Państwo zaczęło działać, nareszcie kontrola Fundacji Otwarty Dialog.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lepiej późno niż wcale chciałoby się powiedzieć. Jak długo można trzymać żmije na własnej piersi. Fundacja Otwarty Dialog, wprost nawołuje do obalenia rządu, przecież w demokratycznym kraju , nie można tolerować organizacji nawołującej do obalenia rządu.

Organizacje pozarządowe są niezbędnym elementem krajobrazu politycznego, w każdym demokratycznym państwie.  Ale są organizacje pozarządowe , które swoje organizacje traktują jako oręż do walki z rządem, albo do bogacenie się tak jak to było z organizacją Jakuba Śpiewaka, która służyła onemu do zakupu luksusowych rzeczy.

Fundacja Otwarty Dialog, nie wiadomo z kim jest  powiązana, wydawała instrukcje jak obalić rząd, niejasny jest skład osobowy zarządu fundacji ani jej finansowanie. Zapewnie należałoby sprawować większą kontrolę nad niektórymi organizacjami w tym Fundacja Otwarty Dialog.

Nie przypadkiem w dniu protestów, pojawiają się setki takich samych plakatów czy identycznych świec. Większość fundacji działa na rzecz pożytku publicznego, dzieci, zwierząt, przyrody, zabytków, itd.itd.  Ale to nie przypadek , że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na niektórych manifestacjach pojawiają się identyczne plakaty, świece, itd.

Warto sprawdzić również Fundacje Batorego i przekonać się ile pieniędzy pompuje w nią Soros, któremu Polska stoi kością w gardle.

W czasie „ spontanicznych” wieców na budynku SN pojawił się napis „ Sąd Jest nasz”, oni chcą żeby sąd był ich a nie należał do narodu.

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/350545-nasz-news-koniec-samowolki-organizacja-ktora-namawia-do-puczu-zostanie-skontrolowana-jest-wniosek-ministra-kaminskiego-do-msz-o-przeswietlenie-fundacji-otwarty-dialog]]>

]]>https://wiadomosci.wp.pl/pis-bierze-sie-za-organizacje-pozarzadowe-wniosek-o-kontrole-6148721464006785a]]>

]]>http://niezalezna.pl/103030-nawolywal-do-awantur-i-wylaczenia-rzadu-sluzby-sprawdza-fundacje-otwarty-dialog]]>

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Niepoprawni nie chcą tego widzieć. Małgorzata Gosiewska im patronuje.

Wreszcie biorą się za Fundację Otwarty Dialog! Szkoda jednak, że szef MSZ Witold Waszczykowski, jako minister mający z urzędu sprawować kontrolę, to wszystko tolerował - napisał na swoim profilu na Facebooku ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.
Dlaczego? Czy tak jak w Amber Gold jacyś politycy roztaczali „parasol ochrony” nad tą organizacją? - pyta duchowny.
Najbardziej szokujące są indywidualne „darowizny”. Dla przykładu, Bartosz Kramek, bardzo młody człowiek, wpłacił w ciągu dwóch lat lat 175 tys.! Skąd miał taką fortunę? Czy to jakiś Rothschild z USA czy Kołomojski z Ukrainy? Inna sprawa, że wśród „darczyńców” co druga osoba to Ukrainiec. Przypadek? Z pewnością nie - zauważa autor wpisu.
Podobnie jest z „darowiznami” od instytucji. I znów forma Kramka wpłaca ogromną. Gdzie były urzędu skarbowe? Miały zakazane? - pyta ks. Isakowicz-Zaleski.
Co do reakcji ministra Mariusza Kamińskiego, to jest ona bardzo słaba. Czegoś się boi?
Pytań jest ogromnie dużo. Także o rolę w tym wszystkim poseł PiS Małgorzaty Gosiewskiej, która matkowała temu towarzystwu i nawet wprowadzała je do Sejmu - dodaje.
Duchowny ilustruje swój post screenami dokumentów, które potwierdzają jego słowa.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20736&Itemid=100

Vote up!
7
Vote down!
-4

Verita

#1545393

tropy prowadzące również do działaczy PiSu zapewne nie pomogą w szybkim i dogłębnym wyjaśnieniu sprawy. Mogą za to rzucać nieco światła na zdumiewającą opieszałość naszych służb w podjęciu jakichkolwiek konkretnych działań.

Jeśli miałbym zgadywać to sprytnie wykorzystano słabość polegającą na tym, że na hasło "niepodległość Ukrainy" PiS kompletnie traci czujność i leci jak ćma do ognia. Już samo nazwisko Wielowiejski (tatko pani Wielowiejskiej z Wyborczej) powinno zapalać czerwoną lampkę i włączyć alarm, a tu nic nikomu nawet nie zaświtało.

Jest pytanie ile jeszcze działa u nas takich "fundacji" bo raczej trudno przypuszczać aby ta była akurat jedyna.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1545467

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Agata75 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

J będę spkjn, jżl którklwk włdz śml sę skntrlwć &qt;Lx Vrtts&qt;, fnnswn jst trtyczn czywst, bdn dzdk... fnnswn nczywst  SKK. Njlpsz byłby kntrl tg mnstrstw d którg skłdją sprwzdn rczn, j mm wszystk wrzę w czcwść zngżwn ldz.

Vote up!
1
Vote down!
-9
#1545412

Ty byś nie przeżyła tylu kontroli, ile ta fundacja miała za czasów rządów PO-PSL!!! I co? - Nie znaleźli ani jednego "haka"!!! 

O czym ty bredzisz?

Satyr

Vote up!
11
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1545417

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wystarczy zbieranie pieniędzy od biednych ludzi... Dotacje z UE, która jest taka zła...(jeśli ktoś nie zgadza się z polityką UE, to nawet nie myśli, żeby napisać projekt z wykorzystaniem funduszy tego czegoś...)

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1545594

Gdybyś tak jeszcze skontrolowała u najbliższego psychiatry aktualny "stan zdrowia" i zapytała czy są jeszcze szanse na powrót do normalności.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1545419

znów się uaktywnił. "A nie mówiłam?"

Vote up!
7
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1545439

Skończy jak Kosiur,JSC,Pers czy SL

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1545452

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niebywałym świństwem i bezczelnym chamstwem z pani strony, jest sugerowanie, że mam coś wspólnego z "Agata 75", dodatkowo używając w tym celu mojego nicka.
Przypadkiem jest to, że używa pani SB-ckich metod dyskredytowania porządnych ludzi ?. Stare nawyki, a może rodzinne tradycje ?.
Gdyby działania pani wynikały wyłącznie z głupoty, proszę skorzystać z rady Pana "Zawiedziony", dla "Agata 75". Warto jak najszybciej rozpocząć terapię...

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1545470

Uderz w stół... Niczego nie sugerowałam odnośnie Pana. Czy sądzi Pan, w związku ze swym nickiem, że ów popularny zwrot jest, od momentu gdy Pan go użył, absolutnie dla wszystkich zakazany?

To pańskie sformułowania i sugestie są obraźliwe i wysoce niestosowne. A ostatecznie warto zauważyć, że mój zwrot jest  rodzaju żeńskiego, a pański nick posiada rodzaj męski. 

A ja odniosłam się jedynie do mego wcześniejszego wpisu na temat Agaty - gdzie już zarzucałam jej trollizm. 

Co do mądrości "na odwyrtkę" - to rzeczywiście - radę Zawiedzionego powinien Pan jak najszybciej wdrożyć sobie samemu.

Spodziewam się jedynie, że zdobędzie się Pan na małe słówko "przepraszam".

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1545510

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powiem wprost... "nie rżnie pani głupa". Ujęła pani ten "popularny zwrot" w cudzysłów i w "odpowiednim" kontekście, co jednoznacznie świadczy o pani intencjach. Trochę honoru...

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1545513

A jakby się Pan przyjrzał wielu moim poprzednim wpisom na blogu, to byłby Pan zapewne w stanie zauważyć, że często używam cudzysłowu i nie z zamiarem (intencją) "dokopania" komukolwiek. Że powtórzę "Uderz w stół..."

"A kto chce psa uderzyć..."

Bez pozdrowień, tym razem - "Lepiej z mądrym zgubić..."

Vote up!
5
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1545519

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tłumaczenie...żenada.
Pozostawiam to do oceny innym...

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1545560

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czym sobie zasłużyłam na zapamiętanie, choć tak spychana w zapomnienie tego forum, zresztą niesłusznie moim skromnym zdaniem. Trollem nie jestem, na potrzeby forum możecie nazywać mnie naszym Słoneczkiem.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1545592

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

znm, ż Pństw zczn dzłć kdy zczn n pwżn kntrwć tk sprwy jk: - skk n SKK (półtr skk stlc Młdw) - klsy krry Mswcz - Wcłw "T j wykńczyłm Crcl" Brczyńskg
Vote up!
1
Vote down!
-4

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1545608

Prawidłowa odpowiedź: Wcale jej nie ma, absolutnie i w 100% nie istnieje. Tworzona jest przez nas samych, niestety pod wpływem rozmaitego rodzaju wrzutek, podejrzenia i przedewszystkim w wyniku inspiracji różnego typu agentury wpływu zmieszanej z dramatycznym bezkrytycyzmem i brakiem samokontroli. Podam dramatyczny przykład.

Mianowicie. Wiemy wszyscy, że pokusa czasem skusi skutecznie. Ani PiS, ani PO ani nikt, żadna partia, ani żadne środowisko nie uchroni się przed działaniem pokus. Chcemy tylko, by skutki pokus były jak najmniejsze, a ludzi którzy dali się pokusom złamać było jak najmniej. 

Popatrzmy więc na skutki. Weźmy tylko dwa przykłady złodziejstwa afer czasu PO & PSL Amber Gold - 800 milionów PLN i afera VAT - 250 miliardów PLN. Dwaj pół tysiąca ton banknotów stuzłotowych - cały długi towarowy pociąg wyładowany kasą. 

Pokażcie drodzy państwo listę wszystkich sfer PiS i czy uzbieracie choć 2% kwoty tych dwóch złodziejstw czasów PO PSL.

Dlaczego tak jest? Ano dlatego, że te platformerskie złodziejstwa były systemowe. Były częścią systemu politycznego państwa, były asekurowanie systemami "trójpodziału" władzy publicznej sądowniczej, administracji państwowej i organów ścigania.  Całe państwo po stronie złodzieja. Widać to gołym okiem. Chociażby na przykładzie  warszawskiej afery wyrzucającej  tysiące warszawiaków na bruk. Widzimy jak ta sama sitwą złodziei kamienic mrówczą pracą zwracającą złodziejom łup i z końskim śmiechem przywracająca złodziejską "praworządność".

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1645812