Gazeta Wyborcza czy Gazeta Żydowska?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem czy to była freudowska pomyłka czy pni Engelking  powiedziała prawdę, nazywając Gazetę Wyborczą, Gazetą Żydowską.

Coś w tej gazecie jest , że w sporze rządu polskiego z diasporą żydowską czy rządem Izraela zawsze stają po stronie izraelsko-żydowskiej.

To na łamach tej gazety w/w profesorowie przedstawiają swoje antypolskie stanowisko. Hplocaust stał się pałką do okładania nie sprawców Niemców, ale Polaków. Nikt nie twierdzi, że w społeczeństwie polskim nie było szmalcowników, którzy donosili na Żydów, ale polskie państwo podziemne na szmalcowników wydawało wyroki śmierci.

Żydzi jak diabeł święconej wody boi się przyznać, że w gettach współpracownikami  Niemców, byli  ich współziomkowie dostarczając określone kontyngenty żydów do obozów koncentracyjnych, czego  najlepszym przykładem jest Chaim Rumkowski.

Gazeta Żydowska zdaje się nie zauważać  tych 3 mln Polaków , którzy zginęli w czasie wojny, często ratując żydów , gdyż tylko w Polsce za ukrywanie i pomoc żydom groziła kara śmierci.

Gazeta Żydowska wyspecjalizowała  się w atakowaniu polskiego rządu czego ostatnim przykładem był atak na PMM.

Wydaje się, że GW wyspecjalizowała się w atakach na obecny polski rząd, gdyż bardzo często nieprzychylne rządowi polskiemu artykuły w lewicowo liberalnej prasie są pisane przez dziennikarzy Gazety Żydowskiej i cytowane później jako ataki prasy zachodniej na Polskę.

 

https://www.tvp.info/42706332/pozew-przeciwko-engelking-i-grabowskiemu-zarzut-publikacja-zmyslonych-informacji

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

...co inni chcą ukryć.

 Nie mniej jednak dobrze byłoby znać nazwisko tego co jaj przyznał tytuł profesora.

Zatarła się bowiem różnica między profesorem i błaznem.

https://www.youtube.com/watch?v=lAYui6QMJGU

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1591341

Słuszna uwaga.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1591342

GŻ do urabiania tubylców, bo nawet w prasie żydowskiej bywają odmienne opinie a i dyskusje o roli Żydów w Holocauście. Podobnie lewackie media i aktywiści uważają, że niby to dzisiejsi Polacy nie są winni rzekomo umniejszanych, bo sporych zbrodni na Żydach, ale społeczeństwo musi to "przepracować"- taki zwrot ściągnęli z zagranicy. Co to ma znaczyć- zapewne mieć stałe poczucie winy, aż się zostanie filosemitą i lewakiem do zwalczania faszyzmu, z wizją zbrodniczej reakcyjnej Polski, co wyssała antysemityzm z mlekiem matki. Głupole, jak to lewactwo, nie widzą nawet, że prawica to "przepracowała" i żałuje, że nie wykonano wyroku na większej liczbie zdrajców albo że to lewica ma swoje za uszami do "przepracowania", również w temacie żydowskim. A jak to "przepracowali" sami Żydzi- lepiej spuścić zasłonę milczenia z zażenowania.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591405