Niemcy, państwo upadłe ?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Niemcy pomimo tego, że nadal są potęgą gospodarczą, w sprawach innych widać u nich pierwsze symptomy, tego  że coś się kończy.

Niemcom zawdzięczamy I i II wojnę światową . W 2015 r. dzięki zaproszeniu hord  muzułmańskich emigrantów  przez kanclerz Merkel  widzimy upadek  cywilizacji zachodniej jaką znaliśmy dotychczas.

Do tego dochodzi poprawność polityczna, która zabrania dziennikarzom informowania o zabójstwach, gwałtach i innych bezeceństwach przez tą dzicz.  Do Europy przyjeżdża przeważnie niewykształcona męska  populacja, która nie chce pracować , tylko żyć z zasiłków. Co wśród tych rzeszy Hunów robią, Albańczycy, Kosowianie i inne ludy bałkańskie tego nie wiem?  Tam przecież nie toczą się żadne wojny. Jeżeli do tego dodamy Marokańczyków, Tunezyjczyków, czy Algierczyków, którzy zwabieni socjalem prą do Niemiec, a ten kiedyś tak uporządkowany kraj nie daje sobie rady z tym potopem.

Z tej bezsiły korzystają wszelkiego rodzaju lewacy, jak to było w Hamburgu. Rabunki sklepów, podpalenia samochodów i walki z bezsilną policją dodają uroku w tym bardachu.

Wszystko na to wskazuje, że Niemcy nie dają sobie rady ani z lewactwem ani z muzułmańskimi Hunami, ale ich buta nakazuje upominać Polaków , że to oni łamią demokrację.

To , że lewacy po społu z muzułmanami rozwalają im państwo jakoś do nich nie dociera.      

 

]]>https://wpolityce.pl/swiat/348220-niemcy-maja-coraz-wiekszy-problem-prosza-o-pomoc-ministrow-sprawiedliwosci-innych-krajow-w-sciganiu-ekstremistow-z-hamburga]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

ale pamięć co raz krótszą,zapomnieli,ze nie tylko spalili i zamordowali miliony naszych Obywateli i zniszczyli Miasta i Wsie ale na dodatek zapomnieli  jeszcze zapłacić za TO WSZYSTKO szczególnie,gdy Francuzom płacą jeszcze za I Wojnę Swiatową/o ile mnie pamięć nie myli/

"wybiórcza " ta niemiecka pamięć

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1544020

Wybiórcza , ale to wina polskich rządów, że nie upomniały się o reperacje wojenne.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1544083