Treści z tagiem: p

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak podały media  były prezydent Francji  Sarkozy został skazany na 3 lata więzienia, tym samym prezydent Sarkozy dołączył do elitarnego grona skazanych prezydentów:  Korei  Południowej i Brazylii oczywiście mówię o prezydentach krajów rozwiniętych, nie III świata.

Ponadto to nie koniec kłopotów byłego prezydenta...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W Polsce po raz kolejny wydarzyła się rzecz, nie do pomyślenia w innych demokratycznych krajach Europy, ale po kolei.

Przed II WŚ głównie w latach 30-tych, środowiska nacjonalistyczne propagowały hasła „ Nie kupuj u Żyda”,  było to głównie nawoływania, bez ataków na samych  Żydów i ich sklepy tak jak to było w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wczoraj minęła 10 rocznica śp. Jolanty Brzeskiej. W związku z tą rocznicą, sejm chciał podjąć uchwałę przez aklamację. 

Ale PO najpierw stanęła okoniem, doszukiwała się dziury w całym, ale na skutek masowej krytyki w tym i lewicy w końcu się zgodziła.

W-wa od 14-tu lat jest pod rządami PO, za...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydaje się, że było to w czasach prehistorycznych, a było to zaledwie trzy lata temu,  gdy jeszcze nikt nie słyszał o pandemii covid, w Gdańsku miało miejsce zdarzenie, kiedy to  człowiek będący pod wpływem alkoholu ale na dodatek psychicznie niezrównoważony , zbił szybę a raczej szybkę w synagodze w Gdańsku.

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Co prawda  w polskim sejmie odbyła się próba puczu i posłowie z  totalnej opozycji próbowali przejąć sejm strajkiem okupacyjnym przejąć  , ale nie ma tak jak w niektórych parlamentach zwłaszcza azjatyckich czy ukraińskim, gdzie parlamentarzyści po prostu się „tłuką” na pięści.

W polskim sejmie pojawiło się koło...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Chore dziecko o imieniu Greta, została „ świętą” lewactwa, to chore dziecko przepowiadała ocieplenie klimatu itp. rzeczy,  słowa tego dziecka były traktowane niby objawione, aż przyszedł rok 2021 i zgodnie z porą roku pojawiła się zima, jakiej nie było od wielu lat.

Nagle się okazało, że wiatraki, panele są ok. ale głównym źródłem do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Smutni panowie wymyślili nowy projekt. Po chamie Palikocie, zabawnym ekonomiście Petru, pojawił się nowy projekt trochę na katolicką nutę o nazwie Hołownia.

Ten człowiek, który był dwukrotnie w nowicjacie u dominikanów, dyrektor programowy Religia tv, współpracownik GW. Newsweeka, itd. szołmen w TVN wydaje się dostał...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Owiany złą sławą  „Małej Sycylii” Gdańsk , gdzie przenikanie się władzy, sadów, prokuratorów, jest na kształt sycylijskiej mafii, gdzie nawet  komendant policji jest  za „krótki” na panujące układy, jak to sam stwierdził w filmie Latkowskiego, nie mniej skorumpowana i czująca się bezkarnie mafia spółdzielców, a bardziej mafia organów...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W latach słusznie minionych w latach  2010-2012 w Polsce rządzonej przez Tuska pojawiły się dziesiątki bilbordów z uśmiechniętym Tuskiem, który mówił : nie róbmy polityki budujmy mosty, drogi, szkoły. No i fachowcy z PO niczym Bob Budowniczy wzięli się „do roboty”.

Bardzo istotną okolicznością tamtych czasów był fakt,...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:19)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Co prawda w tej konkretnej sprawie ten skandaliczny wyrok zapadł w ubiegłym roku, ale całe szczęście Prokurator Generalny  nie dawno zapowiedział kasację w sprawie .

Sąd Okręgowy w Sieradzu skazał tego pedofila i mordercę 3 letniego chłopca na 25 lat więzienia, ale od czego jest Sąd Apelacyjny, przecież to nie uchodzi...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że polskojęzyczny niemiecki Onet jest ekspozyturą niemieckich interesów, jak na dłoni okazało się po iartykule na temat polskiego karabinku Grot produkowanego od nie dawna przez Radomską Fabrykę  Broni. Ale ad rem.

Karabinek Grot produkowany od kilku lat ( bodajże od 2017 r.) o kalibrze 5,6 mm  jest nowoczesnym...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tak jak w Iranie muzułmanie nienawidzą USA i Trumpa, nazywając ich wielkim szatanem,  tak jak w czasie II WŚ niemieccy naziści nienawidzili Żydów,  taką nienawiść można przypisać demokratom w tym babci Pelosi(82) do byłego prezydenta USA D. Trumpa.

Nienawiść przesłania rozum demokratom,  to już druga próba impiczmentu...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Cichutko, cichuteńko, bez wystrzału z Aurory nastąpiła neo bolszewicka rewolucja w USA. Nijaki pan Cukier puder jednym przyciskiem zablokował najpotężniejszego człowieka  prezydenta D. Trumpa, człowieka który miał guzik do broni atomowej, ale cóż z tego, skoro pan Cukier puder miał guzik do mediów społecznościowych, tak po prostu, bez...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W sycylijskiej mafii istnieje nieformalne prawo nieinformowania  o jej przestępstwach osób z tym przestępstwem niezwiązanych, w szczególności przedstawicielom wymiaru sprawiedliwości – sędziom, prokuratorom i policji.

Ostatnio coś na kształt omerty zaistniało w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Służby nie przestają w kreciej robocie przeciwko rządowi ZP. Jak już pisałem po Palikocie, Petru , pojawili się nowi przebierańcy, pseudo rolnik Kołodziejczak, który pojawił się jako przebieraniec, góral u boku pseudo górala Pitonia, no i wreszcie pseudokobieta Lempart.

Ponieważ strajk wściekłych macic umarł śmiercią...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Po wydarzeniach w USA i działaniach lewicowo liberalnych molochów związanych z komunikatorami i portalami społecznościowymi prowadzonych przez co najmniej ich różowych  właścicieli, przypomina  co najmniej działanie nazistów w hitlerowskich Niemczech.

Za Hitlera atakowali Żydów, po przegranych przez Trumpa wyborach...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Kończy się kadencja Donalda Trumpa, 20 stycznia zostanie zaprzysiężony nowy prezydent  USA Joe Biden. Ustępujący prezydent Trump i jego zwolennicy mają wiele zastrzeżeń co do uczciwości tych wyborów.

W USA szczycącej się mianem największej demokracji na świecie zaczynają się praktyki rodem z krajów autorytarnych, bo...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Rektor powinien swoją postawą moralną, reprezentować  uczelnie na wszystkich niwach, zarówno moralnych jak i naukowych. Niestety tak nie jest o czym świadczą dwa przypadki.

Pierwszy, były rektor UG (Uniwersytetu Gdańskiego)  prof. Jerzy Gwizdała, którego złapano na plagiacie pracy habilitacyjnej, który po...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

„Artystki  i artyści” z piorunami , które/którzy latali na tzw. „strajkach kobiet” i z wymalowanymi na twarzy lub dłoniach runicznymi faszystowskimi błyskawicami , ochoczo się fotografując.

Jednym z głównych  postulatów tych oszołomów była aborcja na życzenie, a oprócz Julek, wariatek, przodowali komedianci płci obojga...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak to się dzieje, że nieistniejący wirus, „pandemia to ściema” jak mówił poseł Braun, mało tego do studia przyszedł z książką negującą pandemię, zaatakował ca. 20% Konfederacji.

Po pośle Dziamborze , zachorował poseł Winnicki. Daj im Boże zdrowie, ale nie przypuszczam, żeby to traumatyczne dla zdrowia i organizmu...

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

17 grudnia w Gdyni, 50 lecie nierozliczonej zbrodni komunistycznej.

Godz. 5:00 wstaje, pije herbatę, robię kanapkę do pracy, wychodzę na tramwaj nr 13 jadę z Brzeźna, (w którym mieszkam od dwóch lat z rodzicami po przeprowadzeniu się z Orłowa) jadę na SKM.

Kolejka jest o 5:32, przepełniona ludźmi jadącymi do...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Syn współpracowniczki SB o pseudonimie „Justyna” obecny prezydent W-wy  R. Trzaskowski , otrzymał „dobre” wychowanie w domu.

Wszak mama współpracowała z SB, a jak mówią: jaka mama taki syn. Nie mówię o współpracy ze służbami, chociaż kto wie?

Czy zakaz organizowania tradycyjnej wigilii i dzielenie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zaprzańcy, zdrajcy, donosiciele wywiesili białą flagę, polski rząd nie.

Wczoraj zakończył się bój rządu polskiego z PE i prezydencją niemiecką o podmiotowość Polski w UE. Polska wraz z Węgrami pokazały, że nie są pionkami a podmiotami w UE, tak samo jak np. Niemcy, Francja czy Holandia.

Zbliża się nowy rok...

4.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W czasie wojny do Waffen SS nie wstępowali Polacy, w UE donoszą na swój kraj tylko Polacy

W strasznych czasach II WŚ wielu młodych ludzi, nieprzymuszani przez nikogo, uwierzyli w „gwiazdę” Hitlera i jak wspomniałem ochotniczo wstępowali do zbrodniczej Waffen SS.

Robili to Belgowie, Holendrzy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Co to jest praworządność? To nic innego jak przestrzeganie prawa, ale o ile to nie jest skodyfikowne, to tak jak w tytule, jeżeli sprzedawca na rynku wystawi marchewkę wśród warzyw, to będzie złamanie praworządności. Jest to trochę przerysowane, ale niestety tak może być.

W żadnym z traktatów nie ma powiązania budżetu...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zanim przejdę do mojej notki zacytuje artykuł z Konstytucji:

Podstawowym prawem i obowiązkiem posła i senatora jest czynne uczestnictwo w pracach Sejmu lub Senatu.

To nie jest tak, że niektóre wariatki machając legitymacją poselską przed oczami policjanta  mogą...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Od ponad 1000 lat istnieje Polska, jest ciągłość pokoleń od  Mieszka I do chwili obecnej, Polacy w większości złączeni są wiarą, językiem, tradycjami, kulturą, itd.

Niestety oprócz wartości, wśród części Polaków szerzy się gen zdrady i donosicielstwa, współpracy z wrogami Polski mniej więcej od XVIII w.

...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Moim zdaniem po Palikocie, .N Petru, KOD, itp. Konfederacja, jest nowym projektem służb polskich, a nawet być może obcego państwa.

Wydaje mi się, że Konfederaci mieli być w zamyśle tych, którzy ich wymyślili ugrupowaniem na prawo od PiS coś w rodzaju węgierskiego Jobbiku, tylko po to, żeby „zabrać” PiS część wyborców i głosów, przy...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że opozycja ma schizofrenię wiadomo od dawna, najnowszym przykładem tej choroby jest prowizorium budżetowe UE i fundusze na odbudowę, wynegocjowane w lipcu przez Premiera Morawieckiego.

Wówczas opozycja, szczególnie PO grzmiała, że  premier wraca na tarczy i budżet jest niekorzystny dla Polski, należy podkreślić,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że opozycja ma schizofrenię wiadomo od dawna, najnowszym przykładem tej choroby jest prowizorium budżetowe UE i fundusze na odbudowę, wynegocjowane w lipcu przez Premiera Morawieckiego.

Wówczas opozycja, szczególnie PO grzmiała, że  premier wraca na tarczy i budżet jest niekorzystny dla Polski, należy podkreślić,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Strony