Najsztub, Wujec, Wellman na specjalnych prawach w sądach

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Najsztub, Wujec, Wellman na specjalnych prawach w sądach

 Żeby bronić polskich sędziów, trzeba mieć nasrane na głowę. Oto kilka przykładów: tzw. dziennikarz z GW, jadąc samochodem bez prawa jazdy, które zabrano mu w 2009 r. na pasach potrąca starszą panią.

Kobieta doznaje licznych złamań, za co : „srogi” sąd wymierza  mu 6 tys. zł grzywny , to że na dodatek samochód nie miał żadnych badań technicznych ani Najsztub nie miał OC, było potraktowane przez sąd chyba jako okoliczność łagodząca i stąd te 6 tys. zł.

Z drugiej mańki, „obiektywny Sąd” skazał na 500 tys. zł pisarza Piekarę, za żartobliwy wpis na twitterze. Przecież to mózg staje co ci sędziowie wyprawiają. Ta locha śmie na imprezie Owsika, podburzać  młodzież żeby zaczęła walczyć z rządem. Ale sąd tym się nie zajmie, bo to przecież swoja, na dodatek tłusta twarz niemieckiego Lidla.

Z kolei inny poprawny politycznie członek kasty poprawności politycznej Wujec potrącił na pasach 55 latka, człowiek w stanie krytycznym trafił do szpitala, ale znaleźli się „świadkowie”, którzy powiedzieli, że ten człowiek wtargnął na pasy i Wujec został uniewinniony.

Co z sędziami z W-wy , wydającymi nieruchomości na zmarłe osoby?, na ponad 100 letnich kuratorów?, co z sędziami  , którzy wydali wyrok  na Komendę, który niewinnie przesiedział prawie 20 lat wbrew wszystkim faktom i świadkom.

Kasta się broni jak lwica broniąca swoich młodych, wie, że po reformie SN i powstaniu Izby Dyscyplinarnej, będą odpowiadali za swoje czyny, stąd widmo odpowiedzialności powoduje u nich paroksyzmy strachu i wściekłości.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1570609

Sądy są niezależne, a sędziowie to beton w stosunku do PiS.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1570616

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Od kogo?
Nie ważne! Wystarczy!

The nose knows!

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1570620

A kto wetował ustawy o sądach, Duda, a może Komorowski???

A kto poparł weta Dudy, PiS, a może Marsjanie???

Duda i PiS nie pozwolili usunąć starą żydo-komunę z sądów, więc teraz nie narzekaj że ta patologia w togach wydaje takie kuriozalne wyroki.

Czy wy jesteście głupcami czy udajecie głupców??? PiS poparł weta Dudy co do sądów, a przecież PiS sam uchwalał te ustawy!!

Vote up!
5
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1570623

Odważnie prawisz.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1570624

O co chodzi z tym Sądem Najwyższym?

Zarządzanie prawem to najważniejszy filar przewrotu komunistycznego w A.D. 1989. On jest najważniejszy ze wszystkiego co ustalono przy dekompozycji Sowietów (Okrągły Stół to tylko taka widokówka dla naiwnych). Po wsze czasy tym segmentem niby-państwa mieli kierować synowie i córy komucha, czyli potomkowie KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP.
PiS to próbuje troszeczkę podważyć, czyli podważa cały misterny plan, wdrożony przez zbrodniczego komucha w latach 1985 (TK) – 1989.
Komunistyczna bezpieka zrobi wszystko – z podpaleniem Polski włącznie – aby do tego nie dopuścić co zaczął PiS.
Rozumiecie teraz więcej?

Vote up!
3
Vote down!
0

panMarek

#1570661

Z punktu widzenia postkomuny i Magdalenki najważniejszy, dlatego go tak bronią.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1570675

Kastę trzeba przewietrzyć a śmieci wymieść na śmietnik...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1570716

I zutylizować.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1570717