Zdrajca z PO Nitras, nawołuje wojsko do buntu

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Człowieka, który nawołuje wojsko do buntu można tylko nazwać zdrajcą, bo inne epitety cisnące się na usta, nie nadają się do cytowania.

W pewnym sensie niereagowanie rządu i odpowiednich instytucji na nawoływanie 3 czy 4 lata temu dziennikarza GW Czuchnowskiego  do wypowiedzenia  posłuszeństwa wojska władzom  państwowym.

Uważam, że takie nawoływanie jest niczym innym jak zdradą stanu i jakby wówczas dziennikarz GW dostał wyrok za nawoływanie do buntu, to poseł Nitras  znany z ksywki „ kreska” , pewnie państwo domyślacie się dlaczego?

Poseł Nitras  znany ze swoich zachowań , kłamstwo ma we krwi, nawet w czasie wywiadu z Sekielskim kilka sekund po wypowiedzeniu  tych skandalicznych słów, które poruszyły nawet dziennikarza Sekielskiego , który nie jest zwolennikiem obecnej władzy, powiedział, że on takich słów nie powiedział.

A takich  zachowań na sumieniu ta persona ma więcej, jeżeli ta persona ma w ogóle sumienie, że przypomnę, w 2006 r oskarżył bezpodstawnie kandydatkę na prezydenta w Szczecinie, przez co najprawdopodobniej nie wygrała, czy ostatnio jego słowa w Sejmie cyt: jak my będziemy rządzić to Konfederacja zajmie się wami w domyśle lewicą, zapierał się, że tych słów nie powiedział, ale niestety dla Nitrasa mikrofony w Sejmie te słowa  „wychwyciły”. 

Wydaje mi się, że po takich słowach ( chodzi o nawoływanie do buntu wojska) w innym kraju, u takiego posła o 6:00 rano byłaby żandarmeria lub prokurator.

Lekceważenie takich słów, spowoduje dalsze rozzuchwalenie tej antyrządowej bandy.

Wydaje mi się, że słowa PMM  dotyczące słów Nitrasa są nieroztropne, a  powiedzenie przez premiera „Żal komentować takie słowa”,  tego zawodowego kłamcę jeszcze rozzuchwali.

Wydaje mi się, że immanentną składową totalnych zwłaszcza z PO jest donoszenie na Polskę gdzie się da, zdrada i kłamstwo.

 

]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/6480794,fogiel-nitras-wypowiedz-wojsko-koronawirus-covid-19-wybory.html]]>

]]>https://dorzeczy.pl/kraj/135874/zal-komentowac-takie-slowa-mocne-slowa-morawieckiego-ws-nitrasa.html]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (3 głosy)