Dr Geobbels czy opposition fuhrer Tusk, który lepszy?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ogólnym mniemaniu uważa się, że dr Geobbels  minister propagandy w hitlerowskich Niemczech był w tym fachu mistrzem, ale po kilkudziesięciu latach w Polsce osoba zwana przez niemieckie media Opposition Führerem, tak, tak mówimy o Tusku jest tym, u którego Geobbels mógłby być uczniem co najwyżej czeladnikiem.

Słynne zdanie Geobbelsa : kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, przy Tusku nie ma pokrycia, Tusk kłamie non-stop, a za nim jego akolici.

Oprócz kłamstwa apologeci Tuska i PO stosują metody wypróbowane w latach 30 w Niemczech, gdzie bojówki faszystowskie atakowały przeciwników głównie Żydów często nawet fizycznie.

Tu i teraz, takim „umownym  Żydem” dla Tuska i jego kamaryli jest PiS, stąd ataki na biura poselskie tej partii, a ostatnio dwóch osiłków zaatakowało pracownika TVP przed siedzibą telewizji.

Czy wyobrażacie sobie Państwo , żeby w jakimkolwiek demokratycznym kraju Europy szef głównej partii opozycyjnej namawiał do wyprowadzenia siłą  Prezesa Narodowego Banku czy odspawanie Prezesa jakiegokolwiek TK? nie, bo to się nie mieści w kanonach demokratycznego państwa prawa.

Ale Tusk najprawdopodobniej dostał polecenie czy to od Niemców czy Rosjan polecenie wywołania chaosu w Polsce, nie wiem czy lepsze „papiery” na Tuska są w Stasi czy na Łubiance,  ale Polska ewidentnie przeszkadza zarówno Rosji jak i Niemcom, a Tusk jak ta pacynka posłusznie wykonuje polecenia. 

Tusk potrafi sam sobie zaprzeczać, to co powiedział wczoraj nie jest tożsame z tym co mówi dzisiaj.

Jago wypowiedzi na temat zapory na granicy z Białorusią to był głos Kremla w Polsce, wypowiedzi na temat eksportu zboża z Ukrainy przez Polskę miały podburzyć i skłócić polskich rolników z rządem.

Ale jaki jest Tusk każdy widzi a słowa po niemiecku wypowiedziane w polskiej TVP: Wasze rządy były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii CDU po niemiecku dziękował Donald Tusk. Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które - jego zdaniem - określają niemiecką CDU.

Z „ drugiej beczki” słowa wypowiedziane do Rosjan w pierwszym expose Tuska: Chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest, czy zaproszenie Ławrowa na odprawę polskich ambasadorów, co było pierwszym takim przypadkiem w świecie, może świadczyć jakie haki na Tuska mają Rosjanie.

Tusk posunie się do każdego bezeceństwa, każdego kłamstwa, a Rosjanie i Niemcy posuną się do każdej akcji, żeby osadzić swojego człowieka na czele rządu Polski.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

    Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim z Czajki i ich postbolszewicką, mafijną PO, która latami rabowała i Polskę i Polaków -- wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

    Ponadto, mafiozi z PO i zbrodnicze mafie opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

    Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając Merkel oraz obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

    Zarówno Niemcy, jak i UE są rządzeni przez rosyjskich agentów. Spora część tzw. europosłów - to albo pseudo ekolodzy czy zieloni sowicie opłacani przez rosyjskich zbrodniarzy, albo wręcz rosyjska agentura. Poza tym, odmóżdżone i zdegenerowane lewactwo nienawidzące polskiego patriotyzmu - w rodzaju Spurek i Biedronia czy związany z sowieckim KGB Leszek Miller.

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645809

Niestety, duży wpływ na odmóżdzenie, mają media, w większości w rękach kapitału niemieckiego, a większość funkcjonariuszy nazywających się dziennikarzami , pracuje na rzecz Niemców.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1645825

  • „Schizo-faszyzm” czyli „faszyzm przebrany za walkę z faszyzmem”

Ciekawą charakterystykę współczesnej kondycji mentalnej Rosjan przedstawił w wywiadzie dla Radia Swoboda rosyjsko-amerykański filozof i filolog Michaił Epstein. Jego punkt obserwacyjny jest wyjątkowy, ponieważ 40 lat swojego życia spędził w Związku Sowieckim, a następne 32 lata w Stanach Zjednoczonych, zajmując się m.in. semiotyką i kulturologią obu narodów oraz porównując odmienne zasady i porządki w nich panujące.

To sprawia, że myśliciel, który wydał około 40 książek tłumaczonych na 24 języki świata, ma ogląd obu kultur zarówno od środka, jak i z zewnątrz. Michaił Epstein proponuje więc zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Przy czym mianem „faszyzmu” określa on „całościowy światopogląd, który łączy teorię wyższości moralnej, etnicznej lub rasowej, boskiej misji, imperializmu, nacjonalizmu, ksenofobii, dążenia do supermocarstwa, antykapitalizmu, antydemokracji i antyliberalizmu”.

To jest specyficzny światopogląd, na którego określenie nie ma adekwatnego pojęcia w słowniku terminów ideowo-politycznych.Ta agresywna i niebezpieczna, a zarazem karykaturalna ideologia jest – według niego – spuścizną postsowiecką.

Tę niebezpieczną, załganą i karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" w pełni widać także i w zbrodniczej, antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO – z wieloma członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżonymi o przestępstwa...

Zarówno cyniczny łgarz Tusk jako przydupas sowieckiej agentki Merkel, jak i i zbolszewizowany cynik i narcyz Trzaskowski – obaj walczyli z polskimi patriotami, których okraślali jako "faszystów"...

Tak samo jak i zbolszewizowani lewaccy degeneraci...    

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645841

Nazwisko  Epstein. wzbudza u mnie ambiwalentne odczucia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1645956

antypolskiego śmiecia:

- niemieckiej STASI  agenta OSKARA, doskonale wyjaśnia TEN list Niemki - ruskiej carycy Katarzyny II  do ministra Panina - 

https://www.google.com/search?q=list+carycy+katarzyny+ii+do+ministra+panina&oq=LIST+CARYCY+KATARZYNY+II&aqs=chrome.0.0i512j69i57j0i22i30l3j69i60.26749j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Vote up!
4
Vote down!
0
#1645810

Niestety, tak jest i to jest smutne.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645826

Tuskowi łeb spadnie BND i GRU nie chcą już skompromitowanego agenta, chcą tylko zadymy w Polsce i przejęcia władzy przez POKOmuszą yelitę

Vote up!
4
Vote down!
0

Niepoprawny

#1645813

Oby tak  było, chodzi o ten łeb.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645827

Tuskowi łeb spadnie BND i GRU nie chcą już skompromitowanego agenta, chcą tylko zadymy w Polsce i przejęcia władzy przez POKOmuszą yelitę

Vote up!
2
Vote down!
0

Niepoprawny

#1645814

Ilu w Polsce mamy sowieckich oligarchów? 

Kwaśniewski Komoruski i ich zaplecze, na co czeka Kaczyński?

Vote up!
2
Vote down!
0

Niepoprawny

#1645815

Prawidłowa odpowiedź:
Wcale jej nie ma. Absolutnie i w 100% nie istnieje.
Tworzona jest przez nas samych, niestety pod wpływem rozmaitego rodzaju wrzutek, podejrzeń i przede wszystkim w wyniku inspiracji różnego typu agentury wpływu zmieszanej z dramatycznym bezkrytycyzmem i brakiem samokontroli.
Podam dramatyczny przykład.

Mianowicie. Wiemy wszyscy, że pokusa czasem kusi skutecznie. Ani PiS, ani PO, ani nikt, żadna partia, ani żadne środowisko nie uchroni się przed działaniem pokus. Chcemy tylko, by ich skutki były jak najmniejsze, a ludzi, którzy dali się pokusom złamać było jak najmniej.

Popatrzmy więc na skutki. Weźmy tylko dwa przykłady złodziejstwa afer czasu PO & PSL Amber Gold - 800 milionów złotych i afera VAT - 250 miliardów złotych.
Dwaj pół tysiąca ton banknotów stuzłotowych - cały długi towarowy pociąg wyładowany kasą [link].

Pokażcie drodzy państwo listę wszystkich sfer PiS i czy uzbieracie choć 2% kwoty tych dwóch złodziejstw czasów PO i PSL.

Dlaczego tak jest?
Ano dlatego, że te platformerskie złodziejstwa były systemowe. Były częścią systemu politycznego państwa, były asekurowanie systemami "trójpodziału" władzy publicznej sądowniczej, administracji państwowej i organów ścigania. 

Całe państwo po stronie złodzieja. Widać to gołym okiem. Chociażby na przykładzie warszawskiej afery wyrzucającej tysiące warszawiaków na bruk. Widzimy jak ta sama sitwa złodziei kamienic mrówczą pracą zwraca złodziejom łup i z końskim śmiechem przywraca złodziejską "praworządność". Na tym polega ten komunistyczny UKŁAD, który kiedyś rządził w rosyjskiej kolonii znanej pod nazwą Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Ten sam UKŁAD przejął władzę w roku 1990 i trzymał ją nieprzerwanie do jesieni roku 2015 i teraz staje na głowie, by tę władzę odzyskać. Jaki jest ich cel?

A ten UKŁAD jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu, realizującą plan zniszczenia systemów etycznych, społecznych i politycznych we wszystkich organach władzy, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa lokalnego i państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami. [link]
(10.08.2007)

A czym są te wszelkie dostępne środki?
Jest bardzo prawdopodobne, że słowo wszelkie znaczy wszystkie. Mogą nawet skorzystać z rosyjskiego transportu, wystarczy nasmarować na unijnych limuzynach literę "Z" albo "V" i jazda. Mogą wykorzystać rosyjskie czołgi, zupełnie tak samo jak chciał to zrobić w roku 1920 "POLREWKOM". Trzeba przyznać, że symboliczna wymowa Smoleńska jako miejsca utworzenia tego komunistycznego komitetu jest naprawdę ponura.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1645817

  Trzeba dodać, że ci "ludzie interesu", to przeważnie była SB-cja, WSI  i wysoko postawiona nomenklatura PZPR.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1645819

Już wtedy gdy odbywało się referendum za i przeciw wstąpieniu do UE, wiedziałem to. Wiedziałem, że najbardziej tego "wejścia" do UE potrzebują komuniści i wrogowie Polski. Dzięki temu zyskali bezkarność i możliwość kontynuacji swojej przestępczej działalności. Nie zrobiono lustracji? To nie przypadek ani pomyłka. Dzisiaj dalej jest konieczna "lustracja", tylko w innej formie i bardziej bolesna. Ta  "totalna" wojna się rozkręca i trzeba dostosować strategię walki do bezwzględności przeciwników.  Bez tej "lustracji" czeka nas katastrofa, Pan Jarosław to "mądry gołąbek", ale on tego nie zrobi. Jeżeli jest prawdziwym patriotą musi teraz pilnie poszukać na swoje miejsce "prawdziwego jastrzębia", który zacznie skuteczną "lustrację" . Jeżeli tego nie zrobi, to Polaków wykończą totalni wrogowie z "ulicy i zagranicy"... UE to nie święta krowa, przestańmy udawać, że bez niej nie damy sobie rady...

Vote up!
4
Vote down!
0

RAK

#1645820

POLSKA JEST JEDNA!

Szykuje się kolejne Powstanie Śląskie.

POLSKA SIĘ BUDZI. 

TAM, w Siemianowicach Śląskich. Prezydent Miasta, Pan Rafał Piech, Będzie TYM Jastrzębiem, TYM ORŁEM, Który Zaprowadzi w Polsce Naszej Porządek, i wypleni z NIEJ wszelkie zło.

www.pjj.tv/popieram

W grupie siła, tylko razem możemy odbudować Polskę.

www.pjj.tv/struktury

STAŃ PO STRONIE PRAWDY, A PRAWDA CIĘ WYZWOLI.

POPIERAM!

 

https://www.pjj.tv/

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645821

której celem jest urwanie paru % elektoratu patriotycznego z Pis-u?

Ponoć fundusze na powstanie partii Piecha daje ... Szwajcaria (!?)
 

Vote up!
2
Vote down!
0

Leopold

#1645836

Clou jest słowo ponoć.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1645838