Wincej, wincej, Szłapków, Kidawów, Budków, itd. a będzie dobrze

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem czy wybory prezydenckie odbędą się 10 maja, bardzo bym tego chciał, ale jedno wiem na pewno, mamy odpowiedzialny rząd i gdyby sytuacja się pogarszała i na koniec kwietnia sytuacja byłaby groźna, tzn. ilość zakażonych byłaby znaczna, rząd ogłaszając stan wyjątkowy na pewno przełożyłby wybory.

Ale póki co następuje nie wiem czy samozaoranie PO czy oni na sposób japoński popełniają seppuku lub harakiri.

To co wyprawiają rożne Budki, Szłapki, Nitrasy, Leszczyny , a zwłaszcza kandydatka na prezydenta pani Kidawa-Błońska, przechodzi ludzkie pojęcie.

Wczoraj było posiedzenie Sejmu, które w zamyśle  Marszałek Witek miało odbyć się w sprawie tzw. pakietu antykryzysowego w sposób zdalny.

Ale nie egzotyczna koalicja PO-Konfederacja zablokowała takie rozwiązanie tłumacząc to względami formalnymi i posłowie musieli przyjechać do Sejmu, żeby przegłosować  nowy regulamin Sejmu.

PO wykorzystało to do pajacowania, pani Nowacka, na twarz ubrała majteczki w kropeczki, Piekarska z miarką w dłoni mierzyła  czy między posłami jest 1,5 m odległości, poseł Zembaczyński w goglach i maseczce obrażał  Prezesa Kaczyńskiego, mówiąc , że go nie ma podczas gdy PJK i Marszałek Terlecki, w końcu nie młodzieńcy siedzieli na sali plenarnej bez maseczek, rękawiczek w odpowiedniej odległości od siebie.

Poseł Nitras z tej samej partii, która wprowadziła decyzją Schetyny beton pezetpeerowski do PE i pomogła w wejściu do sejmu powiedział do poseł Żukowskiej z Lewicy: jak my będziemy rządzić w Polsce, to Konfederacja się wami zajmie.

Wpisy pani Leszczyny przypominają pylenie drzewa leszczynowego  a pizdusie w rurkach czyli Myrcha i Szłapka, ja ich nie rozróżniam i nie wiem nigdy , który jest który, pajacują popisując się swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Także popisy oracyjne posła Borysa z PO w programach red Klarenbacha, które często nie mają nic wspólnego z zadanym pytaniem, sprowadzają się do nawalanki w PiS.

No i dwa tuzy PO, Budka, MKB. Pani kandydatka niczym zdalnie kierowany robot nie potrafi z głowy powiedzieć , nawet wówczas,  że prosi o przerwę w obradach, musi przeczytać z kartki, którą  dał jej  Budka.

Na Konwencie seniorów, MKB potrafi  w krótkim czasie mieć trzy stanowiska, tak jak to było z propozycją zdalnego głosowania w Sejmie. Najpierw była za, później się wstrzymała, by na konferencji prasowej powiedzieć , że jest przeciw.

Swoją drogą PO kierowane przez Budkę dołuje, zarówno spadają notowania PO jak i MKB i jeżeli tak dalej pójdzie tylko patrzeć jak Kosiniak lub Biedroń w notowaniach  „przeskoczą ” MKB.

Z punktu widzenia  wyborców PiS i PAD, w TVP należy pokazywać jak najwięcej „ orłów” z PO, a będzie dobrze albo wręcz b. dobrze.

   

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (6 głosów)