PO partia niemiecka  murem za Niemcami i przeciwko Polsce

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Niemieckie pieniądze jeszcze w markach które przynoszone w plastikowych siatkach ciągle procentują. KLD jeżeli ktoś nie pamięta ( Kongres Liberalno Demokratyczny ) zasilany na początku lat 90-tych przez Niemców ( wg Piskorskiego) , który przy współudziale służb przepoczwarzył się  w PO, po latach oddaje dług wdzięczności.

Gdy Polska wstała z kolan i z lokaja po 2015  stała się podmiotem niezależnym walczącym i upominającym się o swoje prawa podmiotem międzynarodowym, w tym o reperacje wojenne za wojnę 1939-45 wywołaną przez Niemców , w której Polska odniosła największe straty materialne i ludzkie już samo napomknięcie o reperacjach wojennych spowodowała  u posłów PO niesamowitą reakcję obronną dla Niemców.

Obrona napastników i morderców przez wydawałoby się polską partię, okazuje się polska tylko z nazwy.

Te same argumenty o tym, że nie możemy psuć relacji z sąsiadami, że na tym stracimy, bo odwróci się do nas największe gospodarczo państwo europejskie,  że stracimy przyjaciół.

PO stanęła po stronie Niemców i śpiewa w tym samym chórze, a słowa te brzmią nie zapłacimy Polakom , bo Polska się zrzekła. Chociaż nie ma żadnego dokumentów na ten temat, Niemcy mając taką V kolumnę, mogą czuć się hardo.

Oprócz tego TW Znak czyli wyjątkowa menda Boni, złożył hołd lenny wyjątkowo niesympatycznej postaci jakim jest Timmermans, jedno jest pewne, bez zgody Makreli takiego ataku Timmermansa by nie było a donosiciel Boni wylizał mu jeszcze rów.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

... ułożone przez niemieckich treserów, oraz fornale najemni z PSL-u, wykonują polecenia jak niemieckie ścierwa im każą.

Weżną każdą robotę przeciwko Polsce, za ochłapy jakie szwaby im rzucą, by sprzedać Polskę i znowu dostać się do koryta i rządzić.

Jak długo rząd Zjednoczonej Prawicy, będzie pozwalał na takie szkalujące i antypolskie wystąpienia jak Butki, Schetyny, Trzaskowskiego, Szczerby i innych żydo-komunistów z PO i Nowoczesnej.

Oni już wprost POpierają niemieckie ścierwa, by Niemcy stały się hegemonem Europy.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1547627

Też nie mogę tego zrozumieć.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1547632

Serwus Andy51. Dzięki za budzenie tej potrzebnej wrażliwości społecznej niepoprawnych i nie tylko. Naturałnie to pytanie wokół najważniejszych przesłanek, które ukształtowały stronnictwo proniemieckie w Polsce, będzie nieustannie wracało i dlatego jest to tak ważne. Dziś każdy już wie, że UD-UW-PO to stronnictwo proniemieckie w Polsce! Powstaje pytanie na czym budują swoje motywacje, ludzie idący tą drogą. Odpowiedź wcale nie jest trudna, wystarczy być uczciwym i wszystko staje się jasne: władza i pieniądze oraz wływy i stanowiska, to właśnie tych ludzi inspiruje i zagrzewa do czynów! Ludzie skupeini wokół tych priorytetów, będą nie tylko skuteczni, konsekwentni, ale nawet jeśli trzeba to i b. bezwzględni, a to dla tej ważnej przyczyny, że po prostu gra jest warta świeczki. Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1547637

Nic dodać nic ująć.

 

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#1547661