Czy zeznanie celnika będzie osikowym kołkiem dla PO?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Sławomir Siwy zeznał przed komisją, że już od 2009 roku alarmowali Tuska, Kopacz, Rostowskiego, marszałków Sejmu i Senatu o przekrętach, którzy byli głusi na ich sygnały. Mówił, że kazano im ścigać ludzi na kiermaszach pierogów czy na festynach producentów nalewek. Jakiś obłęd.

Dalej , szef celników na komisji śledczej: Za PO na początku nie kontrolowano w ogóle suszu tytoniowego co spowodowało wielką szarą strefę. Potem wprowadzono kontrolę suchego suszu więc mafie tytoniowe handlowały oczywiście na fakturach mokrym suszem tytoniowym!

Takich spraw były dziesiątki, mimo monitów służby celnej, pism do min. finansów , ze strony władz państwowych nie było reakcji, a szef związku zawodowego celników został zwolniony w 2013 z pracy, by po dwuletniej batalii w sądach w 2015 zostać przywrócony. 

Jak wyglądało grabienie Polski widać poniżej.

2013 r. 300 mln zł 2014 r. 490 mln zł 2015 r. 285 mln zł 2016 r. 1 mld zł  w 2017 r. tylko 22.9 mln zł po uszczelnieniu VAT.

Widać więcej że po opanowaniu przez PiS wszystkich struktur państwa w roku 2017 było tylko 22,9 mln zł uszczuplenia VAT.

Z prac komisji ds. VAT wynika, że w instytucjach państwowych panowała omerta, tylko dwie osoby min Chojna-Duch i szef celników pan Siwy przedstawili prawdziwy obraz państwa.  

Reszta urzędników państwowych cierpiała na amnezje, nic nie widziała, nic nie słyszała i nic nie pamiętała.

Mam nadzieje, że wyborcy odpowiednio ocenią rolę tych co rządzili w latach 2007-2015

]]>https://wpolityce.pl/polityka/455420-beda-kolejne-zawiadomienia-komisji-vat-do-prokuraturyobłęd]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/455409-porazajace-zeznania-celnika-urzednicy-na-pasku-mafii]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

- wytworzył środowisko do żerowania, przekrętów i pasożytowania dla czerwonych s****synów, TW-u i innego komunistycznego ścierwa którym w istocie i sam jest a które nie zdążyło się nachapać w latach 90-tych polskiego ukradzionego mienia za rządów lewandowskiego i żydo-bolszewika balcerowicza pochodzenia ukraińskiego.

Rudzielec farmazon miał niezły a "Polen stupid" jak mawiają słusznie o nas za oceanem (niepotrzebnie się na to obrażaliśmy) - znowu dali się nabrać jak na bolka czy po wojnie AK-owcy na "amnestię" którą zorganizowali czerwoni ludobójcy.

Najwyższy czas za to czerwonym, komunistycznym q..om odebrać nasze obywatelstwo za zbrodnie ludobójstwa na narodzie polskim.

Jak tu wejdą Amerykanie na stałe to pomocy i odwetu moskali już nie będzie do końca świata i można teraz komunistów rozliczyć albo dać Polakom ustawowo broń palną a sami zrobimy z nimi i ich bękartami "porządek".

PS- kliknij w obrazek w moim komentarzu (zwykły polak ---->).

Vote up!
13
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1597143

Dobrze prawisz.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1597149

Jak działa to Jedno Wielkie Pośmiewisko, którego symbolem jest teściowa Marcina Plichty to widać na przykładzie różnych kabarecików piątej klepki jak Komisja Jakiego, Amber Gold i 46 innych. Nawet dzieci wiedzą, kto za tym wszystkim stoi a oni wyposażeni w prokuratury, policję (118 000 etatów), sądy (10 000, 2x więcej niż w 80 milionowej Francji), śledczych, tajne i widne służby, 500 tys. konfidentów, sądy i ch… wie co jeszcze – NIE WIEDZĄ! No, ku… nie wiedzą i co im zrobisz. Do tego 500 przesłuchanych i ani jednego odprowadzonego z sali w kajdankach choć każdy z nich sobie drwił z tych wszystkich komisji piątej klepki. Zastanówcie się sami jak liznęliście trochą matematyki: jakie jest prawdopodobieństwo takiego wieloletniego działania na szkodę państwa i jego obywateli przez ponad 1000 urzędników i funkcjonariuszy? Można by zrozumieć, że jeden czy dwóch mogłoby wyciąć jakiś numer na rzecz przestępcy, ale ponad 1000! Mówi Wam to coś matoły głosujące od 29 lat na PiS/POPSL/SLD/Nowoczesną/Kukiz. Na dziś zostały niedobitki narodu polskiego (głównie potomkowie Lokajów, Fornali i Chłopów Pańszczyźnianych) i kupa gówna UBeckiego (ok. 6 000 000). Wszyscy razem mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak. Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy). To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego. Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie. Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” jest Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj. 
Sądy i prawnicy na straży interesów zagranicy. Za pomocą mafii w togach Niemcy, Żydzi i ich pomocnicy w budowie „nowego wspaniałego świata” pacyfikują Polaków bez jednego wystrzału.

Nie wiem czy wiecie, ale raczej nie, więc powiem wam, że wszystkie wyroki w sprawach rozwodowych, gdzie występują adwokaci, są wydawane/podpowiadane przez adwokatów po wyciągnięciu max pieniędzy od obu stron.
Po takie operacji drenowania, nadzorowanej przez adwokatów – którym głupi ludzie zwierzają się w dobrej wierze ze wszystkiego w tym oszczędności i dochodów – zwykle wygrywa wszystko strona kobieca żeby społecznie było git. Że niby nie ma krzywdzenia kobiet.
Każdy kto nazywa te „sądy” sądami jest zwykłym matołem nieznającym za grosz „realiów prawnych”.
To tyle na teraz.

UBeckie, zupełnie niezawisłe od czegokolwiek (poza prowadzącym rzecz jasna) sądy im. Duraczowa budzą mój podziw nie od dziś.
(nie mówię tu o tym konkretnym człowieku, bo go nie znam i być może to porządny Ukrainiec).

UBecja tworzy taką nakładkę/czapę na państwie teoretycznym, jak je ktoś tam nazwał, i to ta czapa jest daleko ważniejsza i w gruncie rzeczy to ona skrycie rządzi. To widzialne państwo teraz PiS tylko "reprezentuje". Stąd te awantury w tym o sądy które są w 105% zawłaszczone przez UBecję, itd.

Aby zreformować sądy należy wziąć historyczne akta każdego z sędziów i je przeanalizować ze względu na kryterium czasu, sztuczek, kosztów, słuchania się adwokatów ze służb, surowości sędziów wobec szaraczków i bezradności tych samych sędziów wobec "mocnych kancelarii" (żydów), uczestnictwa w grach operacyjnych, kierowaniu rozwodników na badania psychiatryczne ….
Zaręczam, że nawet połowa by się ie ostała po takiej weryfikacji.

Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie. Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, ….

Patrząc na te popisy powiem tak: spierdoliła się żydom bliska już spełnienia wizja Polin i stad ten jazgot. Polacy odbierają im „ich polskę”, „ich sądy”, ich wszystko i dlatego przechodzą załamanie nerwowe. Istotą dekomunizacji są przede wszystkim sądy a nie różne TW bolki i inne śmiecie bez większego znaczenia.
W Polsce nie było przez 30 lat D-E-K-O-M-U-N-I-Z-A-C-J-I!
Co do dziedziny sądownictwa. To nie są żadne polskie sądy. To są „polskie sądy” powstałe ostatecznie pod nadzorem wywiadu sowieckiego w latach 1985-90 i z Polską nie mają one nic wspólnego. Stan sowietyzowania sadów był „poszerzany” i „umacniany” w latach 1990 – 2018 i jest jak jest. W „polskich sądach” nie ma osób przypadkowych. Znam człowieka który skończył Wydz. Prawa na UW na celujący i trzy razy nie zadał egzaminu na aplikację adwokacką choć ma ojca pułkownika LWP. Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak ścisła i kontrolowana jest kwestia kadr tym zarządzających. Zapamiętajcie – z Polską to nie ma nic wspólnego. 
I tak jest w każdej innej dziedzinie. Bez wyjątku. Widać, mało kto, z tego cokolwiek rozumie. 

Vote up!
10
Vote down!
0

panMarek

#1597158

Nie wiem dlaczego w swojej epistole używasz liczby mnogiej?

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1597160

To Twój jedyny problem?

Vote up!
4
Vote down!
-2

panMarek

#1597186

Nie mój, tylko twój.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1598044

"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem". Przysięga może być złożona z dodaniem zdania "Tak mi dopomóż Bóg"

Rota przysięgi Prezydenta Polski wg Konstytucji marcowej 1921 r.

"Przysięgam Bogu Wszechmogącemu, w Trójcy Świętej Jedynemu, i ślubuję Tobie Narodzie Polski, na urzędzie Prezydenta Rzeczypospolitej, który obejmuję: praw Rzeczypospolitej, a przede wszystkim Ustawy Konstytucyjnej święcie przestrzegać i bronić; dobru powszechnemu Narodu ze wszystkich sił wiernie służyć; wszelkie zło i niebezpieczeństwo od Państwa czujnie odwracać; godności imienia polskiego strzec niezachwianie; sprawiedliwość względem wszystkich bez różnicy obywateli za pierwszą sobie mieć cnotę; obowiązkom urzędu i służby poświęcić się niepodzielnie. Tak mi dopomóż Bóg i Święta Syna Jego Męka. Amen"

To się przekłada na życie. W tekście przysięgi wg konstytucji 'kwaśniewskiego' nie sprecyzowano, jakiemu narodowi będzie służył Prezydent RP.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1597196

Konstytucję 1921 zredagował i uchwalił sobie Naród Polski
Konstytucja 1997 została nam zredagowana i uchwalona przez naród przebrany.

Nota bene: Spostrzeżenie ciekawe a szczególnie mało popularne.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1597262

Kwaśniewski myślał o swoim narodzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1598045

Niestety nie będzie. Żaden kołek osinowy nie przebije tej potwornej warstwy wampirów, chłepcących polską krew od lat. bezgłośnie i bezkarnie. Warstwy zostały tak, z premedytacją i rozmysłem, poukładane, że nawet ten, co by wbijał kołek osinowy nie ma pewności, czy sam nie jest wampirem i nie zabija braci z krwi.

Vote up!
2
Vote down!
0

yenom

#1597207

Nie gniewaj się nie osinowy, tylko osikowy kołek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1598046