Pozmieniali nazwiska by wspólnie z TW, atakować  Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pozmieniali nazwiska by wspólnie z TW, atakować  Polskę.

Jeżeli się przyjrzeć tym , którzy z wściekłością atakują PiS, a tym samym Polskę , w czołówce znajdują się byli TW , Polacy pochodzenia żydowskiego , którzy pozmieniali nazwiska i wnuki i dzieci tzw. utrwalaczy władzy ludowej i MBP.  Żeby nie być gołosłownym kilka przykładów.

Zacznę od TW „Znak”, wyjątkowo podłego indywiduum, który donosił na kolegów SB w stanie wojennym , teraz donosi na Polskę w PE, żądając sankcji od PE w stosunku do Polski. Ten były minister w rządzie PO to paskudna osoba, ale jeżeli ktoś ma donoszenie we krwi ,  trudno się tej postawie dziwić.

Ze świata mediów, Andrzej Morozowski, syn Mordechaja Mordki, który pracował w MBP zmienił nazwisko na typowo polskie, działa w antypolskiej szczujni TVN udając niezależnego dziennikarza pokazuje jak można szkodzić rządowi.

Drugie  i trzecie pokolenie utrwalaczy władzy ludowej, atakuje gdzie może Polskę, że wspomnę, nazwiska młodego Cimoszewicza wnuka Marcina Cimoszewicza , który z lubością znęcał się nad żołnierzami wyklętymi, ojciec podstarzałej gwiazdy TVN Monik,i Olejnik płk Tadeusz Olejnik był pracownikiem SB. Działał w Biurze "B" MSW PRL, Jerzy Owsiak, syn milicjanta i pracowniczki prokuratury, miał być detonatorem niezadowolenia młodzieży , z czego się świetnie wywiązał, słynne” róbta co chceta”, demoralizowało młodzież.

Jeżeli do tego dodamy właścicieli dwóch największych stacji telewizyjnych TW „Konarski” czyli Jan Wejhert  i TW „ Mewa”  czyli Mariusz Walter, dodatkowo rekomendowany przez Urbana i człowiek wielu nazwisk Zygmunt Solorz, czyli TW „ Zegarek” mamy jak na dłoni na czyim pasku chodzili ww. z TVN i Polsatu i skąd taka a nie inna linia programowa tych telewizji.

Tych kilka przykładów wiele tłumaczy, a takich przykładów  jest tysiące, stąd w mediach prywatnych mamy to  co mamy i parafrazując Bayrona „ gdy walka z wolnością raz się zaczyna , dziedzictwem przechodzi z ojca na syna” a czasami i córki.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (19 głosów)

Komentarze

Tekst jak najbardziej w porządku, ale to: "Jeżeli się przyjrzeć tym , którzy z wściekłością atakują PiS, a tym samym Polskę..." , mógłbyś sobie darować.
Zabrzmiało jak zamykające Polakom usta, hasło propagandowe z minionej epoki...

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1561445

Mówiąc szczerze, te minusy mało mnie obchodzą, ale zastanawiam się, komu to się nie podobało?.
Tak trudno zauważyć, że takimi stwierdzeniami znów próbuje się skazać nas na tę "jedną, jedyną" ?.
W Polsce nie istnieje nic poza PISem ?.
"Andy51" może mieć własne zdanie, ale niech nie wciska mi tu tego propagandowego kitu.
Na to ani ja, ani (mam taką nadzieję) Polacy już nikomu , nigdy nie pozwolą.
Poza członkami PIS, w Polsce jest wielu mądrych, uczciwych, kochających ojczyznę patriotów, nie do końca popierających obecny rząd.
Niech mnie "Andy51" na siłę nie "szufladkuje" i nie obraża.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1561449

Masz prawo do swojej opinii.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1561456

Zjednoczona Prawica w tym Prawo i Sprawiedliwość, ma na uwadze dobro Polaków! Zatem wszystko Andy 51 napisał  jak należy! Miniona epoka, czyli PO-PSL,  już nie mogą zamknąć nikomu ust, bo ich Polacy po prostu nie zaprosili do rządzenia! Zapowiada się ta przerwa, szczęśliwie na dłużej!

Vote up!
4
Vote down!
-1

viki

#1561785

Dzięki

Vote up!
2
Vote down!
0
#1562188

Chybaście się nie zrozumieli, panowie.   Andy51 w moim przekonaniu miał na myśli nie PiS, ale kierunek w jakim idzie dziś Polska. Ja to tak rozumiem i nie chciałbym tergo kojarzyć z żadną partią, bo czymś temu przeciwnym jest cała ""totalna". Chyba nie tęsknimy za powrotem PO/PSL+kilka nawiedzonych i umoczonych? 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1561457

Ma Pan rację to miałem na myśli.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1561459

Cytowane przeze mnie zdanie z tekstu "Andy51" brzmiało jednoznacznie i tak je własnie odebrałem.
W sprawach, które mogą nieprzyjemnie dotknąć innych, należy wypowiadać się jasno.
Poza tym, tak jak zaznaczyłem wcześniej w pełni zgadzam się z tekstem "Andy51", i nie było moim zamiarem kogokolwiek obrażać .

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1561481

Ponieważ III RP była państwem z dykty, takie same wytworzyła "autorytety" i "elyty"...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1561473

Masz racje jakie państwo takie elyty.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1561474

dzięki za przypomnienie tych "osobliwości :"a szczególnie TW ZNAK

serdeczne pozdrowienia z drogi do naprawy Naszej Polski :)

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1561476

Nie zmieniałem nazwiska i z wiadomą nacją nie mam nic wspólnego,powiem więcej nawet głosowałem na PIS i P.Dudę.Niestety powiedzieć że jestem rozczarowany to za mało.To moja wielka porażka.Jak ma się rzeczywistość do obietnic wyborczych nie muszę nikomu mówić.Jaka jest rzeczywistość każdy widzi.W zasadzie tylko 500+ zostało zrealizowane a i to w formie mocno nieprzemyślanej (przyznaję rację tym,którzy mówią że to kupowanie głosów za nasze pieniądze).Reformy sądownictwa nie ma,rozliczenia afer również,frankowicze czekają mimo iż sądy wydały kilka tysięcy wyroków,w których stwierdzono naruszenie prawa przez banki,O kresowiakach zapomniano z braku pieniędzy,ale są pieniądze na cmentarze żydowskie i kolejne muzea.Kwota wolna od podatku dotyczy tak małej grupy osób że w zasadzie się nie liczy.PIS miał "reformować" Unię a tymczasem podkulił ogon i robi co każą.Zalewa nas imigrantami z Ukrainy i uszczęśliwia przymusowymi szczepionkami ,od których świat odszedł lub odchodzi.Konszachty z Izraelem jeszcze nikomu nie wyszły na dobre a można zaobserwować jakiś obłęd na tym tle.Rzeczywiste jest tylko ograniczanie wolności Polaków i faworyzowanie żydów kosztem Polaków,natomiast obiecane zmiany są pozorne lub żadne.Dziękuję za taką "dobrą zmianę".Jedyna nadzieja w Narodowcach.

 

Vote up!
9
Vote down!
0

Mirek300

#1561496

Masz prawo mieć swoją opinie, to wolny kraj.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1561659

Czy w tak krótkim czasie jest możliwe taki ogrom zaległości nadrobić? Przez 29 lat zaniedbano większość spraw! Naprawdę nie rozumiem, takiej nietolerancji, niewyrozumiałości! Trzeba pisać co boli, ale żeby żądać w 2 lata nadrobienia prawie 30 zaniedbanych?

Vote up!
3
Vote down!
-1

viki

#1561788

niejakiego weglarczyka, wnuka izaaka fleiszfarba, bardziej znanego pod nazwiskiem jozef swiatlo.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1561500

To znana ze swojej antypolskości łajza. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1561660

w moich komentarzach, mianowicie powtarza się 68'.

Od dłuższego czasu jedna frakcja żydowska spiera się z drugą .Polacy stoją z boku i nie są dopuszczani, co jest oczywiste.Piszę w tym miejscu o aspekcie polskiej sceny politycznej i wpływających z tego konsekwencji ekonomicznych...Od 44' do dnia dzisiejszego my Polacy nie rządzimy własnym krajem.

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1561663

Nie przesadzaj.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1561664

"Masz prawo do swojej opinii."...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1561665

Od 2 lat już rządzimy! 

Vote up!
3
Vote down!
-2

viki

#1561789

Ojej... doprawdy?

A kto to są ci.... ?

" Od 2 lat już rządzimy "

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1561804

np.; rządzi Jazgot z towarzyszami i towarzyszkami. Trójmiasto trzyma się mocno. Pewnie zaraz Adamowicz przyjdzie wam z pomocą. Takie jest moje zdanie .Każdy ma prawo je mieć. Im bardziej niedorzeczne...tym bardziej demokratyczne i uznane. Mam prawo do swojej opinii.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Verita

#1562202