Herod Budka i lewacki terror

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W dniu 18 lutego 2021r. szef Platformy Obywatelskiej ogłosił na twitterze przekształcenie tej partii w bojówkę lewacką, ignorującą cywilizację chrześcijańską i Konstytucję RP : „Kobiety muszą mieć prawo do decydowania o własnym szczęściu i życiu. Dlatego stajemy dziś po ich stronie. Po stronie cywilizacji szacunku do drugiego człowieka i wiary w niego. Cieszę się, że mogłem dziś o tym powiedzieć” – oświadczył Budka.

Tak więc dla skrajnie lewackiej Platformy nie istnieje już Art. 38. Konstytucji RP: "RP zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia” oraz Art. 2. ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka: „Dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletniości". Konstytucja – noszona na koszulkach lewackich terrorystów – była zatem rodzajem zasłony dymnej anty-polskiej opozycji dla aktów anarchii, puczów i demonstracji w celu zdobycia władzy w Polsce siłą. To Lech Wałęsa – laureat Nagrody Nobla – tak straszył PIS i legalnie wybrane władze RP na antenie TVN24BiS: „Poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać!”. Agentowi SB marzył się bowiem już w maju 2016 roku rajd na Warszawę na czele 2-milionowego tłumu demonstrantów, który opanuje wszystkie urzędy, w tym Pałac Prezydenta RP…

To przecież nic innego jak scenariusz Adolfa Hitlera – przywódcy i ideologa NSDAP - Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników. Zapowiedzi funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej o likwidacji TVP, CBA, IPN oraz eliminacji z życia publicznego członków i sympatyków PIS-u – to nic innego jak ideologia psychopaty Adolfa, zmodyfikowana przez współczesnych psychopatów: takich jak Budka, Tusk czy Wałęsa. Lista tych psychopatów rośnie wraz milczeniem większości, która podobnie jak w przedwojennych Niemczech tolerowała zawłaszczanie państwa przez grupkę zwolennika nowej ideologii. Już dzisiaj portale społecznościowe usuwają wszystkie treści sprzeczne z kolejną, nową ideologią a także eliminują przeciwników „nowego ładu”.

To Herod Budka sprecyzował, że dokonując aborcji – czyli morderstwa „Kobiety mają prawo do decydowania o własnym szczęściu i życiu” (sic!). To Niemcy, w wyniku poddania się propagandzie nazistowskiej, także zadecydowali o „własnym szczęściu i życiu”, dając się ubrać w mundury SS i ruszyć na wojnę o swoje prawa: W imię nazistowskiej idei Lebensraum (Przestrzeni życiowej).

Koncepcja „przestrzeni życiowej” była jednym z kluczowych elementów motywujących niemieckie podboje, masowe mordy, ludobójstwo w tym zabijanie dzieci! Budka i Platforma Obywatelska w swojej idei „szczęścia i życia” wzorują się na nazistowskim „Lebensraum” – tak jak Natalia Przybysz - piosenkarka, która z dumą przyznała się do usunięcia ciąży z powodu zbyt małego mieszkania…

Borys Budka też się cieszy, że mógł wreszcie ogłosić swoją nową ideę Lebensraum. Czym bowiem się różni oświadczenie Budki:„Stajemy dziś po… stronie cywilizacji szacunku do drugiego człowieka i wiary w niego” od cywilizacji śmierci, która „wiarą w człowieka” rasy niemieckiej, wykluczyła Boga z życia człowieka ? Przecież skala aborcji w Polsce przekroczyła już liczbę ofiar niemieckiego ludobójstwa!

Lewactwo kroczy dziś drogą terroru NSDAP. Do takich wodzów jak Biden, Tusk, Budka, czy premier Kanady Justin Trudeau dołączają hordy psychopatów. Oto europosłanka Zielonych Sylwia Spurek napisała na twitterze, że "Już dawno powinien być zakaz reklamy każdego produktu, który szkodzi zdrowiu ludzi, negatywnie wpływa na klimat, powoduje cierpienie zwierząt, narusza prawa człowieka. Mamy zakaz reklamy i promocji papierosów - czas na zakaz promowania mięsa, mleka, nabiału".

To lewactwo nakazuje nam jak mamy żyć w ich „nowym ładzie”: co jeść, czego nie, czego dzieci uczyć, a czego nie, kogo tolerować, a kogo zabić!  Przy naszej bierności wkrótce wprowadzi terror lewacki – likwidując nie tylko elektrownie na węgiel i gaz, ale także hodowlę trzody i bydła – nakazując ludziom, by wyszli jak krowy i barany na pastwiska…

Za Spurek kolejni zboczeńcy poczuli wiatr w plecy – a nawet i niżej – wywieszając na wczorajszym spędzie Lewicy hasło: " "Kończy się czas - potulnych gejów"… Bo jedyne co może zrobić lewactwo i zboczeńcy w Polsce - gdyby nie daj Boże zdobyli władzę – to wprowadzić terror lewacki w nowej Sodomie i Gomorze…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Te "wściekłe macice" z koleżkami szczekają o prawo do aborcji i eutanazji...

Ja natomiast postuluje za obligatoryjną kastracją lewaków, POstkomunistów i LGBT. Każdy wyborca powinien mieć prawo do biologicznej regulacji rozmnażania się takich idiotów

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1662297

Wreszcie im maski opadły i ukazała się partia śmierci towarzysza Budki i lewackiego towarzystwa z PO.

Już posłanka z PO Pomaska wspomina że będą optować też za wprowadzeniem eutanazji na życzenie.

PO, SLD, Razem, Nowa Lewica, Wiosna, Nowoczesna, Zieloni, Polska 2050, poszli na służbę do szatana.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1662298

Najistotniejsza jest proponowana przez Kidawę - Błońską ''determinacja'' ciąży. Toż to drugi Ryszard Petru.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662300

Pani Spurek z wegańską obsesją, panna Lempart z ohydną wulgarnością, parę proaborcyjnych celebrytek i te wszystkie Julki z bezrozumnym oglądem świata. To tylko margines.
Normalne Kobiety są tuż obok

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1662303

Niejeden stomatolog doradzał już dawno, żeby jeść drugą stroną.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1662327

Powiedzcie mi dlaczego ostatnich morderstw na dzieciach, dokonują kobiety,które pozują z błyskawicami w internecie?

A teraz wyobraźcie sobie,że takie morderstwo popełnia kobieta, która ma w tle zdjęcie Św.Jana Pawła II.

Ogarniacie co wtedy wyrabia PO i lewica?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1662540

Platforma kręci aferę, bo PAD jechał Audi, czy tam inną limuzyną.

A Bronisława z małżonką w Cadillacu pamiętacie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1662547

"Kobiety muszą mieć prawo do decydowania o własnym szczęściu i życiu."- czy mordowanie własnego dziecka to szczęście? Pytanie, czy Polacy w nadchodzących wyborach to poprą? Budka możesz się przejechać!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1662693

"Skrzynka z podpaskami i tamponami stanęła w Radzie Miasta Gdańska" - kolejne megaosiągnięcie gdańskich urzędników, artykuły w prasie, na fejsie.

Czasem już po prostu brak słów na to towarzystwo, utrzymywane z naszych podatków

https://zdrowie.trojmiasto.pl/Skrzynka-z-podpaskami-i-tamponami-stanela-w-Radzie-Miasta-Gdanska-n153544.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1662760