Lis  nie może przebywać z drobiem, muzułmanin z Europejczykiem.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Po raz kolejny otępiali poprawnością polityczną Europejczycy przekonali się co znaczy islam. Jeszcze nie tak  dawno Katalończycy w wielkich marszach nieśli  transparenty  „nie chcemy turystów, chcemy uchodźców”. No i muzułmańscy uchodźcy pokazali w Barcelonie i Cambrils  do czego są zdolni.

W Barcelonie metodą nicejską zabili 14 niewinnych osób raniąc około 100 osób, w Cambrils  zabijając jedną osobę raniąc  7 osób. Całe szczęście , że policja hiszpańska przestała się cackać i w Cambrils zastrzeliła 5 terrorystów.

Co charakterystyczne byli to młodzi około 20 letni terroryści tak zindoktrynowani, że wszystko co łączy się z europejskimi wartościami było dla nich wrogiem. W Polsce jest przysłowie, czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość pęknie. Tak właśnie jest z muzułmańskimi rasistami, którym wtłacza się do głowy, takie muzułmańskie poglądy, że nienawidzą Europejczyków, ich wartości, wiary, itd. Jeżeli do tego doda się do tego zgodę na działanie w meczetach imamów, którzy sączą nienawiść w głowy zindoktrynowanych muzułmanów , stąd mamy  takie skutki.

Przejdźmy do Finlandii, gdzie młody 18 letni Marokańczyk szukając azylu w Finlandii zabił dwie kobiety. Ja się pytam, czy w Maroku, Tunezji, Algierii, panują jakieś dyktatorskie reżimy? , żeby młodzi muzułmanie zwabieni socjalem szukali azylu w krajach Europy? Dlaczego wpuszcza się ich do takich krajów jak np. Finlandia?

Czy dopiero ( nie daj Boże ) wysadzenie np. wieży Eiffla , Bridge Tower, czy innego zabytku spowoduje otrzeźwienie lewactwa? Ile jeszcze kobiet musi być zgwałconych, a osób zabitych? żeby panowie Juncker, Tusk, Timermmans i im podobni  oprzytomnieli, chodź się nie za bardzo łudze, to jest ten sam poziom zaślepienia jak u muzułmanów, tylko  zaślepieni lewacko – liberalnego, okraszonego poprawnością polityczną.

Czy można sobie wyobrazić, żeby lis z drobiem mieszkali w jednym kurniku? jasne że nie, bo lis podusi  drób i tak stanie się z Europą jeżeli dalej będzie wpuszczała do Europy muzułmanów.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)