Fake newsy, wunderwaffe PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ponieważ kandydatka na prezydenta  PO , MKB jaka jest , każdy widzi, nie specjalnie daje sobie rady bez kartki lub promptera, a w spotkaniach bezpośrednich  z wyborcami  jest słabo o ile nie tragicznie, co było widać na filmikach kolportowanych z tych spotkań, PO chwyciło za  stary wypróbowany  sposób, przetrenowany w Soku z Buraka, peowskie młode wilczki i wilczyce, zaczęli puszczać fake newsy i kolportować półprawny.

Harcownicy, Pomaska, Szłapka, Szczerba, kolportują zwyczajne kłamstwa, jak pan od (Chełmońskiego) , pracownik kancelarii Komorowskiego Szłapka powtarza wyrwane z kontekstu akapity PAD, jak ten, że koronawirus jest od połowy stycznia , co Szłapka wytłumaczył sobie , że dotyczy to Polski i tak to kłamstwo kolportował, podczas gdy PAD mówił o Chinach.

Lwica PO Pomaska, ta, która porwał „Deklaracje Suwerenności”, oskarża Polski rząd, że nie uczestniczy w zbiorowych zakupach jednorazowego sprzętu UE, podczas gdy to (najgorszy)min. zdrowia PO Arłukowicz nie przystąpił  w 2014 r do tego  programu, co obecny min. Szumowski naprawił.

Z kolei pan Szczerba rozpowszechnia  kłamstwa o zamykaniu sklepów, lub izolowaniu miast, ale akurat po tym osobniku niczego dobrego nie można się spodziewać.

I wreszcie „gwiazda” MKB, kandydatka na prezydenta, zażądała o rządu polskiego badania na koronawirusa wszystkich obywateli, to co? tzn. że pani MKB chce zablokować całą polską służbę zdrowia, a stracą na tym ci , którzy naprawdę potrzebują tych badań.

Tak naprawdę, nie ma kraju, żeby wszyscy obywatele byli przebadani, a taka wypowiedź świadczy tylko o głupocie kandydatki.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

cytat: Warszawska Gazeta, autor: Tomasz Pernak. "Zaczynamy rozumieć, skąd w gronie doradców i sponsorów PO wziął się pomysł na Kidawę-Błońską. Otóż to jedyna osoba w Platformie, która nie wie, że Platforma nie posiada ani programu, ani nawet pomysłu na taki program. PO funkcjonuje jedynie na płaszczyźnie ambicji działaczy i emocji jej fanów". Klasa próżniacza, pseudointeligencja, której istnienie jest bezpośrednim powodem najgorszego typu zapóźnienia cywilizacyjnego, jakim jest zapóźnienie umysłowe.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1622047