Tusk czyli „Koń Trojański” Niemiec/Niemców w Polsce

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Mam nadzieję, że Zjednoczona Prawica zna historie starożytną, otóż chodzi mi o wojnę Achajów z Troją. Grecy nie mogąc pokonać Troi, wpadli na pomysł i niby w podarunku, darowali Trojanom Konia Trojańskiego, w którego środku byli Grecy, którzy nocą wyszli z wnętrza pootwierali bramy i w ten sposób Grecy pokonali Troję.

Podobny zabieg zastosowali Niemcy, po „sukcesach”, które miał w UE, zwłaszcza wyjście UK z UE, po czym dali mu jako pupilowi Makreli kierowanie EPL, po czym tak Achajowie podarowali Troi „Konia Trojańskiego” tak Niemcy „podarowali” Polsce Tuska.

Jedynym zadaniem tego człowieka jest rozwalenie Polski od wewnątrz, Polsce po prostu za dobrze idzie, Polska staje się zbyt niezależna i coraz silniejsza gospodarczo.

Niemcy widzą Polskę jako kraj dostarczający tanią siłę roboczą, w tym zbieranie szparagów, oraz  drenowanie Polski z dość dobrze wykształconej kadry inżynierskiej, lekarzy, dobrych fachowców oraz jako rynek zbytu nie zawsze najwyższej jakości produktów.

Tusk przyjechał po to by podjudzać, skłócać Polaków, w nadziei że jeszcze przed planowanym terminem wyborów uda mu się obalić rząd PiS.

Sprzyjają mu okoliczności, najpierw pandemia, później wojna na Ukrainie, jeżeli do tego dodać większość polskojęzycznych mediów jest w rękach niemieckich, którzy w myśl zasady Geobbelsa kłamią i kłamią na okrągło.

Należy podziwiać rząd PiS, że mimo tak wielu niesprzyjających okolicznościach całkiem dobrze sobie radzi w tych okolicznościach.

Jest nadzieja, że jeżeli ludzie będą mieli ciepło w domach, jest szansa, że PiS będzie rządził trzecią kadencję mimo destrukcji „Konia Trojańskiego” Tuska i dziesiątków małych koników trojańskich w tym opozycji.

A rząd PiS w przeciwieństwie do Troi, wie kim i czym jest Tusk.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

KOŃ TROJAŃSKI,

a kundel germański. 

Mój Ojciec Był Polskim Ułanem. 

Konie mają charakter, 

kundle nic nie mają.

We łbach mają tylko

nas.......e! 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1646244

Czy występujący jawnie w grupie gauleitera tuska volksdojcze nadają się na konia trojańskiego. Nadają się się, jak się nadali ich przodkowie robiący za Selbstschuztów i gestapowców po 1939 roku . Ich spreparowane dekretami tow. Bierurta „polskie obywatelstwo” , nie zmienia faktu .że każdy etniczny wyedukowany rodzicami Polak , wie że dla nich wszystkich z tej partii PO -Deutchland uber alles- to cel i rozkaz im nadrzędny .

Ktoś, kto podszywa się za ruch patriotyczny, jak np PIS czy Konfederacja, a  zapomniał o prawdziwej konstytucji RP z 1935 roku i płynących z tego wymiatanego, a kluczowego tematu zagadnień,jak polskie prawo min  z najlepszym kodeksem karnym z 1932 roku , -  to dle niego są te oba konie troajanskie!  Ten pierwszy idący IV rzeszy w ugodę we wszystkie kwestie ,  a ten drugi dotowany przez chazaro-ruskich, to są dopiero Konie  trojańskie  ! Problemem takiego stanu rzecz jest ordynacja wyborcza II PRL ,w której polska większość etniczna nie praktycznie  posiada biernego prawa wyborczego !

Podsumowując :Ta obecna metoda POPiSu , to metoda dobrego i złego policjanta !

Vote up!
0
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1646250

Ty to jakiś geniusz jesteś, odkrycie na miarę enigmy.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1646251

  stała marksistowska narracja. PIS i PO, to te samo zło...Odwracanie kota ogonem.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1646256