Więź szmalcowników z II WŚ i polskich donosicieli w PE

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Odnoszę wrażenie, że między szmalcownikami donoszącymi na Żydów w czasie II WŚ czy to z chęci zysku, czy z powodu nienawiści, a polskimi  donosicielami  z totalnej opozycji , którzy non-stop donoszą na swoją Ojczyznę, istnieje ideologiczna więź.

Jedni i drudzy nienawidzą swoich przeciwników.  W PE, przoduje frakcja pezetpeerowska  w tym trzech byłych „polskich” premierów ( Belka, Cimoszewicz, Miller), którzy z rekomendacji PO i ich ówczesnego szefa Schetyny, znaleźli się na listach na pierwszych miejscach co było równoważne z wejściem do PE i w dowód wdzięczności kalają polskie gniazdo.

Ale czego oczekiwać od byłych czerwonych, którzy przez wiele lat czapkowali  ZSRR, a teraz próbują udawać demokratów. Najgorsi są neofici, a takimi są byli pezetpeerowcy.

Tak naprawdę nawet lewicowo-liberalni europosłowie gardzą tą polską hołotą, ale dopóki są pożytecznymi idiotami  i występują przeciwko swojej Ojczyźnie, dopóty  są tolerowani.

Z drugiej strony „partia niemiecka”  obecnie kierowana przez "Opposition Führera” Tuska, który najprawdopodobniej gdzieś w latach 2013-2014 zrobił woltę i z prorosyjskiego stał się przedstawicielem partii niemieckiej w Polsce, czyli  PO, pewnie jak Makrela dała mu sygnał, że może zostać „krulem Europy” czyli giermkiem Makreli.

Warto przypomnieć kilka faktów w latach Tusk  2008-2009 zrezygnował z tarczy antyrakietowej  po wizycie w Moskwie, a zrobił stary tuskowy numer odwracając wektory, mówiąc że to Amerykanie zrezygnowali z tarczy.

Słowa Tuska o sprzedaży Lotosu każdemu inwestorowi w tym słowa cytuje” nie ma żadnej ideologicznej przesłanki , żeby Lotos sprzedać każdemu inwestorowi w tym Rosjanom. Czy słowa Tuska w pierwszym expose „Chcemy dialogu z Rosją, taką jaką ona jest. Brak dialogu psuje interesy. Czas na dobrą zmianę w tej kwestii.

Takie „drobiazgi jak podpisanie niekorzystniej umowy z Gazpromem, do 2037 r. tak, że musiała interweniować  UE i skończyło się na 2022 r.. Ale i tak cena za ropę naftową była jedną z najwyższych w Europie.

O takich „drobiazgach” jak oddanie śledztwa po zamachu smoleńskim Rosjanom, czy odznaczenie w maju 2010 roku około 20 Rosjan za zasługi w śledztwie czy inny „drobiazg” darowanie Gazpromowi 1 mld zł za przesyłanie  gazu.

Tego przykłady mizdrzenia  można przytaczać bez końca, ale czas na inną miłość Tuska, na Niemcy. Myślę, że miłość do Niemiec , jest miłością prawdziwą i z przekonania, a nie jak koniunkturalną jak do Rosjan. Niektórzy mówią, że część mężczyzn z rodziny Tuska służyła w Wermachcie.

A mówienie w polskiej telewizji na tle Żurawia w Gdańsku po niemiecku, że: Wasze rządy (niemieckie) były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii  CDU po niemiecku dziękował Donald  TUSK Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które mają określać CDU.

Było to tak jak naplucie Polakom ofiarom niemieckiej okupacji  z II WŚ z Pomorza, ofiarom z Piaśnicy, Lasu Szpęgawskiego czy Sztutowa naplucie w twarz.

Moim zdaniem Tuska można zaliczyć do tej samej grupy szmalcowników, którzy w PE głosują przeciwko Polsce.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Szmalcownicy równa się donosiciele - ta sama nacja.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644336

Stąd ta więź.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644340

Andy51 - do poprzedniego wpisu w podobnej sprawie dołączyłem komentarz [link]. dotyczący skuteczności stawiania zarzutu donosicielstwa tym obrzydliwym postaciom. Otóż my Polacy wiemy z jaką obrzydliwą swołoczą mamy do czynienia. Zdrajcy, zaprzańcy, ekstrakt podłości do czwartej potęgi. Ale większość parlamentu europejskiego tkwi w innym obszarze cywilizacyjnym, w innej kulturze, innej tradycji. W tym cytowanym komentarzu określiłem to tak:

Niemcy, Francja, Belgia, Niderlandy, Rosja przez setki lat byli kolonizatorami albo okupantami, a donosiciele pracowali dla nich.

My, przez spory kawał czasu byliśmy okupowani, a donosiciele pracowali przeciwko nam, byli zdrajcami.

Dlatego stawianie w parlamencie europejskim Biedroniowi albo Spurek zarzutu donosicielstwa jest grubym błędem, ponieważ automatycznie stawia większość parlamentu po ich stronie.  Skutecznym zarzutem jest kłamstwo, albo nawet oszustwo, którego celem jest nieuprawnione wyłudzenie korzyści politycznej lub nawet finansowej. I taka jest prawda, takie są fakty. 

Innym, także prawdziwym zarzutem jest oskarżenie o udział w rosyjskiej kampanii dezinformacyjnej po antyeuropejskiej stronie. Parlamentarne wystąpienia takich oszustów jak Biedroń albo Spurek może być obciążone zarzutem rozpowszechniania  antyukraińskich fake newsów albo bezpośredni udział w rosyjskich prowokacjach i powtarzanie fałszywej rosyjskiej dezinformacji rodem ze Sputnika. 

Jednym słowem oni nie donoszą a kłamią. Nie donosiciele, a kłamcy i oszuści, którzy w złej wierze oszukują europejskie instytucje. 

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1644346

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644348

szkoda, że nie obowiązuje Ustawa Marcowa. Już dawno wszystkie te sprzedajne donosicielskie ścierwa zaliczyliby kulkę w łeb, i byłoby po sprawie. A tak, nie ma Ustawy, i ścierwa tuskie, ruskie, komoruskie czują się bezkarne i opluwają, i donoszą, i.....

Kiedy to się skończy???

Kiedy znów POLSKA BĘDZIE POLSKĄ?!

AMEN!

https://www.youtube.com/watch?v=8H6jCa4zOEg

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644352

   Witam! I tu się z Tobą zgadzam. To żadne donosicielstwo, bo oni nie mają co donosić. Tu mamy do czynienia z perfidnym kłamstwem i manipulacją. Ta jajczejka, to jawna zdrada Polskiej Racji Stanu. Ten antypolski ruch jest sponsorowany między innymi przez Niemcy, aby wymusić podległość, ba aby przejąć ster Polski przez podległych szmalcowników, czyli inaczej zmienić opcję rządzącą w Polsce na bezideowych swoich wspólników drenujących bezkarnie zasoby państwa. Temu obecnie służy obecne krajowe sądownictwo, jako parasol ochronny tych sprzedawczyków. Dlatego radykalna naprawa kręgosłupa Polski, czyli całego wymiaru niesprawiedliwości w Polsce, powinna być priorytetem obecnego rządu. Od tego nie da się uciec. Czas zwolnić hamulec.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1644353

W związku z powyższym (najważniejszym) pytaniem... - Konstytucja RP, od 1997 roku - prawie odpowiada...

- Artykułem 44 -> deKlarującym: - dopiero RUSZENIE biegu przedawnienia ścigania przestępstw (antypoloniZmów)... - przestępstw nie ściganych z przyczyn politycznych - popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych - "funkcjonariszy" nieściganych  - do ustania tych przyczyn... (zawieszających bieg prawnego ścigania i bieg przedawnienia ścigania Ich przestępstw - fundamentujących  niewolnictwo funkcjonariuszy POlitycznych przestępstw i zbrodni karygodnych antypoloniZmów.)

- POlitycznie - tyczących wszystkich nieściganych "funkcjonariuszy" -> pubLicznych deformacji "obywatelskich" ... - prawnie  zniewolonych - platformą trzymania (władzy haków) skrzyni biegów - prawnego ścigania  przestępstw, nieustannie prowadzących do odpowiedzialności karnej - za zbrodnie nie ulegające przedawnieniu ścigania, do końca życia POfunkcjonariuszy...

- Umożliwiających Grabarzom Polski - kręcenie najlepszych lodów  - na Ludzie Polski.

- Polska nie zginie, na demokratycznej Ziemi - grobów wszystkich Ludzi...

Bardzo proszę: - dobrze, dokładnie zrozumieć deklaracjo-oznajMienie artykułu 44 - zawartego w Konstytucji RP...

- Od 1997 roku, zobowiązującej Polaków, do Obrony Ojczyzny...

(wśród funkcjonariuszy pubLicznych - nie ma Polaków ? - ma nie być Polaków ? - Polacy mają nie mieć racji ? -> czy Polacy mają niemieć ? - jak Ludzie Głuchoniemi ? ...

Pozdrawiam. J. K. 

 

https://konstytucja.online/44

 

http://bazekon.icm.edu.pl/bazekon/element/bwmeta1.element.ekon-element-000171601013

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1644399