu, deportowany z USA służący John niesie pakunki, służącą Joannę niesie nienawrócony na LGBT murzyn, zaś na przodzie parady idzie uratowany Tygrys! Tak! To przodek polskiego Tygrysa!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Gdule ewidentnie podczas porodu akuszerka klepnęła nie w tą część ciała co powinna

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1663774

W niedzielę lewactwo ma zorganizować publiczne palenie książek na Placu Piłsudskiego.Na początek pójdzie w Pustyni i w puszczy i Tomek na czarnym lądzie Szklarskiego.Palenia będzie pilnował Murzyn specjalnie sprowadzony z Gazety Wyborczej.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1663776

Gdula powinien polecić 11 letniej córce "Kapitał" Marksa, na pewno będzie zrelaksowana. Czerwony pomiot!

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1663777

Komunistyczny aparatczyk Gdula bełkocze bez sensu - po co o tym pisać?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1663778

Tu jest właśnie początek polskiego piekiełka, czyli tak znane, tak lubiane: "Nic się nie stało Polacy nic się nie stało.....". Róbmy tak dalej, a na horyzoncie już widać wdowy polskie, po kolejnym nieudanym, krwawo stłumionym Powstaniu Narodowym. O.... to my lubimy najbardziej..... . Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1664067

Teraz towarzysze z PO, nie chcąc być gorsi jak towarzysze z SLD, będą się domagali usunięcia z lektur szkolnych powieść Henryka Sienkiewicza "Krzyżacy" bo to zakłamanie historyczne Polaków. Przecież każdy postępowy człowiek wie, że bitwę pod Grunwaldem wygrał zakon krzyżacki, a Polacy to rasiści i zabijali niewinnych krzyżaków. Którzy chcieli się osiedlić w Polsce i w zgodzie i pokoju żyć z Polakami.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1663790

Też będzie trzeba usunąć z lektury pierwszoklasisty, bo towarzyszą też będzie się źle kojarzyło.

Teraz jedynym murzynem zostanie tylko redaktor Czuchnowski z gazety gównianej, który w ramach walki z rasizmem przemaluje się czarną pastą do butów, by wykazywać gdzie w Polsce rozkwita rasizm, a ludzie wołają murzyn, murzyn.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1663830

To Hugo-Bader sie przebieral

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1663833

Ale już nie mogę tego poprawić

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1663839

....od banana. Serio! Zwiedzaliśmy swego czasu z żoną Marią Muzeum Natury w centrum Londynu. Jest to jedno z najpiękniejszych i najfantastyczniejszych miejsc w całej stolicy na Wyspach. Kto nie był nigdy niech żałuje, bo naprawdę jest czego żałować. Otóż razu pewnego był w tamtejszym kinie, wypasione jak cholera, był film właśnie o początkach życia na ziemi (cena za jeden bilet 20 funciaków). Rozwój życia (ewolucja) począwszyod naszych pierwszych przodków i tam właśnie niezbicie dowodzili, że najwięcej wspólnego nasz ludzki genom ma właśnie uwaga.... z bananem. No sorki... sam byłem w szoku ale z nauką nie ma się co spierać. Kapitanie Nemo jak zwykle znakomicie, nota absolutnie najwyższa. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1664065

Czytają recenzje poświęcone temu czerwonemu jełopowi jestem pozytywnie podbudowany spojrzeniem Polaków na ten po sowiecki pomiot .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1665086