174 zdradzieckie mordy w polskim Sejmie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

To, że w Polsce jest V kolumna było wiadomo, ale, że jest ich aż tylu, przerosło moje wyobrażenie.  Atak muzułmańskiej dziczy, którą ściągnął Baćka, myśląc, że przejdą przez Polskę swobodnie i dotrą do Niemiec, to odchodzącej z urzędu Makreli, która de facto spowodowała ten kryzys w 2014-2017 r, mówiąc do ciapatych herzlich willkommen(link is external)  i ciapaci posłuchali  i ławą ruszyli na niebronione granice Europy w ilości około 1,5 mln osób.

Efekt: dziesiątki zabitych osób  w zamachach, tysiące zgwałconych kobiet, nieintegrowanie się z społeczeństwem europejskim, to pokłosie decyzji Makreli.

Żeby zatrzymać ten atak Hunów, Europa zapłaciła kilka miliardów euro Erdoganowi za powstrzymanie nachodźców.

Ponieważ u Baćki sytuacja gospodarcza po sfałszowanych wyborach jest zła, Baćka postanowił zrobić podobny numer jak Erdogan i zaczął wpuszczać na teren Białorusi tysiące muzułmanów, licząc na to, ze Europa Zachodnia  zapłaci mu jak Erdoganowi za powstrzymanie muzułmanów, zapomniał o jednym, na trasie do Europy jest Polska, która powstrzymała już bolszewików, Szwedów, muzułmanów, tak, że powstrzyma nachodźców.

Polska była przygotowana na ruch Baćki, już w czerwcu zaczęły się przygotowania do spodziewanego najazdu, zaczęto grodzić specjalnym drutem kolczastym granicę. Co robili niektórzy posłowie i senatorowie i NGO-sy.

NGO-sy, zaczęły fizycznie niszczyć zasieki, posłowie głównie z PO i Lewicy, zaczęli akcję propagandową za wpuszczeniem „tych biednych” emigrantów do Polski, funkcjonariusze WSI 24, chcieli dekonspirować strażników SG i innych służb.

Rząd widząc, że nie ma co liczyć na obywatelską postawę niektórych mediów wprowadził „stan wyjątkowy” na okres 1 miesiąca w pasie granicznym i wówczas nastąpił pierwszy atak tsunami V kolumny składającej się z PO, Lewicy i posłów płaczka.

Po miesiącu rząd zawnioskował o przedłużenie o kolejne dwa miesiące, i wówczas te same zdradzieckie mordy ta sama V kolumna głosowała przeciw.

Ponieważ tymczasowa zapora nie w pełni się sprawdziła, rząd w trybie pilnym przeprocedował ustawę, o budowie profesjonalnej uzbrojonej w elektronikę 5 m. trwałej zapory.

Te same zdradzieckie mordy z V kolumny , które reprezentują wszystkie interesy tylko nie Polski w ilości 174 posłów głosowały przeciw.

Do pożytecznych idiotów z sejmu, dołączyli się pato artyści i pato celebryci atakując niczym komuniści po wojnie „żołnierzy niezłomnych”, zaczęli atakować polskie służby mundurowe wyzywając ich od morderców.

Jestem przerażony ilością pożytecznych idiotów w Polsce, ale jednocześnie jestem pewien, że Polska da sobie radę z V kolumną i nachodźcami na granicy.
 
 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

V Kolumna realizuje program zagranicznych mocodawców nie mając oczywiście własnego programu dla państwa, w których się znajduje. Czyli nie jest opozycją. Zatem czy nie ma przepisów aby taką działalność ukrócić, skoro skierowana jest ona przeciw interesom Polski? Tylko pytam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Szpilka

#1635891

Oni realizują dwa programy, albo sowietów, albo germańców.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1635897

Oczywiscie ze jesto ustawa na podstawie ktorej mozna ich wszystkich skazac, tylko ze tu niektorzy udaja ze takiej ustawy nie ma. Przypominam ze taka ustawe wydal w PRL 19 kwietnia 1969 i ona nadal obowiazuje:

http://isap.sejm.gov.pl/api/isap/deeds/WDU/1969/94/text.html#none_-chpt_XIX

Ci ktorzy sa odpowiedzialni za to wszystko udaja ze za dzialalnosc antypanstwowa nie mozna skazac. Chca by Polska byla panstwem tekturowym.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

JanStefanski

#1635926

Skuteczna obrona jest etycznie, moralnie i prawnie  dozwolona. To jaką bronią czy systemem ktoś się obroni narzuca najczęściej przeciwnik, wróg, agresor.  W historii już nie raz nas wyśmiewano, że "z szabelką na czołgi".. Dlatego nie można teraz pozwolić przeciwnikowi na przewagę w nowej formie wojny. Front tej wojny jest inny od tych frontów z przeszłości. Ten front nie ma okopów, a zasieki i bariery tylko częściowo zabezpieczają obrońców. Najgorszy wróg to ten ukryty. Udający  "polskiego" polityka, dziennikarza, sędziego, urzędnika czy celebrytę, w rzeczywistości  działających na szkodę Polski. Państwo dla tych wrogów powinno zastosować inna taktykę, formę skutecznej obrony, którą oni sami "narzucają".. Wzorem niech będzie walka AK ze zdrajcami, kolaborantami i szmalcownikami.

Vote up!
9
Vote down!
0

RAK

#1635896

Odpowiem tak: jednym z największych błędów rządzących było przedłużenie przez KRRiT koncesji WSI 24, drugim ruchem, powinna być ustawa o zakazie finansowania Fundacji z zewnątrz, taka Fundacja Batorego, głównie żyje z pieniędzy Sorosa.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1635898

  Witaj! To, że KRRiT przegłosowała, nic nie znaczy. TVN otrzymała  7-miesięcy czasu , aby dostosować się do 51% udziałów państwa polskiego, który proceduje ustawę medialną. To będzie zależało za parę miesięcy od podpisu prezydenta. Mam nadzieje, że podpisze...

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1635899

Szczegółów nie znam, ale jeżeli tak jest jak piszesz, to jest światełko w tunelu.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1635900

wrócą dyby, i kara niech wróci chłosty!
lanie w d....ę od zawsze skuteczną karą. 

łoić skórę V kolumny, i POLSKA będzie 

ZWYCIĘZCĄ! 

a nie będzie NIGDY!!! jewropejską ofiarą

Vote up!
5
Vote down!
0
#1635939

A jeszcze rano pieprzyli że trzeba ją chronić. Wczoraj, że nie. Oni co kilka godzin w inną stronę. Czy ktoś coś jeszcze z tego rozumie?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1635905

Zdrajcami gardzą nawet ich zleceniodawcy, ale czasami jako pożyteczni idioci są im potrzebni.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1635917

Sejm uchwalił ustawę o ochronie granicy,kto był przeciw i ilu ich było ?

"W głosowaniu wzięło udział 437 posłów; „za” było 245 posłów, przeciw 167, od głosu wstrzymało się 25 posłów, nie głosowały 23 osoby." wPolityce.pl

zapamiętajmy te liczby i tych ludzi

"

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1635929

Stanowczo odradzam, używania przymiotnika "pożyteczny" w odniesieniu do tej kategorii idiotów. Oni w żadnym przypadku nie są pożyteczni, nikomu nie przynosząc żadnego pożytku. Oni co najwyżej są używani przez naszych wrogów, którzy paskudnie wykorzystują ich do swoich celów, brzydząc się i pogardzając nimi jako kreaturami bez czci i honoru, jako obrzydliwymi zdrajcami i sługusami. 

To są "użyteczni idioci". Absolutnie nie pożyteczni.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1635996

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1635911

Tak trzymać.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1635916

Polskie Madonny

 

Dziewczyny na granicy
Przepiękne i wspaniałe
Stoją dzielnie na szpicy
Bogu i Polsce na chwałę

Mądre i tak kobiece
Z uśmiechem na ustach skromnym
Obrony granic spece
To one, Polskie Madonny!

 

 

 

autor:

https://twitter.com/retusz/status/1461004734823907339

Vote up!
6
Vote down!
0
#1635924

TO chyba kiedyś jakieś dwa ruskie sołdaty na Syberii, widząc jak niezwykłą Moc Ducha Mają  

w Sobie Polskie Matki, Polskie Kobiety, powiedzieli w rozmowie między sobą - KRAJU, KTÓRY  MA TAKIJE MATIERY, NIKT NIGDY NIE POKONA......

AMEN!

Polska Niezwykła i bolesna Historia na przestrzeni długich wieków, POTWIERDZA TYLKO TĘ ODWIECZNĄ PRAWDĘ

Vote up!
4
Vote down!
0
#1635940

    Czas zdecydowanie zaostrzyć Kodeks Karny dla antypolskiej krajowej agentury wpływu, a jawne plucie na Polskę, karać bezwględnym więzieniem. To już zapowiedział minister Ziobro. Przykładem jest nazywanie broniących granicy polskich żołnierzy, faszystami....Takie zachowania, czas karać więzieniem. To dotyczy także naszej społeczności. Co innego wytykanie merytoryczne błędów rządzących, a co innego uprawianie hejtu, czyli kłamstwa i antypolskie szczucie, a wpisy zostają...  Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1635947

Masz rację, też tak uważam, ale co z tego?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1635960

mam propozycję dla nas ,zwanych niegdyś internetowymi bojownikami, a moze Czas by zacząć 

pisać dziennik " ALFABET nazwisk ,tych ktorzy nienawidzą Polski",ale JEJ chleb jedzą ze smakiem

#Murem za Polskim Mundurem

nie wolno tych nazwisk zapomnieć

i tak np pani Sroda ta od etyki " kocha nas inaczej"https://wpolityce.pl/polityka/574513-najpierw-polska-ma-byc-wynarodowiona-a-potem-zlikwidowana

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1635963

https://wpolityce.pl/polityka/574513-najpierw-polska-ma-byc-wynarodowiona-a-potem-zlikwidowana

To jest działający link do informacji o antynarodowym stanowisku pani Magdaleny Środy. Bardzo wiele lat temu czytałem w bardzo różnych okolicznościach konkretne wypowiedzi tej pani, które nie tyle były antynarodowe, ile bardzo wyraźnie antypolskie.
Z tych słów tak czy siak wynikało, że są takie narody, które mają więcej praw do istnienia i są takie, które takich praw nie mają wcale. Gdzieś, kiedyś, chyba około 2007 roku zwróciła moją uwagę wypowiedziana nadzieja pani Magdaleny Środy na to, by w ciągu najbliższych dwudziestu lat istnienie Polski i polskości zniknęło w niechlubnej niepamięci.

Nie formalne sformułowanie odnotowałem wtedy i nie szukam w literaturze konkretnego adresu do lokalizacji cytatu z tej wypowiedzi. Pamiętam bardziej moje wrażenie niż literalne cytowanie.

Wiem jedno. Minęło już prawie dwadzieścia lat i mam pewność że nasz patriotyzm jest ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej Polskiej.

Po stronie pani Magdaleny Środy niech pozostanie na zawsze nie spełnione antypolskie marzenie.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1636017

mnie zastanawia  proces myślowy tej kobiety,jak można tak nienawidzieć swojej Ojczyzny,w jakim domu,jakiej rodzinie to coś się wychowało

pozdrowienia z dróg i scieżek Życia

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1636138

Jej ojczyzna jest nad  M. Śródziemnym i Czerwonym.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1636165

Głosowanie nr.20/21/2021
Kto z państwa posłów jest za przyjęciem do własnego domu emigranta zechce podnieść rękę i nacisnąć przycisk

 

wyniki jutro

Vote up!
3
Vote down!
0
#1636003

Ex-premier Józef Cyrankiewicz, prawdopodobnie zdrajca z Auschwitz, miał syna, który z powodu zaburzeń paranoicznych połączonych z agresją, został zakwalifikowany do ośrodka psychiatrycznego o specjalnym rygorze. Trzeba dodać, że syn był potężnej postury i odpowiednej siły. Nie mniej znalazł się jakiś polityk "obrońca uciśnionych", który pojawił się w tym ośrodku i mocno "oprotestowywał" sposób traktowania owego syna. Zapytano go, czy chce się z pacjentem spotkać, na co gość ochoczo się zgodził. Toteż wpuszczono go, bez "obstawy" do miejsca przebywania chorego. A tam - pacjent natychmiast rzucił się na gościa i zaczął go dusić. Zaatakowany nawet nie był w stanie wzywać pomocy, nie mniej  - ochrona była w pobliżu i wyrwała delikwenta z rąk rozwścieczonego paranoika. Po tym doświadczeniu "obrońca" więcej już nie zgłaszał obiekcji ani nie pojawił się w ośrodku.

Ciekawe, czy choć jeden z posłów "totalitarnej" zgłosi chęć przyjęcia do siebie nachodźcy.

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1636173