Moim zdaniem nie tylko koronawirus nas atakuje

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Antoni Libera w rozmowie z Jakubem Maciejewskim mówi, że „Według mnie Polska znowu zawadza możnym tego świata, znowu jest niewygodna i znowu silne centra chciałyby ją sobie podporządkować” - [link]. Moim zdaniem rzeczywiście, nie tylko koronawirus nas atakuje. A może nawet przede wszystkim nie koronawirus.

Patrząc na tak zwaną opozycję, bez względu na to czy to jest antypolska Koalicja Platformy Obywatelskiej i Konfederacji czy ktoś inny - widzimy, że celem tej opozycji jest zniszczenie Polski. Żaden patogen, żaden wirus nie ma celu. Po prostu jest. Natomiast totalitarna opozycja aktywnie działa w złej wierze i sumiennie dąży do zniszczenia polskiego Państwa, robi wszystko, by polski Naród został trwale wyeliminowany z rynku lokalnych i globalnych interesów politycznych i gospodarczych.

Zbliża się 10 kwietnia i dziesiąta rocznica smoleńskiej zbrodni. Warto przy tej okazji opowiedzieć o kilku "projektach" atakujących naszą strategiczną przestrzeń polskiej przyszłości. Jest w tym miejsce na odpowiedź na zasadnicze pytanie - skąd się bierze uporczywy atak na Polskę i czym jest tak zwana wojna polsko-polska i napędzająca ją ojkofobia.. 

Teraz mogę zaproponować tylko asertywny szkic odpowiedzi na to pytanie. Otóż jestem pewien, że nie istnieje żadna wojna polsko-polska, jest to produkt pochodzący z importu, który jest z uporem maniaka sztucznie podłączany i podsycany przez źródła zewnętrzne. Są różne wyjaśnienia, poczynając od teorii postaw kompradorskich według profesora Bogusława Wolniewicza albo pani profesor Ewy Thompson, poprzez teorie spiskowe albo koncepcje wrogich agentur, aż po informacje o toczących się wojnach hybrydowych albo informacyjnych - wynikające z niestety bardzo poważnych strategicznych analiz programów i interesów polityki globalnej, o czym jasno mówi cytowany wyżej Antoni Libera i nie tylko on.

Jest w tej sprawie cała sterta przemyśleń oraz propozycji różnych wniosków [link do felietonu "TEST JEST JUŻ ZAKOŃCZONY I"]. Zwracam szczególną uwagę na kilka najprostszych tez, takich jak na przykład uwaga o głównym nurcie polskich fałszywych elit:

Zwykła taktyka praktyki społecznej polega na wzmacnianiu tego, co w ludziach pozytywne i osłabianiu tego, co negatywne. W kwestii relacji polsko-żydowskich cały polski mainstream przyjął taktykę dokładnie odwrotną. W domenie publicznej bezspornie to widać. Jedyna rozsądna interpretacja tego stanu rzeczy jest następująca. Cel tej kampanii jest odwrotny.

Jest to oczywiste odwołanie się do praprzyczyny, tkwiącej w "komunistycznej cybernetyce społecznej", która uznawała zawsze i do dzisiaj uznaje pogardę i nienawiść szowinizmów narodowych jako „skuteczne narzędzie sterowania” społeczeństwem.

Jak widać źródeł parszywych i antypolskich postaw jest wiele, dlatego proponuję porzucenie publicystyki godnej niebieskiego Smurfa Marudy i przystąpienie do ataku, o którym piszę w  felietonie o smoleńskiej zbrodni: OBRONA CZY ATAK?

To nie jest żaden dylemat ostatnich dziesięciu lat! To jest najwyższy czas na mocny atak. 10 kwietnia jest najlepszym momentem na otwarte zabranie się za dokopanie wszelkim antypolskim nienawistnikom.

A więc!
Ani kroku w tył!
Nie miejcie pokusy liczyć na sumienie łajdaków i na rozum durniów!
Oni nie uszanują niczego co polskie, niczego co drogie polskiemu sercu.

________________________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

________________________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

Nie ma wojny polsko - polskiej.

Jest tylko bitwa trzeciego pokolenia żołnierzy wyklętych z drugim i trzecim pokoleniem tych przywiezionych na sowieckich tankach.

 

Trafne! Gadowski:

W Polsce nie ma żadnej "wojny polsko - polskiej", jest walka Polaków z plemieniem stalinowskich "kukułek"

https://wpolityce.pl/polityka/414238-wojna-polsko-polska-gadowski-trafnie

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1624915

Była tylko zdrada i agentura. 9 lutego 2009 r. [link] napisałem tekst: "Ale zbaw mnie od nienawiści i ocal mnie od pogardy, Panie...". A tam jest takie zdanie:

Komunistyczna "cybernetyka społeczna" uznawała zawsze i do dzisiaj uznaje pogardę i nienawiść szowinizmów narodowych jako „skuteczne narzędzie sterowania" społeczeństwem.

Cudem tradycji Rzeczpospolitej Obojga Narodów, ciągle żywej w polskim „społeczeństwie alternatywnym” jest nie uleganie tej polityce.

Polityka divide et impera była przecież stałym narzędziem rządzenia PRL - od 1939 roku, do dzisiaj. Nie chodzi tylko o relacje polsko-niemieckie, albo polsko-żydowskie. Chodziło o konfliktowanie i tworzenie podziałów, zostawianie konfliktogennych pułapek, prowokacji i trwałych mechanizmów umożliwiających sterowanie konfliktami, ich wywoływanie i prowokowanie. To były relacje polsko-rosyjskie, polsko-ukraińske, polsko-czeskie, wszelkie narodowe problemy w całej Europie wschodniej, ale także i wewnętrzne polsko-polskie. W tym celu komuniści próbowali pielęgnować i stale zasilać podziały regionalne, wprowadzać nowe źródła sporów i niechęci. Problem Polaków na „Ziemiach Odzyskanych”, pokłosie akcji Wisła, to tylko przykłady bezspornych faktów historii wojen polsko-polskich. Ordynarne operowanie antysemityzmem, było widoczne przez wszystkie lata PRL-u, od 17 września 1939 roku. To widać gołym okiem, nie trzeba się specjalnie wysilać, aby to zauważyć. Rok 1968 był jedynie wyróżniającym się i szerzej znanym zdarzeniem w tej polityce.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1624942

i nie tylko. Prawdziwym cudem jest fakt polskiej odporności na wszelkie prowokacje i uporczywe podżeganie do wzniecenia tej wojny. Mimo wszelkich wysiłków wojujących artystów takich jak Stuhrowie, Jandy, Środy, liczni uczeni i politologowie - żadnej wojny nie udaje się wywołać.

Jest tylko propagandowy mit.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1624948

My Mamy POLSKI KRÓLOWĄ

u nich jeno Lenina idee wiecznie żywe.

NAS więc żadne siły Złego nie przemogą!

oni skończą na śmietnisku, gdzie wszystko

jest zgniłe..........

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1625060

Nowy przywódca Labour Party w Anglii i np. szefowie opozycji w Grecji zadeklarowali pełne poparcie rządu w walce z epidemią. U nas ataki na rząd nie tylko nie zmniejszyły się, lecz się nasilają. Myślę, że determinacja do zmiany rządu wynika z perspektywy nieprzedłużenia umowy gazowej z Gazpromem (obecna wygasa w 2022). Są siły znacznie potężniejsze niż Budka czy inny Kosiniak, ale siły te potrzebują tych Budków do swoich celów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1624917

Pod Smoleńskiem zginął Prezydent RP, czołowi przedstawiciele Sejmu i Senatu, dowódcy wojsk. Nie było stanu wyjątkowego tylko szybkie, zbójeckie przejęcie Pałacu Prezydenckiego. Ale teraz ma być, kiedy Państwo działa sprawnie ?
Spierdalać!!!!!!

ps.
Jak tak proszą o testy dla wszystkich, to zrobić testy na koronawirusa wszystkim pracownikom TVN i GW jak będzie chociaż jeden pozytywny, zamknąć redakcje na Czerskiej i na Wiertniczej i zaplombować do odwołania.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1624932

coronavirus+wścieklizna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1625182

Witam

 

Dosyć długo Szanowny Pan kazał na siebie czekać. I jest wreszcie wpis, co miodem smaruje moje poglądy.

Otóż oczywiście zgadzam się, że nie ma wojny polsko-polskiej. Gdyby nawet była, to siły by były, licząc ilość "wojska" bardzo nierówne, bo tych, których dla uproszczenia nazwę antypolakami, jest nie więcej niż 20% świadomych obywateli.Marsz Niepodległości 10 listopada rokrocznie gromadzi około 100 tysięcy obywateli w jednym miejscu, natomiast antypolacy nigdy nie przekroczyli 5 tysięcy uczestników i to zazwyczaj miłośników happeningów, a nie poważnych protestantów. Więc co to niby za wojna?

Osobiście łączę tezę prof. Wolniewicza o smutnej tradycji kompradorskiej z wpływami wrogich agentur (nie jednej agentury, bo są co najmniej dwie, a może nawet trzy) i to jest właśnie siła toczącej się wojny hybrydowej. Jest tutaj brak wypracowanego wspólnego zdania, bo mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym, podczas gdy wszyscy lubią się odwoływać do przykładów z przeszłości.

Interesującą konkluzję głośno wyrażono dzisiaj publicznie, że to histeryczne parcie na wprowadzenie stanu klęski żywiołowej przez całą opozycję, to nic innego, jak wyciąganie ręki po zapłatę, gdyby to osiągnięto, bo Państwo Polskie zmuszone by zostało do pokrycia olbrzymich strat obcych koncernów.  A prym w tym wiedzie stacja TVN, która już na dzisiaj notuje wielkie straty. Nikt nie ma wątpliwości, że opozycja i antypolacy na trwałe są połączeni pępowiną z tą telewizją. Czyli Budka, Kosiniak Kamysz, Biedroń, czy Winnicki walczą i wrzeszczą w interesie wielkiego kapitału. A naród i państwo jak zwykle mają gdzieś. Dziwię się niektórym, że są w stanie popierać taką lokajską postawę za parę srebrników. Robiłem kiedyś taki powierzchowny przegląd znajomych i praktycznie każdy bez wyjątku plujący na PIS, no, może pomijając stary, komunistyczny beton, wszyscy byli biznesowo, to znaczy, ciągneli materialne korzyści, bez względu na prawo, czy moralność, powiązani z patologicznym systemem III RP. PIS to uciął, więc mają osobisty powód by nienawidzić "Kaczora", jako personifikacji ich krzywdy. To więc ludzie, których zawsze da się kupić. Tacy są wszędzie, nie tylko u nas.

Popieram z całej siły konieczność rozliczenia, postawienia tamy szubrawcom i oskarżenia tych co prowadzili na manowce, kradli i oszukiwali.

Takie hasło głosiłem od lat. Nawet na tym portalu. Tylko wówczas rozległ się potężny krzyk, głównie miłośników Brauna, Korwina i blogera Coryllusa, że podżegam i chcę budować barykady, by znowu polała się krew młodych Polaków. Jeszcze dzisiaj brylują tu internauci, co mnie odsądzali od czci i wiary, jak protestowałem przeciwko jakimkolwiek kontaktom z putinowskimi zagończykami na motorach "Nocne Wilki".

Jednak ciągle mam nadzieję, że przynajmniej publicznie, nie tylko w sieci i w prawicowych mediach, lecz z ust najważniejszych ludzi, usłyszymy wyraźną opinię i oskarżenie, że Balcerowicz, Lewandowski, Tusk, Nowak, Rostowski, Pawlak i inni, to kanalie i szubrawcy.

Więc jak najbardziej popieram ten apel.

 

Serdeczności

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1625025

TAK, nie tylko świrus nas atakuje.

A dowód, z tego poniższego linku, gdzie  obrady żydowskiego okrągłego stołu, który redzi na temat - CO ZROBIĆ Z POLAKAMI W POLSCE!

:

https://m.cda.pl/video/2587170ee?fbclid=IwAR2MMRn14ylt6RB-wMBuwqykSIn2pcFQ_d0gy4y9MmBGlehmi78hlMJBCDI

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1625059

POLSKA OD 30 LAT JEST OKUPOWANA PRZEZ POTOMKÓW TYCH PRZYWIEZIONYCH NA SOWIECKICH TANKACH. ZA ZDRADĘ OJCZYZNY KARA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA_KULA W ŁEB LUB STRYCZEK.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jer

#1625105