Kukizowi całkowicie odj***ło

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Po ostatniej wypowiedzi Kukiza że odstrzał dzików porównał do tego co robili banderowcy z Polakami, zastanawiam się czy Kukiz powinien zmienić albo leki albo dostawcę.

Tak w ogóle to nie pierwszy wyskok Kukiza i widać, że przypadłość się pogłębia. Kukiz 15 formacja, która miała szansę stać się trzecią siłą w Polsce, kompletnie się pogubiła. Wystarczy sprawdzić jak głosowali Kukizowcy.

Często, gęsto, Kukizowcy głosują jak totalni , idąc ręka w rękę z totalną opozycją. Na skutek różnych okoliczności Kukiz 15 z 42 posłów w 2015 ma obecnie 26 posłów.

Widać, że w klubie poselskim Kukiz 15 , dzieją się różne rzeczy , tak jak dwa grzyby w barszczu to za dużo, tak w Kukiz 15 dwóch muzyków to za dużo.

Poseł Liroy-Marzec  już w 2016 odszedł z klubu, inni wyraziści posłowie, jak Andruszkiewicz, Jakubiak , doszli do takiego wniosku i opuścili Kukiza.

Bzdety , które wypisywał Kukiz w październiku 2018, tłumaczył utratą kontroli nad kontem, wydaje mi się, że Kukiz tamtego dnia utracił kontrolę nad myśleniem,  tłumacząc utratą nad kontem.

No cóż każdy ma prawo tłumaczyć się jak mu pasuje.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/428939-kukiz-strzelanie-do-loch-tak-bandera-robil-z-polakami]]>

]]>https://dorzeczy.pl/kraj/81930/Kukiz-tlumaczy-sie-z-nocnych-wpisow-Utracilem-kontrole-nad-swoim-kontem.html]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Przypomnę co nie którym jego pomysł, gdy PiS uchwalał budżet. Zaproponował opozycji by wyciągnąć karty do głosowania, by nie było kworum. Tylko dzięki tym posłom od Kukiza którzy sprzeciwili się Kukizowi i przyszli głosować, budżet uchwalono.

Ja nie zapominam jak Kukiz wspierał PO i je wychwalał i jak wchodził Tuskowi w dupsko.

A dzisiaj zamiast bronić dzieci nienarodzonych, bo mówi że jest wierzący, to wraz z PO-N-SLD-PSL-KOD, broni chore dziki które zagrażają Polskim rolnikom.

By można było sprowadzać euro-burdelową wieprzowinę, a udupić Polskiego rolnika. A JOW-y to tylko przykrywka.

Vote up!
14
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578179

że Kukiz nie jest od robienia polityki, lecz od rozbijania wszelkich pomysłów w parlamencie, które służą Polsce. Takiego kogoś, kto nie odróżnia sali sejmowej od sali koncertowej, nie można brać poważnie. Czasami odnosi się wrażenie, że zachowuje się on w zależności od tego, co mu się w nocy przyśniło.

Vote up!
11
Vote down!
0

Szpilka

#1578183

Zadaniowiec i tyle.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1578233

... piwko od Jakubiaka Kukizowi wyraźnie zaszkodziło w piąteczek . Teraz czego się napił . Żubrówki(R) , Smirnowa(R) , Whisky(R) ,Rumu(R) ,Dżinu(R) z Tonikiem(R) . Może tak najpierw rozważać "bliżej idące" przypuszczenia :-) .

Alco-block dla polityków . Przed zajęciem publicznego stanowiska - muszą dmuchnąć ??? :-)

Bo rzeczywiście ,to porównanie Wołyniaków do loch  ... to "jak łysy grzywką o parapet"

Vote up!
10
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1578180

Jak ktoś ma mózg gładki jak żarówka, to co się dziwisz.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1578239

Nie od dziś. I wcale się nie dziwię, że mu się rozwaliło. A sądząc po bzdurach, które stale wygaduje, to rzuciała mu sie władza i celebryctwo. Ten cały "antysystem" był żałosny i podejrzany od początku a oddolność z liderami z ludu to wielka ściema, zawsze niewidzialna łapa tam ingerowała. W ich partii tak samo, raz że każdy może głosować jak chce, by po chwili wychodziły same spory. I na takich jest miejsce, byle coś sensownie prowadzili w jakimś kierunku a nie marnowali w oczach. Nieudolne granie na wszystkie strony jest najgorsze. Starczy pamiętać, że w kluczowych momentach strasznie dał ciała i nie trzeba wiedzieć więcej. Zmarnować taki potencjał, bruździć zamiast wytargować coś w kompromisie- trzeba mieć talent, by coś tak skiepścić. No i mógłby się douczyć o Banderze, który był za terrorem indywidualnym swojej frakcji rewolucyjnej, konkretnie to prawdopodobnie podżegał do zabójstwa Pierackiego ale sam nie strzelał do Polaków.

Vote up!
10
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1578209

no proszę pana mówił dziad do obrazu...

 

ps. plusa dałem za słowo "skiepścić" po staropolsku kiepski znaczyło tyle co dziś choojowy.

Vote up!
4
Vote down!
-1

norwid

#1578235

Antysystemowiec, który stał się systemowcem.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1578238

Dopuścił się pan straszliwej "spie***iny końskiej", po staropolsku tak nazywano bąka jakiego puszczał koń. A jaki koń jest każdy widzi ;D.

W mojej ocenie Kukiz porównując kasowanie /zabijanie/ loch ciężarnych do losu Polaków mordowanych z rąk UPA'owców nie popełnił faux pas. On po prostu podpisuje się pod ludobójczymi praktykami banderowców. Dokładnie tak jak podpisywał się pod polityką PO za czasów kiedy w Polsce zabijało się 350 0000 dzików rocznie. A peoski sk..polityk uznał że to będzie skuteczna depopulacja jeśli będzie zabijać się ciężarne lochy. Wtedy Kukiz chwalił PO teraz za ogłoszenie odstrzału 180 000 dzików ogłasza pisiorów banderowcami.

Zatem stwierdzam że to KUKIZ JEST LUDOBÓJCĄ I BANDEROWCEM ZAPYZIAŁYM co mu pod czerepem nie styka. Justyna Socha spierniczaj od tego DEBILA KUKIZA raz dwa! Jesteś ostatnią porządną osobą tego ugrupowania!!!

zdziczała PO: https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-zdziczala-po,nId,2777661

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

norwid

#1578234

miernota jako muzyk , miernota polityczna , tylko debil bez mózgowiec może porównać zabicie dzika do barbarzyństwa jaki wykonywali barbarzyńcy ukraińscy na kobietach i dzieciach oraz ciężarnych kobietach , won z życia społecznego i politycznego

Vote up!
2
Vote down!
0
#1578314

To konto  przejęło kontrolę nad Kukizem !

Pozostaje do wyjaśnienia które "konto" !

Vote up!
2
Vote down!
0

#1578478