Kilku odważnych ludzi wypuści Tusk na nieakceptowalnych sędziów

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Po co wybory, po co ustawy, jest Tusk, który poszuka kilku odważnych ludzi i wyprowadzi nieakceptowanych przez Tuska sędziów. Czy chodzi o sędziów, którzy dostali nominacje z rąk PAD czy również o TK.

Czy to zrobią tzw. „karczki” z Wołomina lub Pruszkowa, czy  homokomando, KOD, lub inne czuby skaczące po pomnikach, czy dadzą  „tylko łomot” nieakceptowanym przez Tuska sędziom, a może na sposób sowiecki wyprowadzą i od razu rozwałka?

Ale to nie koniec. Opposition fuhrer  idzie dalej, kroczy drogą PZPR, mówi o rozdziale kościoła od państwa. Ale przecież jest Konkordat, regulujący relacje KK-Polska.

Jeżeli trzeba robi sobie zdjęcie wraz z żoną w domu na tle symboli chrześcijańskich , bierze ślub kościelny, daje się sfotografować jak przyjmuje komunie św.

Na konwencji PO w Płońsku, Donald Tusk całuje chleb i robi na nim znak  krzyża, to taka mimikra, w przyrodzie niektóre zwierzęta upodobniają się do innych by czuć się bezpieczniej, tak pseudokatolik Tusk, chce uchodzić za katolika.

Ale krzyży w szkołach już nie chce, a do wypowiedzi swojego klubowego kolegi Nitrasa  ksywka „Kreska” o opiłowywaniu katolików, w ogóle się nie odniósł.

Ale to nie pierwszy „wyskok” PO w stosunku do nie akceptowanych sędziów, już w 2018 r. Schetyna groził sędziom z SA za wydanie wyroku niezadawalającego PO, powiedział: zapamiętamy i zapiszemy wasze nazwiska.

To nic innego jak groźba karalna, ale UE woli nie zauważać takich wypowiedzi.

 

]]>https://www.tvp.info/60299869/tusk-chce-sila-wyprowadzac-sedziow-szokujaca-deklaracja-szefa-po-trzeba-kilku-odwaznych-ludzi]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/599367-tusk-chce-sila-wyprowadzac-sedziow-z-budynkow-wideo]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/566791-twitter-wrze-po-przemowie-tuska-hipokryta-i-pseudokatolik]]>

]]>https://www.tysol.pl/a24223-wideo-schetyna-grozi-sedziom-ktorzy-wydali-niekorzystny-dla-po-wyrok-zapamietamy-i-zapiszemy-nazwiska]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

  Może jednak odwrotnie. Kilku odważnych ludzi, pewnie niedługo zajmie się Tuskiem.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1644611

Oby

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644616