94

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tusk,  stroszy piórka. Pali głupa, a jego sekta jazgoce przed prokuraturą. Nie wiem czy Tusk jest winny katastrofie smoleńskiej i sytuacji po niej , bo to może rozstrzygnąć tylko sąd. O winie czy niewinie rozstrzyga sąd, ale jest jeszcze coś takiego co nazywa się odpowiedzialnością moralną.

Są ludzie , którzy wierzą w to, że ziemia jest łaska, jak i tacy którzy wierzą, że Tusk jest co najmniej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Niemcy pomimo tego, że nadal są potęgą gospodarczą, w sprawach innych widać u nich pierwsze symptomy, tego  że coś się kończy.

Niemcom zawdzięczamy I i II wojnę światową . W 2015 r. dzięki zaproszeniu hord  muzułmańskich emigrantów  przez kanclerz Merkel  widzimy upadek  cywilizacji zachodniej jaką znaliśmy dotychczas.

Do tego dochodzi poprawność polityczna, która zabrania dziennikarzom...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

List podpisany przez 11 zaprzańców głównie w z PO : : prezydent Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, prezydent Bydgoszczy - Rafał Bruski, prezydent Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz, prezydent Krakowa - Jacek Majchrowski, prezydent Lublina - Krzysztof Żuk, prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska, prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak, prezydent Rzeszowa - Tadeusz...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)