Kolaborant rosyjsko – niemiecki był premierem Polski

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Patrząc na historię można dojść do wniosku ze rząd Tuska , był rządem kolaborujący z Niemcami pod rządami Merkel i Rosjanami pod rządami Miedwiediewa i Putina.

Chciałbym przypomnieć, że kolaborantami był rząd Vichy we Francji i rząd ks. Tiso ze Słowacji, żeby wspomnieć tylko te dwa kraje.

Bo jak inaczej można nazwać szefa polskiego rządu Tuska, który łasił się niczym kot do właściciela, do Makreli i Putina który  za pogłaskanie mile mruczał, a poklepanie właściciela było traktowane jako wyraz najwyższej aprobaty.  

W zamian wykonywał wszystko co mu kazano, lub sugerowano. Przykłady, ano proszę, już lutym 2008 r. jako pierwszą wizytę, Tusk wybrał kierunek na Rosję do Putina.

Tam Putin zmarszczył brwi, i Tusk poczuł cykora  w sprawie zainstalownia na terenie Polski baterii Patriot i Tusk niby kundel z podwiniętym ogonem, tak długo zwlekał z ratyfikacją umowy z USA na baterie Patriot, że Amerykanie wycofali się z tego projektu.

Potem w 2011 r. rząd Tuska zrezygnował z kooperacji z USA w sprawie bycia kooperantem produkcji f-35, a następnie zrezygnował z zakupu baterii Patriot po bardzo atrakcyjnej cenie od Niemców.

Tusk wszystko robił dla Putina i Niemców,  którzy chcieli „wypchnąć” USA z Europy. Wówczas współpraca Rosji i Niemiec układałaby się wzorowo.

Interes Niemców i Rosjan był dla Tuska ważniejszy niż interes Polski, jeżeli chodzi o  Niemców to czuł do nich sentyment etniczny, wszak jego matka była Niemką, a kolaboracja z Rosją odbywała się dlatego bo tak kazała mu Makrela.

Jak skończyli kolaboranci ze Słowacji i Francji wiemy z historii, mam nadzieję, że Tuska osądzi sprawiedliwy i niezależny sąd, a nie żadne tzw. „Wolne sądy”.

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/662416-musial-tusk-zasluzyl-na-niemieckie-nagrody-sluzba-niemcom]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)

Komentarze

„To jest sekta, która opiera się na kłamstwie”. Kaczyński ostro o Platformie Obywatelskiej

"To jest sekta, do której nic nie dociera. Żadne fakty" - powiedział Jarosław Kaczyński o Platformie Obywatelskiej na spotkaniu z wyborcami w Poznaniu. Lider Prawa i Sprawiedliwości podkreślał, że "cała kampania PO opiera się na jednym wielkim kłamstwie". Jako przykład podał wypowiedzi polityków tej partii, że byli przeciw przyjmowaniu migrantów, podczas gdy w głosowaniu w Europarlamencie głosowali za nią lub uciekali przed głosowaniem. (...)

Zauważył, że wyborcy opozycji wierzą już w te kłamstwa, ze względu na przekaz medialny, jaki niosą media związane z Platformą. "Wierzą, że Polska jest w ruinie, a wszystkie wskaźniki, dane europejskie pokazują co innego. To ich nie interesuje" - mówił Kaczyński. "To jest sekta, do której nic nie dociera. Żadne fakty" - dodał, mówiąc, że cechuje ich też pogarda.

Za: https://niezalezna.pl/polityka/wybory/to-jest-sekta-ktora-opiera-sie-na-klamstwie-kaczynski-ostro-o-platformie-obywatelskiej/497745

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654480

D. Tusk od początków swej politycznej aktywności realizował niemieckie interesy za niemieckie pieniądze zakładał KLD.

Niemcy/Prusy od  zawsze widziały swoje interesy w ekspansji na wschód rożnymi metodami i dlatego budowały sobie w Polsce środowiska sprzyjające tym interesom, które będą sprzyjały podporządkowaniu Polski.

Już po przegranej przez Niemcy  I WŚ w 1925 r.  ówczesna niemiecka SPD w uchwale zjazdu w Heidelbergu,postulowała budowę "stanow zjednoczonych Europy, czyli federalnej Europy a po przegranej II WŚ podjęto budowę zjenoczonej Europy, zaczynając od Europejskiej Wspólnoty Wegla i Stali(EWWiS) jako I-szy etap federalizacji Europy, następnie EWG i UE.

Obecnie rządząca niemiecka koalicja w umowie koalicyjnej zapisała stworzenie federacji europejskij do 2025 roku, czyli na setną rocznice heidelbergowskiego zjazdu SPD z 1925 roku.

Najwiekszą przeszkodą dla realizacji tego celu stanowi rząd PIS w Polsce i stąd ta niemiecka wojna z tym rządem(tylko zainstalowanie u steru Polski swoich agentów z PO i reszty opozycji, pozwoli na realizację tych niemieckich celów.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1654481